PDA

View Full Version : Сваляне на клипче



sm_95
12-09-2009, 17:58
Хора, искам да сваля едно клипче от импулс.бг само че нямам никаква идея как да го направя и дали изобщо може. Ако някой има предложения да казва. Моля ви...

doomkillerr
12-09-2009, 18:17
Ако използваш "Mozilla" си свали добавката "Video DownloadHelper" (щракни точно тук) (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006) - с нея става идеално... аз поне съм много доволен! :)

sm_95
12-10-2009, 12:51
Ами имам "Mozilla" ама нещо не мога да се оправя с тази прорама. Нали там има списък със сайтова, а импулс.бг... Можете ли да ми кажете как да го добавя или някоя друга програмка... ;[

doomkillerr
12-10-2009, 13:23
Ами имам "Mozilla" ама нещо не мога да се оправя с тази прорама. Нали там има списък със сайтова, а импулс.бг... Можете ли да ми кажете как да го добавя или някоя друга програмка... ;[

Всеки един флаш видео файл може да се свали с тази добавка, не зависимо от къде: "vbox", "youtube", клипчета от "Facebook", "Impuls.bg" и т.н.

>>>Щракни точно тук за да инсталираш добавката към "Mozilla"-та (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/3006/addon-3006-latest.xpi?src=addondetail)<<<

След като я инсталираш ще се появи иконата на добавката в браузера, която изглежда ето така:
http://img264.imageshack.us/img264/3454/37543445.jpg

След като отвориш да гледаш клипчето, просто щракни на стрелката след иконката и ще ти се покаже файла, който трябва да избереш за да започне свалянето му...

Успех! :)

Edit: Има малък проблем с горния линк към добавката... Трябва да щракнеш бутона "Разрешаване" - инсталирането на нов софтуер! :)

BluEWisH
12-13-2009, 18:23
Аз ползвам Vloader, но до колкото знам тя е само за клипчета от vbox i youtube a i ot google Дуумкиллер е прав с това дето той ти каза ще стане успех

pamircola
12-23-2009, 12:38
:-P DownloadHelper -a е най-добрата :-P :P

Unendlich
12-23-2009, 19:56
Vloader - прецакана работа, много от клиповете ги зарежда по 2 часа и не може да ги свали, а някои като ги свали - не тръгват. Поне при мен е така.

По-горните съвети за Downloadhelper са добро решение. :)

GoodForYou
12-24-2009, 07:15
Момчета и момичетаима много по лесен начин.А именно -----> getvideo.bg.Влизате там давате линка на клипчето, което искате, цъкате на желания от вас формат и е готов в рамките на 5 минути :)
Надявам се да съм помогнал.

DarkAngelOfHope
12-24-2009, 11:14
и преди съм го казвал ... :)

Internet Download Manager ... това е за мен програмата ... инсталирате и сте готови ... после над всяко flash клипче излиза бутон за сваляне ... лесно и бързо :) работи с мозила и с IE ... може и с други browser-и да работи но аз съм пробвал само с тия двата :)

doomkillerr
12-24-2009, 11:22
и преди съм го казвал ... :)

Internet Download Manager ... това е за мен програмата ... инсталирате и сте готови ... после над всяко flash клипче излиза бутон за сваляне ... лесно и бързо :) работи с мозила и с IE ... може и с други browser-и да работи но аз съм пробвал само с тия двата :)

Много си прав и за "Internet Download Manager"-а! :smt006