PDA

View Full Version : От нерви или от ?



albertog
12-09-2009, 21:21
Някои път ми се случи като направя ряско движение да ме заболи задната част на главата всмисал сеедно ми се схване главата и ми изтръпне от какво е това ? малко над врата

fluffka1
12-09-2009, 21:52
и на мен ми се е случвало, не знам от какво :?

xyan
12-10-2009, 08:27
izmoren si ot mn kisnene pred kompa :D

aloveyou
12-10-2009, 09:35
и на мен ми се случва,може да е от нервите..И аз не знам защо

clever
12-10-2009, 11:27
имаш проблем с кръвното
или ти е по-високо или ти е по-ниско
по-скоро ти е викоко щом те боли задната част на главата
причернява ли ти като станеш рязко?
премери си кръвното

не се притеснявай-може и да е от нерви
поуспокой се малко и няма да ти се случва така ;)

terawatt
12-10-2009, 13:05
Това при резки движения с главата (или врата) ли става?

clever
12-10-2009, 14:13
by the way авторе ако ти предстои класно тия дни не се учудвай :lol: :lol: :lol: и при мен е тъй :razz: нищо ти няма- - -- като мине класното или таам контролното ще се оправиш :lol: :lol: :lol: :lol:

aloveyou
12-10-2009, 14:44
by the way авторе ако ти предстои класно тия дни не се учудвай :lol: :lol: :lol: и при мен е тъй :razz: нищо ти няма- - -- като мине класното или таам контролното ще се оправиш :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

albertog
12-10-2009, 16:47
Не мислия че е от класно а не мислия че е нормално просто като тичам или играя фудбол като направя ряско движение с главата и ми се схване и ми изтръпне понякои път имам чуството че мозъка ми се сшваща :?

fluffka1
12-10-2009, 17:31
имаш проблем с кръвното
или ти е по-високо или ти е по-ниско
по-скоро ти е викоко щом те боли задната част на главата
причернява ли ти като станеш рязко?
премери си кръвното

не се притеснявай-може и да е от нерви
поуспокой се малко и няма да ти се случва така ;)

при мене е точно така, понякога като стана рязко от леглото и ми причернява леко. Случвало ми се е понякога да ми се замайва главата, това от високо кръвно ли е? Също като пия кафе, или по скоро капучино малко ми се приспива вместо обратното :lol: това може ли също да е от високо кръвно? и ако е така, може ли да ми кажете малко подробности за това, щото не съм много наясно. Примерно съм чувала че не трябва да пиеш кафе. Разни ей такива неща ако може да ми кажете за да не правя нова тема.
И между другото при мене е възможно да е наследствено защото баба ми има малко по-високо кръвно от както се е родила, и май и тати е така, ама не съм сигурна. За сега не съм имала кой знае какви проблеми, ама все пак моля драснете малко инфо :)

clever
12-10-2009, 17:36
имаш проблем с кръвното
или ти е по-високо или ти е по-ниско
по-скоро ти е викоко щом те боли задната част на главата
причернява ли ти като станеш рязко?
премери си кръвното

не се притеснявай-може и да е от нерви
поуспокой се малко и няма да ти се случва така ;)

при мене е точно така, понякога като стана рязко от леглото и ми причернява леко. Случвало ми се е понякога да ми се замайва главата, това от високо кръвно ли е? Също като пия кафе, или по скоро капучино малко ми се приспива вместо обратното :lol: това може ли също да е от високо кръвно? и ако е така, може ли да ми кажете малко подробности за това, щото не съм много наясно. Примерно съм чувала че не трябва да пиеш кафе. Разни ей такива неща ако може да ми кажете за да не правя нова тема.
И между другото при мене е възможно да е наследствено защото баба ми има малко по-високо кръвно от както се е родила, и май и тати е така, ама не съм сигурна. За сега не съм имала кой знае какви проблеми, ама все пак моля драснете малко инфо :)
на теб ти е бисоко кръвното
не трябва да пиеш кафе
възможно е да е наследствено :)

clever
12-10-2009, 17:37
Не мислия че е от класно а не мислия че е нормално просто като тичам или играя фудбол като направя ряско движение с главата и ми се схване и ми изтръпне понякои път имам чуството че мозъка ми се сшваща :?
и на теб ти е високо
не е хубаво .. премери си го и се консултирай с опл-то

stelit0
12-10-2009, 18:45
имаш проблем с кръвното
или ти е по-високо или ти е по-ниско
по-скоро ти е викоко щом те боли задната част на главата
причернява ли ти като станеш рязко?
премери си кръвното

не се притеснявай-може и да е от нерви
поуспокой се малко и няма да ти се случва така ;)

при мене е точно така, понякога като стана рязко от леглото и ми причернява леко. Случвало ми се е понякога да ми се замайва главата, това от високо кръвно ли е? Също като пия кафе, или по скоро капучино малко ми се приспива вместо обратното :lol: това може ли също да е от високо кръвно? и ако е така, може ли да ми кажете малко подробности за това, щото не съм много наясно. Примерно съм чувала че не трябва да пиеш кафе. Разни ей такива неща ако може да ми кажете за да не правя нова тема.
И между другото при мене е възможно да е наследствено защото баба ми има малко по-високо кръвно от както се е родила, и май и тати е така, ама не съм сигурна. За сега не съм имала кой знае какви проблеми, ама все пак моля драснете малко инфо :)и аз съъм така мисля че ти е високо кръвното и не трява да пиеш кафе и кола защото садържат кофейн а кофейна качва кръвното!!! :-)

fluffka1
12-10-2009, 20:32
имаш проблем с кръвното
или ти е по-високо или ти е по-ниско
по-скоро ти е викоко щом те боли задната част на главата
причернява ли ти като станеш рязко?
премери си кръвното

не се притеснявай-може и да е от нерви
поуспокой се малко и няма да ти се случва така ;)

при мене е точно така, понякога като стана рязко от леглото и ми причернява леко. Случвало ми се е понякога да ми се замайва главата, това от високо кръвно ли е? Също като пия кафе, или по скоро капучино малко ми се приспива вместо обратното :lol: това може ли също да е от високо кръвно? и ако е така, може ли да ми кажете малко подробности за това, щото не съм много наясно. Примерно съм чувала че не трябва да пиеш кафе. Разни ей такива неща ако може да ми кажете за да не правя нова тема.
И между другото при мене е възможно да е наследствено защото баба ми има малко по-високо кръвно от както се е родила, и май и тати е така, ама не съм сигурна. За сега не съм имала кой знае какви проблеми, ама все пак моля драснете малко инфо :)и аз съъм така мисля че ти е високо кръвното и не трява да пиеш кафе и кола защото садържат кофейн а кофейна качва кръвното!!! :-)
мхм, а нещо друго има ли дето не трябва да правя? :-D иначе мерси, с колата не съм имала проблем :lol: между другото, пила съм енергийни напитки, например питбула, и той ме събужда, обаче кафето ме приспива, мн странно :lol:

albertog
12-10-2009, 22:25
Мене сичко ме преспива след 10 часа иначе за другото може и да е от нерви или високо кръвно защото като играя фудбол и като падаме бая нерви има ..

ricogross123
12-11-2009, 15:30
kompa D