PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



Delux123
12-09-2009, 21:07
Здравейте на всички.В момента съм 11 клас и все още не съм решил какво да уча след като завърша,имам няколко интереси но за никой не съм сигурен , че го искъм.Интересувъм се от фотогравство и в момента уча информатика и и информационни технологий, но незнам не съм убеден както казах, а всички около мен знаят какво искът да учат и просто незнам , помагайте :) какво ще ми предложите.И другото което ме интересува е работата, която работя след време да се развива, но сигурно всеки иска това , както и да е :)

PurpleDream
12-09-2009, 21:14
Здравейте на всички.В момента съм 11 клас и все още не съм решил какво да уча след като завърша,имам няколко интереси но за никой не съм сигурен , че го искъм.Интересувъм се от фотогравство и в момента уча информатика и и информационни технологий, но незнам не съм убеден както казах, а всички около мен знаят какво искът да учат и просто незнам , помагайте :) какво ще ми предложите.И другото което ме интересува е работата, която работя след време да се развива, но сигурно всеки иска това , както и да е :)


мани, мани с тоя правопис и за овчар няма да те вземат...

BrainlessROCKBABY
12-10-2009, 08:59
мани, мани с тоя правопис и за овчар няма да те вземат...
мдам..купи си една граматика по-добре 8-)

aloveyou
12-10-2009, 09:04
мани, мани с тоя правопис и за овчар няма да те вземат...
мдам..купи си една граматика по-добре 8-)

8-) 8-)

momi4e94
12-10-2009, 10:01
Виж,тези правописни гршки са защото пишеш на комп.Няма да ги забелязвам,а направо ще ти отговоря на въпроса.Може да работиш като програмист или фотограф щом имаш интерес към тези неща.Сега не се сещам за друго свързано с предпочитанията ти,затова само това ти казвам.Надявам се да си избереш нещо,което ще те прави доволен.

SkiCatA
12-10-2009, 13:55
Здравейте на всички.В момента съм 11 клас и все още не съм решил какво да уча след като завърша,имам няколко интереси но за никой не съм сигурен , че го искъм.Интересувъм се от фотогравство и в момента уча информатика и и информационни технологий, но незнам не съм убеден както казах, а всички около мен знаят какво искът да учат и просто незнам , помагайте :) какво ще ми предложите.И другото което ме интересува е работата, която работя след време да се развива, но сигурно всеки иска това , както и да е :) програмист :D :D

MuTuTyYy
12-10-2009, 14:19
Ако не греша (не греша) първите ти уроци по информационни технологии са как да пишеш каквото и да било, било то документ или коментар в някакъв форум :). Имаш много правописни грешки и освен това не можеш да пишеш както трябва. :o Да ти кажа, първо вземи матурите (няма да ги вземеш, обещавам ти :-D ) и после мисли къде да ходиш. Определено информационните технологии не са ти силна страна :). Съжалявам, че бях толкова директен, но като прочетох какво си написал и не се здържах :shock: :lol:

mrtn
12-10-2009, 14:22
Ти знаеш най-добре едва ли някой ще ти даде точен отговор :)

Delux123
12-10-2009, 18:33
Ебахти тапия форум човек да не попита нещо ЕБЕТЕ си майката всички без тези които не се правят на путки и се опитаха да ми отговарат

Teenajer_993
01-02-2010, 10:03
Никой няма да ти каже какъв можеш да станеш, най - много човекът до теб приятел или роднина могат да ти дадат съвет за ориентиране към коя област. Ти трябва да решиш.

daru6a1
01-02-2010, 10:57
Ами с такъв кривопис никъде няма да те вземат :?

ivan_realmadrid
01-02-2010, 11:51
Което те влече това ще учиш което искаш да правиш цял живот това прави :) А не след време да съжаляваш.