PDA

View Full Version : Знам, че ви е писнало от такива теми..



m1nik
12-10-2009, 14:07
Ще бъда възможно най-ясна:
-не е свършвал в мен
-правихме го и с и без презервативи (и не са се късали)
-моля без глупости по темата- (въпроса е ясен)

sifon4o
12-10-2009, 14:14
Ще бъдем възможно най-ясни:
Има 10000 такива теми спрете да ги правите !!! Има предеякулационна течност, която в доста от случаите е достатъчна !!!

VerryBerry
12-10-2009, 14:15
направи си тест,за да си спокойна и ако пак не се успокоиш-иди на гинеколког

gogo4o4o
12-10-2009, 14:16
Не виждам начин да си забременяла ако наистина не е свършил в теб. Все пак ще е добре да си направиш тест за да си сигурна.

fenastz
12-10-2009, 14:21
Let Me Eat Your Pussy :)

t0d1t0
12-10-2009, 14:22
не си бременна бе,бахти и случаите...

aloveyou
12-10-2009, 14:28
Ми мисля,че не си бременна..Но ако се притесняваш толкова много - направи си тест

nezabelejimata
12-10-2009, 14:43
Добре бе хора ние не сме ясновидци че да ти кажем дали си или не си бременна. Просто изчакай и си направи тест, за да разбереш има вероятност и то не малка, но трябва да си направиш тест.
Хора ако не искате нежелана бременност просто ползваите презервативи ВИНАГИ !!! :lol:

m1nik
12-10-2009, 15:02
благодаря за отговорите :)

TheX
12-10-2009, 15:43
Ще бъда възможно най-ясна:
-не е свършвал в мен
-правихме го и с и без презервативи (и не са се късали)
-моля без глупости по темата- (въпроса е ясен)

Кратко точно ясно.Евала! Ако всички теми от тоя тип бяха такива щеше да е друго нещо :-D

BlueFace
12-10-2009, 15:44
Ще бъда възможно най-ясна:
-не е свършвал в мен
-правихме го и с и без презервативи (и не са се късали)
-моля без глупости по темата- (въпроса е ясен)

Кратко точно ясно.Евала! Ако всички теми от тоя тип бяха такива щеше да е друго нещо :-D

Аз пък съм на мнение ,че ако всички почнат да използват сивото вещество в главата си и да обогатяват общата си култура няма да има нужда от такива теми :)

TheX
12-10-2009, 15:57
Ще бъда възможно най-ясна:
-не е свършвал в мен
-правихме го и с и без презервативи (и не са се късали)
-моля без глупости по темата- (въпроса е ясен)

Кратко точно ясно.Евала! Ако всички теми от тоя тип бяха такива щеше да е друго нещо :-D

Аз пък съм на мнение ,че ако всички почнат да използват сивото вещество в главата си и да обогатяват общата си култура няма да има нужда от такива теми :)

Ако всеки го използваше щяхме да сме разрешили проблемът със световната конспирация отдавна,а и не само това а и на редица други проблеми,включително темите "Бременна ли съм?" :D

BlueFace
12-10-2009, 16:03
Света се управлява от шепа хора с огромна власт и много пари.Тях никой не може да ги барне и по оная работа...Но поне можеше да няма деградация на младото поколение :(
Днес разбрах ,че имам съученици които в 10 ти клас не знаят кои са трите литературни рода .... :( Да не говорим ,че имаше хора които като им зададоха въпроса "Каква част на речта е "искам"" мълчаха като пукъли... :(

hoooodyhoooooo
12-10-2009, 16:05
споко, шансът е минимален, и зависи - в овулация ли си, точно след цикъл ли си...има хиляда фактора... :shock:

britzy
12-10-2009, 18:13
Офф е като не е свършвал бременна ли искаш да си-то един вид гаджето ми ей ся ме целуна--ооооо не бременна съм,кфо ще правя,мале дайте съветченца :( :lol: :lol:

revolver
12-10-2009, 18:33
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/01/limecat.png

anichka12345678
12-10-2009, 18:33
Ще бъда възможно най-ясна:
-не е свършвал в мен
-правихме го и с и без презервативи (и не са се късали)
-моля без глупости по темата- (въпроса е ясен)

Може да забременеш само ако свърши в теб.Ти само го казваш ,че не е такаче не си и бременна .Научи се кога и как се прави безопасен секс преди да се чукаш...

sifon4o
12-10-2009, 18:48
Ще бъда възможно най-ясна:
-не е свършвал в мен
-правихме го и с и без презервативи (и не са се късали)
-моля без глупости по темата- (въпроса е ясен)

Може да забременеш само ако свърши в теб.Ти само го казваш ,че не е такаче не си и бременна .Научи се кога и как се прави безопасен секс преди да се чукаш...

Това същност не е много вярно.. виж предишния ми пост 8-)