PDA

View Full Version : МЛАДИ ХОРА, осъзнайте сеее



fenastz
12-10-2009, 14:56
Първо: Не четете статията, самият факт, че сте в този раздел на форума показва, че животът ви е загуба на време
Второ: Ще обхвана тестисите си и ще ги почеша
Трето: Моля не коментирайте темата, животът ви е по-важна тема

Здравейте. Говоря от името на двете половини на мозъка си, младите пиромани и Ордена на Чък Норис. Днес не бях на училище и стигнах до извода, че е много яко. Искам да се отърва от запека и смятам да го направя НА ВСЯКА ЦЕНА !!!

Защо в Европа/Америка има частни училища, където ученето е по нормално време, а не да ставаш като урод в 6 сутринта, за да ходиш на място, което не ти се нрави ? Защо в Европа/Америка дават кеча по-рано по телевизията ? Къде е млякото ? В Портокалия растат портокали, но такава държава не съществува. :(

Защо ни наричат и смятат за КЕНЕФА НА ТУРЦИЯ ? Ние, болните мозъци, сме хората, които не могат да променят нищо. Правата ни са напълно безполезни и чрез разни теми във форуми и високопарни приказки, комбинирани с нулево действие, ние бавно погребваме България.

Какво се случва в момента ?
Някой е прекалено богат, на някой не му дреме, на някой му духат, някой е самотен, някой кара колело. Нека си изкарам парите, к`во ми дреме за другите ?

Осъзнайте се хора ! Разберете, че трябва да си политик, за да живееш наистина добре и да ти духат дами с "достойнство". Как си чеша тестисите: бавно, но постоянно. (Както учителите - чесаха си мъдете два месеца, оставиха ни и ние да си ги чешем и нищо не направиха. От много приказки само обриви стават :) )

Помогнете ни да осъществим българската мечта: Цял живот да си тъп и, въпреки това, да си богат, осигурен, щастлив и обичан. :) Защо да учим, когато може да имаме всичко наготово, постоянно зомбирани сме от 11-годишни и без това.

Искрено се надявам Star Wars да е филм по истински случай и да съществува СИЛАТА - за да мога да движа обекти и да имам светлинен меч :grin: !!!




:) :) :)

Riva
12-10-2009, 14:59
Поплакох малко,копеле такова!Твърде много истини :/

PsychologicalDisorder
12-10-2009, 15:04
ъ?

LadyDi
12-10-2009, 15:07
Чудесна творба, наистина.

Но поради що избра "Любов"?

sh3_1s_7h3_0n3
12-10-2009, 15:23
т.11