PDA

View Full Version : Тя каза че се самнява в обичта ми към нея ?????



maniakalen
12-10-2009, 15:23
Здравейте :) Днес се карахме с моето момиченце и нещо стана на въпрос и и аз и казах че я Обичкам много и тя ми отговори аз знам че ме обичкаш но чак пък много ... и аз просто замлъкнах :shock: :shock: ходим от 7-8 месеца и съм правил хиляди неща подаръци и т.н но явно не е достатъчно и ще ви помоля за съвет :oops: или тоест всеки да каже как показва на своята половинка че я обича. Моля без спам и глупави изказвания ?Благодаря на всички сериозни съфорумци/ки. :) 8)

ivcheto0o
12-10-2009, 15:35
наистина по-важно е да докаже6 и покаже6 ,а не да каже6.....и не се доказва с подаръци :-o Може6 да и покаже6 оби4та си с пове4е внимание,нежност,като се интересува6 от нея,проблемите и,да си споделяте

GD95
12-10-2009, 15:38
Ами и аз няма да повярвам на някой,ако ми каже,че ме обича 8-)

maniakalen
12-10-2009, 15:40
Добре де аз това попитах как показвате на половинката си че я обичате ???? :-o

assd
12-10-2009, 15:50
Добре де аз това попитах как показвате на половинката си че я обичате ???? :-o
шибаме ги!

запомни едно бе момче, рози, стихове, и такива мили неща не минават. нема и да ги оценят като си намерят някой дето да ги шиба здарво. от опит ти казвам. чукай я и тва е, там се корени проблема във всяка връзка!
ае със здраве

valdesbg
12-10-2009, 15:54
Колкото и брутално да го е газал assd истината е това. Секса скрепява хората. А липсата му води до проблеми.

В твоя случай не знам дали етака, обаче да ти го изръси след 7-8 месеца нещо подобно не говори хубаво. Ако чак сега си решил да и показваш колко я обичаш - работата е повече от сбъркана. И така :)

Накратко казано - щом ти го е казала - има причина. Замисли се дали ти не си в основата на тая причина.

DevilWish
12-10-2009, 15:55
Подаръците не значат нищо ;) Думите също ;)

valdesbg
12-10-2009, 15:57
Подаръците не значат нищо ;) Думите също ;)

Подаръците и думите са подкрепа на действията и чувствата. Сами по себе си наистина не значат нищо. Предполагам нещо такова искаше да кажеш?

ToniStoraro
12-10-2009, 16:14
само с подаръци не става, освен ако момичето не се интересува само от тях. Докажи й, че я обичаш. Но не с подаръци и думи, а с действия. Направи нещо, което тя много иска (стига да не е нещо извън границите на нормалното), дръж се с нея така, че тя сама да се убеди, че я обичаш.

p17bull95
12-10-2009, 16:40
Изчукай путката здраво!

aloveyou
12-10-2009, 17:02
само с подаръци не става, освен ако момичето не се интересува само от тях. Докажи й, че я обичаш. Но не с подаръци и думи, а с действия. Направи нещо, което тя много иска (стига да не е нещо извън границите на нормалното), дръж се с нея така, че тя сама да се убеди, че я обичаш.

Много правилно..
*Любовта не се казва,а се доказва*..Наистина направи нещо,което наистина много иска..


Накратко казано - щом ти го е казала - има причина. Замисли се дали ти не си в основата на тая причина.

и това е много правилно..Но може и да го е казала,защото е била изнервена..Нали сте се скарали :( ДДЗ.. :(

MaLkaTa_LaDy
12-10-2009, 18:44
Понякога казваме неща, които не мислим. Понякога не казваме неща, които мислим. Ти я познаваш.

Аз нямам приятел, но лошото е, че не показвам на хората, които обичам, че наистина е така. И аз не се разбирам... :?

bigsmile13
12-10-2009, 18:55
мии аз например за моето момче се бях появила в 12:00 на рожденния му ден с едно слонче и една сребърна гривна долу пред блока им и реакцията му беше следната :shock: :-) :grin: преди това му бях заявила че тази вечер няма да се виждаме защото имам проблеми с нашите ама и му бях обещала :-D мисля че ако направиш такова нещо ако скоро има рожден ден много ще се зарадва и ще го помни цял живот. пък и освеен това хората са прави интересувай се повече от нея и т.н. :-)

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:29
Доказването е истината, не казването.. Пф ми по много начини можеш да й го докажеш, ако наистина го чувстваш де :) Няма да тръгна да ти давам акъли к'во да правиш. Но бих ти казал следното : Подрепяй я, давай й това от което има най-много нужда, винаги бъди до нея ииии други такива неща от които се предполага да бъде повече от доволна и мисля, че няма да сбъркаш. Успех :)

Snickers
12-10-2009, 23:39
Добре, мерси, че сподели.)

Bellatrix
12-11-2009, 05:20
Нервна е била от това, че сте се скарали и го е изцепила без да мисли. Случва се.

shmurkam
12-11-2009, 14:40
Усещам, че си лигльо.
Аз бих си търсила причина да се скарам с теб и да те зарежа.
Ако ще и мола да ми купиш, ще те зарежа,защото съм жена и не искам путки до себе си, а мъже.

LoveRetroMusic
12-11-2009, 16:26
сАмнителен си. :smt110

balu4ka
12-11-2009, 17:52
То само с приказване не става,трябва и акъл .

Вземи се стегни ,нещо доста лигаво го раздаваш.А до това ,че за едно 7-8 месеца не си успял да и докажеш ,че я обичаш то какво остава.
Явно ,нещо си направил,че да не ти вярва.

umri
12-11-2009, 19:08
Здравейте :) Днес се карахме с моето момиченце и нещо стана на въпрос и и аз и казах че я Обичкам много и тя ми отговори аз знам че ме обичкаш но чак пък много ... и аз просто замлъкнах :shock: :shock: ходим от 7-8 месеца и съм правил хиляди неща подаръци и т.н но явно не е достатъчно и ще ви помоля за съвет :oops: или тоест всеки да каже как показва на своята половинка че я обича. Моля без спам и глупави изказвания ?Благодаря на всички сериозни съфорумци/ки. :) 8)
Чудя се дали тестостерона ти е приоритетният хормон в тялото или естрогенът?

viqnkababyy
12-12-2009, 17:05
За да разбере, че я обичаш, трябва да те чувства близък и да знае, че винаги може да разчита на теб. Нещо като приятелството, покажи й колко я обичаш в труден за нея момент и ще й докажеш, че я обичаш. :)

peshost
12-12-2009, 17:53
Абе подразнила те е бе...