PDA

View Full Version : вече не сме приятелки



vesinka899
12-10-2009, 16:26
С момичето се познаваме от 8 клас - демек 6 години.Приятелки сме от 4.Всичко си споделяхме и всичко си казвахме.Понеже аз не знаех какво представлява й казвах всичко,но накрая разбрах че е предателка,клюкарка и много злобно същество.Само търси интрига и клюки.През живота й са минали мн мъже.По едно време ходеше с едно а му изневеряваше с неговия приятел.И само аз знаех но на никого не казвах.Не че го смятах за редно ,но..Но преди няколко дена или седмици вече понеже знам как влиза едно момче което тя лъжеше доста време и му се включих и писах.Казах му някои неща за нея и той каза че и друг му бл казял същото и не бил изненадан.Но днес тая въпросната ми писа и каза "не съм очаквала че ще му кажеш.." и ме блокира.Тя е едя от единствените ми приятелки в града.В университета иммам приятелки и те са сто пъти по-дорбе от нея.Просто ми стана тъпо че тая така лъже хората..А най-лошото е че отрича до последно и дори да си я видял да ти изневерява пак ще каже абе ти луд ли си не съм била аз..
Не знам с какво може да ми помогнете просто ми стана тъпо.А и доколкото знам леля й е мн лоша жена .Занимава се с глупости от рода на заклинания или нищо такова.Притеснявам се да не ми направи нещо не че вярвам в магии де :-x

fire_cat
12-10-2009, 16:33
Постъпила си правилно, като си казала истината и е нормално да ти стане гадно от нейното поведение.. Не я слушай тя какво ти говори, стана ясно, че не ти е приятелка. А относто леля й - няма защо да се притесняваш.. Това са пълни глупости. Но ако случайно стане нещо - кажи ми и ще ти търся противозаклинание.

vesinka899
12-10-2009, 16:43
Притеснявам се да не би да говори по мой адрес глупости.А пък и скоро се запознах с едно момче та тя му има скайпа и може да му пише нещо и незнам какво да правя

someonerandom
12-10-2009, 16:46
Знам,че повтярям другите,обаче определено не ти е приятелка,а и съдейки как я описваш,по-добре и да не ти е такава...

ivcheto0o
12-10-2009, 16:50
и аз мисля 4е си постъпила правилно :) и ако си загубила приятелството и самоможе6 да се радва6,тя не ти е приятелка....Може6 да си намери6 други по-свестни и нелицемерни познати :)