PDA

View Full Version : Начин на Живот



suckmycock
12-10-2009, 16:58
Какво обичате да правите в свободното си време?
С приятел?
С Гадже?
Каде? Как?
И на какво се наслаждавате в живота?



Правя тази тема с цел да открия кой и как живее!
За да разберем какво се харесва и какво не!

p17bull95
12-10-2009, 17:02
Свободно време ... хммм ... фитнес, куче, приятели, гадже... последното по рядко незнам защо ;д

п.п абе когато съм на фитнес съм с приятели, с кучето съм с приятели ..

suckmycock
12-10-2009, 17:14
човек... освен да блъскаш и да си разхождаш кучето с приятели неправиш ли друго..... :( :( :(

p17bull95
12-10-2009, 17:21
човек... освен да блъскаш и да си разхождаш кучето с приятели неправиш ли друго..... :( :( :(


емм .. ко да ти кажа.. виса на компа по 2-3 часа, почти всеки ден тегла филми и си гледам, телевизия, .. че ти кво правиш ;д

fc
12-10-2009, 17:24
Ставам в 10. В 1 съм на даскало. Прибирам се в 8, излизам, виждам се с някой приятел и към 12 съм легнал. Петък, събота и неделя съм нон стоп оут абсолютно навсякъде :)

PurpleDream
12-10-2009, 17:26
не ти влиза в работата

suckmycock
12-10-2009, 17:27
човек... освен да блъскаш и да си разхождаш кучето с приятели неправиш ли друго..... :( :( :(


емм .. ко да ти кажа.. виса на компа по 2-3 часа, почти всеки ден тегла филми и си гледам, телевизия, .. че ти кво правиш ;д

аз ли? аз се опитвам да живея нов живот... по нов начин! търся любовта и се опитвам да разбера какво прави един човек по цял ден и как прекарва времето си.... на какво се наслаждава!

несъм аз човека който да ти го каже .... но защо не си намериш някакво хоби което да е навънка! стига с тези компове! да гледаш филмчета нонстоп и да висиш в залата не е много разнообразен и интересен начин на живот! направи нещо..... нз... странно ми е! не се засягай! :)

suckmycock
12-10-2009, 17:28
не ти влиза в работата

ммм... ако може да некоментирам! просто като неискаш да споделиш.... непиши! неми влиза в работата вярно е... но нете карам насила да пишеш! 8)

lubomirky
12-10-2009, 17:29
още ли си тук #-o

suckmycock
12-10-2009, 17:30
Ставам в 10. В 1 съм на даскало. Прибирам се в 8, излизам, виждам се с някой приятел и към 12 съм легнал. Петък, събота и неделя съм нон стоп оут абсолютно навсякъде :)


разкажи за събота и неделя.... ако не е проблем! интересно ми е какво правиш и на какво се "кефиш" през събота и неделя :?

suckmycock
12-10-2009, 17:32
още ли си тук #-o

дам! уча се да пиша и да мисля! докато ти нареждаш някой някаде....
:wink:

Snickers
12-10-2009, 17:37
още ли си тук #-o

дам! уча се да пиша и да мисля! докато ти нареждаш някой някЪде....
:wink:
мамка му.



по темата: почти нямам свободно време напоследък.

p17bull95
12-10-2009, 17:38
човек... освен да блъскаш и да си разхождаш кучето с приятели неправиш ли друго..... :( :( :(


емм .. ко да ти кажа.. виса на компа по 2-3 часа, почти всеки ден тегла филми и си гледам, телевизия, .. че ти кво правиш ;д

аз ли? аз се опитвам да живея нов живот... по нов начин! търся любовта и се опитвам да разбера какво прави един човек по цял ден и как прекарва времето си.... на какво се наслаждава!

несъм аз човека който да ти го каже .... но защо не си намериш някакво хоби което да е навънка! стига с тези компове! да гледаш филмчета нонстоп и да висиш в залата не е много разнообразен и интересен начин на живот! направи нещо..... нз... странно ми е! не се засягай! :)


WTF?! Някакво хоби навън ли .. еми ето как протича моя ден. Прибирам се от даскало в 13;30 излизам навън с кучето и приятели, след това отивам на фитнес прибирам се къпа се и към 16;00 пак съм навън... прибирам се към 7,8,9 седя на компа до към 10-11 пусна си някой филм гледам и заспивам. Е малко ли е?

XTREMEFREERIDE
12-10-2009, 17:39
От Понеделник до Петък:
От 7:30 до 13:30 на училище.
След това уча,оправям се нещо,лакове макове ала бала.. :lol: ,седя на компютъра и чат-пат излизам.
В Петък си заминавам за любимото Банско и излизам най-често с най-добрата ми приятелка.Събота и Неделя прекарвам почти само навън с мъжлето,виждам се с нашите и брат ми,уча за Понеделник и общо взето т'ва е.
Харесвам си животеца,горе-долу.

smiirnoff
12-10-2009, 17:42
По принцип свободно време нямам много, но винаги когато имам го запълвам, та чак се препълва :Д
от понеделник до петък е горе - долу по - еднообразно ..
сутрин с 300 зора тати ме вдига от леглото, отивам на училище
в училище се наслаждавам на междучасията, през които постоянно се смеем с всички кретени :Д:Д
след това докато се прибера пак през цялото време само простотии се говорят и се смеем :Д
после се мотам в нас
уча там по каквото имам
ии излизам ^^
а във вторник и четвъртък съм и на танци и там си прекарвам страхотно ^^


от всичко най - много обичам да се смея
98% от времето си прекарвам с шумен смях :Д
сутрин докато всички в клас са заспали, отивам да им досаждам да ги разсмея малко :Д (не че сутрин и аз не съм като зомби, ама просто в ранните часове (и не само в ранните :Д) на деня ми прещраква нещо :Д)
друго какво правяя .. амии през седмицата ако се намери време ходим в парковете и там пак се хилим като извънземни :Д

събота и неделя гледам през по - голямата част от времето да съм навън .. паркчетата, разходки, на НДК пак разходки (да, обожавам да се разхождам ^^) и т.н


в живота ми се наслаждавам на щастливите моменти, прекарани с приятни хора иии най - много обичам усмивките и да се смея (:Д)

ии това е ^^

suckmycock
12-10-2009, 17:45
човек... освен да блъскаш и да си разхождаш кучето с приятели неправиш ли друго..... :( :( :(


емм .. ко да ти кажа.. виса на компа по 2-3 часа, почти всеки ден тегла филми и си гледам, телевизия, .. че ти кво правиш ;д

аз ли? аз се опитвам да живея нов живот... по нов начин! търся любовта и се опитвам да разбера какво прави един човек по цял ден и как прекарва времето си.... на какво се наслаждава!

несъм аз човека който да ти го каже .... но защо не си намериш някакво хоби което да е навънка! стига с тези компове! да гледаш филмчета нонстоп и да висиш в залата не е много разнообразен и интересен начин на живот! направи нещо..... нз... странно ми е! не се засягай! :)


WTF?! Някакво хоби навън ли .. еми ето как протича моя ден. Прибирам се от даскало в 13;30 излизам навън с кучето и приятели, след това отивам на фитнес прибирам се къпа се и към 16;00 пак съм навън... прибирам се към 7,8,9 седя на компа до към 10-11 пусна си някой филм гледам и заспивам. Е малко ли е?


ем извинявай! помислих че само блъскаш и неправиш нищо др! така ми прозвоча.... пак се извинявам!

mechtaq_za_teb
12-10-2009, 17:47
Много зависи от настроението, но обожавам да имам свободно време. Обичам да излизам с приятели, но вече го правим доста по-рядко. Ходим или на кафе, или се разхождаме. С гаджето... или в тях, или на разходка. Често обичам да съм си сама няколко часа, за да правя, каквото искам. Обичам да ходя на фитнес, да си седя вкъщи и да слушам музика, драскам си в една тетрадка стихчета или нещо подобно.

suckmycock
12-10-2009, 17:50
ебаси мамата... .а аз се чудех какво да правя по цял ден.... :( дадохте ми страхотни идеи! благодаря за което....

suckmycock
12-10-2009, 17:51
Много зависи от настроението, но обожавам да имам свободно време. Обичам да излизам с приятели, но вече го правим доста по-рядко. Ходим или на кафе, или се разхождаме. С гаджето... или в тях, или на разходка. Често обичам да съм си сама няколко часа, за да правя, каквото искам. Обичам да ходя на фитнес, да си седя вкъщи и да слушам музика, драскам си в една тетрадка стихчета или нещо подобно.


и аз обичам да пиша стихчета.... кажи някое? ако нети е проблем де... че ми е интересно за какво пишеш! :P

suckmycock
12-10-2009, 17:52
още ли си тук #-o

дам! уча се да пиша и да мисля! докато ти нареждаш някой някЪде....
:wink:
мамка му.



по темата: почти нямам свободно време напоследък.



извинявай! ти за 3 дена ли се научи да пишеш перфектно? без нито една грешка????? :x

mechtaq_za_teb
12-10-2009, 18:01
Много зависи от настроението, но обожавам да имам свободно време. Обичам да излизам с приятели, но вече го правим доста по-рядко. Ходим или на кафе, или се разхождаме. С гаджето... или в тях, или на разходка. Често обичам да съм си сама няколко часа, за да правя, каквото искам. Обичам да ходя на фитнес, да си седя вкъщи и да слушам музика, драскам си в една тетрадка стихчета или нещо подобно.


и аз обичам да пиша стихчета.... кажи някое? ако нети е проблем де... че ми е интересно за какво пишеш! :PПисах ти лично съобщение :)

antifashionshit
12-10-2009, 18:01
излизам с приятели и гаджето, чета, рисувам, баскетбол играя, на танция ходя ;д, на компа кеся, обичам да се разхождам, да слушам музика, да спя... 8-)

BiboW
12-10-2009, 18:12
Ставам 08:00ч, пия кафе, отивам с кучето до 10 часа навънка на разходка, след това на компютъра, права си сайтчета, скайп гледам :D, от 13:00 на даскало. След даскало в къщи, ям и на РС пак или пък с приятели на вънка. Общо взето това е.

DevilWish
12-10-2009, 18:16
Какво обичате да правите в свободното си време? - Да пазарувам, да се грижа за външният си вид, да съм с приятели и най-вече да съм с мъжа си =)
Каде? Как? - Шопинг - във всички градове, до които мога да се докопам. Да се грижа за външният си вид - в къщи, при фризьор или козметик. С приятели - центъра, кафета .. С мъжа ми - в къщи, навън, навсякъде =)
И на какво се наслаждавате в живота? - На приятелите си, на мъжа ми и на себе си.

PurpleDream
12-10-2009, 18:18
не ти влиза в работата

ммм... ако може да некоментирам! просто като неискаш да споделиш.... непиши! неми влиза в работата вярно е... но нете карам насила да пишеш! 8)

:( насълзиха ми се очите като ти видях правописеца... :(

suckmycock
12-10-2009, 18:22
не ти влиза в работата

ммм... ако може да некоментирам! просто като неискаш да споделиш.... непиши! неми влиза в работата вярно е... но нете карам насила да пишеш! 8)

:( насълзиха ми се очите като ти видях правописеца... :(


нали може да се сетиш в кой крачул ще го премстя ся за мнението ти!

PurpleDream
12-10-2009, 18:30
не ти влиза в работата

ммм... ако може да некоментирам! просто като неискаш да споделиш.... непиши! неми влиза в работата вярно е... но нете карам насила да пишеш! 8)

:( насълзиха ми се очите като ти видях правописеца... :( Бегай се кри да ревеш тогава :o
не ми говори така бе

PurpleDream
12-10-2009, 18:30
не ти влиза в работата

ммм... ако може да некоментирам! просто като неискаш да споделиш.... непиши! неми влиза в работата вярно е... но нете карам насила да пишеш! 8)

:( насълзиха ми се очите като ти видях правописеца... :(


нали може да се сетиш в кой крачул ще го премстя ся за мнението ти!
....
дреме ми на оная работа...

suckmycock
12-10-2009, 18:35
не ти влиза в работата

ммм... ако може да некоментирам! просто като неискаш да споделиш.... непиши! неми влиза в работата вярно е... но нете карам насила да пишеш! 8)

:( насълзиха ми се очите като ти видях правописеца... :(


нали може да се сетиш в кой крачул ще го премстя ся за мнението ти!
....
дреме ми на оная работа...

ти ако имаше щеше да си е бараш а не да плюеш че немога да пиша! :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

PurpleDream
12-10-2009, 18:39
ок
не ми се спори
ако по някое време ми се прииска да се карам с някого пак ще пиша

lubomirky
12-10-2009, 18:39
имам някво чувство, че за първи път сядаш на компютър с интернет и не можеш да му се наситиш?

suckmycock
12-10-2009, 18:40
а аз че за първи път пишеш с човек на който му е се тая ти какво чубстваш!

suckmycock
12-10-2009, 18:42
оп! извиняваи..... пишеше се ЧУВСТВО..... както и да е! се ми е тая... за първи път сядам на компа! простено ми е!

lipsvashh_mi
12-10-2009, 18:52
свободното ми време през седмицата е супер малко,но гледам да си наваксам през почивните дни-обикновенно се виждам с приятели,по кафета ,на кино,на разходка някъде-важното е да сме заедно..
за момента си нямам приятел,но не е болка за умиране :D
иначе гледам филми,чета книжки като мога или просто спя-и съня си е лукс :-D

LadyDi
12-10-2009, 18:53
А аз почти нямам свободно време... Обикновено намирам само в събота и гледам да си отспя през него :D

suckmycock
12-10-2009, 19:05
уоуу.... съня е загуба на време лейди! непроспивай живота си! и какво друго правиш събота и неделя освен да спиш?

suckmycock
12-10-2009, 19:06
свободното ми време през седмицата е супер малко,но гледам да си наваксам през почивните дни-обикновенно се виждам с приятели,по кафета ,на кино,на разходка някъде-важното е да сме заедно..
за момента си нямам приятел,но не е болка за умиране :D
иначе гледам филми,чета книжки като мога или просто спя-и съня си е лукс :-D


а какво ти е най-приятно да правиш?

LadyDi
12-10-2009, 19:09
уоуу.... съня е загуба на време лейди! непроспивай живота си! и какво друго правиш събота и неделя освен да спиш?
Нямам определен график за свободното време.
Кино, разходка, кафе, приятели/познати... избягвам да ползвам комп събота и неделя, тъй като цяла седмица, волю-неволю вися пред него...

А спането... точно в този определен момент от живота си, не мисля, че ще проспя нещо кой знае колко съществено, че да не мога да си позволя някоя и друга съботя да се наспя като хората.

Scouser
12-10-2009, 19:09
Отивам на даскало сутрин, след това се прибирам и сядам да пия. :) По някое време отивам за още пиене и след това продължавам, на другия ден ставането ми е трудно и почвам да пия чак вечерта. :) Събота и неделя спя през деня, след това вечерта отивам да пия :)

Scouser
12-10-2009, 19:11
Сега сериозно. :-P Пълна скука е сега през зимата. Няма тренировки, няма нищо... :) Сутрин отивам на даскало, след това се прибирам и оправям, к`вото има да се оправя из къщата, след това отиваме да поцъкаме мач с приятели, ама не е като на тренировка. Прибирам се, къпя се ала бала и или излизам, или тегля филм да дзепам. :)

suckmycock
12-10-2009, 19:17
LadyDi

на колко г. си? ако не е тайна?

suckmycock
12-10-2009, 19:19
Scouser - спри пиенето! :grin:

ся сериозно.... само топки ли ритате :lol:

не ся съм напълно сериозен! първо ти като риташ кфа ти е амбицията ве човек... в БГ няма футбол (не се обиждай!) :) неми казвай че искаш да си футболист?

Scouser
12-10-2009, 19:26
Като лапе ритах с амбиция и се залъгвах, че може и да стане нещо. Сега вече като пораснах ми е пределно ясно, че в БГ-то никакъв футбол не е имало и няма и да има, и си риткам само за кеф. Иначе разбира се, че се излиза по център, кафенца и пр. , но някво ми е много сиво ежедневието. И аз като теб търся любовта, но къде са свестните момичета, бе брат..

LadyDi
12-10-2009, 19:40
LadyDi

на колко г. си? ако не е тайна?
Не е тайна. Скоро ще стане четвърт век.

ManiaSpiritY
12-10-2009, 19:46
Като лапе ритах с амбиция и се залъгвах, че може и да стане нещо. Сега вече като пораснах ми е пределно ясно, че в БГ-то никакъв футбол не е имало и няма и да има, и си риткам само за кеф. Иначе разбира се, че се излиза по център, кафенца и пр. , но някво ми е много сиво ежедневието. И аз като теб търся любовта, но къде са свестните момичета, бе брат..
А свестните момчета къде се дянаха ? :(
Та ,по темата - от понеделник до петък всеки ден 2-ра смяна на училище и ако е възможно някъде се излиза , иначе събота и неделя се излежавам до късно ,а после с приятели (ама сега както е студено вече и за т'ва нямам желание :D )

Scouser
12-10-2009, 20:54
Абе и момичета и момчета свестни все още има, ама не ги намираме за сега и ще трябва да почакаме. :)

suckmycock
12-10-2009, 21:09
ми братле..... има но са найстина много малко! всеки вече прекарва времето си пред компа.... а свестните са в тях и се занимават с нещо си там... нз кфо! няма да ги намерим по кафетата и по дискотеките... със сигорност! и аз незнам каде да ги търся.... но несе отказвам! УСПЕХ от мен!

suckmycock
12-10-2009, 21:10
LadyDi

на колко г. си? ако не е тайна?
Не е тайна. Скоро ще стане четвърт век.


како... не е редно да несе веселиш ! :) защо така прекарваш дните си.... какво работиш че нямаш време да разпуснеш през работните дни?

LadyDi
12-10-2009, 21:12
О, аз съм се веселила :) Особено докато бях студентка.
Просто в момента предпочитам да си почина известно време :)
Въпрос на нагласа.

suckmycock
12-10-2009, 21:12
като цяло разбрах че почти всеки предпочита да седи в тях... да мързелува или да е с приятели на кафенца или на разхотка... копончета неправите ли? несе ли сабирате вечер на определено място? неразпускате ли някак си.... :shock:

suckmycock
12-10-2009, 21:14
така е лейди.... но да спинкаш до късничко не е ли малко странно... и предполагам си имаш сериозен приятел... ако спинкаш с него е вече друк вапроса! но ако си самичка....... странно ми е! :(

AFT
12-10-2009, 21:18
^ Get a life. Кво досаждаш само? Сериозно, съгласна съм с който-там-каза, че сякаш за първи път сядаш на компютър и то с Интернет. Nerd.

t0d1t0
12-10-2009, 21:19
Свободно време - с гаджето
Къде,как - навсякъде,яко
какво правим - секс
наслаждавам се на шундата и http://s.rimg.info/07052a2d7748d9615a76e54cdfbb22d9.gif

suckmycock
12-10-2009, 21:23
^ Get a life. Кво досаждаш само? Сериозно, съгласна съм с който-там-каза, че сякаш за първи път сядаш на компютър и то с Интернет. Nerd.

УСПЕХ! :grin:

valdesbg
12-10-2009, 21:24
Ще му мине скоро.

suckmycock
12-10-2009, 21:26
ханибал.... или валдес предпочиташ? - I DONT GIVE A FUCK !
I'm Ill !!!!

valdesbg
12-10-2009, 21:30
I DONT GIVE A FUCK !
I'm Ill !!!!

I don`t care 'bout you at all.

Have fun :)

suckmycock
12-10-2009, 21:37
йееееееееее :grin: ти изби рибата мъжки ! BLOW ME!

lubomirky
12-10-2009, 22:35
^ Get a life. Кво досаждаш само? Сериозно, съгласна съм с който-там-каза, че сякаш за първи път сядаш на компютър и то с Интернет. Nerd.

толкова ли не можеш да ми запомниш името ? :<


LadyDi, с това четвърт век много го обърка, сигурно до утре ще го мисли колко прави това ^^

LadyDi
12-10-2009, 22:47
Човекът каза, че е тук да се учи. Може освен правопис, да понаучи и нещо друго :)
Но поне сметна, че съм му кака...

suckmycock
12-10-2009, 23:33
1 век е 100 години ве мен! това всеки го знае! а 1/4 следователно е 25!

suckmycock
12-10-2009, 23:36
^ Get a life. Кво досаждаш само? Сериозно, съгласна съм с който-там-каза, че сякаш за първи път сядаш на компютър и то с Интернет. Nerd.

толкова ли не можеш да ми запомниш името ? :<


LadyDi, с това четвърт век много го обърка, сигурно до утре ще го мисли колко прави това ^^


че от какъв зор да ти запомням името? кой си ти.... ? чакай... кой беше ти че да ти помня ваобще нещо свързано с теб?

сега какво очакваш.... да го преместя в другия крачул ??? писна ми да го бутам заради теб! баси ненаситния човек си!

lubomirky
12-10-2009, 23:40
УООООООООООУ, МЕН!! РАЗБИ НИ!

suckmycock
12-10-2009, 23:43
а бе ти няма ли да лягаш.... досега неси седял толкова до късно! лягай че утре си на бачкане да праиш милионите ! овчар :) :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:43
Тоз пак ли изригва :lol:

lubomirky
12-10-2009, 23:47
естествено, постоянно е така :д ама виж, че го научих на нещо. добави нова дума в речника си - ненаситен :>

сега във всеки 2ри пост ще я има ^^

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:58
Е.. човек се учи докато е жив, и накрая пак си умира ненаучен. Нали знаеш :D

lubomirky
12-11-2009, 00:01
е има някои, които умират научени, предполагам.

но този тук не е от тях :д

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:02
Нц.. нема такъв индивид. Не може да знаеш всичко. Тоест не знаеш нищо.. Мъдра мисъл на даскала ми по икономика :lol:

Nellynka
12-11-2009, 00:04
През свободното си времеее обичам да мятам кълки из Пловдивъ :grin:
Наслаждавам се на начина по който си живея 8)
С приятели , с гадже 8) 8-)

suckmycock
12-11-2009, 00:16
:shock: яяя..... шапкара и fat boy-я от south park взели да размишляват.... момчетаааа лягайте да спите! :) нещу несте интересни :? :razz: :razz: :razz: :razz:

suckmycock
12-11-2009, 00:18
естествено, постоянно е така :д ама виж, че го научих на нещо. добави нова дума в речника си - ненаситен :>

сега във всеки 2ри пост ще я има ^^


еммм сорка но невидях да ти казал тази дума преди мен! :) :razz:
и ти няма на какво да ме научиш.... виж майкати може да има на какво да ме научи... но неспя с педераси! :razz:

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:22
еммм сорка но невидях да ти казал тази дума преди мен! :)


Евала за словореда бате.. продължаваш да ме кефиш :lol:

suckmycock
12-11-2009, 00:22
http://www.vbox7.com/play:d34b6d8f

на учителя с любофффффффф маа факаааааааааааааа
аз съм пиян а вие спитеееее :-P :P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

suckmycock
12-11-2009, 00:23
еммм сорка но невидях да ти казал тази дума преди мен! :)


Евала за словореда бате.. продължаваш да ме кефиш :lol:

шапка така моаа да пиша ся и таа пишааааааааа
и ти да с нафиркаш в тоя студ навъннн и ти ш бъркаш копшетатааааааааааааааааа ааааааааа мааа факаааааааааааааааа домкелеееееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: пак пак пак... ляля... ртутоара ми е фраггггггггг и с глаа го бласкам паккк ляляляля :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ИЗБУАНАХ ДА ГО ЕБААААААААААААА

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:24
Хохохоох зигиз зиги зиги ЗАГ !!!! ти си човека мега яката песен :lol:

lubomirky
12-11-2009, 00:25
как тогава ти е толкова широк пръстена, бе, МОЙ ? ^^

suckmycock
12-11-2009, 00:26
а КАРТМАННННН каде отии тоя дебел шибаняк ? :grin: :grin: :grin: :grin: ричи рич заспа... утре да стаа да прай милияяярдитеееееееее за бел мерцедесссссссссссссссссс

Nellynka
12-11-2009, 00:27
Ай спрете вече е :o

suckmycock
12-11-2009, 00:29
как тогава ти е толкова широк пръстена, бе, МОЙ ? ^^ еииии геййййй дебел мазен педерасттт азиссс ! да те ебе кати на кон ! КАРТМАННННН кефиш братооооооооооо а кака така гъза ти е по широк от устата ти вееееее мааааааааааннннннннн
де та вааааааааааа :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: лелеее добре спрях наркотиците... сега мога да виждам ко ми пишетеееееееееееееееее :-P :-P :-P :-P :-P маа дъкааа дебелакккк грозеннн ш та наритам ко та видя... маймунката на татиииииииии :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P :-)

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:30
Ай спрете вече е :o


приготви се и теб да нахока след малко :razz:

suckmycock
12-11-2009, 00:30
Ай спрете вече е :o

даи на бати цункааааааааааааааа :-) :-) :-) :-)

остай ги тея .... те немогат да си го намерят!

suckmycock
12-11-2009, 00:31
Ай спрете вече е :o


приготви се и теб да нахока след малко :razz:

е тя жената кфо ми е напрайла.... виж кфо маце е ! аз немога да е видя мноо добре... но вярвам че е по красива от теб!

lubomirky
12-11-2009, 00:31
чакам да ме нариташ. ела в Бургас. когато и където кажеш съм там.

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:31
не споря ;) ама то сиг и аз съм по-красив от тебе :lol: смятай къв уруд си hahahahhahaha

suckmycock
12-11-2009, 00:32
еии сексииииии :grin: щи свалям очилцата...... :-) :-) :-) :-) :-) ой на батюю сладуранатааааа :-) :-) :-) :-) :-) :-)

suckmycock
12-11-2009, 00:33
не споря ;) ама то сиг и аз съм по-красив от тебе :lol: смятай къв уруд си hahahahhahaha


е чи ка вааа аз затъи с кърпата са снимах че да неме гледаш колко съм грозен.... може ли да се запозная с брат ти? Гвазимодооооооооооооооооо о :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

дето е малко по красив от теб! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nellynka
12-11-2009, 00:35
еии сексииииии :grin: щи свалям очилцата...... :-) :-) :-) :-) :-) ой на батюю сладуранатааааа :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Аз отдавна ги надрастнах тези неща.

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:35
Хихихи мн си забавен бате :grin: Я кажи още някой лаф, ама чакай си зема тетрадката да ги записвам, че ще ги забравя оО

suckmycock
12-11-2009, 00:36
ама милааа немой да пииш повече от менннн :lol: :lol: :lol: напрао се чувфсдфаефаТВАМ ф 3 класссссссссссссссссссссс ссссссссссс слънцееееееееееееееееееее
да ти ям котето! баууууууууу :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Nellynka
12-11-2009, 00:38
Ти сигурен ли си,че не си в 3ти клас :-o

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:38
Ти сигурен ли си,че не си в 3ти клас :-o


:razz: Това е много добър въпрос оО

suckmycock
12-11-2009, 00:39
Хихихи мн си забавен бате :grin: Я кажи още някой лаф, ама чакай си зема тетрадката да ги записвам, че ще ги забравя оО


тиии беги лъскаи и ляай да спишшшш затваряйй джамоетеее джамоетеее ходя си по джамоветеее.... оффф отнесох сааа затваряй джама викаам и ляай спиш че кат та глеам ка си хилка и къф си отвеянннн още са напикааш сиорну .. ляай и с завиииии убауууууу че нали с сещашшш... офффф забраих си мисълта.... ве ляай си!

lubomirky
12-11-2009, 00:41
Здравко Каменов Желязков се обади.

suckmycock
12-11-2009, 00:41
Ти сигурен ли си,че не си в 3ти клас :-o

е па слънце.... чеее на тфа на 3 клас ли ти мязамммммм оффф май аз даляам 4е ме зацепи глааата :booooomb: да си еба майката проста... закфооо тряаше да пияяя..... ааа дааа забраих да ти кажа: бръзниш ли звярааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааааааааааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
и да съм на 3 лкас ли такоам ти аз не.... оффф зор мииии ииии

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:42
Лелеееее... ти разкри моята тайна :X

Един въпрос ... това на снимката ти ли си ? Г-н гангстер хаха със забратката на баба си за кърпа и с миксера за пистолет.. и мозък по-малък и от на теле.. ЕХ ЗАЩО НЕ СЪМ КАТО ТЕБ :cry:

suckmycock
12-11-2009, 00:43
ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИГГГРРРАААЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЙЙЙ

БАВНО НО СЛАВНО
ПИША БАВНО ЩОТ МИ ЛЕСНО! БРАО ЛАПАЙ ПИШКИ АЗ ЧУКАМ МАЙКАТИ ТИ ГЛЕДАШ ! КИСЕЛО МЛЯКО ИМА ЛИ НЯКОИИИИИИИ

suckmycock
12-11-2009, 00:44
ПИШКАА ЛАПАЙ БУБАТА НА МАЙКАСИ ! И ДА Е НА БАБА ПОША ПАК ЩЕ Е ПО СКЪП ООООТ ТЕБББББББББББББББББ ЛАЙНОЯД ЧИЧОЕБАЧ БАБОЛИЗААААЧ111ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ
НАА МАЙКАТИ Ф МИРИЗЗЗЛИАТА УСТА Ш ГО ДДДАМ! :o :o :grin: :-D :-o :grin: :o :o :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

FromAutumToAshes
12-11-2009, 00:45
Ела да ебеш като си много корнас :)


едит - притесняваш ме бате.. нещо не ти е наред. иди се прегледай :(

suckmycock
12-11-2009, 00:46
неееееееееееаьзнма де са клзючоветееее на коолсааатаааааааа
и идиииим ти бемеееееееееее аамаайкатааааааааааааа

suckmycock
12-11-2009, 00:48
бооклук клйооошптааааааффффф манаффф недоееебннн ссс шапката на праадяоси си рагнааал са оттваряяш ш таа праааааааана кибапи ваааааааааааааааааа ш та сгазаааааааааааааааааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

suckmycock
12-11-2009, 00:49
тоооооооооолккова съйммм пияннн че моааа наеба рооата ти от 1234913421873 коляно насаммммммммммммммммм сани акиии ми станеее паткаааааааааатаааааааа

suckmycock
12-11-2009, 00:53
яяяяяяяя съмммммм малеееее питбуллллллллллллллл


ТЕРИЕЕЕРРРРРРРРРРРРРРР

suckmycock
12-11-2009, 01:02
зспаахте ли вееееееее отвооринияяяяяя

lubomirky
12-11-2009, 01:10
дам. нали трябва да изкарваме пари, не всеки като теб е супер богат, заради връзките си в Ловеч

suckmycock
12-11-2009, 04:04
ti ]o ne trae6 weeeeeeeeee mraaaaaaaaaafkaaaaaaaaaa! staaaaaaaaaaaaaai ba4kq666666666666! kopellle ne6tasnoooooo

suckmycock
12-11-2009, 04:05
дам. нали трябва да изкарваме пари, не всеки като теб е супер богат, заради връзките си в Ловеч

baaaa4kaaaaaiiii i traiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

suckmycock
12-11-2009, 05:09
иеее наи сетне отиде да бачкаш и млакна копеле нещастнооооо местя го в другия крачол допивам си редбулааа и се гатам да мра в леглото а ти праи милиониииии спестяаи за ремонт на кенефаааааааааа грозен педерастттттттттт :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
нека ми е зле... нека съм тъп и се заяждайййй незнам кои стаа в 6 да ми чете коментарите и заминаа на раота и кои цяла нощ тряска като луд и едва глеааааааааааааааааааа маа факааааа може съм лудо копеле ма нестаам в 6 да бачкам кат теб мизерно лайнооооооооо

haritov
12-11-2009, 05:15
suckmycock

ще изглеждаш много по-умен ако избягваш всякакви спорове

suckmycock
12-11-2009, 05:59
чоовекоооооооооооооооо поркан съм на мМММАААААААААААХХХ и не ме ебеее!

alex4o
12-11-2009, 10:29
Амии от понеделник до петък нали съм на у-ще ии ставам в 6:30,7:30 съм на училище - там по цял ден се забавляваме и се лигавим с най-добрата ми приятелка,общо взето смях нон-стоп :),13:30 вече съм се прибрала,хапвам нещичко,после сядам да пуча за час,време,после малко на компютъра и към 17:30 приятелят ми се прибира,оправяме се излизаме с приятелката ми и нейния приятел на кафенце,прибираме се км 19:30 - аз правя нещо за хапване,вечеряме ии към 22:00 вече сме в леглото,гледаме ТВ,говорим си иии так :)

А събота и неделя по 24 часа съм с приятеля ми,говорим си,излизаме,гледаме филми,после малко на компютъра,кафенца,вечерта дискотека ииии така :) :grin:

Metatron
12-11-2009, 13:10
Ежедневие, хммм...
Приятели, тренировки, учене, гаджета/когато има/... :)

Salieri
12-11-2009, 15:24
Моя начин на живот си е наи перфектен,поне за мен.Цялото ми свободно време го отделям върху pc-то,не излизам никаде освен на училище и чакам с нетърпение да свърша и да се прибера в нас :D
Петък събота и неделя съм почти по 24 часа на компютъра, любимите ми дни :shock: За приятели не може да става и дума че имам,от момичетата съм се отказал от 2 години :D По точно не съм се и захващал някога,и не мисля да е скоро дори :D Всички ме имат за някакв странен :D което вобще не е истина разбирасе... Цъкам много CS :lol: :lol: За мен това е живота просто....

П.П Извинявам се ако има грешки, не пиша често на кирилица...


И не съм някои на 13-14 години, на 18 съм


И отговора ми не е базик

w0sh
12-11-2009, 15:28
В свободното си време продавам и потребявам наркотици

p17bull95
12-11-2009, 17:28
Отивам на бачкане да трошим главите на пияни малолетни пикльовци :grin: Обичам си работата ей


Ехх да съм ти на мясотото. 8)

LoveRetroMusic
12-11-2009, 17:29
спорт, приятели, учене, компютър, телевизия .. това е :)))

razores
12-11-2009, 17:36
От Понеделник до Петък всяка сутрин съм навън или на Hip-Hop от 1 до 6 на даскало вечер от 6:30 до 8 нaвън Събота и Неделя постоянно навън :-D

Hilary_
12-11-2009, 17:51
Стига ми да съм с любимия човек до мен или с приятелите ми .. от там натам на момента решаваме .. :grin: :grin:

T91
12-11-2009, 19:57
Ами ставам в 11 , после отивам на училище . Там е страшен купон и веселба 8-) . Прибирам се към 7-8 . Чета книга или дрънкам на китарата , уча яко ,че скоро има изпити ... За съжаление приятелите ми са в други градове или някакви далечни квартали , а с приятелката се разделихме та няма кой знае къде да излизам ...

loliii
12-11-2009, 20:11
Какво обичате да правите в свободното си време? Обичам най-вече да излизам с приятели, да ходя на кафе, на кръчма, на дискотека (ако ме пуснат), да гледам филми, понякога и да чета книги.
С приятел? Обичам да се разхождам, когато сме приятели или да отидем някъде, където няма много хора и да си избием цялата лигня и простотия като хората... 8-)
С Гадже? Да се гушкаме :D Да се смеем и да правим простотии :D Винаги съм се опитвала да накарам гаджето ми да ме възприема като негов приятел, на който може да си покаже всички глупости и тъпи мисли, а не просто като плюшена играчка, която да мачка... 8-)
КЪде? Как? Ми май вече обясних... На кафе, на кръчма или някъде из гората, където е безлюдно. :)
И на какво се наслаждавате в живота? На щастливите моменти. А повечето от щастливите ми моменти съм изживяла с компания - с хубава компания от готини хора, с които сте със сходен характер и си имате уважението.. хора, които нямат срам, чувстват се като братя и не им пука какво правят и дали примерно минувачите ги гледат странно, важното е да си изкарат весело, да има сеир и смях, да има адреналин!
Извод : Приятели, адреналин, щастие -> хубави спомени. :) На това се наслаждавам в живота.

aniie
12-11-2009, 21:14
А аз почти нямам свободно време... Обикновено намирам само в събота и гледам да си отспя през него :D

+

sh3_1s_7h3_0n3
12-11-2009, 23:05
Много мразя да имам толкова свободно време. Само го пилея, пък и се чувствам непълноценна.
В последно време само това се случва. Гледам телевизия, чета някоя и друга книжка иии добре, че има някой, който да ме извади насилствено от нас, че съвсем ще се асоциализирам. ((:
Иначе имам и 2-3дневни задължения през седмицата и това ми е разнообразието. ((:

suckmycock
12-12-2009, 00:05
мъъътрво пииияяяннн ф 3 съъммм на линияяяяяяяяя
ебааах баси яката мацкааааа !

suckmycock
12-12-2009, 00:06
братооооооооооо поззздравввввв

Ленинград - Свобода

suckmycock
12-13-2009, 21:24
esttt!!! 2pac se pak! mersi mnoo!

http://www.vbox7.com/play:5d1e05ba&al=1&vid=1267779

tfa ot men za tb!!! 8)

lubomirky
12-13-2009, 22:00
брат, т'ва е от мен за теб!! пз ноо здраФ


http://www.vbox7.com/play:e76d53f6

BooBless
12-14-2009, 10:41
мразя работните дни .. само си броя колко ми остава до петъка :grin: иначе свободното ми време го прекарвам като спя ,излизам с фр и гаджето /ест/ шматкам се по някой магазин :wink: гледам множество филми ..зависи как съм си разпределила нещата ,кото искам да правя :-o обаче ми е кеф като си лягам късно и ставам късно :smt002 :smt001 жалко че имам отвратителни съседи и не ме оставят да спя :-x

suckmycock
12-14-2009, 22:42
брат, т'ва е от мен за теб!! пз ноо здраФ


http://www.vbox7.com/play:e76d53f6
http://www.vbox7.com/play:dba37c1c




аз те знам че си готин.. и ти видях клиповете! незнаех че си от ирак.. и че си дебел циганин! първоначално като видях снимката на картман... викам.. тоя е дебел 100% ама незнаех че си черен че си от ирак и че си мангал с комп! лягай да спиш и ставай рано ! :) прай пачка! за кенефа да сереш с кеф! :D

suckmycock
12-14-2009, 22:44
http://www.vbox7.com/play:32b33ca5


я виж.... можеш и сланина да клатиш! голям си гангстер! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

suckmycock
12-14-2009, 22:47
http://www.vbox7.com/play:a548c06d

6-то копче ти е с толубкане!

lubomirky
12-15-2009, 08:01
показваш подобия на себе си, представяш ги за мен и се мислиш за забавен. жалко, не мислиш ли?

c0ci
12-16-2009, 11:19
ами даскало,тренировка,вкъщи излизам малко с приятели и сядам на ПЦ-то :)

DarknessAngel
12-16-2009, 14:24
Ходя на училище.С приятели излизам понякога през седмицата. Най-често петък. Рисувам. Пиша. Събота и неделя излизам отново с приятели да се развеселя. :)

suckmycock
12-18-2009, 07:17
показваш подобия на себе си, представяш ги за мен и се мислиш за забавен. жалко, не мислиш ли?

ae men orata me vijdat... to si li4i koi lud i koi umen travers koit filosovstva s umni misli! :) neam dumi prosto... uspeh ! :D dano lapa6 pi6ki v zatvora!

ShawnMac
12-18-2009, 22:02
Телефон , скайп , "гадже" (ебати отвратителния лаф )
като цяло предпочитам да съм постоянно с момичето , което обичам.

Valento
12-18-2009, 22:16
Спя , ставам , пия кафе , ям , излизам с приятели (или с гаджето) , ям , после на билярд , ям , после в нас на компа , ям , гледам филм , ям , иии пал спя !! :grin:

suckmycock
12-22-2009, 05:16
lubomirky

ти се източа на веждите... каде се изгуби клитор мръсен :)

suckmycock
12-25-2009, 09:25
:-P

dandan
12-25-2009, 10:49
основното занимание ми е даскалото извън него в салона до нас, на кафето,на компа с вуйна кафенце ако съм вкъщи , с приятелки ,гажи си няам :D

suckmycock
01-16-2010, 01:02
bambam neti i trqa gadje... jivei si jivota! :D

moon_flower
01-16-2010, 09:52
От Понеделник до Петък:
От 7:30 до 13:30 на училище.
След това уча,оправям се нещо,лакове макове ала бала.. :lol: ,седя на компютъра и чат-пат излизам.
В Петък си заминавам за любимото Банско и излизам най-често с най-добрата ми приятелка.Събота и Неделя прекарвам почти само навън с мъжлето,виждам се с нашите и брат ми,уча за Понеделник и общо взето т'ва е.
Харесвам си животеца,горе-долу.
Ти да не би да се казваш Елена? :D
А иначе по темата..ами свободното време си го прекарвам с най-добрата ми приятелка,често се виждам и с разни други приятели.Рисувам,спортувам ,седя на компа,ходя на разни събирания свързани с хобитата ми и горе долу това е.Отделям време и само за себе си.Понякога ходя сама навън,защото така разпускам.. доста странно.Даскалото май няма смисъл да го споменавам.. то е ясно,понякога сядам да уча.И това е.

Li0nesS
01-16-2010, 18:46
Ами...тренировки, фитнес, с приятеля ми, с приятелите.., семейство, компютър, музика, разходки (дълги), мечтаене, четене на интересни книги, гледане на филми, сериали, предавания, кучето, обичам да ходя по магазините, ОБОЖАВАМ разходки в парка - на брега на Дунав... и това не е всичко... :oops: :)