PDA

View Full Version : Искам да бъда красива поне на рождения си ден!



lolipop1
12-10-2009, 17:47
След 5 дена имам рожден ден... и искам поне в този ден да се чувствам красива.. нямам и идея как да се гримирам .. да си направя прическа и т.н.. може ли да ми дадете някоя друга оригинална идея клипче или подробно описано как става.. на 17 съм снимки нямам косата ми е кестенява дулга до раменете права и рядка.. о4ите ми са 4ерни.. а иначе ще бъда със сини дрехи ако има значение

Luscious_Heart
12-10-2009, 17:54
Иха.. На 17 и нищо да не знаеш... Все пак... Може да сложиш сини сенки на очите си, или да опиташ опушен грим (виж smoky eyes в Youtube)... Косата я топирай за повече обем... И бъди уверена в себе си. : )

Sintya
12-10-2009, 18:00
напиши в youtube kandee, тя е много добра в гримирането, има клипчета дори и с прически, както и с облекло!
успех :-)

DevilWish
12-10-2009, 18:04
Иха.. На 17 и нищо да не знаеш... Все пак... Може да сложиш сини сенки на очите си, или да опиташ опушен грим (виж smoky eyes в Youtube)... Косата я топирай за повече обем... И бъди уверена в себе си. : )
Съгласнаа =)

dennsy
12-10-2009, 18:09
Твърде жалко е ,че искаш "поне" един ден да си красива,което означава,че живееш с мисалта,че не си хубава.
Първата задача,за да бъдеш "красива" на рождения си ден е да си с високо вдигната глава,със самочувствие до небето,ако го празнуваш с приятели флиртувай с всички.Това е много по-важно отколкото това с колко грим ще се наклепаш.
И все пак: избери какво искаш ти. Огромна разлика с това което си попринцип ( прически,грим,дрехи) или просто леко освежаване ?
Ако е 1вото бих те посаветвала да се довериш на някоя твоя приятелка ,която е по-веща от теб.Да ти накъдри косата или да я топира и после да направи така наречените "вафлички" с преса за коса.Сини сенки,може би тип опушен грим с голямо количество спирала. Ако направиш силен грим на очите недей да наблягаш много на устните.Или ги остави естествени(което според мен стои мн по-добре),или сложи леко розов или прозрачен глос за устни.
Ако избереш втория варянт за леко освежаване..сложи си отгоре и отдолу черен молив,отново доволно количество спирала(според мен миглите трябва да са много големи и добре подчертани) малко фнд или пудра,може да подчартаеш скулите леко с руж.За устните отново някакав не много натрапчив гланц.

Май много се развихрих..хаха Но дано съм ти била полезна. :)

lubomirky
12-10-2009, 18:25
снииимка, искаме снииииимка

slynchoo
12-10-2009, 18:54
снииимка, искаме снииииимка

да,ако дадеш снимка най-добре бихме ти казали.

Cucko0
12-10-2009, 19:01
снииимка, искаме снииииимка


++ 8) :-o

Biskfitka
12-10-2009, 19:35
Недей синьо (за грим..).По-добре черно или сребристо...

sweetsunshine
12-10-2009, 20:55
всъщност цветовете ,които ще използва за грим много зависят от лицето и самите очи... може да не и отива черен молив или опушен грим... :)
най-добре да даде снимка , за да може да се прецени по-ясно. :)

blondit0
12-11-2009, 10:39
и при мене има подобен проблем.. самоче аз ще ходя на рожден ден на най добрата ми приятелка.. и се чудя и аз вече на какво да се направя :D моя снимка: www.impulse.bg/lydyty_blondy ... и така де ... дайте ми някфи идеи..ддз и аз вече майна :D

play23
12-11-2009, 10:55
Ддз, на мен си ми нещо "изкуствена" незнам защо имам такова чуство 8-) Може би решение е да намалиш грима, според мен само се загрозяваш с него :-)

aloveyou
12-11-2009, 12:28
Съгласна съм с dennsy..

Но наистина дай снимка,за да ти помогнем и за прическата

Не забравяй,че най-важното нещо е самочувствието

shmurkam
12-11-2009, 14:32
Един съвет-махни тая гнусотия, дето наричате присадена коса. Мен мн мн ме е гнус от такива неща, знам, че ги дезинфекцират ама мисълта, че преди тва някоя циганка си е въртяла на кирливия пръст нещо върху мен, ме отвращава.
Тъъъ прическа:просто си изправи косата и вафлички в корените.
Грим:опушени очи,леко червило-прасковено,мъничко руж,ама тия мъртвешки устни хич не ме привличат...мн са страшни,изглеждаш все едно не си пила вода от две седмици.
Това е от мен.

П.П.Не си грозна,хубава си,гримът ти е ужасен. Намали го.

BlackKeys
12-11-2009, 15:32
снииимка, искаме снииииимка

да,ако дадеш снимка най-добре бихме ти казали.

daru6a1
12-11-2009, 17:18
Един съвет-махни тая гнусотия, дето наричате присадена коса. Мен мн мн ме е гнус от такива неща, знам, че ги дезинфекцират ама мисълта, че преди тва някоя циганка си е въртяла на кирливия пръст нещо върху мен, ме отвращава.
Тъъъ прическа:просто си изправи косата и вафлички в корените.
Грим:опушени очи,леко червило-прасковено,мъничко руж,ама тия мъртвешки устни хич не ме привличат...мн са страшни,изглеждаш все едно не си пила вода от две седмици.
Това е от мен.

П.П.Не си грозна,хубава си,гримът ти е ужасен. Намали го.

++ 8)

PinkFloydSound
12-11-2009, 20:57
Намали грима. :shock: И махни тази проскубана перушина, наречена присадена коса...