PDA

View Full Version : Бира ;д



TrickyAngel
12-10-2009, 18:00
Таа.. :D кажете си мнението.. каква бира харесвате.. защо? мека ли е? не е ли..? дрън, дрън.. щото за нова година с приятели се чудим каква да си вземем.. и.. не излизаме на глава :lol: 8-) ии сори ако съм сбъркала раздела.. но този ми изглежда най-подходящ.. :?:

TrickyAngel
12-10-2009, 18:03
ем.. тъй де.. парти е.. нема минем само със шампанско.. :)

Rivas
12-10-2009, 18:04
Мека твърда няма значение пия всякаква 8-)

antiWHAT
12-10-2009, 18:04
излагация!

EarthShaker
12-10-2009, 18:06
безалкохолна за вас

mmKamm
12-10-2009, 18:10
ем.. тъй де.. парти е.. нема минем само със шампанско.. :)
Тва прозвуча сякаш смяташ бирата за алкохол :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Тва е като тъпите дечурля от американските тийн филми, които се кефят като цигани на баница когато набарат отворената бира на тате, забравена на масата :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

За Нова година само твърд алкохол бе хахахха с бирата....най-много да започнете... :razz: :razz: :razz:

Малко се едно не уважавам бирата. Да уточня, че тя е нещо свещено за мен. Жива вода. Божествена напитка. Дар! Обичам бира.

TrickyAngel
12-10-2009, 18:13
ем.. тъй де.. парти е.. нема минем само със шампанско.. :)

а инче бира не пиете? само на НГ?

на 12 ли си,кажи ми честно? :)

личната карта мога ти покажа.. мне.. не съм на 12 :) .. и по принцип не пия.. ама аз ще ходя да купувам алкохола.. и не знам каква бира да взема.. след като всички имат различни претенции :) не знам защо никой не иска да отговори на върпоса... но както и да е ;]

guinessgirl
12-10-2009, 18:13
:razz: :razz: :razz: :razz:

ти сериозно?

EarthShaker
12-10-2009, 18:14
доста е трудно да ги питаш..

mmKamm
12-10-2009, 18:14
Аааа искаш да ти изброим имената на няколко бириииии яяясно.
Загорка, Туборг, Шуменско, Ариана, Пиринско, Каменица, Хайнекен, Кайзер....
още?

TrickyAngel
12-10-2009, 18:15
ем.. питам.. един казва пиринско.. друг каменица.. а аз си нямам и понятие от бира :Х

mmKamm
12-10-2009, 18:18
ем.. питам.. един казва пиринско.. друг каменица.. а аз си нямам и понятие от бира :Х
ааааа каменица недей :D Шуменското и Пиринското са добри (са мен лично...еднакви), Загорката е добра, но по-силно алкохолна :)

ClockworkOrange - ааа като бях малка мноооого го обичах тва.. :smt007 Страшно вкусно е....препоръчвам !

TrickyAngel
12-10-2009, 18:19
ем.. тъй де.. парти е.. нема минем само със шампанско.. :)

а инче бира не пиете? само на НГ?

на 12 ли си,кажи ми честно? :)

личната карта мога ти покажа.. мне.. не съм на 12 :) .. и по принцип не пия.. ама аз ще ходя да купувам алкохола.. и не знам каква бира да взема.. след като всички имат различни претенции :) не знам защо никой не иска да отговори на върпоса... но както и да е ;]

за вас само такова

http://www.meik98wines.com/img/OBIAVI/BIG_IMG_11532248371535.jpg


а балончето е да си играете с него в новогодишната нощ :)
между другото и това е идея :lol: но стига със спама.. а? не, че нещо.. но не обичам да се заяждам за глупости :?

antiWHAT
12-10-2009, 18:34
вино и шампанско пием само на Младенова Изба, шОто се познаваме със собственика и пием без пари 8-)

бира... каквато има, предпочитания има ама айде не съм принцеса мога да пукам всичко!


за нова година... ВОДКА!


при мен водката е всяка събота... smirnoff майна...
аз към края на месеца все нямам пари дейба.



купи КАМеница... това е нещо като стандартно решение.

PsychologicalDisorder
12-10-2009, 19:10
Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликьор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти

после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка... да го набием на Пепеляшкаааа

antiWHAT
12-10-2009, 19:14
искам да си поиграя с балончето :oops:

mmKamm
12-10-2009, 19:26
Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликьор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти

после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка... да го набием на Пепеляшкаааа
абе ей Боби Туборо фен.

PsychologicalDisorder
12-10-2009, 19:35
Водка с кола, джин с тоник, уиски с фъстъци, водка с тоник, джин с кола, ликьор с кори, мастика с мента, пина колада с майка ти

после джин с водка, вермутка с маслинка, мартини с черешка... да го набием на Пепеляшкаааа
абе ей Боби Туборо фен.
ахаайахахх

Wildchildd
12-10-2009, 19:39
Водката е жива вода, за нова година планирам да се отрежа с Финландия и Руски Стандарт 8-) .

Nitrogenium
12-11-2009, 00:16
Мани ги тия бири-мири водки-мотки.Купи едно шише абсент направо. ;)
масово самоубийство бате 8-)

bulgarche
12-11-2009, 07:12
http://prikachi.com/files/1211992Y.jpg

TrickyAngel
12-11-2009, 10:11
С тези коментари.. хероини и глупости.. се сетих как една приятелка ми се обади в 3 сутринта да ми реве, щот няква шматка пила, друсала се и се натровила, та до болница се стигнало.. :? после викала, че вижда ангелчета :razz: :razz: :razz: трагедия :lol: то не е смешно де... :?

bulgarche
12-11-2009, 13:26
Луд ли си, т'ва е най-великата ариана! Във входа пред ена врата имаше торба с бирени бутилки и си откраднах една такава.

Последната Ариана от старите пих 2005 или 2006 май месец. Бяхме на спискане на Марица с лодка от Пловдив до Свиленград. В някое от селата освен 4-ри от новите, бяха взели последните 2 от старите бири. Отделихме се младежта и си я пихма на спокойствие на малки глъдки. Едно от поредните неща, за които за жалост и аз мога да кажа "не е като едно време"