PDA

View Full Version : следене на клавиатурата



ProKiller2
12-10-2009, 18:34
с коя програма мога да следя всичко което се пише на клавиатурата без да се разбере

doomkillerr
12-10-2009, 19:57
Всеки един "кейлогър" ще ти свърши работа! :D

fluffka1
12-10-2009, 21:17
Всеки един "кейлогър" ще ти свърши работа! :D
какво представлява това? :-D

amk933
12-10-2009, 21:29
^Програма, която следи и запаметява какво си написал/а с твоята си калвиатура. Ползват ги и из интернет да крадат пароли, етс.



Всеки един "кейлогър" ще ти свърши работа! :D

Ще свърши, ако антивирусната не му види сметката преди това. Аз поне с Нортон 2010 крак да се опитам да изтегля му вижда сметката без да пита представям си какво ще е с кийлогър. И това е като евреистиката му е пусната на умерна. 8-)

doomkillerr
12-10-2009, 22:14
Всеки един "кейлогър" ще ти свърши работа! :D

Ще свърши, ако антивирусната не му види сметката преди това. Аз поне с Нортон 2010 крак да се опитам да изтегля му вижда сметката без да пита представям си какво ще е с кийлогър. И това е като евреистиката му е пусната на умерна. 8-)

Всичко е въпрос на подходящи настройки! Пък има и програми, който не ги засича антивирусната, като потенциална заплаха! Аз преди доста време ползвах една такава програмка, която ми свърши страхотна работа... :D Тогава нямах проблеми с антивируса, а и програмката си беше напълно "легална" :P

П.С. - Обаче аз твърдо НЕ разпространявам подобен вид софтуер!!!

amk933
12-10-2009, 22:18
^Знам, че всичко е въпрос на настройки и аз се справям с антивирусната без проблеми. Въпросът е, че аз предпочитам да карам на сигурно и гледам да не оставям много "слаби места". Единствено евреистиката държа на нормална, защото като я пуснеш на агресивна само дето Уиндоуса не трие. :D

Иначе сигурно има и някакви кийлогъри, които не се хващат, но ми е интересно антивирусите къде спят в такъв случай... 8-)

doomkillerr
12-10-2009, 22:36
Както казах и преди - програмката си беше "напълно легална"!!! 8)

amk933
12-10-2009, 23:00
Както казах и преди - програмката си беше "напълно легална"!!! 8)

Дори не съм и намекнал обратното...

Идеята ми беше, че с един антвир с евреистика е малък шансът да бъде оставена да работи...

Аз доколкото съм те чел, знам че си с Аваст, а там интуитивната детекция не ми е ясно колко е развита предвид, че е безплатна. :)

doomkillerr
12-10-2009, 23:19
Както казах и преди - програмката си беше "напълно легална"!!! 8)

Дори не съм и намекнал обратното...

Идеята ми беше, че с един антвир с евреистика е малък шансът да бъде оставена да работи...

Аз доколкото съм те чел, знам че си с Аваст, а там интуитивната детекция не ми е ясно колко е развита предвид, че е безплатна. :)

А къде точно прочете, че съм с безплатна версия?!?! :-o

Пробвал съм и с други антивирусни... отново не се засича!
Програмата не прави нищо нередно, че да се засича като потенциална заплаха! 8) Поне версията, която ползвах е такава. :wink:

ProKiller2
12-11-2009, 11:51
Всеки един "кейлогър" ще ти свърши работа! :D имах го но искаше лиценз ако дадеш линк с крак

amk933
12-11-2009, 12:41
А къде точно прочете, че съм с безплатна версия?!?! :-o

Пробвал съм и с други антивирусни... отново не се засича!
Програмата не прави нищо нередно, че да се засича като потенциална заплаха! 8) Поне версията, която ползвах е такава. :wink:

Както каза сам преди това зависи много от настройките...
Ако пуснеш на Капсерски или на НИС 2010 евреистиката на макс ще помете и нея и сума ти други програми кои с право кои без...

А програмата как да не прави нищо нередно като бачка на принципа на програмите с които ти крадат пароли, номера на кредитни карти и сие? Същият принцип е. Не казвам, че ти ще я ползваш, за да откраднеш на баща ти паролата за мейла (грубо казано), но с принципът и на работа доста се злоупотребява. :)

doomkillerr
12-11-2009, 13:34
А програмата как да не прави нищо нередно като бачка на принципа на програмите с които ти крадат пароли, номера на кредитни карти и сие? Същият принцип е. Не казвам, че ти ще я ползваш, за да откраднеш на баща ти паролата за мейла (грубо казано), но с принципът и на работа доста се злоупотребява. :)

Тук си много прав "amk933"! [-o<

Все пак, както всички знаем компютърната сигурност не е 100% ефективна!

- Антивирусни програми, Защитни стени, Anti-Spy, Anti-Trojan програмики и т.н. - Нито една от тях не е 100% надежна и винаги може по един или друг начин да бъде пробита или премахната! Големите софтуерни компании не случайно назначават специалисти по компютърна сигурност, които да се грижат за хакерски атаки и шпионски софтуер и други подобни "гадинки".

Както някой съфорумист беше казал: "Всичко опира до задклавиатурното устройство"!!! 8)