PDA

View Full Version : Притеснение .. ?



national1
12-10-2009, 19:07
Здравейте. Преди 3 месеца скъсах с едно момче, връзката ни беше сериозна ( доколкото връзка от 1 година се смята за такава :) ) .. та, обичах го .. той ми беше първият :roll: въпросът е, че не беше доста добър любовник :lol: не, че не се стараеше, но просто на някои хора им идва от вътре, а на други не 8) в началото докато проникваше в мен ме болеше, не беше нетърпимо, но все пак неприятно .. в края на нашата връзка, когато чувствата отшумяха от моя страна ми беше честно казано противно (не намирам друга дума) и явно от тогава съм наплашена, че всеки път ще ме боли. Сега се срещам с друг човек, той е мил, приятен и много си допадаме :oops: За мен е идеалния мъж .. страх ме е обаче, че когато нещата стигнат до секс, няма да се представя както трябва - не ме разбирайте погрешно имам самочувствие, смея да твърдя, че съм привлекателно и поддържано момиче, всеки път съм докарвала бившият си приятел до оргазъм :) ( той мен не, но това е друг въпрос :? ) .. Познаваме се с новия ми избраник от 5 6 месеца, но едва сега започнахме да се виждаме по - сериозно. Смея да твърдя, че той има определено голям опит :shock: Мога ли да се преборя с чувството за страх от болката вътре в мен ? Искам да дам всичко от себе си, все пак сексът не е състезание, но е хубаво да оставиш приятен спомен на човека, с който си бил .. Можете ли да ме посъветвате как да се отпусна и да не мисля за цялата тази работа. Благодаря на всички предварително :!:

sladka_celuvka
12-10-2009, 19:11
ами просто не мисли за болката отпусни се отдай се на ласките му и приятните чувства и мисля че ще е ОК :)

nymphadora
12-10-2009, 19:15
според мен вече няма да те боли,а колкото до опита-никой не се е родил научен :) пък това,че този има опит не значи,че е добър :?

hoooodyhoooooo
12-10-2009, 19:18
според мен вече няма да те боли,а колкото до опита-никой не се е родил научен :) пък това,че този има опит не значи,че е добър :?

Много точно казано :) Отпускаш се и му се отдаваш докрай :)

anichka12345678
12-10-2009, 19:56
Здравейте. Преди 3 месеца скъсах с едно момче, връзката ни беше сериозна ( доколкото връзка от 1 година се смята за такава :) ) .. та, обичах го .. той ми беше първият :roll: въпросът е, че не беше доста добър любовник :lol: не, че не се стараеше, но просто на някои хора им идва от вътре, а на други не 8) в началото докато проникваше в мен ме болеше, не беше нетърпимо, но все пак неприятно .. в края на нашата връзка, когато чувствата отшумяха от моя страна ми беше честно казано противно (не намирам друга дума) и явно от тогава съм наплашена, че всеки път ще ме боли. Сега се срещам с друг човек, той е мил, приятен и много си допадаме :oops: За мен е идеалния мъж .. страх ме е обаче, че когато нещата стигнат до секс, няма да се представя както трябва - не ме разбирайте погрешно имам самочувствие, смея да твърдя, че съм привлекателно и поддържано момиче, всеки път съм докарвала бившият си приятел до оргазъм :) ( той мен не, но това е друг въпрос :? ) .. Познаваме се с новия ми избраник от 5 6 месеца, но едва сега започнахме да се виждаме по - сериозно. Смея да твърдя, че той има определено голям опит :shock: Мога ли да се преборя с чувството за страх от болката вътре в мен ? Искам да дам всичко от себе си, все пак сексът не е състезание, но е хубаво да оставиш приятен спомен на човека, с който си бил .. Можете ли да ме посъветвате как да се отпусна и да не мисля за цялата тази работа. Благодаря на всички предварително :!:
познато чувство и аз имах един такъв проблем ,момчето беше достатъчно грубо ,за да ми убие сялото желание за секс ( не ми беше първи) .Тази ситуация беше само веднъж ,но това приля всичко и се разделихме .След това извесно време и аз бях като теб,но като намериш човек с които да се чувстваш добре ще забравиш всичко минала .Ти сигурно си го намерила.Поговори с него по този ти проблем,сигурно ще те разбере и ще бъде мил и внимателен.Успех

12-10-2009, 19:57
Прегледай се за херния. Това ще реши проблема. Звездите се произнесоха.

Jeannie
12-10-2009, 20:09
С новия си приятел може да е коренно различна ситуацията. Няма от какво да се притесняваш - ако секса с него ти харесва без значение колко неопитна си сама ще усъвършенстваш уменията си :-P Смело напред 8)

aloveyou
12-11-2009, 07:38
Не се притеснявай..Мисли си,че няма да те боли и се отдай на момента..

А както каза nymphadora за опита - никой не се е родил научен..

mechtaq_za_teb
12-11-2009, 09:38
Не мисли за болката. Плюс това ако момчето те предразположи с хубава любовна игра и те възбуди няма да имаш такъв проблем. Отпусни се и се наслаждавай. Това е начинът.

Metatron
12-11-2009, 13:30
...въпросът е, че не беше доста добър любовник :lol: не, че не се стараеше, но просто на някои хора им идва от вътре, а на други не 8) в началото докато проникваше в мен ме болеше, не беше нетърпимо, но все пак неприятно .. в края на нашата връзка, когато чувствата отшумяха от моя страна ми беше честно казано противно...
Като за начало не мисля, че би било коректно по един или друг начин да се гледа с присмех на ситуацията и то при положение, че момчето се е старало. До някъде дори мисля, че комуникацията м/у вас по време на акта - дали ще е чрез жестове или с думи е главния виновник за случващото се. Просто понякога трябва сама да си кажеш кое ти харесва и кое не, защото както сама виждаш някои хора просто немогат да преценят дадения жест какво значи...

По темата: Не мисля, че това трябва да ти дава повод за притеснения. Най-малкото, защото това е просто неописуемо чувство както за жената така и за мъжът. Не го мисли когато си с новото момче, защото това само ще те затормозява :)
Ако случайно пак има такива неприятни моменти и той не се усеща Просто си му Кажи! Не го крий в себеси, защото така никога няма да ти е достатъчно хубаво по време на акта. Надявам се да сме ти помогнали!
Успехче :)

hoooodyhoooooo
12-11-2009, 16:07
Мetatron, браво :) Възхитен съм от човешкото ти отношение, рядко се намират такива хора като тебе :)

newguy12345
12-11-2009, 16:17
всеки път съм докарвала бившият си приятел до оргазъм :)
Съжалявам, ама нямаше как да не се изсмея на това :D

wersa4e
12-11-2009, 16:21
ами просто не мисли за болката отпусни се отдай се на ласките му и приятните чувства и мисля че ще е ОК :)действай ;)

wilks
12-11-2009, 21:20
както е добре известно, сексът се случва първо в главата на човек (мозъка), и след това с тялото му
ако ти си с грешната нагласа и скептично настроена още преди акта, той и виртуоз да е, пак нема да усетиш приятното изживяване ;)

Освободи се от предразсъдъците си, не позволявай на страховете ти да те завладяват, отпусни въображението си, и неусетно ще разбереш, че си се притеснявала напразно.
Сексът е въображение, импровизация и емоционално отдаване. Няма общовалидна рецепта за "хубав секс", както и няма начин някой да те "накара" да ти е хубаво, ако ти самата не пожелаеш.
That's it!

Metatron
12-11-2009, 23:01
Мetatron, браво :) Възхитен съм от човешкото ти отношение, рядко се намират такива хора като тебе :)

Първо много се радвам, че постът ми е бил прочетен :)
и Второ, Изключително съм радостен от коментара, Благодаря! :)