PDA

View Full Version : RQ Нещо като филм, което бях гледал



mitternacht
12-10-2009, 21:12
За жалост не мога да си спомня заглавие, а това го гледах сигурно преди година по телевизията.
Казвам "нещо като филм" защото ако не греша изобщо не беше пълнометражен, а по-скоро от рода на половин час. Но беше ЖЕСТОООКО! Ако някой се сети по сюжета, да обади.Разказваше се за:
Една банда решава да ограби банка.Оръжия, всички екстри-готови.Решава да го направи на определена дата, защото май тогава щеше да има голям удар.СЪЩЕВРЕМЕННО и друга банда решава да направи същия обир.В банката се засичат двете банди и започва престрелка.Преди това се разбира, че една мацка, от едната група е роднина (дъщеря мисля...) на собственика на банката и иска да го прецака защото го мразеше.
Филмчето завършваше как от бандата взела оборота е скарват и се изпозастрелват, като накрая остава най-печеното момче живо плюс оная мацката.

(малеее стига да не бъркам и мацката да умираше.Абе финала беше много готин, защото накрая точно двама оцелели (ама не съм сигурен дали дамата беше едната) се запознават и си казват имената и един вид стават приятели)

Та, баааати бруталното беше! Ако на някой му говори нещо... да каже.. макар че се съмнявам :))

MonSitY
12-11-2009, 15:15
доста познато, но не се сещам заглавието.. :?