PDA

View Full Version : вярвате ли



haritov
12-10-2009, 23:17
Вярвате ли,че някой може да Ви обича вечно?Да даде всичко за да сте щастливи?И ако намерите такъв човек бихте ли тръгнали с него,макар и да не го обичате?Или бихте предпочели някой красив и богат,но да не изпитва нищо към вас,а вие да изпитвате само привличане към него?

amk933
12-10-2009, 23:20
Нищо, че съм момче, ще ти отговоря така: Доналд Тръмп как на 65 се ожени за 30 годишна? По "любов" разбира се и със замечателни летателни способности на тази въсзраст....Съмняваш ли се?

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:24
Аз макар и след вече 2 години още бих казал, че си е специална за мен.. Макар и не съшата любов все още е в сърцето ми и не ми е безразлична (: Та мисълта ми е предполагам, че до няк'ва степен е възможно.

Snickers
12-10-2009, 23:29
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:30
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.


=> си доста заблудена :lol:

Snickers
12-10-2009, 23:31
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.


=> си доста заблудена :lol:Възможно е.

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:31
Не.. ясно е :)

Snickers
12-10-2009, 23:33
Добре.

PsychologicalDisorder
12-10-2009, 23:35
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.

здравей, съкровище
небето е в очите ти, а връх Мусала е в гащите ми

искаш ли да видиш хоризонта...

Snickers
12-10-2009, 23:36
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.

здравей, съкровище
небето е в очите ти, а връх Мусала е в гащите ми

искаш ли да видиш хоризонта...Тази вече луната е омайна ще скъсам твоята ваджайна :oops:

PsychologicalDisorder
12-10-2009, 23:37
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.

здравей, съкровище
небето е в очите ти, а връх Мусала е в гащите ми

искаш ли да видиш хоризонта...Тази вече луната е омайна ще скъсам твоята ваджайна :oops:

:lol: :-)

FromAutumToAshes
12-10-2009, 23:37
Той се притистисна сега... :lol:

Snickers
12-10-2009, 23:38
Аз вярвам в Дядо Коледа!



не прочетох темата.

здравей, съкровище
небето е в очите ти, а връх Мусала е в гащите ми

искаш ли да видиш хоризонта...Тази вече луната е омайна ще скъсам твоята ваджайна :oops:

:lol: :-) 8-) :-)

Bellatrix
12-11-2009, 05:22
Вярвам ест. И ти казвам, че не искам нито едното от двете. Искам някой дето ще ме обича, ама и аз него. ВЗАИМНО. Другите два варианта нямат бъдеще.
Вярвам в Сродните души.

MaLkaTa_LaDy
12-11-2009, 07:09
Не, аз не вярнам. Няма вечни приятели, няма вечни врагове, има вечни интереси.
1. Не бих тръгнала с човек, който ме обича, но аз него - не.
2. Точно в момента искам да се наслаждавам на свободата си и да слагам началото на пътя към амбициите си.

LadyDi
12-11-2009, 08:09
ЕДУАРД КЪЛЪН :D

soul1199
12-11-2009, 08:35
ох мъжо :oops:

mechtaq_za_teb
12-11-2009, 09:31
В момента не търся вечна любов... дори не мисля за такава, а оставям нещата просто да се случват. Обикновено много очаквания и планове водят до разочарования.

PsychologicalDisorder
12-11-2009, 09:32
В момента не търся вечна любов... дори не мисля за такава, а оставям нещата просто да се случват. Обикновено много очаквания и планове водят до разочарования.

А! точно

LadyDi
12-11-2009, 09:36
Няма вечна любов.
Понятието е абсурдно :)

Просто... няма вечни неща.

assd
12-11-2009, 09:50
Нищо, че съм момче, ще ти отговоря така: Доналд Тръмп как на 65 се ожени за 30 годишна? По "любов" разбира се и със замечателни летателни способности на тази въсзраст....Съмняваш ли се?
тръмп е пич.
който е чел книгите му, знае че той е единствения човек сигурно в света, който става 2 пъти милиардер, това не го може никой. играч е, така че може и по любов да се е омъжила. плюс това в книгата "как да станеш богат" от него пак, сам си пише че предбрачния договор е закон за него, тъй че никоя няма да вземе и цент 8-)

aniie
12-11-2009, 21:24
[quote="MaLkaTa_LaDy"]Не, аз не вярнам. Няма вечни приятели, няма вечни врагове, има вечни интереси.

Много точно казано. . . ++

MagnetiC
12-11-2009, 21:31
аз вярвам, че когато човек е обичал, дори да се е разделил с любовта си, той продължава да я носи в сърцето си..макар и да е минало много време, той все още ще държи на нея и ще я чувства специална (както се изрази 1но момче по-горе).. но аз съм романтичка..
аз лично бих предпочела да обичам и да ме обичат... но ако това е наистина невъзможно,то по-добре да ме обичат без да обичам.. просто, защото в другия случай (аз да обичам, а мен - не) е болезнено..

sh3_1s_7h3_0n3
12-11-2009, 22:51
Не вярвам в думи като 'завинаги' и 'вечно'.
И противопоставянето на двата образа не е коректно, защото аз не бих била с някого просто защото той ми се кълне в невъзможни за изпълнение думи и още по-малко, ако не го и обичам.
От друга страна пък изоообщо не ме привличат богатите. Дори напротив... по-скоро би ме притеснявал един такъв. А ако не мога да се отпусна и да бъда себе си с човек до мен - никакъв шанс, независимо колко красив и богат е той.
Аз си търся много по-простички неща, които обаче явно с времето закърняват за хората и ги считат за нищожни и несъществени... дори смешни и нелепи. (:
Затова майната им на хората и смотаните им порядки.

Metatron
12-11-2009, 22:56
Не вярвам в думи като 'завинаги' и 'вечно'.
И противопоставянето на двата образа не е коректно, защото аз не бих била с някого просто защото той ми се кълне в невъзможни за изпълнение думи и още по-малко, ако не го и обичам.
От друга страна пък изоообщо не ме привличат богатите. Дори напротив... по-скоро би ме притеснявал един такъв. А ако не мога да се отпусна и да бъда себе си с човек до мен - никакъв шанс, независимо колко красив и богат е той.
++

По темата: Бих казал, дори и с капка съжаление, че на този свят /особено в днешно време и съжаление в близкото бъдеще/ няма нищо Вечно... :(

revengersa
12-11-2009, 23:19
Да .. найстина няма такава глупос като "вечна любов" тя обаче съществува .. която за съжаление рано или късно си отива ;( някой хора вярват че има.. може би има хора който могат да ги накарат да повярват.Любовта е като една песен.. рано или късно ти дотяга ... това е най хубавото чувство,но същевременно и най лошото ..

Linns
12-11-2009, 23:20
Ако намеря такъв човек нито богат, нито известен, нито нищо може да ме отдели от него .. ама просто няма такъв !

haritov
12-11-2009, 23:35
вечната любов не съществува може би е вярно

но едно нещо не съществува докъто не бъде открито ;)

bathory
12-12-2009, 00:08
не

ivcheto0o
12-12-2009, 04:27
Вярвам ест. И ти казвам, че не искам нито едното от двете. Искам някой дето ще ме обича, ама и аз него. ВЗАИМНО. Другите два варианта нямат бъдеще.
Вярвам в Сродните души.

Violenza
12-12-2009, 05:55
Нищо, че съм момче, ще ти отговоря така: Доналд Тръмп как на 65 се ожени за 30 годишна? По "любов" разбира се и със замечателни летателни способности на тази въсзраст....Съмняваш ли се?
Да ти имам и изтъркания, банален пример. Големи разбирачи сте всички като стане въпрос за пари.

По темата - Вярвам, че някой може да обича дотам, че да е готов на всичко за щастието на друг човек, но любовта няма как да е вечна, при положение, че ние самите не сме.
С времето всичко отмнинава, колкото и да си обичал, забравяш.
А по другия въпрос - може би бих предпочела 'красивия и богатия', зависи от много неща.

xoxi
12-12-2009, 06:04
Вярвате ли,че някой може да Ви обича вечно?Да даде всичко за да сте щастливи?И ако намерите такъв човек бихте ли тръгнали с него,макар и да не го обичате?Или бихте предпочели някой красив и богат,но да не изпитва нищо към вас,а вие да изпитвате само привличане към него?


Не, вечна любов, вечно щастие.. няма. Нищо не е вечно.
Не бих тръгнала с човек, който ми е безразличен. В една връзка трябва да има емоция, за да е пълноценна. Дори този човек да "дава всичко" за да сме щастливи, пак не бих тръгнала с него.
Не бих предпочела и някой богат и красив. Няма да тръгна с човек, който не изпитва нищо към мен. Много важно, че е богат и красив.. и принц да беше, няма шанс.

kalpazanka
12-12-2009, 06:48
Ако трябва да избирам между двата варианта, предпочитам първия. Не искам да си съсипвам времето с един човек само заради парите му и някакво временно привличане.
Иначе и двата варианта са ми еднакво противни!
Не вярвам, че можем да обичаме вечно.

sunshinepp
12-12-2009, 07:27
Вярвате ли,че някой може да Ви обича вечно?Да даде всичко за да сте щастливи? може би да.. И ако намерите такъв човек бихте ли тръгнали с него,макар и да не го обичате? ако държа на него и това го прави щастлив може и да го направя, но ако съществува друг когото обичам, бих предпочела другия

haritov
12-12-2009, 07:58
няма нищо вечно а?

Кажете ми къде е края на човешка глупост и злоба!?

smiirnoff
12-12-2009, 08:02
няма нищо вечно а?

Кажете ми къде е края на човешка глупост и злоба!?

в 2012 година :Д

FancyGirl
12-12-2009, 08:11
Не вярвам в думи като 'завинаги' и 'вечно'.

lipsvashh_mi
12-12-2009, 08:19
вечно ще ме обичат мама и татко-всичко друго е преходно..дори за най-добрата си приятелка не мога да гарантирам,че ще е до мен завинаги,защото съмнявам се,че се търпи лесно такава откачалка като мен :lol:

kindergarden
12-12-2009, 08:28
вечна любов...ами да има към родителите и семейството...тях винаги ще ги обичам...но малко не ми се вярва да е възможно вечно да обичаш някого с времето избледняват чувствата

LadyDi
12-12-2009, 09:46
няма нищо вечно а?

Кажете ми къде е края на човешка глупост и злоба!?
Ааа, бъркаш понятията. Задаваш въпроса за любовта, която един индивид изпитва към друг индивид.

Човечеството е глобално понятие. Човешката любов също. Т.е. докато има хора, ще има и любов. В този ред на мисли, стига човечеството да е вечно, любовта също ще е вечна.

Но и това няма как да докажеш :)

Май много объркано го обясних...

haritov
12-12-2009, 12:42
няма нищо вечно а?

Кажете ми къде е края на човешка глупост и злоба!?
Ааа, бъркаш понятията. Задаваш въпроса за любовта, която един индивид изпитва към друг индивид.

Човечеството е глобално понятие. Човешката любов също. Т.е. докато има хора, ще има и любов. В този ред на мисли, стига човечеството да е вечно, любовта също ще е вечна.

Но и това няма как да докажеш :)

Май много объркано го обясних....
А би ли ми обяснила кога една любов е вечна

LadyDi
12-12-2009, 13:52
Когато говориш за любовта като събирателно понятие. Докато има жив поне един човек, способен да обича, до тогава ще има и любов. В този смисъл, докато човечеството е вечно и любовта е вечна.

haritov
12-12-2009, 14:03
Когато говориш за любовта като събирателно понятие. Докато има жив поне един човек, способен да обича, до тогава ще има и любов. В този смисъл, докато човечеството е вечно и любовта е вечна.

Ди съгласен съм,но думата вечност е малко относително понятие.
Например любов между двама души,обичат се до края на живота си,е каква е тази любов?Като умре един човек не отнася ли всичко във вечността?

И не можеш ли да кажеш,че човек обичал до гроб някой обича вечно?

живота не е вечен но смъртта е ;)

ThePowerOfLove
12-12-2009, 15:00
Ако един човек не ме привлича, няма значение материалното му състояние.
Ако някой ме обича, а аз него не, ще ми бъде гадно да го "използвам". Хубаво е да се чувстваш обичан, но не е лошо и да обичаш :) Няма ли споделени чувства..

loliii
12-12-2009, 15:05
Вярвате ли,че някой може да Ви обича вечно? Не
Да даде всичко за да сте щастливи? Да, такива хора много - мислят последно за себе си и затова е толкова лесно да се манипулират. Никога не получават щастие, а само дават, дават, дават...
И ако намерите такъв човек бихте ли тръгнали с него,макар и да не го обичате? Не. За какво ми е човек, който не обичам. Любовта е удовлетворяваща, ако е и от двете страни. Само ще се чувствам възрана за този човек, никога няма да го обикна, даже ще го намразя и ще го чувствам като бреме и накрая и двамата ще сме нещастни.
Или бихте предпочели някой красив и богат,но да не изпитва нищо към вас,а вие да изпитвате само привличане към него? Не мога да разбера въпроса. Как да го предпочета? Ако той не ме обича няма да иска да е с мен, тъй че аз нямам думата. Но предпочитам да гоня, отколкото да бягам.

LadyDi
12-12-2009, 15:50
Когато говориш за любовта като събирателно понятие. Докато има жив поне един човек, способен да обича, до тогава ще има и любов. В този смисъл, докато човечеството е вечно и любовта е вечна.

Ди съгласен съм,но думата вечност е малко относително понятие.
Например любов между двама души,обичат се до края на живота си,е каква е тази любов?Като умре един човек не отнася ли всичко във вечността?

И не можеш ли да кажеш,че човек обичал до гроб някой обича вечно?

живота не е вечен но смъртта е ;)
Не можеш да знаеш. Още никой не се е върнал от там, за да ти каже как е.
Можеш ли да ми докажеш, че и в смъртта си човек е способен да обича същото, както и приживе?

haritov
12-12-2009, 22:23
Когато говориш за любовта като събирателно понятие. Докато има жив поне един човек, способен да обича, до тогава ще има и любов. В този смисъл, докато човечеството е вечно и любовта е вечна.

Ди съгласен съм,но думата вечност е малко относително понятие.
Например любов между двама души,обичат се до края на живота си,е каква е тази любов?Като умре един човек не отнася ли всичко във вечността?

И не можеш ли да кажеш,че човек обичал до гроб някой обича вечно?

живота не е вечен но смъртта е ;)
Не можеш да знаеш. Още никой не се е върнал от там, за да ти каже как е.
Можеш ли да ми докажеш, че и в смъртта си човек е способен да обича същото, както и приживе?

А ти да докажеш,че не може?

LadyDi
12-12-2009, 22:27
Impasse

haritov
12-12-2009, 22:35
явно е въпрос на гледна точка :)

DeteNaDiavola
12-13-2009, 07:03
Вярвате ли,че някой може да Ви обича вечно? НЕ
Да даде всичко за да сте щастливи? НЕ
И ако намерите такъв човек бихте ли тръгнали с него,макар и да не го обичате? Бих си помислила, след време може и да го обикна.
Или бихте предпочели някой красив и богат,но да не изпитва нищо към вас,а вие да изпитвате само привличане към него? Не, не бих предпочела подобен индивид..

INFINITY88
12-13-2009, 13:49
Чесно казано, вярвам да...е бих тръгнала с някой красив и богат, ако има привличане, но разбира се бих предпочела взаимната обич :)

Zarity
12-13-2009, 13:54
Ми не вярвам :)

Hilary_
12-13-2009, 13:59
Вярвате ли,че някой може да Ви обича вечно?
хъх .. докато не стане няма как да съм сигурна дали е възможно изобщо .. :? А това, че ми се иска е отделен въпрос ии съм склонна да кажа да макар, че виждам колко малко хора вече ценят любовта като чувство, а не като дума .. :? :?

Да даде всичко за да сте щастливи?
Това може да го направи и без да ме обича вечно .. ;д

И ако намерите такъв човек бихте ли тръгнали с него,макар и да не го обичате?
Е ако прави всичко това за мен защо да не го заобичам?!

Или бихте предпочели някой красив и богат,но да не изпитва нищо към вас,а вие да изпитвате само привличане към него?
Никакъв шанс да съм с такъв човек .. :? Няма смисъл ..