PDA

View Full Version : какво ви е мнението за наглеците



deFakto
12-11-2009, 14:59
за ония дето не виждат тънката граница и я минават по-абсолютно грозен начин..
за ония дето не се поставят никога на мястото на отсрещния и си действат егойстично ..
за ония който нямат съвест за нищо и не им пука ..
Как го правят ,нищо не им тежи на главата и си действат както на тях им е добре и не им пука ..
Искам да питам и това нещо как се изгражда ,щото усещам и виждам колко им е леко ..
Последните две седмици се срещнах с абсолютни нагляри и затова питам. :)

cherinka
12-11-2009, 15:11
:lol:
Да не си ядосан нещо?

PsychologicalDisorder
12-11-2009, 15:13
олио да ги попари

deFakto
12-11-2009, 15:22
:lol:
Да не си ядосан нещо?меко казано 8-)


ClockworkOrange това не се научава или го имаш или го нямаш .. Примиряваш се че не си от тях и прозвучава дебилен глас 'честито на печелившите' и това е .. : О

deFakto
12-11-2009, 15:31
абе и ти си прав :)


дееба,що съм толкова добър човек,искам да съм боклук като тях 8-)не боклук просто да ти е леко на главата и да не ти пука ,ако можеше да се купи щеше да съм първия на опашката пред магазина 8-)

LINKNOT
12-11-2009, 15:33
Добре.

cherinka
12-11-2009, 15:34
абе и ти си прав :)


дееба,що съм толкова добър човек,искам да съм боклук като тях 8-)не боклук просто да ти е леко на главата и да не ти пука ,ако можеше да се купи щеше да съм първия на опашката пред магазина 8-)
Всъщност какъв е проблема?

cherinka
12-11-2009, 15:38
Морала кво общо има да тъпчеш боклуците и балъците?

deFakto
12-11-2009, 15:41
абе и ти си прав :)


дееба,що съм толкова добър човек,искам да съм боклук като тях 8-)не боклук просто да ти е леко на главата и да не ти пука ,ако можеше да се купи щеше да съм първия на опашката пред магазина 8-)
Всъщност какъв е проблема?и аз като съм пил цяла нощ и почвам да мисля за всякакви работи .. нищо конкретно към мен поради факта че мога да се оправям с такива хора по-бързата процедура .. просто разбираш от странични источници и така .. как да е 8-)

deFakto
12-11-2009, 15:48
евала им правя на тия пичове,които на миналата нова година,навръх 31 декември,влязоха с 2 пистолета в Билла в Хаджи Димитър,окрадоха огромния новогодишен оборот от 200 бона и до ден-днешен нема и следа от тех :)

оправиха си живота за 1 ден. а балъците цел живот учат виШи и бачкат и пак нищо не правят.

но си треа сърце (на безскрупулен тип) за тия неща,само с мислене не става.абсолютно .. това не са крадци или боклуци ,има нещо силно в тях .. както рискуват да направят обир ,така ще рискуват и в други начинания в който ще спечелят евентуално .. все пак вожда обича смелите ..