PDA

View Full Version : Какво да правя?



venityyy95
12-11-2009, 15:45
Напоследък се чувствам ужасно.. карам се с всички ама не съм виновна аз. Едни момичета от нашия клас само се заяждат с мен и веднъж даже щях да се сбия с тях :( скарах се с моята най-добра фр през лятото :cry: и още не мога да го приема.... Мн ми се понижи успеха в даскало и постояно искам да плача.. :-k :-k Какво става с мен? Не съм няква такава гадна а се старая да съм добра с всички :?

aloveyou
12-11-2009, 16:00
Пуберитет !!

И при мен е така. :( И аз не знам какво да правя..Не ми се говори с никого освен с двама-трима приятели,с коино излизаме някъде и се чувствам по-добре..Но след това - ПАК се чувствам зле..
Ще ти мине..

1.Вземи някой/я приятел/ка и се разходете..
2.Пусни си една песен,но да не е депресираща

venityyy95
12-11-2009, 16:10
офф мн е гадно така... :cry: даже и за самоубийство съм мислила :( :( :(

gab4i7o
12-11-2009, 17:40
смей да си посегнеш :) :) :) :)
Щъ спася ей... сер просто мн ми е гадно някой като говори тъй :( :(

След 1-2 месеца ще спре да ти дреме..
Обещавам 8) 8) 8) 8-)

venityyy95
12-11-2009, 20:39
смей да си посегнеш :) :) :) :)
Щъ спася ей... сер просто мн ми е гадно някой като говори тъй :( :(

След 1-2 месеца ще спре да ти дреме..
Обещавам 8) 8) 8) 8-)

хах 8-) аз по принцип съм позитивен човек, обичам да се смея ама има такива моменти в които не издържам :?

sextazy963
12-11-2009, 21:50
Охх незнам какво да правя вече 7 клас сам от миналата година както никой не ме харесваше тази година много момчета започнаха да ме харесват и ми идва в повече първо се започна от най добрия ми приятел когото познавам от 6 години от думи на думи,прегръдки , последваха и целувки съвсем неочаквато тръгнахме ходихме 3 месеца започнахме училище ии до октомври само се карахме късахме събирахме се над 10 пъти на всички им писна от нас почнаха да ме опрекват така и разбрах че едно друго момче от моя клас ме харесва , но всъщност имах симпатии и към него и към още 1 момче но то беше 1 година по-голямо и то ме харесваше и аз бях поставена на кръстопът ... в край на сметка скарах се жестоко със този дето ми беше най-добар приятел ии реших да трагна с другото момче от моя клас (Наско) .. оношението му е страхотно към мен , но все нещо липсваше, след 1 седмица се сдобрих със бифшото ми гадже (този който позновом от 6 години) пак 1 месец караници , аз отново скъсах с него и тръгнах със Наско ОТНОВО ДОБРЕ НО СЛЕД 1 СЕДМЕЦА РЕШИХМЕ С БЕФШИЯТ МИ ЧЕ НЕМОЖЕМ 1 БЕЗ ДРУГ И СЕГА ПАК СМЕ ЗАЕДНО но аз не искам повече да съм с него правя го от съжаление сигурно немога да си го обесня аз харесвам Наско , но вече ме страх да тръгна с него много го нараних това момче ,а, и ако тръгна пак ще намерят начен и ще ни скарат чудя се дали да не остана самаза 2-3 седмици до обмисля какво търся ,кого желая и т.н.

venityyy95
12-11-2009, 22:18
Охх незнам какво да правя вече 7 клас сам от миналата година както никой не ме харесваше тази година много момчета започнаха да ме харесват и ми идва в повече първо се започна от най добрия ми приятел когото познавам от 6 години от думи на думи,прегръдки , последваха и целувки съвсем неочаквато тръгнахме ходихме 3 месеца започнахме училище ии до октомври само се карахме късахме събирахме се над 10 пъти на всички им писна от нас почнаха да ме опрекват така и разбрах че едно друго момче от моя клас ме харесва , но всъщност имах симпатии и към него и към още 1 момче но то беше 1 година по-голямо и то ме харесваше и аз бях поставена на кръстопът ... в край на сметка скарах се жестоко със този дето ми беше най-добар приятел ии реших да трагна с другото момче от моя клас (Наско) .. оношението му е страхотно към мен , но все нещо липсваше, след 1 седмица се сдобрих със бифшото ми гадже (този който позновом от 6 години) пак 1 месец караници , аз отново скъсах с него и тръгнах със Наско ОТНОВО ДОБРЕ НО СЛЕД 1 СЕДМЕЦА РЕШИХМЕ С БЕФШИЯТ МИ ЧЕ НЕМОЖЕМ 1 БЕЗ ДРУГ И СЕГА ПАК СМЕ ЗАЕДНО но аз не искам повече да съм с него правя го от съжаление сигурно немога да си го обесня аз харесвам Наско , но вече ме страх да тръгна с него много го нараних това момче ,а, и ако тръгна пак ще намерят начен и ще ни скарат чудя се дали да не остана самаза 2-3 седмици до обмисля какво търся ,кого желая и т.н.


Омг и ти незнаеш кво искаш пфф :shock: и тва кво общо имаше с моя проблем??

gab4i7o
12-12-2009, 09:13
www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
:-D :) :) :) :o :o :o Ще ги спукам

venityyy95
12-12-2009, 10:01
www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
:-D :) :) :) :o :o :o Ще ги спукам

Сериозно ли са те обиждали че си грознаааа :shock: :shock: :shock: :shock: :-s толкова си сладка и хубвка дееба и простацитее :smt068 :smt070 те сигурно са 100 пъти под нивото ти :-D www.impulse.bg/baby_sexy_f а тва съм аз... а мен в даскало само се заяжда с мен една тъпа надуфка кадет е със самочуствие до небесата :? и имам чувството, че настройва всички против мен :( :x

Nakadah
12-13-2009, 04:20
www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
:-D :) :) :) :o :o :o Ще ги спукам

Сериозно ли са те обиждали че си грознаааа :shock: :shock: :shock: :shock: :-s толкова си сладка и хубвка дееба и простацитее :smt068 :smt070 те сигурно са 100 пъти под нивото ти :-D www.impulse.bg/baby_sexy_f а тва съм аз... а мен в даскало само се заяжда с мен една тъпа надуфка кадет е със самочуствие до небесата :? и имам чувството, че настройва всички против мен :( :x

че ти си си грозничка
и че пъпчици си имаш
но както и да е

в пубертет си, и това ще мине(рано или късно)

споко

aloveyou
12-13-2009, 08:48
www.impulse.bg/gabityyyyy ето тва съм аз.
Толкос мн ме объждаха 7 клас и ме убиждаха на грозна и мн гадна и просто ми беше адски гадно .. РАзбирам те повече от идеално.
ПРосто са тъпи.. при мен не мисля че завиждаха но при тебе може и дае така.
:-D :) :) :) :o :o :o Ще ги спукам

Сериозно ли са те обиждали че си грознаааа :shock: :shock: :shock: :shock: :-s толкова си сладка и хубвка дееба и простацитее :smt068 :smt070 те сигурно са 100 пъти под нивото ти :-D www.impulse.bg/baby_sexy_f а тва съм аз... а мен в даскало само се заяжда с мен една тъпа надуфка кадет е със самочуствие до небесата :? и имам чувството, че настройва всички против мен :( :x


че ти си си грозничка
и че пъпчици си имаш
но както и да е

в пубертет си, и това ще мине(рано или късно)

споко

Пфф..Не е изобщо грозна - много си е сладичка даже