PDA

View Full Version : Skype и други теми, които просто греят душата



x9xgxn
12-11-2009, 17:39
Привет, пичове и пички!

Добре дошли в новата ми тема, плод на дълго изцеждане на умствените и философските възможности на Моя милост (които, както винаги, нещо май не са достатъчно). Това е продължението на "Грозен и тъп?" (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=274658&start=0)- "Грозен и тъп? Част 2: Тъп?" (но избрах заглавие, което п`о хваща окото на новото поколение младежи, които като видят думичката "Скайп" и ги дере отвътре да кликнат).

Размишлявах си аз колко хубаво е да съм толкова специален- единствен и неповторим по грозност и простотия, ама като гледам хубавото форумче, почти се изненадах на масовия спам на теми "Харесах си един страхотен човек, драскахме си по Скайп, той/тя редовно ми пращаше (hug) емотиконки и явно, че и той/тя ме харесва, ама като се срещнахме наживо и като й/му казах за чувствата си, той/тя се държа хладно с мене, а съм сигурен/-на, че ме харесва! Помощ, какво да правя?" или "Страшно си харесах едно момиче, как да й поискам Скайп-а да й пиша, моля помогнете!" и останах изключително разочарован, че има дори по-прости хора и от мене!

Накъде отива светът...

То би континюд/Sledva prodyljenie.

Priceless
12-11-2009, 17:41
Ей, мечооо .. *гуш*

PsychologicalDisorder
12-11-2009, 17:41
То би континюд/Sledva prodyljenie.

първия път на кирилица, а втория път на латиница, но пак на български
смятай...

x9xgxn
12-11-2009, 17:42
Ей, мечооо .. *гуш*

Мечо! (hug)
Послепис: не я смятам за моя аверка само заради прегръщатите емотиконки.

nymphadora
12-11-2009, 17:42
добре си възмотен,ама защо направи нова тема за това :-o в края на краищата всеки си има проблеми,няма значение дали на теб ти се струват тъпи..все пак сме тийнейджъри и ни вълнуват такива неща в момента :)

Priceless
12-11-2009, 17:44
Ей, мечооо .. *гуш*

Мечо! (hug)
Послепис: не я смятам за моя аверка само заради прегръщатите емотиконки.

А аз толкова те обичах ;/ :D

x9xgxn
12-11-2009, 17:44
добре си възмотен,ама защо направи нова тема за това :-o в края на краищата всеки си има проблеми,няма значение дали на теб ти се струват тъпи..все пак сме тийнейджъри и ни вълнуват такива неща в момента :)

Да, и 99% от тях решават, че понеже не могат да си покажат грозотията, мислят, че Скайп ще реши всичко, неосъзнавайки, че простотията е още по-голям проблем. Я вижте аз как гордо съм се изпъчил на ІІ-ра буна, въпреки недъзите си.

Hilary_
12-11-2009, 17:45
И да се самосъжаляваш и да не го правиш все едно .. животът ти от тук нататък ще е такъв какъвто си го направиш .. същото се отнася и за отношението на момичетата към теб .. щом ти не се уважаваш и имаш толкова ниско мнение за себе си обиждайки се не очаквай и те да се държат с респект към теб .. помисли над това .. :wink:

x9xgxn
12-11-2009, 17:46
Майко, ако някой пиши по темата, хвала му!

Hilary_
12-11-2009, 17:47
Майко, ако няякой пиши по темата, хвала му!

аз писааах .. :x Обърни ми внимание на поста .. :lol:

w0sh
12-11-2009, 17:47
аз подкрепям скайп. По него не можеш да заченеш дете, така че скоро този фид хомо скайпус ще бъде заличен от естествения подобор.

x9xgxn
12-11-2009, 17:49
аз подкрепям скайп. По него не можеш да заченеш дете, така че скоро този фид хомо скайпус ще бъде заличен от естествения подобор.

После защо не съм искал да имам деца.

Хилари, душо, аз не ползвам Скайп за зарибявки, радвам се на пълноценно гушкане в реалния свят и споделяне на емоции по начин, различен от емотикноки. И не, постът ти дори и бегло не описва реалноста/темата (не че за съфорумниците това е нещо ново).

Hilary_
12-11-2009, 17:50
Хилари, душо, аз не ползвам Скайп за зарибявки, радвам се на пълноценно гушкане в реалния свят и споделяне на емоции по начин, различен от емотикноки. И не, постът ти дори и бегло не описва реалноста/темата.

Нимаааа??? А какво описва?

x9xgxn
12-11-2009, 17:52
Фантазиите ти да помогнеш на човек с глупости, нямащи нищо общо с действителността.

Hilary_
12-11-2009, 17:54
Фантазиите ти да помогнеш на човек с глупости, нямащи нищо общо с действителността.

хохооо .. не си познал човека, на който да казваш дали пише глупости или не .. така или иначе не съм те и питала .. :lol:

Фантазиите ми съвсем не са свързани с форума .. :razz: :razz:

А дали имат или нямат общо .. остави ме аз да преценя .. това си е МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ!!! :wink:

x9xgxn
12-11-2009, 17:56
И аз не съм те питал и душо, ако искаш ти да си преценяваш, а не ние да преценяваме, тогава не пиши във форумите.

Hilary_
12-11-2009, 17:57
И аз не съм те питал и душо, ако искаш ти да си преценяваш, а не ние да преценяваме, тогава не пиши във форумите.

След като ис пуснал темата ВЪВ ФОРУМ значи искаш мнението ни ..

А и "вие" няма как да преценявате какво да пиша и какво не .. както вече написах това си е лично мое мнение и мога да си пиша каквото пожелая .. :lol: :lol:

x9xgxn
12-11-2009, 17:59
По дяволите, толкова умело ме затапи.

smiirnoff
12-11-2009, 17:59
oh, realy o.O

.. Ами то няма какво толкова да се дискутира в тази тема. Хората, мислещи с около 3.5% от мозъка си, може би вече са стигнали до извода, че скайп е нещо .. ЗЛО :d
Дам, така е. Скайпът е програма, изпиваща мозъците на 'хората' ("хората" е в кавички, защото скоро заради скайпа, те ще се превърнат в киборги -.-), но явно тинейджърите я предпочитат, защото е по - лесно да изразят 'чувствата' си, а навън без да се замислят си дрънкат глупостите ..

Мдааа, това е, което може да се каже за скайпа. Той вече се е превърнал в начин на живот и отърване от това .. ами няма.

^^

LoveRetroMusic
12-11-2009, 18:54
http://fc05.deviantart.net/fs27/f/2008/141/3/9/Pedo_Elmo_by_winryrockbell107.gif

smiirnoff
12-11-2009, 18:55
^ бати сладура е Елмо ^^
липсва ми .. преди го гледах всяка сутрин събота и неделя .. -.-

ThedramaQueen
12-11-2009, 19:23
Привет, пичове и П*Ч*И!

Добре дошли в новата ми тема, плод на дълго изцеждане на умствените и философските възможности на Моя милост (които, както винаги, нещо май не са достатъчно). Това е продължението на "Грозен и тъп?" (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=274658&start=0)- "Грозен и тъп? Част 2: Тъп?" (но избрах заглавие, което п`о хваща окото на новото поколение младежи, които като видят думичката "Скайп" и ги дере отвътре да кликнат).

Размишлявах си аз колко хубаво е да съм толкова специален- единствен и неповторим по грозност и простотия, ама като гледам хубавото форумче, почти се изненадах на масовия спам на теми "Харесах си един страхотен човек, драскахме си по Скайп, той/тя редовно ми пращаше (hug) емотиконки и явно, че и той/тя ме харесва, ама като се срещнахме наживо и като й/му казах за чувствата си, той/тя се държа хладно с мене, а съм сигурен/-на, че ме харесва! Помощ, какво да правя?" или "Страшно си харесах едно момиче, как да й поискам Скайп-а да й пиша, моля помогнете!" и останах изключително разочарован, че има дори по-прости хора и от мене!

Накъде отива светът...

То би континюд/Sledva prodyljenie.


сори за спама, ама снимката ти ме убива :D а и темата е много тъпа тъй че не знам кво мога да кажа

п.п. другия път в раздел секс обаче :wink:

loliii
12-11-2009, 19:59
Виж сега, колко си тъп и грозен не знам (честно казано твоите душевни излияния ми заприличаха на самоирония и шега, тъй че не им обърнах особено внимание), обаче определно си прав. Дори аз дето влизам в скайп по половин час седмично и по принцип рядко си пиша с някой (под рядко имам предвид почти никога), просто защото темите ми са се свършили докато съм си говорила през деня със същите хора ОЧИ В ОЧИ. И въпреки това - позна! Видях в заглавието на темата думичката 'Skype' и веднага натиснах ляв бутон на мишката! ... Защо? - И аз не знам. 'Скупето' промива мозъците на хората и даже започват да пишат все едно още чатят в скайп... Пример ще дам даже - пишем си ние на един лист с една съученичка (нещо като чат на хартия) по време на час... И тя ми пише следното, ще го напиша както беше на листа :

ми кк
ама все още не ги организирай другите
че нз дали
ще дойда
със сигурност
;]]
ааа, виж къв смс ми писа милото ^^

Има и други примери... Толкова много хора от училището ми казват "олеее, ро-фъ-лъ", вместо просто да се изсмеят като хората!!

Да им е*а майката... вманиачените роботи!

Това е от мен. Сега ме оплюйте и ми кажете колко хубаво нещо е Скайпа и само какъв уникален начин на комуникация е! 8-)

П.П. Нямам нищо против Скайп всъщност. Повече против имам към бързо вманиачаващите ми се връстници, които даже вече не могат да пишат и да говорят човешки. А "ро-фъ-лъ"-то е още един пример за това, че дори вече не знаят как да си покажат емоциите.

Sh@d0w
12-12-2009, 03:53
Привет, пичове и П*Ч*И!

Добре дошли в новата ми тема....дрън,дрън,дрън.

И?Пак ли те е налегнала скуката и се опитваш да бъдеш интересен?На някои хора може би скайп им влияе зле,но на тебе форума не ти се отразява добре.Go out and get a life вместо да се правиш на оригинален по форумите.

fenastz
12-12-2009, 20:28
аз ще си кажа обичайното

Скайп=3ло

LadyDi
12-12-2009, 22:31
Ъх... скайп ви е виновен, да...

DeteNaDiavola
12-13-2009, 07:06
еми така е и така ще си остане.. в света на технологиите младите хора предпочитат да комуникират по скайп вместо фейс то фейс.. наистина.. накъде отива светът..

Bellatrix
12-13-2009, 08:26
А пф. Скайп не е виновен. Скайп си е много удобен. Много по-лесно е там да се уговаряме за навън да речем, вместо да хабим пари на телефона. И куп подобни неща.
Това, че има изроди, за които скайп е светът, а навън няма нищо - еми шанс. Всеки може сам да си прецени доколко има желание да се компютъризира и доколко предпочита да има истински живот в реалността с истински хора, които може да докосне.
И да го нямаше скайп, същите задръстеняци щяха да ползват да речем фейсбук, май спейс и тн.

daehuu
12-13-2009, 09:28
Айде сега скайп ви е виновен. Еми внимавайте к'во пишете и на кого пишете. На мен скайп ми е много полезен, деа знам нямам постоянно възможност да излизам .. вечерта като седна към 12-1 на пц-то... естествено ,че ще си пиша с приятелите ми бе... естествено ,че ще се свалям на приятелката ми.. ай моля ви се.. Скайп = Зло. И Фейсбуук е зло , май а ? :)