PDA

View Full Version : Въпроси за нокиа н95 (за хора които разбират) :(



profear
12-11-2009, 18:44
Здравейте приятели !

От скоро имам н95 и не разбирам много на този телефон. Досега съм имал само сони ериксони к750,к800 .. даже почти бях купил к850и но в последствие реших да взема н95. Така и започнах даго разглеждам малко докато му свикна .. много зле бях mosking.gif незнаех как да си вкарам песните в плеяра та както и дае.
Още не съм му свикнал много но сега по същество ! Гледам из нета някакви чудесии и наи различни неще с тоя телефон дето аз ги нямам в телефона
1: Ако може да ми кажете от каде да си драпна .. как да го кажа ами акселометър игри нали се сещате тези напр. дето мърдаш телефона на ляво на дясно и топката да кажем се мърда и трябва да стигне дупката mosking.gif .. това е един прост пример за акселометър игра.
2: Ако можете да ми кажете от къде да си изтегля някакви луди приложения които попринциш са за "iphone 3G" но ги виждам на н95 и на др. телефони ето пример ---> http://vbox7.com/play:64ba032e има и със бира и др.
3: Ако може и да ми кажете каде да намеря този проклет хронометър може да ви се струва смешно но го търсих на всякаде и никаде го няма (поне аз не го намирам)
4: Това не е точно въпрос по скоро молба, искам да ви помоля да ми датете и някакъв линк за теми които сменят иконките на менуто аз имам 1 но скоро ще ми писне .. !
5: А и ако знаете какво е Flash Lite споделете с мен плиис ;]

Мерси .. Дори и да не отговорите на 1 въпрос ако знаете нещо за което питам мн ви се моля да ми отговоите !

Аиде Чаоо :-D