PDA

View Full Version : КИЛОграми



MichellePhan
12-11-2009, 19:47
Как да отслабна в корема и краката? Мога сичко да правя(освен да бягам сутрин).Аз не съм дебела ама имам коремче и малко бутове и прасци.Искам 3-4 кг да сваля.Кажете ми някой спорт комбиниран с диета или разделно хранене.Проблема ми е спорта защото нз къде и какво да тренирам и най-вече с кой.Не искам да ходя сама-миналия път(тогава бях дебела)когато отидох сама след тренировките сички ми се подиграваха(аз не се засягах,но ми беше гадно,че не разбират,че за да отслабна все някъде трябва да се запиша..)

gab4i7o
12-11-2009, 19:51
Град?
Аз съм от варна.. Защо не се запишеш на плуване/волейбол/хандбал
Дички спортове са подходящи.
Азе тренира синхронно плуване. :-D

MichellePhan
12-11-2009, 19:55
И аз съм от Варна...

Sissy90
12-11-2009, 20:01
Как да отслабна в корема и краката? Мога сичко да правя(освен да бягам сутрин).Аз не съм дебела ама имам коремче и малко бутове и прасци.Искам 3-4 кг да сваля.Кажете ми някой спорт комбиниран с диета или разделно хранене.Проблема ми е спорта защото нз къде и какво да тренирам и най-вече с кой.Не искам да ходя сама-миналия път(тогава бях дебела)когато отидох сама след тренировките сички ми се подиграваха(аз не се засягах,но ми беше гадно,че не разбират,че за да отслабна все някъде трябва да се запиша..)
Простаци :? Не виждам какъв им е проблема, аз предпочитам даже сама да си тренирам, особено на фитнес.

gab4i7o
12-11-2009, 20:04
Ем зависи колко време имаш. И къде живееш ако си някъде до зентъра защо не плуване ако си по-на-горе хандбал волейбол по залите :D :D :D

MichellePhan
12-11-2009, 20:05
Как да отслабна в корема и краката? Мога сичко да правя(освен да бягам сутрин).Аз не съм дебела ама имам коремче и малко бутове и прасци.Искам 3-4 кг да сваля.Кажете ми някой спорт комбиниран с диета или разделно хранене.Проблема ми е спорта защото нз къде и какво да тренирам и най-вече с кой.Не искам да ходя сама-миналия път(тогава бях дебела)когато отидох сама след тренировките сички ми се подиграваха(аз не се засягах,но ми беше гадно,че не разбират,че за да отслабна все някъде трябва да се запиша..)
Простаци :? Не виждам какъв им е проблема, аз предпочитам даже сама да си тренирам, особено на фитнес.
И аз предпочитам сама,но не ходя на фитнес.Другите спортове изискват да си в колектив (нз кви глупости пиша) аз искам с фр или сама

Nakadah
12-13-2009, 04:22
глад? вие сте луди

бягай
и прави коремни преси

fatimaa
12-13-2009, 20:05
аз тренирам от 4 години хандбал и освен , че ми са стегнати всички части на краката и ръцете друг ефект невиждам .. корема с коремни преси и леко диетичка ..


плуването ще те направи широка в раменете ! ще си доста набита :-D :-D :-D

прави си коремните преси и бягай .. е и малко диета .. :-P

MichellePhan
12-14-2009, 04:31
Мерси за отговорите : )

iiordanova
12-20-2009, 16:44
Като плувкиня мога да ти кажа , че плуването е най-добрия спорт. Развива всички части на тялото , страхотен спорт. Препоръчвам ти го.
Другото е фитнес. Но по-добре с инструктор.
И НЕ диета , а ограничаване. Избягвай вредните храни и пий вода..
Във вас може да правиш коремни преси през ден и да скачаш на въже ..
Ефект ще има. :wink:

missTwlight0208
12-20-2009, 19:32
аз тренирам плуване и имам страхотни крака наистина преди не си ги харесвах много, ноо сегааа

MichellePhan
12-21-2009, 06:32
Мерси :)
Аз от наистина много време не пия газирано,а само вода и от време на време сокчета.1-2 седмици всяка вечер правих коремни прези и клякания,а въжето-мога да скачам много дълго време,но хората по нас... :D не знам дали ще издържат.Поначало съм полу-вегетарианка-ям само пилешко месо,пилешко и пуешко филе и филе Елена.Нооо съм голям фен на сладкото и мисля,че най-трудно ще спра да го ям...