PDA

View Full Version : ФИТНЕС ! въпрос,за разбирачи :d



isthislove
12-11-2009, 22:03
Незнам точно как да започна ,въпроса ми е свързан със покачането и свалянето на мускулна маса.. :oops: по принцип се старая да орелефявам краката..и да трупам на рацете,гърдите и постигам целта си но.....много хора са ми казвали че,няма начин да кача раката с 2,3см .. и без да качам на крака..и съответно по цялото тяло едновременно .. та свалих си краката и си качих рацете с по 2см... и ме е страх дане спаднат ..знам че е смешно и глупаво :D смисъл дали ще мога да си качам рацете гърдите .. а бедрата не? :oops: :smt114 :smt114 :smt114

heiress
12-11-2009, 22:07
Боже.. колко объркано звучи всъщност.. :D

Nakadah
12-12-2009, 00:58
пич
къде си тръгнал на фитнес бе
та ти сопола не мое си избършеш

isthislove
12-12-2009, 05:20
пич
къде си тръгнал на фитнес бе
та ти сопола не мое си избършеш
не мога да ви разбера как бързате със заключения па ти от къде ме знаеш кои съм и па наи малкото какав съм.... ??? е баси и хората майна или пиши по темата или ае чупка писнало ми е от такива като теб разбираш ли знам ги тия "идиалните" "като тебБ" :-x :-x :@

EarthShaker
12-12-2009, 07:09
развивай цялото си тяло успоредно и хармонично..

Sissy90
12-12-2009, 07:24
пич
къде си тръгнал на фитнес бе
та ти сопола не мое си избършеш
не мога да ви разбера как бързате със заключения па ти от къде ме знаеш кои съм и па наи малкото какав съм.... ??? е баси и хората майна или пиши по темата или ае чупка писнало ми е от такива като теб разбираш ли знам ги тия "идиалните" "като тебБ" :-x :-x :@
Нека позная - от Пловдив си :D
А иначе и аз те съветвам да тренираш цялото тяло, а не да ставаш като фуния - само ръце и гръб, а крака като моите (образно казано).

isthislove
12-12-2009, 08:26
Аве хора .. крака си имам ,обиколката на бедрото ми е 62см........ питам ви съвсем друг въпрос,явно няма кои да ми отговори от тоя форум..крака си имам предостатъчно така са си добре.......