PDA

View Full Version : И моето адско проблемче



DevlLady666
12-12-2009, 00:40
Хей хора..Ето го и проблема ми..Аз и моята дългогодишна най-добра приятелка сме били заедно, винаги сме се подкрепяли и сме били една до друга.Разчители сме си за всичко и сме си споделяли всичко..Но проблемите започнаха след като влязохме в гимназията..Нещата стоят така:ние сме зайци и е нормално момчетата да ни заглеждат и да проявяват интерес да се запознаят с нас, само чее още от началото момчетата започнаха да ми обръшат внимание, да се закачат, да ми искат скайпа и да ме канят да излизаме..Не мога да кажа, че съм голяяма красавица, а и приятелката ми е страхотна..не знам защо обаче с нея и момчетата нешата не се получават и мисля че ревнува..тоз ме пипнал, оня ме поздравил и тя почва да се цупи..аз хиляди пъти говорих с нея, дори и прегложих да я запозная с тях, но тя казва че не иска и вс е ок..аз виждам че това я дразни..започвам да и разказвам как ме зарибяваткакто винаги сме правили, а тя пруфти, дразни се и вс път като япитам тя отрича..вече дори я лъжа че никой не ми пише в скайп и че дадено момче мее обидило за да не и е гадно..усещам как вече не мога да и споделям за да не я наряня..какво мога да направя, че да се оправят нещата?Искам си обратно най-добрата приятелка..
P.S.Весели празници :) :)

ivcheto0o
12-12-2009, 04:23
поведението и не е много приятелско все пак ти каква вина има6??? По думите ти разбрах 4е не е грозна зна4и проблема не е в това а в харектера и може би....

fire_cat
12-12-2009, 08:19
Еми.. вярно е, че ако ти се води най-добра приятелка не би трябвало да се сърди за такива неща, макар че и е нормално да й стане малко гадничко... Няма смисъл да я лъжеш, че някакви там те обиждат по скайп, за да й стане по-добре... Просто поговори с нея и й кажи, че знаеш, че нещо не е наред. Кажи й колко е важно приятелството й за теб и направи всичко възможно да не се отдалечавате едно от друга..

aloveyou
12-12-2009, 08:27
Еми.. вярно е, че ако ти се води най-добра приятелка не би трябвало да се сърди за такива неща, макар че и е нормално да й стане малко гадничко... Няма смисъл да я лъжеш, че някакви там те обиждат по скайп, за да й стане по-добре... Просто поговори с нея и й кажи, че знаеш, че нещо не е наред. Кажи й колко е важно приятелството й за теб и направи всичко възможно да не се отдалечавате едно от друга..

+++
Кажи й,че ти нямаш вина и искаш да сте добри приятелки и да не се карате..

mrtn
12-12-2009, 09:20
Ми запознай я с някой въпреки, че не иска. И ако се харесат ще видиш как всичко ще мине, моментно и е нормално да и стане гадно, но след време ще осъзнае, че тъпо постъпва и ще забравите. :)
Успех :)

mitternacht
12-12-2009, 09:24
Дай си скайпа и ай да излезем?

хъхъхъхъ бе ко ти пука :Р не и разказвай какво сте правили :) сериозно.

DevlLady666
12-12-2009, 18:49
емм ще се опитам..точно затва..аз се зарибяям с хората и вместо да кажа на най-добрата си фр, ще мълча..наистина не мисля че имам вина че хората ме харесват..опитах да говоря..казах и че виждам че има проблем и че искам да се оправим, а тя само казва нее няма проблем обичам те блябля и ми се усмихва и ме гушка и някой момче като ме поздрави на следващия ден на нея пак и става гадно..работата е там , че не иска да се запознава с тях..какво да прая да я дърпам насила ли? тя казва че ако някой я хареса, той сам ще дойде при нея..

amk933
12-12-2009, 18:55
Прати я на пластичен хирург. 8-)

ivcheto0o
12-13-2009, 03:30
ми накараи някои да отиде се запознаи с нея 8-)

DevlLady666
12-15-2009, 23:08
така..накарх един пичага да се запознай с нея..запозна се, той не я харесал много, а тя знае, че съм го накарала и сега сме на фазата "аз сама мога да се уредя" писна ми..наскоро излизах с един страшен батко, но тя дори не знаеше за това! мисля че скоро ще се откажа...

heiress
12-16-2009, 00:21
Прати я на пластичен хирург. 8-)
:D :D :D :D

Korrnyy
12-16-2009, 13:59
Щом не е грозна, значи е некомуникативна и сигурно с кофти характер :( Не можеш да и помогнеш.

MissHouse
12-20-2009, 14:41
оле много лошо ... и моята приятелка се я обарват и я канят и си пишат ама за мен тва не е проблем защото аз ги възприемам като приятели а пък и са все едни убавци ... както и да е да се върна на твоя проблем може би 4увства 4е заради тях се отдале4авате или харасва някои от ухажорите ти или просто мисли 4е се фукаш поради което си се надула . Ако бях в ситуацията на приятелката ти бих се зарадвала на пове4е разходки само двете и бих искала да 4уя 4е ме оби4а то4но толкова колкото и преди и 4е мом4етата не могат да ви разделят защото приятелството ви е по важно. :smt105 . Успех :)

87439876534
12-20-2009, 14:54
е много гадно така.., :oops: попитай я защо проявява някакво гадно отношение когато някой те сваля един вид :?

montana6
12-21-2009, 00:24
така..накарх един пичага да се запознай с нея..запозна се, той не я харесал много, а тя знае, че съм го накарала и сега сме на фазата "аз сама мога да се уредя" писна ми..наскоро излизах с един страшен батко, но тя дори не знаеше за това! мисля че скоро ще се откажа...

Твоята част си я свършила. Сега остава тя да свърши нейната. Нормално да й става гадно, че ти обръщат повече внимание, но щом ти казва, че всичко е наред, значи също цени вашето приятелство и не иска да има проблеми. Според мен не трябва много да го мислиш и да се опитваш да правиш нещо, тя сама си осъзнава работите и надали ще тръгва да ти прави проблем. Пък ако го направи, ти няма да имаш вина.

Djuff
12-22-2009, 14:25
И като казва, че няма проблем един вид се прави на ударена, може би.
Остави я да се цупи кат момчетата те свалят и не и обръщай внимание...Избива я на комплекси сигурно.Кати и покажеш, че не ти дреме и я оставиш да си се мръщи на нея може би ще и писне и ще спре.

slanchicety
12-22-2009, 16:26
Според мен.., ако ти беше истинска фр.. нямаше да е така.. в смис.. щеше да те подкрепи, а не да се 'надува' .. Ииии нз какво да правиш :д щот.. явно не е мн добре.. 'д

elito0o0o0
12-22-2009, 17:52
Тая що не глътне малко въздух и една чаша вода,пък да се успокои? Тцц.. И к`во? Тя кат` няма много приятели ,а ти имаш и ти завижда, ти к`во да направиш? До колкото разбрах си и скала да я запознаеш с тях,но тя се е правила на недостъпна.. Еми.. Кажи й да се прави на интересна само на село..
Айде да е жива и здрава!

SuNsHiNe6
12-30-2009, 17:53
Еми щом сте добри приятелки,не разбирам защо се цупи,при положение,че ти даже и предлагаш да я запознаеш с някой.Не знам .. може би защото сте едва навлезли в гимназията и не е свикнала да стоят нещата,по този начин.Поговорете си на тази тема ..

daru6a1
01-01-2010, 11:38
Тегли й една майна и я остави да пие една студена вода ако питаш мен ;)

П.п. Бахти и приятелката дет` имаш .. честно :?