PDA

View Full Version : По дяволите! Какво да правя?!



HateGod
12-12-2009, 12:58
Здравейте! Проблема е следния: запознах се с едно момче и той още в началото ми каза, че има друго момиче. Отначало нищо не изпитвах към него, но постепенно се привързах. Тогава го предупредих, че щом тръгне с другата да ми каже /двамата се харесваха/. Но той така и не го направи. И вчера видях, че двамата се свалят. Говорих с него и тогава той ми обясни, че не я харесва, а харесва мен и всичко го прави за да не я нарани /държи се все едно си пада по нея/. Аз и той се харесваме, допадаме си, искаме се.. но той не иска да разбие сърцето на другата и моето. Не знам как да постъпя - да се отдръпна ли или да продължа да се боря за него?! Благодаря предварително.
:(

BlueFace
12-12-2009, 13:01
Кажи му ,че е прост!После му кажи ,че щом се харесвате не трябва да се интересува от другата.На всички ни разбиват сърцата в този живот.Просто да отиде и да и обясни по най-милият начин ,че не я харесва ....

П.П. Не забравяй да му кажеш ,че е прост

ef4etyYy
12-12-2009, 13:04
Кажи му ,че е прост!После му кажи ,че щом се харесвате не трябва да се интересува от другата.На всички ни разбиват сърцата в този живот.Просто да отиде и да и обясни по най-милият начин ,че не я харесва ....

П.П. Не забравяй да му кажеш ,че е прост !!!!!

loliii
12-12-2009, 13:06
Съгласна съм с BlueFace. Да флиртуваш с някво момиче, което не харесваш, просто от състрадание, вместо да си с момичето, което искаш и харесваш е изключително тъпо. Не можеш да се "бориш" за него, все пак бориш се за нещо, което нямаш, а той те харесва и явно иска да тръгнете, обаче не знае кое е по-важно - той самия или оная другата. Това не можеш да го промениш, освен да му го обясниш и да го убедиш, друго не можеш да направиш.

П.П. Кажи му, че е прост и от мене.

HateGod
12-12-2009, 13:11
^Благодаря ви! Той хиляди пъти си го каза, че е прост. Определено не се интересува за себе си, защото като говорихме ми каза, че ще се оправи каквото и да стане. Просто не иска да наранява. Обаче аз се чувствам доста пре*бана.

Snickers
12-12-2009, 13:13
и аз се чудя какво да правя, е така
смисъл.. скучно ми е, е така
за т'ва лягам...

stylo
12-12-2009, 13:14
Защо му вярваш толкова?

LofYou
12-12-2009, 13:14
Според мен това не е начина да не наранява другото момиче, така той я залъгва и после нея ще я боли повече.. А ти не се отказвай, нищо не е загубено :)

BlueFace
12-12-2009, 13:14
^Благодаря ви! Той хиляди пъти си го каза, че е прост. Определено не се интересува за себе си, защото като говорихме ми каза, че ще се оправи каквото и да стане. Просто не иска да наранява. Обаче аз се чувствам доста пре*бана.

Понякога в този живот ,за да сме щастливи е нужно да нараним някого.Целият ни живот е поредица от избори.Никой не може да прави само правилните ,но за да сме щастливи понякога трябва да се запитаме кое е по-добре за нас самите и да изберем.Той явно е разбрал кое е по-добре ,но просто го естрах да направи избора си :)
Говори с него и му дай сигурността нужна ,за да направи правилният избор ;)

PurpleDream
12-12-2009, 13:33
ти ти си яка тупалка :grin: :grin:

HateGod
12-12-2009, 13:56
^Благодаря ви! Той хиляди пъти си го каза, че е прост. Определено не се интересува за себе си, защото като говорихме ми каза, че ще се оправи каквото и да стане. Просто не иска да наранява. Обаче аз се чувствам доста пре*бана.

Понякога в този живот ,за да сме щастливи е нужно да нараним някого.Целият ни живот е поредица от избори.Никой не може да прави само правилните ,но за да сме щастливи понякога трябва да се запитаме кое е по-добре за нас самите и да изберем.Той явно е разбрал кое е по-добре ,но просто го естрах да направи избора си :)
Говори с него и му дай сигурността нужна ,за да направи правилният избор ;)
Това и ще направя. Много ти благодаря. И да прав/а си той наистина се страхува.

DevilWish
12-12-2009, 14:00
От 2 стола ще падне на земята това момче, но не знам кога :С :#

BlueFace
12-12-2009, 14:00
Момче съм.... xD Толкова ли е трудно да се разбере имам аватар с баскетболист все пак 8-) :lol:

loliii
12-12-2009, 14:04
Момче съм.... xD Толкова ли е трудно да се разбере имам аватар с баскетболист все пак 8-) :lol:
И сладко котенце в подписа :-D

FantaMen
12-12-2009, 14:07
Както казаха горе... ако продължава да флиртува с другото момиче като и каже че няма нищо към нея повече ще я нарани.. Ся кво само заради това че не иска да наранява никой не можете да бъдете щастиливи... Винаги трябва да нараниш някой .... не може винаги да печели .. все трябва да има и загубили... Според мен в мъжката природа не се включва състраданието към другия пол (имам предвид точно за такива ситуации..)

ivcheto0o
12-12-2009, 14:19
играе си с 4уствата и на двете ви .....няма смисъл да се занимава6 с него

bathory
12-12-2009, 15:21
Кажи му ,че е прост!После му кажи ,че щом се харесвате не трябва да се интересува от другата.На всички ни разбиват сърцата в този живот.Просто да отиде и да и обясни по най-милият начин ,че не я харесва ....

П.П. Не забравяй да му кажеш ,че е прост
е т'ва е! :)

pebals
12-12-2009, 17:11
От 2 стола ще падне на земята това момче, но не знам кога :С :#

Мдааа...наистина ще стане така..докато ви ''върти'' и двете накрая ще остане без вас..и щом те харесва не вижда какво толкова го интересуват чувствата на другото момиче :( :(

vilityyy96
12-12-2009, 17:22
Кажи му ,че е прост!После му кажи ,че щом се харесвате не трябва да се интересува от другата.На всички ни разбиват сърцата в този живот.Просто да отиде и да и обясни по най-милият начин ,че не я харесва ....

П.П. Не забравяй да му кажеш ,че е прост :lol: Точно! :)

peshost
12-12-2009, 17:55
Ебавка!

balu4ka
12-12-2009, 18:36
Кажи му ,че е прост!После му кажи ,че щом се харесвате не трябва да се интересува от другата.На всички ни разбиват сърцата в този живот.Просто да отиде и да и обясни по най-милият начин ,че не я харесва ....

П.П. Не забравяй да му кажеш ,че е прост



++++++++++++

HateGod
12-12-2009, 20:11
Ебавка!
Абе защо все за някои хора всички теми са ебавка?!
Благодаря на всички, че отделиха от времето си и ми помогнаха. :)

Python5
12-13-2009, 02:25
Кажи му ,че е прост!После му кажи ,че щом се харесвате не трябва да се интересува от другата.На всички ни разбиват сърцата в този живот.
Прост е баща ти, че не те е бил достатъчно с колан като малък.

Проста е и майка ти, защото не ти е дала достатъчно любов и сега си студен към света.

Навивайте си се взаимно да прецаквате другите, само защото "така трябва, на всеки му разбиват сърцето и се гаврят с чувствата му", после се чудете защо подрастващото поколение (впрочем, това сте вие) са такива долни гамени.

П.П. Сега преброих колко хора са се солидаризирали с цитирания пост ... бъдещето не ще да е розово ;/

Nakadah
12-13-2009, 02:36
бръкни си в носа!!!

DeteNaDiavola
12-13-2009, 07:04
отдръпни се и ако наистина го привличаш сам ще дойде при теб..

monituuu
12-13-2009, 11:44
ако толкова те харесва няма да се интересува от чувствата на другата , но щом го прави значи изпитва нещо към нея .

ShawnMac
12-13-2009, 13:15
Ако те харесва наистина , няма да и обръща никакво внимание на оная.
Сори , няма да те огрее.

c0ci
12-13-2009, 13:19
ако толкова те харесва няма да се интересува от чувствата на другата , но щом го прави значи изпитва нещо към нея .

на едно мнение сме :-)

peshost
12-13-2009, 13:30
Не, че темата е ебавка бе индивид, а че с тебе са напраили ебавка хах...

bathory
12-13-2009, 15:00
ако толкова те харесва няма да се интересува от чувствата на другата , но щом го прави значи изпитва нещо към нея .
така си е :?