PDA

View Full Version : Секс в самолет



pretty_fly
12-12-2009, 13:36
Здравейте! След няколко дни се прибирам в България заедно с приятеля ми и снощи той ми отправи едно много интересно предложение, а именно секс в самолета. Принципно няма как да отрека, че това е една от секс фантазиите ми, но и да си призная честно малко ме е страх да не ни хванат. Та искам да попитам дали на някого му се е случвало такова нещо и какви биха били евнтуалните последици от това да ни хванат :)

sifon4o
12-12-2009, 13:54
Най-много да ви хвърлят от самолета нищо повече 8-)

aloveyou
12-12-2009, 14:22
Най-много да ви хвърлят от самолета нищо повече 8-)
8-)

loliii
12-12-2009, 14:33
Ми нищо не може да се случи, освен да излезнете засрамени от кенефа и всички да се подсмихват. Много важно... И да ви гледат странно и пренеблежително вътрешно всички ще искат да са на ваше място. Изживейте си фантазиите, да не ви пука.

amk933
12-12-2009, 14:34
Най-много да ви хвърлят от самолета нищо повече 8-)
8-)

+1

ама нищо повече...к'во толкова?

Изводът: Преди да влезнете в тоалетната си сложете парашути и спасителни жилетки...ох каква романтика само. 8-)

anichka12345678
12-12-2009, 14:35
Здравейте! След няколко дни се прибирам в България заедно с приятеля ми и снощи той ми отправи едно много интересно предложение, а именно секс в самолета. Принципно няма как да отрека, че това е една от секс фантазиите ми, но и да си призная честно малко ме е страх да не ни хванат. Та искам да попитам дали на някого му се е случвало такова нещо и какви биха били евнтуалните последици от това да ни хванат :)Сигурно ще е много яко,бих пробвала,за сега несъм и незнам за евентуални последици :lol:

ThedramaQueen
12-12-2009, 14:41
сигурно е много яко :grin: кво ти пука за последиците? смисъл вие ше се заключите...

sifon4o
12-12-2009, 14:42
Най-много да ви хвърлят от самолета нищо повече 8-)
8-)

+1

ама нищо повече...к'во толкова?

Изводът: Преди да влезнете в тоалетната си сложете парашути и спасителни жилетки...ох каква романтика само. 8-)

Е как... Мечтата на всяко момиче е да прави секс навлечена със парашут :D

hoooodyhoooooo
12-12-2009, 15:00
Mи да ти кажа, аз работя на летището, и само да спомена, че контролата е супер сериозна и много може да си изпатите с тлъста парична глоба. Още повече - знаеш ли фактът, че в момента, в който летиш над чужда страна, ти автоматично си подсъдим/а по нейните законови рамки? Проучете много добре въпроса, не се знае ако летиш над Норвегия примерно, дали няма да ти набият 50000 евро глоба за непристойно поведение и да се чудите после как ви е излязъл такава цифра сексът :)

maistorluk
12-12-2009, 15:18
Mи да ти кажа, аз работя на летището, и само да спомена, че контролата е супер сериозна и много може да си изпатите с тлъста парична глоба. Още повече - знаеш ли фактът, че в момента, в който летиш над чужда страна, ти автоматично си подсъдим/а по нейните законови рамки? Проучете много добре въпроса, не се знае ако летиш над Норвегия примерно, дали няма да ти набият 50000 евро глоба за непристойно поведение и да се чудите после как ви е излязъл такава цифра сексът :)

+1

elito0o0o0
12-12-2009, 15:40
Mи да ти кажа, аз работя на летището, и само да спомена, че контролата е супер сериозна и много може да си изпатите с тлъста парична глоба. Още повече - знаеш ли фактът, че в момента, в който летиш над чужда страна, ти автоматично си подсъдим/а по нейните законови рамки? Проучете много добре въпроса, не се знае ако летиш над Норвегия примерно, дали няма да ти набият 50000 евро глоба за непристойно поведение и да се чудите после как ви е излязъл такава цифра сексът :)
+
Много филми гледате...

ExtrAc7
12-12-2009, 22:23
Подсъдимо е а и в кенефа е толкова тясно, че не мога да се обърна а съм 70 кила 170 висок ка моли секс да праиш, не казвам, че е не възможно де не се и съмнявам в изобретателността на възбуденият :)

bathory
12-12-2009, 22:30
само по филмите се осъществяват тези фантазии.. :lol: :D

BePoHuKa
12-12-2009, 22:34
Абе вие за друго освен за кефа си не мислите ли??? Не се ли съобразявате малко и с другите? Как може да сте такива непукисти? Аз не съм консервативна, но мисля, че има по-уместни сексфантазии.. не би трябвало само причината, че може да имате глоба да ви спира :shock: Ако не знаете защо, то тогава много жалко за вас! :? Не може да правите всяко нещо, което ви се прииска.. ако всеки тръгне да си осъществява мечтите и фантазиите без да им пука за останалите... какво ще стане?

Metatron
12-12-2009, 22:39
Mи да ти кажа, аз работя на летището, и само да спомена, че контролата е супер сериозна и много може да си изпатите с тлъста парична глоба. Още повече - знаеш ли фактът, че в момента, в който летиш над чужда страна, ти автоматично си подсъдим/а по нейните законови рамки? Проучете много добре въпроса, не се знае ако летиш над Норвегия примерно, дали няма да ти набият 50000 евро глоба за непристойно поведение и да се чудите после как ви е излязъл такава цифра сексът :) + това Мнооооого е тясно....

revolver
12-13-2009, 08:22
Mи да ти кажа, аз работя на летището, и само да спомена, че контролата е супер сериозна и много може да си изпатите с тлъста парична глоба. Още повече - знаеш ли фактът, че в момента, в който летиш над чужда страна, ти автоматично си подсъдим/а по нейните законови рамки? Проучете много добре въпроса, не се знае ако летиш над Норвегия примерно, дали няма да ти набият 50000 евро глоба за непристойно поведение и да се чудите после как ви е излязъл такава цифра сексът :) + това Мнооооого е тясно....

Абе за едно бързо има време и място 8-)

GirlfromHell
12-13-2009, 12:02
И аз бих опитала в самолет ако имам възможност!

hoooodyhoooooo
12-13-2009, 12:10
И аз бих опитала в самолет ако имам възможност!

Да, то и аз де, като идея е супер възбуждащо, особено ако влезеш в турболенция, дори няма нужда и да се движиш :D Но пак казвам - опасно е, хора, големи бели стават, а и няма къде...тоалетните са малки дори за един човек, а какво остава за двама на калъп. А и всичко се вижда, има си и видеонаблюдение...бе рискът е неоправдан :) Иначе на летището съм ставал свидетел неведнъж в Транзитна зона (след check-in контролата и Паспортна контрола) как по тоалетните да правят секс пияните немци...Там поне са на ничия земя, могат само да им се скарат...Има и хора, които си изпускат полетите и после не могат да се върнат обратно - ни напред, ни назад...Забавно е, особено ако има линейни полети след 1 седмица за същата дестинация :D Един финландец така живя там по пейките 2 седмици, но да не се отплесвам...гледайте "Терминалът" направо :D

Metatron
12-13-2009, 13:52
Mи да ти кажа, аз работя на летището, и само да спомена, че контролата е супер сериозна и много може да си изпатите с тлъста парична глоба. Още повече - знаеш ли фактът, че в момента, в който летиш над чужда страна, ти автоматично си подсъдим/а по нейните законови рамки? Проучете много добре въпроса, не се знае ако летиш над Норвегия примерно, дали няма да ти набият 50000 евро глоба за непристойно поведение и да се чудите после как ви е излязъл такава цифра сексът :) + това Мнооооого е тясно....

Абе за едно бързо има време и място 8-)

Хаха викаш Кют-Пат, Кют-Пат и айде :D:D

pretty_fly
12-13-2009, 17:34
Благодаря ви много за отговорите и най-вече на hoooodyhoooooo за предоставената информация. Мисля, че засега само с фантазиите ще си останем :D Аз също мисля, че рискът е неоправдан.. такива неща има май най-вече по филмите само. :)

hoooodyhoooooo
12-13-2009, 18:35
Благодаря ви много за отговорите и най-вече на hoooodyhoooooo за предоставената информация. Мисля, че засега само с фантазиите ще си останем :D Аз също мисля, че рискът е неоправдан.. такива неща има май най-вече по филмите само. :)

Moля, моля :) Пак заповядай :)

TheAngel
12-13-2009, 18:42
Не знам дали си пътувала в самолет и дали си виждала самолетна тоалетна. Ужасно тясна, много студена, около тебе само копчета и ръчки, да те е страх да не бутнеш нещо. Не ,че те спирам, ама първо метни един поглед дали има място за двамата. И бтв, нищо не могат да им кажат, освен ако няма опашка за WC-то. :)

hoooodyhoooooo
12-13-2009, 18:52
Не знам дали си пътувала в самолет и дали си виждала самолетна тоалетна. Ужасно тясна, много студена, около тебе само копчета и ръчки, да те е страх да не бутнеш нещо. Не ,че те спирам, ама първо метни един поглед дали има място за двамата. И бтв, нищо не могат да им кажат, освен ако няма опашка за WC-то. :)

Хах, че нищо не могат да им кажат, съм склонен да поспоря ;) Големи рестрикции са това бе хора, разбирате ли...Двама в една тоалетна, че вие може всичко да правите. Може да влезете и да си сглобите самоделен нож примерно (единият да има безобидни неща в себе си, както и другия). И не го казвам, за да ми отговорите "Много филми гледате!". Просто знам какво е, затегнат контрол.

Като прост пример ще дам само един факт, който мен ме потресе - Бъркам на летището да си извадя цигарите от вътрешния джоб, а до мен един симпатяга от Гранична полиция ми вика : "Момче, само заради това движение може да те гръмнат!" - питам "Защо!" и той ми казва: "Ми откъде да знам какво ще извадиш!". Има си странни правила и доста глоби, особено след 11.9.2001г.

pretty_fly
12-13-2009, 19:50
Не знам дали си пътувала в самолет и дали си виждала самолетна тоалетна. Ужасно тясна, много студена, около тебе само копчета и ръчки, да те е страх да не бутнеш нещо. Не ,че те спирам, ама първо метни един поглед дали има място за двамата. И бтв, нищо не могат да им кажат, освен ако няма опашка за WC-то. :)

Е пътувала съм доста пъти, място за едно бързо мисля, че има достатъчно. Ние на никого няма да пречим, обещала съм и стон да не издам, но все пак не мисля, че е оптималното място :lol: Както казваш, може и опашка да стане, макар че за 10 минутки едва ли ще има проблем :-D Абеее ще си седя мирна и няма да правя глупости :)

JackalS
12-13-2009, 21:28
Друга фантазия: Слагате парашута скачате от самолета и го правите във въздуха .. и мъжа да се опита да уцели, да не се окаже някой долу ''залят''

Ecstasy
12-14-2009, 18:06
Като влезнеш в тоалетната ще забележиш,че няма място за втори човек... мисълта за секс ще ти се изпари на секундата :shock:

finger4o
12-14-2009, 18:14
Аз съм бил чекии в тоалетната на самолета :D Просто полета беше дълъг и не издържах :D :-D :D :grin: ама наистина е супер тясно....