PDA

View Full Version : Уникални подаръци



boksss
12-12-2009, 15:24
Ето я ! Това е една от най-хубавите теми за мен... Не напразно заглавието на темата е уникални подаръци, нестава въпрос за обикновенните подаръци като цвете или букет ста въпрос за по уникалния вариант а именно цвете с надпис "Обичам те" и т.н.
Хайте давайте идеи и|или ми помогнете за мойте...

boksss
12-12-2009, 15:33
Първата ми идея която се нуждае от помоща Ви е:
Имаше един пич от Пловдив които прави надписи върху оризови зърна след това ги слага в едни малки "бурканчета" които са вързани с много яка връв и се ползват за герлянди...
мн е яко според мен да се надпишат имената на двойката влюбени или нещо подобно...

buuu
12-12-2009, 17:40
Първата ми идея която се нуждае от помоща Ви е:
Имаше един пич от Пловдив които прави надписи върху оризови зърна след това ги слага в едни малки "бурканчета" които са вързани с много яка връв и се ползват за герлянди...
мн е яко според мен да се надпишат имената на двойката влюбени или нещо подобно...

мдам една фрка има такова мн е сладко :)

boksss
12-12-2009, 19:52
Ми то че е сладко сладко е ама това не ми върши работа...
Поразпитаи тази твоя приятелка ако може, че да бъдеш малко полезен|a, щото от тея спамове файда няма !

xXxYannyxXx
12-13-2009, 12:53
един подарък,който мисля да направя за Коледа е да направя една хубава кутийка във формата на сърце и вътре да сложа цветни листчета с 'Обичам те' на няколко езика :}мисля че е оригинален подарък :grin:

Hilary_
12-13-2009, 12:58
ха .. как реши, че едно цвете е "обикновен подарък" .. :-o Това, че повечето хора ги подаряват ей така не значи, че ако се вложи малко повече старание и въображение не може да стане също едно уникално и оригинално цвете поднесено с още по - оригинални пожелания .. :-| Всяко нещо, което е подходящо за подарък може да бъде подарено по уникален начин само по себе си ..

И все пак .. това с кутията и листчетата съм го правила, но не бях написала "обичам те" на различни езици, а причините поради, които го обичам и ефекта беше много много добър .. а за него да не говорим колко щастлив беше като му го подарих .. :) Същото може да се направи с тетрадка, в кяото може хиляди неща да се напишат ..

bubblebabe
12-13-2009, 13:22
ха .. как реши, че едно цвете е "обикновен подарък" ..
Точно... Едно откъснато на момента цвете може да стопли сърцето ти по начин, който не може да се опише...

:-|

boksss
12-13-2009, 15:23
Всеки има право на мнение... мерси за отговорите, НО никои не ми помогна с търсенето на човека надписващ оризови зърна моля ПОМОГНЕТЕ !

crazymm
12-13-2009, 16:27
мм не знам от къде е тоя човек.. Ама защо ти е точно написано върху оризово зърно? :?
Уникален подарък - една приятелка ще източи малко от кръвта си и ще ми я прелее в мъничко шишенце, което да си нося на врата :lol:

boksss
12-13-2009, 18:45
мн тъпи спамове ако някои знае нещо да ми помогне

dakata123
12-13-2009, 18:55
Абе моя отговор не е много за този раздел, ама карай:
Щом искаш да е уникално и незабравимо направете тройка, няма никога да я забрави. И може да ти излезе евтино, ако намериш някой познат за без пари. :lol: :lol:
П.П. Четох за такъв подарък някаде и не се сдържах
П.П.2 Съжелявам, ама....

danyrenesmee
12-13-2009, 19:36
Ами.. най-добре си намерете някой,дето пише на песъчинкии :lol: и нека текста да е най-малко 2-3 редаа :D Това с ориза изглежда нелепооо ама.. разни хора.. :)

dakata123
12-13-2009, 19:49
Ами.. най-добре си намерете някой,дето пише на песъчинкии :lol: и нека текста да е най-малко 2-3 редаа :D Това с ориза изглежда нелепооо ама.. разни хора.. :)
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Salieri
12-13-2009, 20:02
Секс кукла ?!

w0sh
12-13-2009, 20:08
наркотици.

хероин, лепило, амфети, хапове, пико, ЛСД.

Gigi1302
12-13-2009, 21:13
Според мен, ако един подарък е сътворен с любов и от самия човек, който прави подаръка, би предизвикал мн по-добър ефект от всичко по магазините. И точно защото изразява отношение към конкретен човек, този подарък би бил уникален.

MaLkaTa_LaDy
12-14-2009, 07:07
Във Пловдив не знам къде го правят това. Не съм от плодвид, но в Бургас преди ги правеха, купувала съм и аз. И наистина се пише върху зърното. Струваше между 5 и 10 лева. Но не ми е много оригинално.
Иначе аз и едни приятели скоро надписахме 50 листчета с пожелания към рожденничката, сложихме ги в балони и ги надухме и после я накарахме да пука балоните и да си ги чете. Беше много яко.

boksss
12-14-2009, 09:23
ееееее щом незнаете си малчете не е нужно да се показвате като супер тъпи...
ако неможете да помогнете недейте да спамите тъпи ламери...
явно тука няма да намеря отговор на въпроса си щото сте адски прости всички...

rusoto_baby_f
12-14-2009, 19:00
ееееее щом незнаете си малчете не е нужно да се показвате като супер тъпи...
ако неможете да помогнете недейте да спамите тъпи ламери...
явно тука няма да намеря отговор на въпроса си щото сте адски прости всички...

http://uniqueartworld.net/yahoo_site_admin/assets/images/rice_j37.308232813_std.jpg

http://farm1.static.flickr.com/34/108803328_76d00b8251.jpg?v=0

много ми харесват... :-)

Сега ще потърся инфо. за изработването!

rusoto_baby_f
12-14-2009, 19:06
Тук _ http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=428070.0;all _пише за някоя си Василена Чонова chonova@gmail.com

boksss
12-14-2009, 20:34
малееееееееее ето това е отношение вече СУПЕР доволен съм кажи ми от каде си и ще дойда до една седмица да те черпа обещавам :)

rusoto_baby_f
12-14-2009, 21:01
малееееееееее ето това е отношение вече СУПЕР доволен съм кажи ми от каде си и ще дойда до една седмица да те черпа обещавам :)

:P :P :P :P моля, пак заповядай :P :P

Като разбереш дали тази жена прави пиши, цени..всичко...че и аз мога да си направя :P

boksss
12-14-2009, 22:28
Разбира се с удоволствие бих ти помогнал... очаквай отговора след няколко дни :)

Nakadah
12-15-2009, 03:56
пручка памук