PDA

View Full Version : А така.... стигна се до escapele.....



Konstantin0000
12-12-2009, 15:59
Няма да ви обяснявам как се стигна до този приятен момент, на всички Ви е ясно предполагам... :(
Та, имам въпросчета към по-компетентните от мен:
1. Кога да дам на момичето тест за бременност ?
2. нормално ли е след като е пила хапчето да и дойде пак при условие, че и е свършило преди 2 седмици и това, че и идва показател ли е, че няма да ми викат " Татко "
Случва ми се за пръв път премеждие от този сорт и ми пуши китарата :(

amk933
12-12-2009, 16:12
1. Има презервативи.
2. Да нормално е да и дойде втори път след Ескапела, защото си е хормонална бомба, което ще рече да се пазите от сега нататък и никакви гафове в следващите месеци, ако искате от момичето да остане човек.
3. Няма да ставаш татко, ясно защо.
4. Тест за бременност е напълно излишен. Шансът Ескапелът да не хване миниатюристичен, за какво ви е тоя тест?

Аре карайте нататък и по-внимателно. Сега момичето ще тегли. ;)

Konstantin0000
12-12-2009, 16:17
Точно заради презервативите ми се случи тая гадост. един път да не проверя дали не се е скъсал преди да свърша и ето реазултата. по-добре без гуми, предпочитам да разчитам на себе си.
Благодаря за отговора :)

ThedramaQueen
12-12-2009, 16:25
разчитай на себе си и после пускай пак такива теми и давай по 30 лева са ескапел

amk933
12-12-2009, 17:22
Точно заради презервативите ми се случи тая гадост. един път да не проверя дали не се е скъсал преди да свърша и ето реазултата. по-добре без гуми, предпочитам да разчитам на себе си.
Благодаря за отговора :)

Е с какъв презерватив? :shock:

Само не казвай, че е Дюрекс плс... :(

anichka12345678
12-12-2009, 19:32
Няма да ви обяснявам как се стигна до този приятен момент, на всички Ви е ясно предполагам... :(
Та, имам въпросчета към по-компетентните от мен:
1. Кога да дам на момичето тест за бременност ?
2. нормално ли е след като е пила хапчето да и дойде пак при условие, че и е свършило преди 2 седмици и това, че и идва показател ли е, че няма да ми викат " Татко "
Случва ми се за пръв път премеждие от този сорт и ми пуши китарата :(
ТЕСТА се прави само ако и закъснява поне с една седмица ,а за цикала е нормално да и дойде пак ,защото никак не е полезно това хапче,а това ,че и идва е показател ,че няма да ти викат татко.Бъди спокоен ,хапчето ако го е пила до 48 часа няма да имаш проблеми.

ExtrAc7
12-12-2009, 22:25
Ползвайте Yasmina бе хора :)

revolver
12-13-2009, 08:26
За пореден път -http://www.ozc-shumen.org/pics/use_man_condom.jpg

t0d1t0
12-13-2009, 09:42
За пореден път -http://www.ozc-shumen.org/pics/use_man_condom.jpg


Ти прочете ли,че заради презерватива е станал гафа или вече автоматично отговаряш?

kalpazanka
12-13-2009, 09:45
Ползвайте Yasmina бе хора :)
И употребата на противозачатъчни крие рискове!

Авторе, тест се прави на първия ден от закъснението или на 14 ден от рисковия акт. Колкото по-рано приятелката ти е изпила хапчето, толкова по-вероятно е да подейства.

elito0o0o0
12-13-2009, 09:55
Абе незнам защо като си сложите тия презервативи и си мислите,че можете да свършвате спокойно в момичето.. Боже мой.. Пък и какво толкова сте правили ,че се е скъсал? :(

t0d1t0
12-13-2009, 10:13
Абе незнам защо като си сложите тия презервативи и си мислите,че можете да свършвате спокойно в момичето.. Боже мой.. Пък и какво толкова сте правили ,че се е скъсал? :(
а има ли тогава смисъл изобщо да се слага презерватив,по твоята логика? Той нали за това е направен.

revolver
12-13-2009, 10:13
За пореден път -http://www.ozc-shumen.org/pics/use_man_condom.jpg


Ти прочете ли,че заради презерватива е станал гафа или вече автоматично отговаряш?

По скоро автоматично. 8-) Видях ескапел и ми стана ясно :lol:

anichka12345678
12-13-2009, 10:57
Няма да ви обяснявам как се стигна до този приятен момент, на всички Ви е ясно предполагам... :(
Та, имам въпросчета към по-компетентните от мен:
1. Кога да дам на момичето тест за бременност ?
2. нормално ли е след като е пила хапчето да и дойде пак при условие, че и е свършило преди 2 седмици и това, че и идва показател ли е, че няма да ми викат " Татко "
Случва ми се за пръв път премеждие от този сорт и ми пуши китарата :(
Ако имаш доверие на приятелката ти и на себе си ,че можеш да я пазиш ,и не си изневерявате давайте без презервативи ,поне знаеш ,че може да забременее само ако свършиш в нея.А риска да не се контролираш предполагам е много малак.

Pesenta
12-13-2009, 11:11
Няма да ви обяснявам как се стигна до този приятен момент, на всички Ви е ясно предполагам... :(
Та, имам въпросчета към по-компетентните от мен:
1. Кога да дам на момичето тест за бременност ?
2. нормално ли е след като е пила хапчето да и дойде пак при условие, че и е свършило преди 2 седмици и това, че и идва показател ли е, че няма да ми викат " Татко "
Случва ми се за пръв път премеждие от този сорт и ми пуши китарата :(
ТЕСТА се прави само ако и закъснява поне с една седмица ,а за цикала е нормално да и дойде пак ,защото никак не е полезно това хапче,а това ,че и идва е показател ,че няма да ти викат татко.Бъди спокоен ,хапчето ако го е пила до 48 часа няма да имаш проблеми. Eто една разбирачка ... тест може да се направи след 1 седмица бърз , както може и след 2 седмици на Sure Check. A и хапчето се пие до 72 часа

anichka12345678
12-13-2009, 14:04
Няма да ви обяснявам как се стигна до този приятен момент, на всички Ви е ясно предполагам... :(
Та, имам въпросчета към по-компетентните от мен:
1. Кога да дам на момичето тест за бременност ?
2. нормално ли е след като е пила хапчето да и дойде пак при условие, че и е свършило преди 2 седмици и това, че и идва показател ли е, че няма да ми викат " Татко "
Случва ми се за пръв път премеждие от този сорт и ми пуши китарата :(
ТЕСТА се прави само ако и закъснява поне с една седмица ,а за цикала е нормално да и дойде пак ,защото никак не е полезно това хапче,а това ,че и идва е показател ,че няма да ти викат татко.Бъди спокоен ,хапчето ако го е пила до 48 часа няма да имаш проблеми. Eто една разбирачка ... тест може да се направи след 1 седмица бърз , както може и след 2 седмици на Sure Check. A и хапчето се пие до 72 часа е на мен ми се наложи веднаж и беше преди една година тогава си беше до 48 4аса .Сега може да е до 72 . :-P

Neopitom3na
12-13-2009, 14:37
^ м не ми се вярва :?

Pesenta
12-13-2009, 18:09
Няма да ви обяснявам как се стигна до този приятен момент, на всички Ви е ясно предполагам... :(
Та, имам въпросчета към по-компетентните от мен:
1. Кога да дам на момичето тест за бременност ?
2. нормално ли е след като е пила хапчето да и дойде пак при условие, че и е свършило преди 2 седмици и това, че и идва показател ли е, че няма да ми викат " Татко "
Случва ми се за пръв път премеждие от този сорт и ми пуши китарата :(
ТЕСТА се прави само ако и закъснява поне с една седмица ,а за цикала е нормално да и дойде пак ,защото никак не е полезно това хапче,а това ,че и идва е показател ,че няма да ти викат татко.Бъди спокоен ,хапчето ако го е пила до 48 часа няма да имаш проблеми. Eто една разбирачка ... тест може да се направи след 1 седмица бърз , както може и след 2 седмици на Sure Check. A и хапчето се пие до 72 часа е на мен ми се наложи веднаж и беше преди една година тогава си беше до 48 4аса .Сега може да е до 72 . :-Pи на нас с приятелката ми се наложи да ги използваме(тя тоест :D ) и теста и Ескапел наскоро , но ти приемам извинението :oops: :-)