PDA

View Full Version : Таблет



sunny22
12-12-2009, 18:56
За Коледа ще си взимам такова нещУ. :grin: Та да попитам за някакви съветчета или уроци за нещо по-професионално. :) От няколко месеца чета за таблетите и съм се спраля засега на А4 китайски някъв като за първи,а после wacom bamboo (мисля,че така се пишеше) :grin: Някой от тука има ли си такова нещо ? 8-)

doomkillerr
12-12-2009, 19:08
Аз си нямам, поради единствената причина, че нямам талант в изобразителното изкуство - иначе веднага бих си взел! :)

П.С. - След като си го вземеш, можеш да постнеш някоя авторска творба създадена с негова помощ... \:D/

sunny22
12-14-2009, 13:41
Ще пусна в темичката .Ще видим дали ще си го получа само за Коледа,че доста неща получих предварително и малко се съмнявам наще да ми го купят... Иначе аз съм си приготвила парички и ще обиколя магазините да поразгледам

doomkillerr
12-14-2009, 14:06
Ще пусна в темичката .Ще видим дали ще си го получа само за Коледа,че доста неща получих предварително и малко се съмнявам наще да ми го купят... Иначе аз съм си приготвила парички и ще обиколя магазините да поразгледам

Винаги можеш да се надяваш "дядо коледа" да те зарадва за новата година с подаръче... :wink: