PDA

View Full Version : за логест хапчетата....



anetka3d
12-13-2009, 10:29
здравейте!Искам да питам,дали в седмия ден на паузата ако нещо се прави(в смисъл съмнително,нали се сещате),а в същото време на следващия ден не се продължат хапчетата от нова опаковка(logest) ,вече мога да се съмнявам за бременност?незнам в този случай да се притеснявам ли или не!ако можете,моля да ми пишете,мерси предварително! A нормално ли е да болят яйчниците след това,не знам дали може да е от спирането им!

stefanov
12-13-2009, 10:33
здравейте!Искам да питам,дали в седмия ден на паузата ако нещо се прави(в смисъл съмнително,нали се сещате),а в същото време на следващия ден не се продължат хапчетата от нова опаковка(logest) ,вече мога да се съмнявам за бременност?незнам в този случай да се притеснявам ли или не!ако можете,моля да ми пишете,мерси предварително! A нормално ли е да болят яйчниците след това,не знам дали може да е от спирането им!Губя се из редовете, не ти схванах проблема! :?

anetka3d
12-13-2009, 10:47
ами значи последния ден,в който е почивката от хапчетата може би имах гаф,на следващия ден обаче аз не почнах новата опаковка,има ли повод за притеснение?(в смисъл за бременност).или яйчниците ме болят от друго-от настинка може би,защото толкова бързо не вярвам да се проявят симптоми на бременност,но все пак,не съм сигурна!