PDA

View Full Version : Продължение на Дамата с рентхеновите очи



bigsmile13
12-13-2009, 11:46
Хораа помогнете ми колкото можете.. значи имам да допиша разказа Дамата с рентгеновите очи смисъл то нали накрая е писано като днвеник и аз трябва да продължа дневника... :( каквито идеи се сетите пишете ги, че аз се сещам тук-там, но съм сигурна че всички са писали нещо такова пък ми трябва 6ца 8-) :-)

elito0o0o0
12-13-2009, 19:22
Боя се ,че не ти трябва 6-ца ,ами мозък!

bigsmile13
12-14-2009, 17:53
Не се притеснявай ти за моя мозък 8) Ако имаш нещо с което да ми помогнеш тогава пиши...ако ли не мълчи си и спести тъпите си комплексирани мнения

Luscious_Heart
12-14-2009, 18:56
Научила думата комплекс от импулса и я пуска тука...
Бате ти знаеш ли какво означава комплекс

greshnanota
12-15-2009, 12:04
Не се притеснявай ти за моя мозък 8) Ако имаш нещо с което да ми помогнеш тогава пиши...ако ли не мълчи си и спести тъпите си комплексирани мнения

като толкова много ти знае устата по-добре ходи и дописвай Дамата с ренгеновите очи,а не коментирай кой поства "тъпи комплексирани мнения" ! ; )

bigsmile13
12-17-2009, 15:46
Много добре знам какво значи комплекс и искам да ти кажа, че нямам регистарция в импулс :-D Просто потърсих вашата помощ и някакви идеи, които са ви хрумнали, и ако искате можете да ми помогнете нали така? Момичето ме убиди съответно и аз и отвърнах със същото :) Както и да е вече си я имам 6цата :P

CrAzYanDlaZy
12-19-2009, 16:53
Много добре знам какво значи комплекс и искам да ти кажа, че нямам регистарция в импулс :-D Просто потърсих вашата помощ и някакви идеи, които са ви хрумнали, и ако искате можете да ми помогнете нали така? Момичето ме убиди съответно и аз и отвърнах със същото :) Както и да е вече си я имам 6цата :P

бравос, иначе щях да ти напиша няколко идейки .. и един съвет: на простотията не отговаряй с простотия ;)

didivid
12-19-2009, 18:55
Много добре знам какво значи комплекс и искам да ти кажа, че нямам регистарция в импулс :-D Просто потърсих вашата помощ и някакви идеи, които са ви хрумнали, и ако искате можете да ми помогнете нали така? Момичето ме убиди съответно и аз и отвърнах със същото :) Както и да е вече си я имам 6цата :P
Неграмотно създание, Божие.. Пише се Обида!!!