PDA

View Full Version : Черно море 4:1 Левски



bboy_bunker
12-13-2009, 11:52
Айде да ви е честито ! Чакаме Лацио :smt006 :razz:

realantisocial
12-13-2009, 11:57
Ей шестнайсетгодишен мухльо ти друга работа нямаш ли си бе фагот ? Добре че е интернет да избиваш комплексите си пъпчивко. Къде се намираш в живота а ? Със сигурност си ял недостатъчно бой. Айде мий краката и в леглото, че майка ти ще ти се кара пикъл.

bboy_bunker
12-13-2009, 11:58
бахахахахха :lol: да не си афектиран от разгромната загуба? :razz: :-)

realantisocial
12-13-2009, 12:01
Изобщо не съм афектиран от "разгромната" загуба. Но ти си достатъчно малък за да НЕ помниш времената когато ЦСКА падаха с 4 : 0 от Нефтохимик на Армията и с 8 ( ОСЕМ ) : 0 от Латекса. А ти продължаваш да си търсиш белята. Никой не ти влива акъл от кой отбор да си, но ми играеш много стабилно по нервите с шизофреничните си постчета и загазваш.
Относно мача, не мисля, че това е раздела, но редовния гол (автогол), който беше отменен преля чашата. Хората, които чаткат поне малко от футбол да си помислят относно жребия за купата.

bboy_bunker
12-13-2009, 12:05
Не ми казвай на колко съм и на колко не съм.. не ме познаваш.. да не ти се окажа батко ;) Ако ще си мериме пишките кой от кого е падал списъка ви е дълъг. А за мача просто няма какво да коментираш - жалката игра не ви е виновна нали? Само съдиите..

Айде много поздрави от Танко Дяков :smt006

realantisocial
12-13-2009, 12:09
Със сигурност няма да ми се окажеш батко, аз искам да си премеря пишката с теб, но знам, че това няма да стане никога и вината е твоя, така че не мисля да продължавам спора :-D

mmKamm
12-13-2009, 12:11
Aре владетеля на канала пак излезе от дупката си.
Кооолко си зле момче...нямам думи. Вместо да си бръснеш девствения мустак...си тръгнал да се правиш на велик.
Аре К.УР за свинете. Само тва ще ти кажа.

antiWHAT
12-13-2009, 12:11
то жеше бахти стадиона... кал, кал, кал.. гювеч.

Съдията много цакаше Левски, още не ми е ясно що отмениха гола.

MiRaCuLiX
12-13-2009, 12:26
Съдията ви е виновен само при едно положение.Ето какво вие направихте в мача
1.Грубо влизане на Рабех.Чист червен картон.Много грубо без никакъв акъл влиза с бутоните напред и не ги сваля,влиза така както Гунди в завои на Витиня.
2.Милиев и Тасевски бутат съдията няколкократно,при червеният картон на Рабех и при отмененият гол(който си признавам,че беше неправилно отменен).Тук поне жълт картон можеше да им даде.
3.Тасевски в 20-30 минута някъде посредата след отсъждане на фал в полза на Лефски,след нарушение на защитник на Черно море с/у Живко дузпата,тасевски удря нарочно със сила ,със лявата си рака Бачев от Черно море.Това се води умишлен удар без топка.Съответно червен картон.Но не го дават...
4.Йовов влезна не 1 път ,а два пъти.Тези които бяха наблюдателни ще видят,че освен при отмененият гол ,той влиза и след червеният картон на Рабех.При гола той бута съдията и го напсува,и това от камерите на Про БГ се вижда.
5.Тасевски напсува при една ситуация(мисля,че беше засада отсъдена)страничният съдия на БЪЛГАРСКИ при това.Разстоянието между тях беше към 15-20метра и се чу ясно от всички от сектор А на стадиона,както съответно страничният,треньори,ръков одство и репортери!

iLovePussyJuice
12-13-2009, 12:34
Изобщо не съм афектиран от "разгромната" загуба. Но ти си достатъчно малък за да НЕ помниш времената когато ЦСКА падаха с 4 : 0 от Нефтохимик на Армията и с 8 ( ОСЕМ ) : 0 от Латекса. А ти продължаваш да си търсиш белята. Никой не ти влива акъл от кой отбор да си, но ми играеш много стабилно по нервите с шизофреничните си постчета и загазваш.
Относно мача, не мисля, че това е раздела, но редовния гол (автогол), който беше отменен преля чашата. Хората, които чаткат поне малко от футбол да си помислят относно жребия за купата.Може да помни как паднаха от Миньоро на Армията този полусезон.

Жребия, Миньор- Черноморец, ЦСКА- Миньор,
В началото на сезона написах в някаква тема опасенията си и за съжаление се сбъдват.

bboy_bunker
12-13-2009, 15:12
Ние имаме загуба от Миньор, да. Но вас който ви хване ви дере с по 3-4:1 ;)

revolver
12-13-2009, 15:29
Майка им стара на тия селяни Черно море ,отмениха гол,изгониха двама и трениора,и ми кажете че тоя мач беше честен !

afkforlife
12-13-2009, 16:29
Майка им стара на тия селяни Черно море ,отмениха гол,изгониха двама и трениора,и ми кажете че тоя мач беше честен !


Да смешник, задай си въпроса колко положения имахте ... А ще ти отговоря 0...
И какво заслужавахте да биете така ли ?! Без удар във вратата....Говеждата ви памет е много кратка ... Преди 1 месец несъществуваща дузпа за Левски,Жо падна без да е докоснат...Преди 1 година 1 спорна и 1на несъществуваща дузпа довела и до ЧК... Цяло десетилетие ни биете само с дузпи ...СВАЛЕТЕ СИНИТЕ ОЧИЛА,ЛЕВСКИ Е СЛАБ!

А и безмалко да забравя 1-вия гол на Левски е от засада...

cunt
12-13-2009, 17:15
момчета купата е червена не се карайте :)

afkforlife
12-13-2009, 17:20
момчета купата е червена не се карайте :)

Елате във Варна и ще има изненанда и за вас

bboy_bunker
12-13-2009, 17:40
момчета купата е червена не се карайте :) е тва е най-смисленото мнение дотук :smt006

Wildchildd
12-13-2009, 17:54
У лево ташаци, форумни войни сте вие, защо свинете и ряците не сте толкова силни навън а?

bboy_bunker
12-13-2009, 18:01
пхахфахахааха :lol:

Wildchildd
12-13-2009, 18:03
Дегенерат, искаше да кажеш нещо ли?

bboy_bunker
12-13-2009, 18:06
:razz: :razz: :razz:

lubomirky
12-13-2009, 18:30
хм.. вдигнете шум за Миньоро? ^^

ohluv
12-13-2009, 18:32
Кво спорите за българските отбори видяхме се колко струваме в европа 8-)