PDA

View Full Version : Има ли сериозни намерения или не...



Vipkuchka89
12-13-2009, 13:16
Здравейте на всички,нова съм във форума и тъй като ме заинтригува реших и аз да споделя проблема си..Съжалявам ако не е за този раздел, но сметнах, че тук ще е най-удачно...Та да мина направо към въпроса..Наскоро се запознах с едно момче (държа да отбележа, че не е лапе на 15/16, а мъж на 20 и кусур) и така с въпросния човек сме се виждали няколко пъти, като той още отначалото започна да ми хвърля погледи, закачаше се с мен,абе изобщо имаше по-специално отношение към мен, проблема е , че не си даде номера, намекна нещо, но не си го даде :( След няколко дни по стечение на обстоятелствата се свързах с него и си говорихме по тела..държеше се приятелски и намекна, че пак можем да се видим и така се заприказвахме и той изобщо не бързаше да затвори телефона, а се опитваше да завърже разговор.От тогава не сме се чували нито виждали, дори не знам има ли ми номера, а казах вече, че обстоятелствата са такива, че едва ли ще се видим пак ако той не направи нещо :? И така искам да знам и Вашето мнение..Според Вас харесва ли ме, има ли някакви сериозни намерения или просто иска секс?Аз мисля, че достатъчно съм му намекнала, че имам симпатии към него и сега той трябва на направи нещо..но ето че нищо не прави..Просто исках да споделя и да чуя и някое друго мнение :) Благодаря предварително на всички, които си направят труда да прочетат историята ми!

bubblebabe
12-13-2009, 13:19
Не Ми ПуКъ За ВаС мОмЧеТа,Не Ми ПуКа За ТъПаТа ЛюБоВ
аЗ СъМ ПрОсТу ЕдНа КуЧкА бЕз СъРцЕ,щОтО ЕдИн НеЩаСтНиК мИ гО ВзЕ! :lol: :lol: :lol:

kyptumz
12-13-2009, 13:21
ми на този етапа както сте неможе да се каже че иска само секс вижте се поговорете и то ще си покаже какви са му намеренията :) [/b]

Sh@d0w
12-13-2009, 13:21
просто иска секс

Ето това е.Не вярвам да е "любов от пръв поглед" 8-) И все пак не можем да знаеме какво става в главата му на 100% :? Ако се чуете пак наклони темата към тази насока и може би ще разбереш ;)

Hilary_
12-13-2009, 13:21
Само заради ник-а и подписа ти няма да ти отговоря .. :lol:

c0ci
12-13-2009, 13:22
Наистина ли не можеш да си отоговориш сама ?Ако те харесваше нямаше да спира да ти звъни и да те търси...а да не говорим пък какво щеше да прави ако имаше сериозни намерения 8)

ShawnMac
12-13-2009, 13:25
Като ти гледам ника си кучка и иска да те изчука.
но спам.

balu4ka
12-13-2009, 13:26
Наистина ли не можеш да си отоговориш сама ?Ако те харесваше нямаше да спира да ти звъни и да те търси...а да не говорим пък какво щеше да прави ако имаше сериозни намерения 8)


мхм+

lipsvashh_mi
12-13-2009, 13:30
показала си,че имаш симпатии към него и че го харесваш-топката е в неговото поле вече...ако не направи нищо,а те е харесвал след време ще го е яд,че те е изпуснал...а ти ще знаеш,че не си искала да бъдеш с пъзльо ,който не може да си покаже чувствата :)

glymo14
12-13-2009, 13:31
понякога намеците на жените са непонятни за мъжете и така ни обърква още повече, някои даже се отказват.Това е голямата грешка на момичетата даже и на повечете момчета че като уж дават намеци си мислят че те ще бъдат възприети както ти си го мислиш, но не е така.Думите са злато.

Sh@d0w
12-13-2009, 13:35
понякога намеците на жените са непонятни за мъжете и така ни обърква още повече, някои даже се отказват

На същото мнение съм ! :)

INFINITY88
12-13-2009, 13:35
показала си,че имаш симпатии към него и че го харесваш-топката е в неговото поле вече...ако не направи нищо,а те е харесвал след време ще го е яд,че те е изпуснал...а ти ще знаеш,че не си искала да бъдеш с пъзльо ,който не може да си покаже чувствата :)
Напълно съгласна :)

ivcheto0o
12-13-2009, 13:43
Наистина ли не можеш да си отоговориш сама ?Ако те харесваше нямаше да спира да ти звъни и да те търси...а да не говорим пък какво щеше да прави ако имаше сериозни намерения 8)

sunshinepp
12-13-2009, 13:59
не те харесва! какво любов от пръв поглед бе, той не ти звъни изобщо а ти се надяваш на нещо.. хора бе ставате все по заблудени понякога ИМА ЗНАЦИ ама вие почвате да си ги съчинявате измисляте, дори в повечето случаи не знаете за какво говорите!!! :-x :lol:

Linns
12-13-2009, 14:48
Просто е възпитан и се е държал приятелски или си няям раута та сте си говорили.. Щом нищо не прави и не те търси - не те иска !

danyrenesmee
12-13-2009, 15:10
щом казваш,че не е момченце.. а е зрял мъж на 20 .. изобщо не се надявай,ако не контактува с теб.. и това "След няколко дни по стечение на обстоятелствата се свързах с него" ми звучи,като че ли си му издействала тела.. и си му звъннала.. а той от чисто възпитание е разговарял с теб.. просто щото съм сигурна,че е с няколко (4-5) години по-голям от теб.. ;) 8) И.. подписа ти простоо.. КъРррти,кЪррртии.. :lol: :lol:

Vipkuchka89
12-13-2009, 20:48
Само заради ник-а и подписа ти няма да ти отговоря .. :lol:
Като няма да ми отговориш не пиши в темата, казах изрично, че благодаря на всички, които си направят труда да ми прочетат темата, насила никой не съм карала да пише..
Направи ми впечатление друго - някои много несериозно се отнесоха и дори не вникнаха в смисъла на това, което съм казала в историята си.Четох някъде, че бил правил тва от възпитание, а тва, което аз съм написала твърди друго.Може би не съм задала правилно въпроса си..че има интерес към мен тва е ясно, но какви може да са причините да не ме търси, да не ми звъни?Едва ли тва да ми подарява неща още на втория ден са приятелски отношения и въпрос на възпитание :?

w0sh
12-13-2009, 20:51
ХХахха..

випкучка


кой знае сигуно си изкуствена като неква марионетка.

с разредител си сваляш грима.

Vipkuchka89
12-13-2009, 20:56
ХХахха..

випкучка


кой знае сигуно си изкуствена като неква марионетка.

с разредител си сваляш грима.
Като не пишеш по темата не спами излишно, ще си пиша ник какъвто аз искам, какво те засяга той :wink:

Luciernaga
12-13-2009, 20:58
кой знае сигуно си изкуствена като неква марионетка.

с разредител си сваляш грима .

8-)

w0sh
12-13-2009, 21:09
смешно ми е как очаквате разбиране от другите, като иматетакова високопарно виждане за себе си.

Vipkuchka89
12-13-2009, 21:11
смешно ми е как очаквате разбиране от другите, като иматетакова високопарно виждане за себе си.
И къде го видя тва високопарно виждане :shock: В момента го виждам в теб по начина, по който се държиш..

w0sh
12-13-2009, 21:13
point taken.

Както гледаме на себе си, така гледат и на нас.

sladur4etyYy
12-13-2009, 21:17
Само заради ник-а и подписа ти няма да ти отговоря .. :lol:
Като няма да ми отговориш не пиши в темата, казах изрично, че благодаря на всички, които си направят труда да ми прочетат темата, насила никой не съм карала да пише..
Направи ми впечатление друго - някои много несериозно се отнесоха и дори не вникнаха в смисъла на това, което съм казала в историята си.Четох някъде, че бил правил тва от възпитание, а тва, което аз съм написала твърди друго.Може би не съм задала правилно въпроса си..че има интерес към мен тва е ясно, но какви може да са причините да не ме търси, да не ми звъни?Едва ли тва да ми подарява неща още на втория ден са приятелски отношения и въпрос на възпитание :?

кво ти е подарил? кажи- има значение. ;д

а щом не те търси, явно интересът му не е достатъчно голям. но и зависи каква е разликата в годините ви.

Vipkuchka89
12-13-2009, 21:20
Ми аз мога да ти кажа, че изобщо нямам високопоставено мнение за себе си, не съм няква по-висша от Вас или пък с повече интелект от Вас и аз също съм човек и искам мнение, не може ли?

Vipkuchka89
12-13-2009, 21:23
Може и да си права, явно интересът му не е голям, а може би и интересите му са насочени към друга насока ... не става въпрос за големи неща, а за нещо като малък жест, все пак това е важно :)

w0sh
12-13-2009, 21:24
Ми аз мога да ти кажа, че изобщо нямам високопоставено мнение за себе си, не съм няква по-висша от Вас или пък с повече интелект от Вас и аз също съм човек и искам мнение, не може ли?

може да искаш мнение, но хич нямаше да попадаш в подобни ситуации, ако имаш реална представа за живота около себе си.

Vipkuchka89
12-13-2009, 21:30
Ми аз мога да ти кажа, че изобщо нямам високопоставено мнение за себе си, не съм няква по-висша от Вас или пък с повече интелект от Вас и аз също съм човек и искам мнение, не може ли?

може да искаш мнение, но хич нямаше да попадаш в подобни ситуации, ако имаш реална представа за живота около себе си.
Значи тва, че съм попаднала в такава ситуация значи, че нямам реална представа за живота?И си убеден, че примерно някога и ти няма да изпаднеш в такава ситуация :lol: Ok, видях вече какъв си "разбирач" и не възнамерявам да споря :wink:

w0sh
12-13-2009, 21:35
ха.

странно как стана така че за 20 години си решавах проблемите сам.
очевидно съм задръстен.

Vipkuchka89
12-13-2009, 21:43
И какво искаш да кажеш с това, че примерно за тея 20 години не си искал съвет, мнение, някаква подкрепа, дори малка ... Аз не вярвам някой оттук от съфорумниците да дойде и да ми реши проблема, то е ясно, че само и единствено аз мога да го направя, или кво сега трябва да съжалявам, че съм искала мнение?!

w0sh
12-13-2009, 21:45
Опитвам се чрез метода на критиката да ти покажа, как можеш в бъдеще да избегнеш такива неразбирателства с околните.

Vipkuchka89
12-13-2009, 21:48
Добре, разбрах критиката ти и за какво аджеба намекваш, можеш да си спокоен :wink:

w0sh
12-13-2009, 22:00
суперско