PDA

View Full Version : нормално ли е ? :(



taqmalkata123
12-13-2009, 13:51
правила съм го един път .. с презерватив .. не се е изпуснал в мен .. но имам проблем .. трябваше да ми дойде в понеделник, а още не ми е дошло .. попринцип ми е нередовен цикълът .. но този път повече се притеснявам .. :( правих си тест и излезна отрицателен .. не може да съм бременна , нали ? .. нормално ли е това ? правила съм го само един път .. благодаря ви предварително .. исках да попитам и тук .. защото се притеснявам .. :(

aloveyou
12-13-2009, 14:04
правила съм го един път .. с презерватив .. не се е изпуснал в мен .. но имам проблем .. трябваше да ми дойде в понеделник, а още не ми е дошло .. попринцип ми е нередовен цикълът .. но този път повече се притеснявам .. :( правих си тест и излезна отрицателен .. не може да съм бременна , нали ? .. нормално ли е това ? правила съм го само един път .. благодаря ви предварително .. исках да попитам и тук .. защото се притеснявам .. :(

Според мен си е напълно нормално..!!!

Nebezizvestniq
12-13-2009, 14:05
при положение че сте го правили с презерватив , че не се е изпускал в теб и че теста е излязъл отрицателен нема кво да се притесняваш според мен ... просто ти закъснява :)

chocolatee
12-13-2009, 15:04
щом ти е нередовен е нормално
а пък и теста е излезнал отрицателен
не се притеснявай :)

daru6a1
12-13-2009, 19:47
Теста за бременност дава 99% гаранция за верността която е отчел ,, а щом имаш и нередовен цикъл всичко е нормален теч ;)

taqmalkata123
12-14-2009, 18:31
благодаря ви много .. а на някой да му се е случвало .. и ако Да .. к0га ви е дошло .. защото се притеснявам :(

semantics
12-14-2009, 18:47
Първият път за момичетата винаги е свързан с точно тия притеснения, такива наблюдения имам и ти ги потвърждаваш.