PDA

View Full Version : Какво мислите за затворниците?



TERRORMACHINE
12-13-2009, 15:11
Пускам темата, защото наскоро един приятел излезе от затвора и разправя, че голяма част от предишните му приятели, с които е бил по цял ден, дори не го поздравяват по улиците...

w0sh
12-13-2009, 15:14
доста зависи за какво си бил в затвора.

aloveyou
12-13-2009, 15:31
Зависи каква е причината да е влязъл в затвора!!!

П.П - А тези изобщо не са му били приятели..

guinessgirl
12-13-2009, 15:38
зависи за какво е бил там,да,не всички,които ги опандизват са виновни.. а и някои напълно ги оправдавам (примерно да лежиш за марихуана,или щото си откраднал 2 хляба и една вафла)

cherinka
12-13-2009, 15:49
кво да мисля за тях, хора като хора
на всеки може да му се случи всичко 8-)
тъжно е, че не го поздравяват, но има и хора, за които да си бил в ЗАТВОР, дори в ареста, илижда си задържан за некви часове в районното, значи си БОКЛУК, а тва не е така, щото както казах всякакви работи се случват 8-)


е,например оня ден един приятел се спира на центъра да се види с един негов друг приятел,здрависват се,а-у,кво става,кво не става и като отминахме пича вика,че на скоро тоя пич е излезал от затвора, щото ограбил и изнасилил някаква бабичка :lol:
е,бабоеб,ама старите си му дружки си го поздравяват

ся,СРЦ ако убие,изнасили,ограби,взрив целия свят като го видя кво?! няма да го поздравя ли :D
даже ще му стисна ръката :lol:



вече друг е въпроса, че родителите ни ще гледат с лошо око на човек, който дори за притежание,употреба и разпространение на некви наркотици е бил в затвора, ама за нас младите тва са си ни партийки

а и на всички нас родителите ни имат ПОНЕ ПО ЕДИН приятел,който е или в затвора,или е бил,и т.н.

kypo
12-13-2009, 16:03
само балъци попадат в затвора, много ясно че няма да го поздравявам такъв ако имам познат.
аз с балъци не дружа 8-) затвора се отървава лесно, никой печен не са го вкарали там.

JeepersCreepers
12-13-2009, 16:10
Доста иронична представа за затвор имате...

cherinka
12-13-2009, 16:15
само балъци попадат в затвора, много ясно че няма да го поздравявам такъв ако имам познат.
аз с балъци не дружа 8-) затвора се отървава лесно, никой печен не са го вкарали там.
бих искала да чуя какво е това "лесно отърване от затвор" :)

danyrenesmee
12-13-2009, 16:20
хах.. амии.. какво да мисля.. като имам приятел дето е бил в затвора.. що пък да не му говоря.. вярвам,че ако имам приятели педофили,убиици или нещоо.. до сега щях да съм разбралаа :? не мога да дам компетентно мнение по въпроса,просто защото не съм попадала в подобна ситуацияя.. :) :)

kypo
12-13-2009, 16:21
само балъци попадат в затвора, много ясно че няма да го поздравявам такъв ако имам познат.
аз с балъци не дружа 8-) затвора се отървава лесно, никой печен не са го вкарали там.
бих искала да чуя какво е това "лесно отърване от затвор" :)
еми то всеки, който е направил някакъв золум и има някой лев минава метър - условни, дела с години, всякакви заболявания и те пускат на свобода докато трае делото, в най-лошия случай домашен арест
от години няма никой в затвора вкаран, само кокошкари. ако има такъв идва някои и прокарва спорни текстове и поправки 8-)

ето интересна статия http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2672&sectionid=31&id=0001701

cherinka
12-13-2009, 16:25
Не, майна, имах друго предвид.

Така го каза, все едно всеки може да си позволи това "лесно отърване". Даже не знам дали трябва да е в кавички.

Просто не всеки има зад гърба си всички онези връзки, хора, които да му помогнат, и това не означава, че е балък...

kypo
12-13-2009, 16:28
аа моя грешка, имах в предвид че за важните клечки затвор няма. за дребните риби има само.
абе както и да е, по-добре никой да не влиза в никакъв затвор. човек си е или престъпник или не е, престъпник не се става според мен. говоря за тежки престъпления, за две цигари марихуана не говоря.
не познавам никой бил в затвор, а и не искам да се запознавам

cherinka
12-13-2009, 16:31
^ скоро ще познаваш :lol:

в пловдивския е много айляк

всички, които до оня ден бяха заедно навън, сега са заедно там :lol:
като едно голямо семейство,майна
хотелът на вечните забавления :grin:

оф,бе,говоря глупости

balon4eeeee
12-13-2009, 17:12
страшни пи4аги си4ките особено тези които са там за убийства и гаври с деца са най-големите пи4аги
Мноого ясно 4е за зависи за какво са там след това оба4е със сигурност стават по-големи реалист и по земни хора .... така си мился.

mmKamm
12-13-2009, 18:16
Познавам такива хора, заключвани за наркотици, побой, влизане с взлом и отвличане :razz:
Ама кво да мисля за тях...хора като хора...отклонили се за секунда 8-)
Нищо особено. Сега...виж ако е за убийство..нещата стоят по съвсем различен начин..малко ще ме е шубе в началото :D

mmKamm
12-13-2009, 18:22
има много хора,които са убили,а са си съвсем нормални хора. в момент на афект всичко се случва.
дае..ако е някой като мен..и е убил с мисъл, с която бих убила с най-голямо удоволствие и аз...Пак ще си го приемам като обикновен човек, който е направил нещо, за което аз съм си мечтала, но не ми е стискало.

cherinka
12-13-2009, 20:25
^Сподели

realantisocial
12-13-2009, 20:32
Имам познат, който ще лежи доживот и си го заслужава, а това което направи е отвратително - определено не бих могъл да го погледна после...
Определено същата персона не бих я погледнал повече през живота си. Отвратителна история...
Уви, обаче, имам познати, които им се налага да висят на ръба или дори да са в панделата без да са реално виновни. :o

cherinka
12-13-2009, 20:32
Ми що го споменаваш тогава.

cherinka
12-13-2009, 20:48
Кажи ми едно нещо в тоя шибан живот, което НЕ е клюкарстване.
И тогава ще оправдая защо не искаш да споделиш.

Некво тъпо е като се дърпаш така, защото медиите достатъчно ни информират за какви ли не глупости и неглупости и всевъзможни неща, а ти тука една простотия не искаш да раздуеш.

А и не е раздуване.

60-70 човека, може би, знаят, защо да не станат с още един повече? 8-)

cherinka
12-13-2009, 20:53
Добре, дай линк, щом не искаш да кажеш сам.

Да не става въпрос за онзи 19 годишен младеж, който уби и разчлени приятеля си ден преди бала му?
На него дадоха доживотна, мисля, и гледах репортажи по телевизията на скоро.

cherinka
12-13-2009, 21:07
И мен ме тормозеше един стокилограмов въшльо като малка, но никога не съм мислила за убийство, по-скоро да го оставя инвалид за цял живот. Дори още си го мисля.

Тва... такава омраза да наслоят хората в теб не е оферта. :?

Филми,майна,филми

cherinka
12-13-2009, 21:14
Аз още се опитвам да се науча да се бия, щото някои хора наистина си го заслужават.

Завиждам ви! :x

TERRORMACHINE
12-13-2009, 21:15
за наркотици е лежал...на всичкото отгоре е толкова спокоен и кротък, че муха не може да пребие, абе с нищо не е опасен тоя човек, само дето се гъзарее чат пат и го отвлича често!!!

realantisocial
12-13-2009, 21:16
В малките класове се биехме много, но госпожата винаги ми се караше най много на мен щото бях по едър от съучениците си и тя ми казваше, че не било честно :(
Иначе в 3-ти клас си харесвах една девойка и реших че трябва да й разбия тиквата за да ми обърне внимание...

ifilin4ica
12-13-2009, 21:17
Иначе в 3-ти клас си харесвах една девойка и реших че трябва да й разбия тиквата за да ми обърне внимание...
Не мога... :razz: :razz: :razz:

cherinka
12-13-2009, 21:18
В малките класове се биехме много, но госпожата винаги ми се караше най много на мен щото бях по едър от съучениците си и тя ми казваше, че не било честно :(
Иначе в 3-ти клас си харесвах една девойка и реших че трябва да й разбия тиквата за да ми обърне внимание...
Да не съм била аз. 8-)

TERRORMACHINE
12-13-2009, 21:19
Иначе в 3-ти клас си харесвах една девойка и реших че трябва да й разбия тиквата за да ми обърне внимание... :lol: :lol: :lol:

Romance
12-13-2009, 21:21
8-)
Верно, що всички малки момченца си мислят, че като спукаш възлюбената от тупаници и тя ще е твоя..
На мен не са ми пръскали главата ама и аз бая бой съм яла по тая причина .. ужас :lol:

realantisocial
12-13-2009, 21:22
Не си била ти. Освен ако не си руса софиянка, която е била в 3 клас на плитки. Но гледката беше покъртителна. Всеки час я биех, но за сметка на това после й носех чантата до тях. Каква романтика... К'во да се направи романтичен съм си от малък....
Не знам к'ва е точно детската идея на всичко това, щото се практикува масово.. според мен малките момченца си мислят, че е по добре момиченцето което си харесваш да те мрази, от колкото да е безразлична към теб, за това я спукваш от бой и така :)

w0sh
12-13-2009, 21:24
Ние до едно време биехме момичетата. После като им назряха циците почнахме да обарваме.

тъй си беше.

realantisocial
12-13-2009, 21:24
аз бая бой съм яла по тая причина .. ужас
Romance, вървежна си била значи като цяло.

Лошото не е в това, което децата правят на тая възраст. Лошото е, че имам приятели, които го правят и днес 20 години по късно :Д

ZipFail
12-13-2009, 21:26
All my friends are murders, нанана :> (http://vbox7.com/play:66a7a481)

cherinka
12-13-2009, 21:31
Да, и една хубава мацка като я свалят 200 човека взима да й писва от тоя груб тип поведение,сеш' се... и по ше се впечатли от некой,който се държи нормално с нея 8-)

realantisocial
12-13-2009, 21:31
абе днес на В. му разправях за един култов персонаж в нашите си среди, който беше питал едно пиче дали й е чупен носа :D

TERRORMACHINE
12-13-2009, 21:33
Бия те, 'щото те обичам, мааааа 8-)аааа УЛИЦАТА...велико

kypo
12-13-2009, 21:49
аз пък специално него го оправдавам напълно. пича са го тормозили яко в даскало и в един момент е изперкал. дори нещо се говореше и за сексуален тормоз (!) освен физическия...

аз също преди години за кратко в 1 клас ме тормозеха 4-5 човека и неведнъж съм се замислял дали да не ида с кухненския нож в даскало и да се свършва :) е,не го направих,после нещата се оправиха :)
как пък ще убиваш някого защото са те тормозили?

та аз да съм с десет доживотни присъди за убийства!
като ученик бяхм ного проблемен и смених 3 училища докато изклася (тва след 7ми клас говоря и едно преди седми)
що бой съм изял, що пъти съм искал да ги утрепя тея гадове. особено в 12 клас имаше един където ми наби един шамар пред цялото училище :lol: голям срам... после колко се бихме с него, какви замисли съм имал да го разфасовам 8-)

ама всичко минава, че даже с повечето (без него щото е гъз) си се виждаме на срещите на класовете и си пием бира и толкова се радваме на спомените...
а па за жени колко ми се иска да я удуша последната ми, нема ви казвам :razz: ама да убиеш някой не е лесно, въпреки че имам потенциал. когато бях месарче обичах да режа и да меля месо, с брадвата да цепя агнета и котлети, счупени кости, кървища. кефеше ме много!

antiWHAT
12-14-2009, 14:24
мен са ме гонили даже от деЦка градина...
разбих им прозореца с една кубинка 8-)

до 9 клас големи простотии правехме... сега всичко извън даскаУо.

cherinka
12-14-2009, 14:39
Добро възпитание ви е дало училището. :D