PDA

View Full Version : Съвет.. Pls..



Lucyy
12-13-2009, 16:27
Здравейте! Новичка съм, най-накрая се реших да се регна и да пиша във този сайт. Попринцип трудно се доверявам на близките си и приятелите си, но пък сега ще се доверя на напълно непознати и ще поискам доже и съвет от вас.
Когато бях първи крас, малко пишлеме, се преместихме с нашите в нов квартал, следователно идват и новите приятели, новата компания. Още тогава на мен ми се случи да се влюбя, смятайте колко малка ме е сварила любовта. Та от първи клас до миналата година някъде, аз обичах едно момче, което обаче дори си нямаше и понятие, всъщност знаеше, но 4 години си е разлика и аз винаги съм си имала едно на ум че нищо няма да стане. Та, миналата година си казах че няма смисъл, и просто спрях всякакви контакти с него, смених компанията, приятелите, блока, всичко! Забравих го за една година, лесно или трудно, винаги ще имам нещо към него, но вече поне не е така силно!
Реших че повече няма да се влюбвам и се зарекох, че ще стана онаци гадната кучка, която всяко момиче има вътре във себе си. Ама, те пък на! От наколко месеца ново момче ми е завъртяло главата и не знам как да го преодолея. Днес Бфф-то ми направи най-гадния номер който можеше да ми направи в момента и то беше да ме избазика, че едно момиче което мразя е тръгнала с въпросния. Скъсах се да рева цял следобед, и накрая се оказва че "Бфф-то" само малко се е посмяла на мой гръб.

След като се осмелих да ви разкажа за пречките в живота си, и прочетохте част от историята ми се чудя дали не можете да ми помогнете?? 1-во според вас как трябва да постъпя с така наречената си "приятелка"? Дали да и простя или да я отрежа? И как подяволите да забравя това прословуто момче, което от няколко месеца ми е взело главата?!

Sladurcho
12-13-2009, 16:34
Не я имай за БФФ а просто за позната с която можеш да излезеш да пиеш едно кафе като няма с кой друг.Относно момчето което си си харесала пробвай се нищо не ти пречи да опиташ, пък каквото стане стане.Няма смисъл в момента в който хлътнеш и да гледаш да забравиш за момчето опитай си късмета може да се получи и да изживееш една страхотна връзка... Успех

Lucyy
12-13-2009, 16:37
Пропуснах да спомена факта, че с приятелката сме заедно във всичко от четири години, а с момчето веднъж се натискахме и тва беше преди около месец и половина, че и повече, и от тогава не сме се виждали нито чували, а аз съм страшно хлътнала!

Lincheto
12-13-2009, 16:38
Да я "отрежеш" само заради това? Най-добрата ти приятелка? Хм..
А защо трябва да забравиш въпросното момче?

П.П: На колко си?

Sladurcho
12-13-2009, 16:40
Ей така кат почнете "Ама с приятелката ми сме неразделни от .... години" И кФо ?! да не би да не те прецаква и да не ти завижда и да говори зад гърба ти а ?! били сте добри приятелки ама тя гони интересите си а ти я оставяш да те прай на шматка :) Апък щом си се натискала с това момче значи все пак има нещо от негова страна

britzy
12-13-2009, 16:40
Пропуснах да спомена факта, че с приятелката сме заедно във всичко от четири години, а с момчето веднъж се натискахме и тва беше преди около месец и половина, че и повече, и от тогава не сме се виждали нито чували, а аз съм страшно хлътнала!
На колко си..? :shock: натискала си се с него,ама не сте гаджета,е па как става тва хммм :-o
ем не знам леко ти е тъп проблема честно.И за кфо ше си оставиш приятелката,като това е било само бъзик а??

Lucyy
12-13-2009, 16:45
На 14 съм, и под натискане нямах пред вид секс, а прегръдки целуфки и така! Нищо по сериозно.

britzy
12-13-2009, 16:47
На 14 съм, и под натискане нямах пред вид секс, а прегръдки целуфки и така! Нищо по сериозно.
Е д'ге значи под целувки и прегръдки не разбираш гадже а?аАми кво-брат ли :lol:
Аз се целувам и прегръщам с човек,водещ ми се гадже....не знам вече кфи разбирания имате малките.

LadyDi
12-13-2009, 16:48
Боже, колко съм стара...

Lincheto
12-13-2009, 16:55
Боже, колко съм стара...

Не де.. 8-)

Вържи се с момчето и не си оставяй приятелката само щото се е базикала.

Lucyy
12-13-2009, 16:58
Оо ти си онази за което пишеше в книгата, мн ти се радвам нз що ;Д Относно приятелката, реших си вече, а за момчето, може да се каже забивка, но не и гадже, нз какви са ви разбиранията, ама на скоро разбрах какъв глупак е и още не мога да спра да мисля за него.. ;[[

Lucyy
12-13-2009, 17:00
Боже, колко съм стара...

Не де.. 8-)

Вържи се с момчето и не си оставяй приятелката само щото се е базикала.

И като се замисля правата си!! Много благодаря на вс които се опитаха да ме посъветват и на тези които успяха ;]] Този сайт наистина бил добър..

LadyDi
12-13-2009, 17:00
Каква книга?

DoomShadow
12-13-2009, 17:00
чакай чакай... АДЖАБА АЗ КАК ТОЧНО ДА ТИ ПОМОГНА ? удри 1 ракия и са успокой...
само моля ти са след седмица не пускай тема "бременна ли съм?"

аде със здраве :smt006

Lucyy
12-13-2009, 17:02
Каква книга?

Диагноза Тийн ;]] мн добра за 1 ден я прочетох? ;Д

LadyDi
12-13-2009, 17:04
Ах, да, вярно :) Бях забравила :)
Тогава публикуваха историята без съгласието ми, ама кво да правиш :)

Lucyy
12-13-2009, 17:13
Обаче историята ви е страхоттна ;]]

danyrenesmee
12-13-2009, 17:42
На 14 съм, и под натискане нямах пред вид секс, а прегръдки целуфки и така! Нищо по сериозно.
Е д'ге значи под целувки и прегръдки не разбираш гадже а?аАми кво-брат ли :lol:
Аз се целувам и прегръщам с човек,водещ ми се гадже....не знам вече кфи разбирания имате малките.

Ами.. да ти кажаа.. имаше един такъв случай дето един ми викаше,че съм му като сестричкаа.. и аз му виках мойто братче.. ама се "натискахме" доста честооо 8-) Бъзикам се.. абсолютно си права :)

britzy
12-13-2009, 17:59
На 14 съм, и под натискане нямах пред вид секс, а прегръдки целуфки и така! Нищо по сериозно.
Е д'ге значи под целувки и прегръдки не разбираш гадже а?аАми кво-брат ли :lol:
Аз се целувам и прегръщам с човек,водещ ми се гадже....не знам вече кфи разбирания имате малките.

Ами.. да ти кажаа.. имаше един такъв случай дето един ми викаше,че съм му като сестричкаа.. и аз му виках мойто братче.. ама се "натискахме" доста честооо 8-) Бъзикам се.. абсолютно си права :)
:) 8-)