PDA

View Full Version : Сами по празниците ?



Gabriellchetyy
12-13-2009, 17:43
Питам ви как ще прекарате празниците .. с вашата половинка или сами ? Проблемът ми е там, че за Нова година ще се съберем група от 20-тина приятели в една къща .. но най-близките ми приятелки ще са с гаджетата си .. Аз наскоро се разделих с момчето, което обичам, а той няма да е с нас .. ще празнува някаде другаде, но за сметка на това с нас ще са 2-те му бивши и просто незнам как да се справя. Неискам цяла вечер да съм сама, но и не намирам решение .. повечето от останалите момчета или са ми много добри приятели или са вече заети, а знам че рано или късно на Нова година ще остана сама. Вие как бихте постъпили на мое място ? :(

britzy
12-13-2009, 18:05
Не ти четох цялото мнение ше ме извиниш 8-)
Ееем със семействоото си ше бъда.За гаджото има друго време.Гледам да съм колкото може повече с нашите,че после и да искам не мога,а гаджета много :D

TheAngel
12-13-2009, 18:12
Не ти четох цялото мнение ше ме извиниш 8-)
Ееем със семействоото си ше бъда.За гаджото има друго време.Гледам да съм колкото може повече с нашите, че после и да искам не мога,а гаджета много :D
Много съгласна.
А пък относно проблема - приеми го като предизвикателство. Това ,че са му бивши не ги прави автоматично лоши хора, не тръгвай с предрасъдъци. И не се дразни на "женените" си приятели, радвай се за тяхното щастие.

Gigi1302
12-13-2009, 20:07
Ами и аз, като теб, ще прекарам Нова година необвързан. Не е като да не се преживява. Аз най-вероятно ще съм с другари и ти препоръчвам да се насочиш към добрите си приятели, за които спомена, когато се съберете. Приятно прекарване!! :)

valdesbg
12-13-2009, 20:11
Както се очертава аз също ще прекарам Нова Година без приятелка. Но не се натъжавам от факта, настроението ми не пада и за секунда. Ти се забавлявай, ония две бивши с нищо не са повече от теб => няма какво да те е страх/срам от тях. Виж поговорете си, може хубави девойки да се окажат.

А между другото от къде си?

w0sh
12-13-2009, 20:13
бх.

Вероятно ще съм прекалено натрошен и наблъскан с химия, за да знам.

Salieri
12-13-2009, 20:23
Много ясно че сам,pc-то не предава хората :D

ouat
12-13-2009, 23:27
Временно потърси утеха в алкохола,както мисля да направя и аз :D

SoulOfJustice
12-13-2009, 23:57
По яко сама с приятели , отколкото както в моя случай да не сме заедно на коледа и нова година и да съм извън страната :) та нито половинката, нито приятели

lipsvashh_mi
12-14-2009, 04:11
с добра компания приятели винаги е по-забавно...и аз няма да съм с момче по празниците,ама хич не ми и пука-даже по-добре..няма кой да ми къса нервичките :D мисли и ти позитивно и си изкарай хубаво :)

Linns
12-14-2009, 05:12
Понякога имам чувството, че без гаджета не можете да виреете ..
Лично аз не живея в България, но за празниците ще бъда там, тоест приятеля ми остава тук.. И хич не се натъжавам, защото ще бъда с приятелите си.. С точната компания поне за една вечер няма да усетиш адската липса да имаш гадже..

kindergarden
12-14-2009, 07:03
Е хайде сега аз за поредна 16та година ще бъда с наще по празниците, ама и не съжалявам.След 2 години като отлетя от гнездото замина :D
а ти тука,че ще си без гадеже...големия проблем дишай като се омъжиш ще си пращаш мъжа до магазина само да ти се махне от главата :D

Madeyed
12-14-2009, 07:10
сам.. :? :(

t0d1t0
12-14-2009, 07:23
Все още не съм решил,но сигурно с приятелката...
А по проблема ти-спокойно! Нали и ти вече си му бивша,от какво трябва да се притесняваш http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/bounce.gif - Т'ва прозвуча много грубо http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/bag.gif Ама важното е че ще се оправиш http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/JC_gimmefive.gif :lol:

soul1199
12-14-2009, 07:27
ами,така или иначе ще съм на някой от зимните курорти/не сме решили точно кой/ама и аз ще съм без гадже,абе спокойно,бъди с твойте най-добри фр и се забавлявайте :)

balu4ka
12-14-2009, 07:32
имам си приятел ,но сигурно ще съм сама с приятели... :? :? :?

Madeyed
12-14-2009, 07:34
имам си приятел ,но сигурно ще съм сама с приятели... :? :? :?
:? кофти :?

PsychologicalDisorder
12-14-2009, 07:49
ще съм с мама и татко.

Bellatrix
12-14-2009, 08:06
О, ужас. Аз пък имам гадже, но на Нова година няма да сме заедно, а ще изкарам поредната НГ с майка ми и баба ми. Така е винаги и не се противя. Нашите са разведени и не искам да оставям майка ми самичка на НГ, за да си вея г*за с приятели и да беснея.


ПП. Прекалено голямо внимание отделяте на тия празници. Нова година и Коледа са като всички други дни, само дето се чувстваш длъжен да си в някакво определено празнично настроение, в което не си.

Madeyed
12-14-2009, 08:09
О, ужас. Аз пък имам гадже, но на Нова година няма да сме заедно, а ще изкарам поредната НГ с майка ми и баба ми. Така е винаги и не се противя. Нашите са разведени и не искам да оставям майка ми самичка на НГ, за да си вея г*за с приятели и да беснея.


ПП. Прекалено голямо внимание отделяте на тия празници. Нова година и Коледа са като всички други дни, само дето се чувстваш длъжен да си в някакво определено празнично настроение, в което не си.

Аха много се прехласват по тези празници :? Те са за да бъдеш със семейството и ближните си :) .

Bellatrix кофти :(

sunshinepp
12-14-2009, 09:52
ние скъсахме с моя..и аз ще съм сама на НОВА година.. все става така че по празниците оставам сама и съм свикнала, но.. по въпроса ти отиди на тоя купон поне ще си сред хора.. ваще може да ги пропуснеш, а тва че ще има 2 бивши какво ти говори? едва ли ще са настроени враждебно към теб..отивай и се забавлявай! :grin:

gabi_94
12-14-2009, 11:45
Еми гадже си нямам, а и дори да имах едва ли щяхме да сме заедно на Нова Година....И Коледа и Нова Година ще прекарам с наще в нас...Тъкмо се нанесохме в нов апартамент в друг град и нямам друг избор...

MagnetiC
12-14-2009, 13:12
Аз все още не знам как ще съм по празниците - с гадже или без...
Аз бих постъпила по леко детински начин в твоята ситуация :D бих помолила някой от добрите приятели, за които спомена, че ще бъдат там.. да ми обръща много внимание... бих му обяснила, че се чувствам кофти като съм скъсала наскоро с гаджето и че имам нужда от човек до себе си.. особено като 2 те бивши ще са там , просто защото биха ме притеснили леко.. :) той ако ти е наистина приятел ще се грижи за теб и ще се отзове на молбата ти :) а за двете момичета - спокойно, може наистина да се окажат печени - поговори с тях :)

kypo
12-14-2009, 13:43
аз реших да си прекарам почти сам, всмисъл ще правя компания на баща ми щото е пич!
миналата година като бях с гадже кво? ебал съм и майката селска, отдавна се разделихме и нищо... и заради такава оставих баща ми сам вкъщи! бахти и тъпия бях, не ми трябват путки изобщо

отклоних всякакви покани за купони, екскурзии и такива неща

LoveRetroMusic
12-14-2009, 15:13
с наще:)

Lincheto
12-14-2009, 15:19
Аз ще съм с приятелите си. Освен ако плана не се провали отново.

pebals
12-14-2009, 15:30
Като гледам всички ще са или сами или със семейството си.. :) Нямаш ли други приятелки,който си нямат гаджета,за да се събереш с тях...или с някой по-голями братовчеди..не е много хубаво да си сама точно на този ден..според мен е малко депресиращо..дано има с кой да си :)

suantito
12-14-2009, 15:35
Еми аз ще съм с бай гроздан, Иванчо пешеходеца , джак даниелс абе голям купон ще стане

lipstik
12-14-2009, 17:27
С нашите ще съм.Исках с приятеля ми,ама няма как да стане.

Assshley
12-14-2009, 17:46
Тая Нова Година и аз като suantito ще си я празнувам с моя приятел Джак Даниелс .. може и Джони Уокър да са включи .. ще вкараме малко Флирт да има докато стане 12 часа,някое друго забранено зеленичкоо ииииииии .. така ще е купонче. :grin: :D Приятеля ми да прави каквото си иска .. аз се събирам с приятели и честно казано вече ми е все едно дали ще идва или не .. ако ще . :D

ShiZo
12-14-2009, 18:25
*в къща на село естествено!
*20 човека някъде, близките ми приятели.
*Любовта на живота ми
*кученце на двора :)
*алкохолец ..естествено
*Чалгаfree!
*добро настроение
*нещо за душата..хм
*3-4 дни щастие
lookin' forward 2 it 8)

Ecstasy
12-14-2009, 18:29
"Сами" това е много относително понятие.
Аз няма да съм сама - нямам гадже,но това не ми пречи да си изкарам супер със семеството си на бъдни вечер, а на нова година с приятелите ми,сред които е и бившият ми приятел. :grin:

NeZaPoznat
12-15-2009, 09:18
.. повечето от останалите момчета или са ми много добри приятели или са вече заети, а знам че рано или късно на Нова година ще остана сама. Вие как бихте постъпили на мое място ? :(
Ей за това си сама - щото имаш 'добри приятели' с които не искаш да имаш нищо общо а се хващаш с пичове дето ви сменят като носни кърпички деа :?
Бас държа че поне двама от тези твои 'добри приятели' биха били щастливи да са ти гаджета. Пораснете бе !!! Няма момче което да ти се пише приятел и да не иска да те изч*ка :?

LofYou
12-15-2009, 09:32
Ще бъда сама ... наскоро се разделих с приятеля ми ... Ще бъда в родния ми град с семейството :-o

Hilary_
12-16-2009, 16:08
офф не мисли за бившия си гледай да си изкараш добре не е задължително да си с "любимия" или просто някое момче под ръка, за да ти е весело .. :-|

Аз на Коледа ще съм си в къщи, а за Нова година шанса да съм с него е също толкова малък .. :lol:

GossipGirl89
12-16-2009, 16:14
Ами още не съм много сигурна къде точно ще съм на Нова Година, но 100% ще съм с най-добрата ми приятелка, която от своя страна ще бъде с таджето й... Не се коркай, че ще си сама на празника - аз да ти кажа до сега никога не съм улучвала да съм с гадже на Нова Година, винаги късаме преди това... Но това не ми пречи да си направя купона с приятелите ми :) Същност като се замисля никога не ми е било тегаво, че нямам гадже с мен точно на тоя празник... И друг път се е случвало приятелите ми (не всички разбира се) да са си с гаджетата, но това по никакъв начин не ни е пречело да си изкараме яко ;) Така че не се притеснявай изобщо - отиваш там и си правиш веселото!

miss_asi
12-16-2009, 16:57
Еми ще празнувам със приятелки,най-близките ми при това.Бяхме се разбрали,че ще сме заедно всичките.Пък и е по-лесно,че само аз и най-добрата ми приятелка си имаме гаджета.Иначе щеше да стане война ... :D

kukli4kata001
12-16-2009, 17:33
аз ше я прекарам със семейството, предполагам ще бъде прекрасно! :grin:

Gabriellchetyy
12-18-2009, 17:10
Наа мен не ми е толкова че няма да имам гадже на Нова година, а това че по някое време моите приятелки ще искат да останат насаме с техните приятели и в крайна сметка ще остана сама ... :?

viqnkababyy
12-19-2009, 16:46
Ами реших да се отделим от големия град, поне по празниците.
Ще празнувам с приятелки в провинцията. С стриста зора накарах нашите :D :-)

CrAzYanDlaZy
12-19-2009, 16:57
ми аз нямам гадже, ще карам Нова Година с наще, а след това с приятели, както винаги е било :)