PDA

View Full Version : Размяна На Подаръци В Училище



babyZ
12-13-2009, 18:27
Разменяте ли си подаръци в училище?
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви?
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици?
До колко пари сте се уговорили?
Пишете! :)

elito0o0o0
12-13-2009, 19:04
Разменяте ли си подаръци в училище?
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви?
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици?
До колко пари сте се уговорили?
Пишете! :)

1. Тази година съм за пръв път в т`ва даскало и да,ще си разменяме.
2. Вече съм купила .
3. Нищо не съм получавала от минали години ,защото в старото даскало не сме си разменяли никога.
4.Еми аз лично смятам,че е забавно,понеже аз взех този подарък,за да става забавата.. много ме кефи 8-) 8-)
5.Ми който колкото иска..Зависи... Попринцип госпожата каза някъде около 5 лв 8-) 8-)

edelweiss96
12-13-2009, 19:05
Разменяте ли си подаръци в училище? -Да.
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви? - Все още не сме теглили листчета. Миналата година за малко да остана без подърък, после ми подариха, но поне се зарадвах, че е нещо.
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици? - Не съм особен фен на това.
До колко пари сте се уговорили? - Всяка година 10 лв.

ecstazy
12-13-2009, 19:17
1. Мдааа разменяме си 8-)
2.Ами подарявам на едно момиче много готино и забавно, мисля да му взема Спонджбоб играчка 8-) :lol: (тя му се кефка) или плакат на Green day доста големичък не от списание ъф корс :lol:
2.1 подариха ми миналата година СВЕЩ :lol: :lol: :lol: щях да падна :lol: :lol: :lol: :lol: една кръгла :lol: лелее ма то момичето беше тъпичко ама наистина ...
3. 10 лв но ест май никой няма да спазва това 'ограничение' 8-)

п.с 8 клас съм 8-)

lovey0u
12-13-2009, 19:40
1. Мдааа разменяме си 8-)
2.Ами подарявам на едно момиче много готино и забавно, мисля да му взема Спонджбоб играчка 8-) :lol: (тя му се кефка) или плакат на Green day доста големичък не от списание ъф корс :lol:
2.1 подариха ми миналата година СВЕЩ :lol: :lol: :lol: щях да падна :lol: :lol: :lol: :lol: една кръгла :lol: лелее ма то момичето беше тъпичко ама наистина ...
3. 10 лв но ест май никой няма да спазва това 'ограничение' 8-)

п.с 8 клас съм 8-)

подари я на меееееееееееееееееееееен и аз обичам Спонджбоб :-P 8-)

lovey0u
12-13-2009, 19:46
Разменяте ли си подаръци в училище? Да
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви? Мисля да взема плюшена възглавничка :D момичето, на което ще подарявам обича плюшени неща, а и е голяма поспаланка 8-)
Миналата година ми подариха сувенирчета и ми харесаха :)
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици?
Страхотно е!
До колко пари сте се уговорили? 5 лева

daru6a1
12-13-2009, 19:58
Разменяте ли си подаръци в училище? - Да !
Какво мислите да купите? - Да ,купих.. Стенен часовник ,, много е хубав !
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици? - Ами едно уважение и един спомен за в бъдеще .. :)
До колко пари сте се уговорили? - Ами не по малко от 9 лв и не повече от 10 лв :D

ecstazy
12-13-2009, 20:17
1. Мдааа разменяме си 8-)
2.Ами подарявам на едно момиче много готино и забавно, мисля да му взема Спонджбоб играчка 8-) :lol: (тя му се кефка) или плакат на Green day доста големичък не от списание ъф корс :lol:
2.1 подариха ми миналата година СВЕЩ :lol: :lol: :lol: щях да падна :lol: :lol: :lol: :lol: една кръгла :lol: лелее ма то момичето беше тъпичко ама наистина ...
3. 10 лв но ест май никой няма да спазва това 'ограничение' 8-)

п.с 8 клас съм 8-)

подари я на меееееееееееееееееееееен и аз обичам Спонджбоб :-P 8-) добрем някои друг да иска Спонджбобооооооо? 8-) скоро ще посещавам джъмбо ииииииииии :o :lol:

AFT
12-13-2009, 21:07
Тая година едва ли ще си разменяме подаръци, иначе откакто се помня в училище сме го правели и абсолютно винаги са ми подарявали супер тъпите неща (все от най-странните хора в класа). ;х

bathory
12-13-2009, 23:11
Разменяте ли си подаръци в училище?
не.. да не сме във втори клас :?

Tempest
12-14-2009, 07:03
Разменяте ли си подаръци в училище?
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви?
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици?
До колко пари сте се уговорили?
Пишете! :)

1. не.
2. ше си купя хард диск и ше си го ползвам със здраве. Миналата година си самоподарих аудио система, харесва ми, още си я ползвам със здраве!
3. пълна глупост.. така или иначе подаряваш на човек, на който не искаш (поне при мене в класа е така)...
4. не сме се уговаряли (и по-добре)

Sintya
12-14-2009, 16:46
Разменяте ли си подаръци в училище?
не.. да не сме във втори клас :?
Що?
Ние сме 10, пък си разменяме, щот е някво лудо.
Иначе да, разменяме си, от 7 с миналия ми клас, до сега 10 - с настоящия.
Мисля да купя някакъв гланц от скъпите марки и това ще е. Получавала съм и тъпи подаръци и готини и нищо. 8-)
Мисля, че е готино... ноо зависи.
До 15 лева.

deni15
12-14-2009, 16:52
Не аз нямам намерение да си разменям подаръци.Др година съм получавала пълни боклуци така че тази изобщо няма да участвам в такива глупости и да си давам парите за простотии 8-)
Който иска да си разменя,а и мен и без това не ме броят

lipstik
12-14-2009, 16:54
Не си разменяме от много време.То нашия клас е толкова смотан,пари за бала си не иска да дава,какво остава за някакви подаръци.

MichellePhan
12-14-2009, 17:15
Разменяте ли си подаръци в училище? От 1-4 клас-да.
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви?-Скъп Парфюм(богатото момиче ми изтегли името),да!
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици?Ами по-добре е от това да отидем в някоя кючекчийница...
До колко пари сте се уговорили?над 5лв(до безкрай)

aloveyou
12-14-2009, 18:04
Разменяте ли си подаръци в училище?
Какво мислите да купите? Минали години какво сте получавали, хареса ли ви?
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици?
До колко пари сте се уговорили?
Пишете! :)

1.Досега не сме разменяли..Но последна година сме заедно и решихме да си разменяме..
2.Мисля някакъв албум с наши снимки и някакъв друг сувенир ( за да остане за спомен )..
Не не съм получава от класа.Е само някои хора ми подариха - да,хареса ми..
3.Ми не знам..От една страна е добре,от друга не..Защото си мислиш какво да купиш.."Филмираш се" дали ще хареса..Абе добра идея е..
4.Еми няма определена цена..Кой доколкото може да си позволи да купи..

BlackKeys
12-14-2009, 18:18
Разменяте ли си подаръци в училище? Тази година за първи път ще участвам в такова разменяне.
Какво мислите да купите? Ох, не знам... Имам някаква малка идея, ама ева ли ще е това.
Минали години какво сте получавали, хареса ли ви?- В училище не сме си разменяли, получавала съм отделно от приятелки, но то май не се брои за тази тема.
Какво смятате за идеята за размяна на подаръци м / у ученици? - Хубаво е, но като се паднеш с някой, на когото наистина би искал да подариш. Тъпо е да подаряваш подарък на някой, с който 2 думи не си си казал.
До колко пари сте се уговорили? 10 лева попринцип

Teenajer_993
01-02-2010, 09:56
Ами моят клас си разменяхме подаръци до преди няколко години но вече иначе идеята е добра за по - малките ученици.