PDA

View Full Version : Помогнете pls



Acquire
12-13-2009, 18:34
Здравейте приятели.Каня се да отида на козметик за основно почистване на лице.Значи аз спазвам много добра хигиена,но понякога има моменти в които ми излизат повечко пъпки и черни точки,което ме дразни.. установил съм,че когато не ям никакво сладконямам пъпки.. поне при мен е така.. Значи аз съм от София и се чудя кой козметичен салон точно да посетя,защотп от всичко което четох в нета разбрах че не всеки козметик е добър.Попринцип мойта кожа е чувствителна и се притеснявам след като отида да не стане така че да ми се травмира кожата и да ми мине след 2,3 дена чак.Обикновенно знам че на всеки му се зачервява кожата след такава процедура но след няколко часа минава..Ако може ме посъветвайте за някой,който има така опит в тези неща и си върши качествено работата.Цената не ме интересува.. Благодараря предварителнп :)

vellvet
12-13-2009, 18:45
все едно аз съм я писала тази тема както си описал проблемите аз съм същата. вчера ходих на козметик и ме почисти и сега още съм зачервена и трябва да чакам поне още 2 дни :o но се надявам чакането да си заслужава. За жалост няммам нищо общо със Сф и немога да ти препоръчам козметик там. После сподели как е минало почистването и след колко време отмина зачервяването