PDA

View Full Version : На коя партия/движение симпатизирате?



Vesk0u
12-13-2009, 19:44
Въпросът е ясен.

*Ако някой случайно пита кои са ООН - това е съвсем нова партия (Организация на Обединените Националисти) създадена от един от създателите на АТАКА.

amk933
12-13-2009, 20:40
ГЕРБ - отговорът е повече от ясен.

Защо? Защото няма друга алтернатива и защото имам близък поглед и знам какво и що.

Един шут и смешник, обвиняващ другите за собственото си невежество - Яне Янев
Един нагъл мафиот - Ахмед Доган
Един мадридски брокер - Симеон Сакскобургготски
Един руски школьник - Сергей Станишев
Едни бивши съмнителни лица - Костов и сие
Само за Сидеров мога да кажа, че има някаква надежда, но смятам, че такова управление е ВРЕДНО за България в момента чисто политически погледнато.

Vesk0u
12-14-2009, 09:46
ГЕРБ - отговорът е повече от ясен.

Защо? Защото няма друга алтернатива и защото имам близък поглед и знам какво и що.

Един шут и смешник, обвиняващ другите за собственото си невежество - Яне Янев
Един нагъл мафиот - Ахмед Доган
Един мадридски брокер - Симеон Сакскобургготски
Един руски школьник - Сергей Станишев
Едни бивши съмнителни лица - Костов и сие
Само за Сидеров мога да кажа, че има някаква надежда, но смятам, че такова управление е ВРЕДНО за България в момента чисто политически погледнато.

Ще видим - аз съм голям оптимист и вярвам, че ГЕРБ могат да оправят България стига да имат желанието. Поживьом, повидим...

А относно СДС/ДСБ - Това за съжаление са единствените български либертариански партий. Дано в бъдеще се появят други, по-надеждни.

За Яне Янев не съм много съгласен с теб. Бях на визитата му в Монтана и мога да кажа, че е доста надъхан да се пребори с корупцията. Истински идеалист! Такива хора ни трябват.

Като заключение ще кажа, че би могло да стане добра коалиция между ГЕРБ, Атака и РЗС, но за съжаление имат малко разминавания.

OldSchoolH8
12-14-2009, 11:45
Аз спимпатизирам на Евро Рома

Vesk0u
12-14-2009, 12:09
Аз спимпатизирам на Евро Рома

Ще гласувам за теб!

amk933
12-14-2009, 13:42
ГЕРБ - отговорът е повече от ясен.

Защо? Защото няма друга алтернатива и защото имам близък поглед и знам какво и що.

Един шут и смешник, обвиняващ другите за собственото си невежество - Яне Янев
Един нагъл мафиот - Ахмед Доган
Един мадридски брокер - Симеон Сакскобургготски
Един руски школьник - Сергей Станишев
Едни бивши съмнителни лица - Костов и сие
Само за Сидеров мога да кажа, че има някаква надежда, но смятам, че такова управление е ВРЕДНО за България в момента чисто политически погледнато.

Ще видим - аз съм голям оптимист и вярвам, че ГЕРБ могат да оправят България стига да имат желанието. Поживьом, повидим...

А относно СДС/ДСБ - Това за съжаление са единствените български либертариански партий. Дано в бъдеще се появят други, по-надеждни.

За Яне Янев не съм много съгласен с теб. Бях на визитата му в Монтана и мога да кажа, че е доста надъхан да се пребори с корупцията. Истински идеалист! Такива хора ни трябват.

Като заключение ще кажа, че би могло да стане добра коалиция между ГЕРБ, Атака и РЗС, но за съжаление имат малко разминавания.

Просто Янев е излъгал и теб в очите и си му повярвал. Аз познавам един от хората срещу които говори и го познавам достатъчно добре, за да знам какво става всъщност. Няма и 1% достоверност от това, което казва Янев. Янев е едно гоямо плямпало, което заблуждава българина, а той му вярва. :)

Violenza
12-14-2009, 15:54
Просто Янев е излъгал и теб в очите и си му повярвал. Аз познавам един от хората срещу които говори и го познавам достатъчно добре, за да знам какво става всъщност. Няма и 1% достоверност от това, което казва Янев. Янев е едно гоямо плямпало, което заблуждава българина, а той му вярва. :)
Янев дори и плямпало не е. Толкова е очевидно как наизустява всичките си речи, които дори не съчинява сам.

SoSerious
12-14-2009, 15:57
тоя яне янев е най големия клоун който се е появявал в скоро време и мене лично ме дразни адски много... :-x :x
аз съм за атака

amk933
12-14-2009, 16:06
Просто Янев е излъгал и теб в очите и си му повярвал. Аз познавам един от хората срещу които говори и го познавам достатъчно добре, за да знам какво става всъщност. Няма и 1% достоверност от това, което казва Янев. Янев е едно гоямо плямпало, което заблуждава българина, а той му вярва. :)
Янев дори и плямпало не е. Толкова е очевидно как наизустява всичките си речи, които дори не съчинява сам.

Да но комунистическата простота си казва думата и един тон баламурници му вярват. А така мазно лъже, че ми иде да счупя телевизора като го слушам какво говори и като наистина знам 100% какво се случва реално. Пълен олигофрен. И вини другите за професионалните гастърбайтъри в партията си. Да е мислил. :)

montana6
12-14-2009, 16:17
Аз симпатизирам на "Другата България". Иначе РЗС не се ли разпадна или нещо се лъжа? А Сакскобурготски се оттегли и сега няма нищо общо с партията (поне официално).

amk933
12-14-2009, 16:39
Аз симпатизирам на "Другата България". Иначе РЗС не се ли разпадна или нещо се лъжа? А Сакскобурготски се оттегли и сега няма нищо общо с партията (поне официално).

Разпадна се само в парламента, но извън него си е същата фабрика за фекалии...речи исках да кажа... 8)

Vesk0u
12-14-2009, 16:58
Странно.. Засега АТАКА са първенците, въпреки че загубиха страшно много симпатизанти.

Bimmer
12-14-2009, 17:21
xxx

amk933
12-14-2009, 17:56
ВТФ? Кой е гласувал за мадридския брокер??? :shock:

Vesk0u
12-14-2009, 18:40
ВТФ? Кой е гласувал за мадридския брокер??? :shock:

Уоу, WTF?! Аман от такива МЛАДИ хора...

ivanstef
12-14-2009, 19:40
Стига сте обиждали комунизма :D Иначе Атака/ГЕРБ

Shelcha
12-14-2009, 20:00
ВТФ? Кой е гласувал за мадридския брокер??? :shock:

Уоу, WTF?! Аман от такива МЛАДИ хора...
(:

deputata
12-14-2009, 20:45
Кои сте вие по дяволите,че да съдите хората заради политическите им пристрастия? Достатъчно ми е да гледам по телевизията всички да се обвиняват и всеки да твърди,че другия бил мошеник и т.н. Темата е направена за да може всеки да си изрази свободно мнението,а не веднага да бъде оплюван от вечните "политически анализатори" на форума.Много мразя изказвания от рода на"виж моята партия,в нея само надеждни и съвестни хора има,те ще оправят България,остай ги другите,всички останали са измамници и лъжци".Всеки има право на собствено мнение,за това не бива да се мъчите да му наслагвате своето :x .

montana6
12-14-2009, 22:56
Само не се вълнувай много.

Vesk0u
12-15-2009, 11:16
Кои сте вие по дяволите,че да съдите хората заради политическите им пристрастия? Достатъчно ми е да гледам по телевизията всички да се обвиняват и всеки да твърди,че другия бил мошеник и т.н. Темата е направена за да може всеки да си изрази свободно мнението,а не веднага да бъде оплюван от вечните "политически анализатори" на форума.Много мразя изказвания от рода на"виж моята партия,в нея само надеждни и съвестни хора има,те ще оправят България,остай ги другите,всички останали са измамници и лъжци".Всеки има право на собствено мнение,за това не бива да се мъчите да му наслагвате своето :x .

Веднъж по телевизията даваха една бабка, спряха я на улицата журналисти и я питаха за кой ще гласува а тя каза: "За БСП!" Журналистка: "Защот за БСП?" , бабата: "Защото ние сме родени по времето на комунизма, създали сме деца, купи ли сме жилище."

Вие сами си правете изводите...

Bimmer
12-15-2009, 14:17
xxx

Wildchildd
12-16-2009, 12:42
ДСБ

Програмата им напълно съвпада с възгледите ми.

amk933
12-16-2009, 14:19
ДСБ

Програмата им напълно съвпада с възгледите ми.

И с приватизацията на Балкан за жълти стотинки ли? :-o

Wildchildd
12-16-2009, 15:58
ДСБ

Програмата им напълно съвпада с възгледите ми.

И с приватизацията на Балкан за жълти стотинки ли? :-o
Не съм запознат напълно,може би само Иван Костов знае най-точно какво е станало.Не мога да споря :)

Dyany10000
12-31-2009, 16:12
Аз симпатизирам на "Другата България". Иначе РЗС не се ли разпадна или нещо се лъжа? А Сакскобурготски се оттегли и сега няма нищо общо с партията (поне официално).

не там нещо "парламентарната им група " се разпадна щот наш 4овек Янев обиди некой си там (плс , не ме обиждайте , щот не знам кой обидил , слушах Хоризонт през нощта 20 мин. преди да заспа)

А отделно аз съм за социалистите - БСП .

А мнението ми за ГЕРБ :
Господи
Ела
Разкарай
Боклука.

amk933
12-31-2009, 16:15
^За най-големия грабител на България? Мама или тати или и двамата перат комунистически пари? :-o

mitternacht
12-31-2009, 17:19
NSDAP 8)

bulgarian1878
01-02-2010, 15:50
^За най-големия грабител на България? Мама или тати или и двамата перат комунистически пари? :-o
Или това, или чува за "хубавото време" от баба и от дядо без да мисли. ;D

Dyany10000
01-02-2010, 16:30
AAA не ! 1во - не съм за комунистите (за СССР да но не и за комунягите) а за социалистите , 2ро не съм 4ул това от никой- баба и дядо гледат турски сериали а мама и тате не се интересуват от политика, и 3 Първанов и Станишев -
Бивш Социалист :x :x :x
Социалист

Bimmer
01-02-2010, 17:14
xxx

amk933
01-02-2010, 17:31
^За най-големия грабител на България? Мама или тати или и двамата перат комунистически пари? :-o
Би ли обяснил на глупавите какво конкретно е направил серго, нали така, по-подробно, за да ни убедиш, че герб са най- всякаквата партия?

Ма ти сериозно ли??? :lol: И не съм споменал ГЕРБ тук...

Нека някой друг от БСП "любителите" ти обясно, че ще кажеш, че съм пристрастен. Някой, който не е за ГЕРБ...

Трябва много сляп и глух да си та да не знаеш.... :lol:

Разби ме с тоя въпрос...само не ми казвай, че и ти си за БСП...

Bimmer
01-02-2010, 17:53
xxx

amk933
01-02-2010, 18:24
^Не симпатизирам само на ГЕРБ...просто имам някакво мнение над тази партия изградено от лични впчеатления и преживявания на семейството ми. За това я покрепям, защото знам как се работи и за какво става въпрос. Не казвам, че е само тя. Атака ми е на 2-ро място в листата и напоследък ми се издига в очите. Не мога да подкрепя хора като Костов, Доган, Сакскобурготски и Доган, които ограбиха държавата. Не мога и лъжци и палячовци като Янев да подкрепя. За Янев съм го казвал мнооого преди да се отцепи от мнозинството...Някак си против принципите ми е да подкрепя такива хора.

БСП в България си е чист комунистически символ. И много са социални да, за това баба ти получава 300 вместо 600 лв. Защото целия фонд Пенсии е бил изяден от БКП и комунистите и сега никой не знае къде са парите...Радвай се на БСП, няма лошо. Пак ще ти заформят едно правителство с Доган и с мадридския брокер и ще се радваме на опразнена хазна. Да не говорим, че аз съм против социалната полирика, която се води специално в здравеопазването... ;)

ZipFail
01-02-2010, 18:32
БСП :lol: :lol: :lol:

Bimmer
01-02-2010, 18:58
xxx

amk933
01-02-2010, 19:05
Aха, това беше доста конкретно, с доказателства и всичко, напълно ме убеди.../не споря дали е истина или не/
Коалицията с двете партии наистина беше голяма грешка това е така и съм го писал.
Заплатата на баба ми въобще не я знам да ти кажа
И ще видиш сега батмана как ще приватизира и болниците ;) като се заприказвахме за здравеопазване...
То това е добре, ще кажеш, пък аз ще остана без коментар.
Аз пък не симпатизирам на никоя партия. Старая се (колкото и да не личи) да гледам обективно на нещата. За мен всички политици са еднакви, различни партии - една цел.

Човеко не те лъжа. Питай майка си, баща си, който поискаш. Фонд "Пенсии" е бил разграбен от комунистите преди да слязат от власт и всичките пари, които баба ти и дядо ти някога са плащали като осигуровки са потънали в червените гърла, партийни каси и мутренски перални. Всички възрастни го знаят това. Дядо ми и баба ми знаеш ли как се ядосват. Пенсиите сега можеше да са много по-високи. Аз доказателства, ако имах и го говорех това, мислиш ли, че щях да съм жив? Това е обществена тайна. Питай.

И ще ми обясниш ли как Станишев за 4 години с премиерската заплата си купи апартамент в един от най-скъпите комплекси в София?

Да и сигурно някой приятел му подари златен часовник с рубини за няколко десетки хиляди?

А и знам какви подкупи взимаше леля ти Масларова да задвижва разни документи и да ускорява процедури...

BERCUT
01-02-2010, 19:06
Не симпатизирам на нито една партия.

Ares
01-02-2010, 23:36
Я дайте повече инфо за тази нова партия,"ООН" :) ?

Bimmer
01-03-2010, 09:56
xx

vs991
01-03-2010, 13:32
АТАКА...
не мога да гледам просто веч1е цигани
повдига ми се
БГ е БГ и в нея циганите нямат място

Bimmer
01-03-2010, 16:02
xx

bulgarian1878
01-03-2010, 20:48
То първо, че "нехаресването" на циганите не е расизъм, защото те НЕ са раса и второ, че АТАКА не е партията, която ще оправи циганите, щото те, заедно с приятелчетата им ГЕРБ, ще имат гласове благодарение на мургавите.

Vesk0u
01-06-2010, 17:02
Я дайте повече инфо за тази нова партия,"ООН" :) ?

Официалният им блог: http://oon-bg.blogspot.com/

CliffordSmith90
01-07-2010, 03:21
ГЕРБ - отговорът е повече от ясен.

Защо? Защото няма друга алтернатива и защото имам близък поглед и знам какво и що.

Един шут и смешник, обвиняващ другите за собственото си невежество - Яне Янев
Един нагъл мафиот - Ахмед Доган
Един мадридски брокер - Симеон Сакскобургготски
Един руски школьник - Сергей Станишев
Едни бивши съмнителни лица - Костов и сие
Само за Сидеров мога да кажа, че има някаква надежда, но смятам, че такова управление е ВРЕДНО за България в момента чисто политически погледнато.

Ще видим - аз съм голям оптимист и вярвам, че ГЕРБ могат да оправят България стига да имат желанието. Поживьом, повидим...

А относно СДС/ДСБ - Това за съжаление са единствените български либертариански партий. Дано в бъдеще се появят други, по-надеждни.

За Яне Янев не съм много съгласен с теб. Бях на визитата му в Монтана и мога да кажа, че е доста надъхан да се пребори с корупцията. Истински идеалист! Такива хора ни трябват.

Като заключение ще кажа, че би могло да стане добра коалиция между ГЕРБ, Атака и РЗС, но за съжаление имат малко разминавания.

Просто Янев е излъгал и теб в очите и си му повярвал. Аз познавам един от хората срещу които говори и го познавам достатъчно добре, за да знам какво става всъщност. Няма и 1% достоверност от това, което казва Янев. Янев е едно гоямо плямпало, което заблуждава българина, а той му вярва. :)
Напълно съм съгласен с казаното от теб и във 2-та коментара

Budika
05-07-2010, 12:14
ВМРО.

YouDontKnowMe
05-07-2010, 20:43
ГЕРБ/Атака .
В спора исках да видя мненията на Bimmer. Явно се е засрамил човека :?

mushroomm
06-27-2010, 13:53
рзс е 'дъщерна' партия на бсп, бе дяца. смехотворно е атака да управлява, замислете се. всичко е толкова объркано в нашата държавица, че просто трябва да се избере най-малкото зло, което в случая е герб. вярно икономиката на държавата е много зле, но я се замислете защо е така? коя партия ни управлява 50 години? как е възможно да се оправят тези щети за 1 мандат? луди ли сте, замислете се малко хора, амк арменеца го каза добре.

yakuza_
06-28-2010, 11:29
Точно, подкрепяйте Болен ! Партиятата му - бияч (Юри Галев), педофил (Владо Кузов). пияница (болен). А защо напуснаха някои от най - верните му хора ? Беше теглил по 5000 лв. кредит на тяхно име. А това, че накара човек да лъжесвидетелства, за инцидента на магистрала "Тракия" ? Това ли ви е идеала за човек.

darkPaladin
06-28-2010, 12:54
се в гъз

yakuza_
06-28-2010, 13:19
БСП - единствената партия , която кажи-речи направи нещо през последните години.ГЕРБ не желая да коментирам - след година ще си проличи резултата от некадърното им управление.
Кой от БСП направи нещо ? ПХАХАХА :lol: :lol: :lol:
Емилия Масларова дето се оказа най - "социално слабата" ? Или Р.Овч. ?

darkPaladin
06-28-2010, 13:41
Да съм честен за детския център в Добрич оказа най-голяма подкрепа ндсв само осъдихме министъра на образованието :D

7227
07-16-2010, 06:32
За мен някоя наистина българска партия,която иска да направи нещо за нашата страна,а не само да сму4е от народа! Но под4ертавам Българска,а не догановска или турксаа,турците в турция!!!! Интересно ми е има ли в турция Българска партия????

LuxurySk0B
08-05-2010, 09:01
ВТФ? Кой е гласувал за мадридския брокер??? :shock: АЗ

yokishimaru
08-05-2010, 16:42
Ае вие хич не сте в ред ве. КАК МОЖЕ ДА ГЛАСУВАТЕ ЗА ДРУГИ ОСВЕН ГЕРБ :-x пределно ясно е че герб е 80240287 пъти по добре от всички партий в България за момента...Тез миналите грабеха България ТОЛКОВА МНОГО ЧЕ АБСОЛЮТНО НИЩО НЕ ОСТАНА ! И сега Бойко и другите от ГЕРБ обират всичките оплювания от българите,турците ,циганите и всички др етнически групи там.. Само заради ония миналите те са виновни не ГЕРБ ! А тея АТАКА зако и за тях гласувате ? Искате да вкарате България в некфа война ли ? Щот Волен само това може да направи за България нищо друго ... Да ти писне от слепи наивници...

ZipFail
08-05-2010, 23:51
Ае вие хич не сте в ред ве. КАК МОЖЕ ДА ГЛАСУВАТЕ ЗА ДРУГИ ОСВЕН ГЕРБ :-x пределно ясно е че герб е 80240287 пъти по добре от всички партий в България за момента...Тез миналите грабеха България ТОЛКОВА МНОГО ЧЕ АБСОЛЮТНО НИЩО НЕ ОСТАНА ! И сега Бойко и другите от ГЕРБ обират всичките оплювания от българите,турците ,циганите и всички др етнически групи там.. Само заради ония миналите те са виновни не ГЕРБ ! А тея АТАКА зако и за тях гласувате ? Искате да вкарате България в некфа война ли ? Щот Волен само това може да направи за България нищо друго ... Да ти писне от слепи наивници...

:razz: :razz: :razz:

K0rTexXx
08-08-2010, 12:25
ВМРО!!!

ExclusiveX
08-08-2010, 15:15
БСП - единствената партия , която кажи-речи направи нещо през последните години.ГЕРБ не желая да коментирам - след година ще си проличи резултата от некадърното им управление.
Скрий се комунистче. ;) Герб/Атака му е майката. :)

Wildchildd
08-08-2010, 17:45
Герб/Атака също са комунисти.Тъпата мутра е бил гард на Тато, а в партията на Сидеров е пълно с бивши ченгета и горди членове на Партията, съответно предлагам да се скриете и двамата.

amnessia
08-10-2010, 11:19
Атака :)

robertdowney
08-18-2010, 09:12
Аз симпатизирам на националсоциалистическата партия ама вече такава няма :( :( :(

semantics
08-18-2010, 09:39
Баси яката тема с баси яките мнения.

Струва си да се навъртам и в тоя раздел от време на време май...

marais
10-17-2010, 16:48
Никоя партия не отговаря на моите изисквания, но ако трябва да гласувам задължително, бих избрал ГЕРБ, поне виждам някакъв потенциал в тях, а дали ще го развият е друг въпрос.

DirtySouth
10-17-2010, 18:35
xxx.

anonymous546178
11-02-2010, 14:41
ВМРО

avitoholbg
11-02-2010, 15:47
Аз донякъде подкрепям Атака и ВМРО. Иначе никога не съм вярвал на мутрата каратистче Бойко Борисов.
Иначе на никоя партия или на човек от парламента нетрябва да се вярва на 100%

Susannn
11-04-2010, 11:44
ГЕРБ!
Аз виждам в Бойко Борисов твърда и полицейска ръка , която е нужна на българската държава ! Нека му дадем шанс , за да се докаже. Това трудно може да стане с един мандат,да очакваме да вдигне заплатите на 1000 лева,за всичко трябва време . Както и парадоксът,че винаги търсим винага във всички,само не и в себе си !

Nam3less3
11-04-2010, 12:33
В момента на никоя партия. Тая държава има нужда от ново Велико Народно Събрание, нова Конституция, нови политици и партии. Стига само едни и същи политически хамелеони отрочета на ДС. Играят си политическите игри, а народа се джавка на червени, сини, жълти и т.н. Всичко това са измислици, в тая държава няма комунисти, демократи и т.н., ами само крадци, наследници на БКП(и отцепниците-крадци от СДС). А ГЕРБ не са нищо по-различно.