PDA

View Full Version : Колко ли още ще чакам ?



kvosekiorish
12-13-2009, 19:45
С приятеля ми попринцип се пазим по време на секс,но е имало случаи на прекъснат полов акт или в самото начало без презерватив после с до края..Някъде към 14 ден от цикъла имах тъпи болки в яйчнциите които отминоха за 1-2 дни,което ме притесни много-прочтох в интернет че това е един от признаците на бременност.Попринцип мензиса ми идва около 24-26 ден,а днес е 27ми и още я няма.. Правих 3 теста-на 20 ден,на 24 и на 27мия -отрицателни са ,но им нямам много доверие,цикъла ми винаги идва до 26 ден а сега го няма .. гърдите ме болят от около 10 дни много силно,както винаги преди цикъл .. без нападки моля ви,положението ми е много напрегнато и не знам още колко теста да направя за да се успокоя ,направо ми се пълнят очите от напрежение само при мисълта :(

Nic3e3
12-13-2009, 19:51
може да ти закъснява по много причини най-малкото от притеснение...карай го по спокойно щом имаш 3 отрицателни теста значи просто не си бременна

m1nik
12-13-2009, 19:56
може да ти закъснява по много причини най-малкото от притеснение...карай го по спокойно щом имаш 3 отрицателни теста значи просто не си бременна

++++ не си бременна, спокойно

ThedramaQueen
12-13-2009, 19:57
закъснява ти от притеснение

anichka12345678
12-13-2009, 20:22
С приятеля ми попринцип се пазим по време на секс,но е имало случаи на прекъснат полов акт или в самото начало без презерватив после с до края..Някъде към 14 ден от цикъла имах тъпи болки в яйчнциите които отминоха за 1-2 дни,което ме притесни много-прочтох в интернет че това е един от признаците на бременност.Попринцип мензиса ми идва около 24-26 ден,а днес е 27ми и още я няма.. Правих 3 теста-на 20 ден,на 24 и на 27мия -отрицателни са ,но им нямам много доверие,цикъла ми винаги идва до 26 ден а сега го няма .. гърдите ме болят от около 10 дни много силно,както винаги преди цикъл .. без нападки моля ви,положението ми е много напрегнато и не знам още колко теста да направя за да се успокоя ,направо ми се пълнят очите от напрежение само при мисълта :(закъснение може да има по много други причини ,не винаги трябва да си бременна ,а и дано да не си.Все пак си правила тест и е отрицателен ,най-вероятно може от нещо друго да е.

Melanie
12-13-2009, 21:01
Всичко е от притеснение. А болките в яйчниците към 14 ден от цикъла са признак и за овулация. Не се притеснявай, 1 ден не е толкова голямо закъснение.