PDA

View Full Version : Девствените Форумци



TheImmortaL
12-13-2009, 20:24
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)

ThedramaQueen
12-13-2009, 20:26
като съм готова, като намеря правилния човек бля бля.


Ама ти сериозно ли ше се въздържащ до тогава :shock:

ти може да се ожениш на 30.

Shia
12-13-2009, 20:27
Мислиш ли,че ще разбереш,че тя е единствената,ако не спиш с нея до брачната нощ или ти щом разбереш отрано ще й предложиш?

t0d1t0
12-13-2009, 20:31
виж на 2-3 страница тема-"Девственици"!

m1nik
12-13-2009, 20:31
Мислиш ли,че ще разбереш,че тя е единствената,ако не спиш с нея до брачната нощ или ти щом разбереш отрано ще й предложиш?

+++ :) :)

SoulOfJustice
12-13-2009, 20:31
Не съм мислил за това , имало е доста общи и леки жени които се предлагат винаги и ако не ти дреме винаги можеш да се изкушиш , някои го правят за бройката и гъзареят с колко са спали , аз лично си имам сериозна приятелка и го направихме 1 година след като сме заедно , ухажвахме се дълго време преди да сме заедно сигурно месеци и просто и двамата бяхме сигурни в това което искаме и на 2 мата ни беше за пръв път. Всичко е прекрасно и точно за сега :) просто дори самата мисъл , че ти е първата и тя за мен , че съм и първия сближава много :) , готино е да се пазиш за някой специален човек и изобщо не е тъпо според мен. Сега съм '' the happiest person ever '' (sun)

П.С до сватбата ми се струва прекалено :)

TheImmortaL
12-13-2009, 20:33
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)

anichka12345678
12-13-2009, 20:34
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)хехех чак до първата брачна нощ :D ,много старомодно ,но ще се радвам за теб,ще бъдеш единствен от много време насам с това ти мнение.

SoulOfJustice
12-13-2009, 20:36
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)

Така става , звучи готино даже :) , имах на предвид , че ако сватбата е в неизвестност не е яко. Както казаха , че може и на 30 да се ужениш.

П.С евала на такива хора

TheImmortaL
12-13-2009, 20:37
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :)

vesito0
12-13-2009, 20:38
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :)

а на по колко сте ти и приятелката ти ? :-D

TheImmortaL
12-13-2009, 20:38
И двамата сме на 20.

Hilary_
12-13-2009, 20:44
яя тема точно за мен .. :grin: :grin: :grin:


Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си?
мм не .. :D :D

С кого?
:-|

Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D

не е честно .. това са мои думи .. :o :o :lol:

t0d1t0
12-13-2009, 20:46
OMFG http://www.laymark.com/i/m/m146.gif

anichka12345678
12-13-2009, 20:47
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :) поздравявам те .

hoooodyhoooooo
12-13-2009, 20:51
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :) поздравявам те .

Аничке, мръснице, сакън, не му говори на човека, току-виж си го развратила ;) Нека се оженят, супер ще е, ще имат силна духовна връзка и няма да им трябва да пробват с други. Ще си бъдат самодостатъчни. Или не. Кой знае ;)

kolio94
12-13-2009, 21:12
[/b][/quote]хехех чак до първата брачна нощ :D ,много старомодно ,но ще се радвам за теб,ще бъдеш единствен от много време насам с това ти мнение.[/quote] те не че са малко просто никои не си признава заради хорското мнение .. а по темата всеки както си реши и както се чуства за мен е когато стане ще разбера

BePoHuKa
12-13-2009, 21:55
:-o Все едно да си купиш кола без да си направил една пробна обиколка :-o

Е ок не е същото 8-) И все пак не бих го направила... Аз съм от хората, които вярват, че трябва всичко да се опита в живота. Може да имате страхотна връзка и ви го пожелавам, но мен малко ще ме тормози чувството, че съм изпуснала от живота. Наречете ме повърхностна, но .. искам да знам, че съм опитала и месото преди да стана вегетарианка.. :lol:

Shia
12-13-2009, 22:11
Аз няма да издържа,защото сексуалният ми глад ще се обади и ще не ще,секс,ако няма ще му просто до 3 пъти,след това или го насилвам за секс или да си ходи.

random_guy1
12-14-2009, 03:03
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)

Извинявай, че малко ще ти охладя ентусиазма.
Тоя лаф с якия секс на първата брачна нощ е един голям мит. Има го само по филмите.

Ти всъщност бил ли си на някоя истинска сватба?
То е такова напрежение и търчане (и за младоженеца, и за булката), от рано сутрин (без да броим дните преди това), 1000 неща имаш да свършиш в тоя ден, после самата сватба, и, евентуално, афтърпарти...
след цялото това изпитание си абсолютно гроги! Просто нямаш сили за нищо.
Е не мога да говоря от собствен опит, ама двама приятеля + братчед ми скоро се ожениха и тримата разправят едно и също: първата брачна нощ си толкова скапан, че въобще не ти е до секс!

Моят съвет е да си направите предпремиера на първата брачна нощ, без да сте женени. Ще ви е много по-хубаво :)

elito0o0o0
12-14-2009, 09:26
Бе.. незнам.. Когато дойде,тогава :lol: Когато съм готова и намеря правилния човек, а не някой който да направи белята (предполагам се досещате) и после да пита във форума бременна ли съм ? :lol:

SoulOfJustice
12-14-2009, 10:22
Бе.. незнам.. Когато дойде,тогава :lol: Когато съм готова и намеря правилния човек, а не някой който да направи белята (предполагам се досещате) и после да пита във форума бременна ли съм ? :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sunshinepp
12-14-2009, 10:26
звучи ми супер странно и нереално.. но същевременно и много романтично браво на вас, ако наистина е така
много любов, и успех с първия път .. за бебе ще се борите ли?! :-o :-)

hoooodyhoooooo
12-14-2009, 10:52
за бебе ще се борите ли?! :-o :-)

Добър въпрос, що пък не. Това би било велико - бебе при първия път. Ако се запазите до първата брачна нощ, едно уиски от резервите от мене :)

dimitar_ak
12-14-2009, 11:51
Към брак се пристъпва след като си се налудувал. Ще чакаш до брака си за да правиш секс? Ок проблем няма, но след 1-2 години брак идва "а как ли са другите в леглото" и съм сигурен, че ще провериш.

TonitoX
12-14-2009, 12:16
ами ако си останеш ерген завинаги.Човече ти си роден монах

revolver
12-14-2009, 12:18
Как ви ебава 8-) Няма да остиска до сватбата !

dimitar_ak
12-14-2009, 12:21
Няма значение кога един мъж почва да прави секс, но винаги има един етап на трупане на бройка. По-добре е да е преди сватбата.

Lucyy
12-14-2009, 12:31
Емии.. Девствеността ми е слаба работа, защото повечето ми връстнички, че и по-малки от мен вече не могат да се гордеят с нея, но пък аз мога и се радвам за това. В момента си нямам приятел, и няма как и да я загубя, но съм си решила да чакам докато не съм сигурна че го искам и не съм сигурна че трябва да е точно с дадения човек. Ако ще и до сватбата си ще чакам но преди да съм сигурна, няма да си легна с никой ;]]

kypo
12-14-2009, 14:07
и за кво?

не е лошо, ама представи си не си паснете с жена ти в леглото? ще си чакал напразно за да го установиш. пък и тя ако е напред с материала, а ти си още на А и Б само... ще ти бие шута и край с розовите филми.
щото секса е 50% от една връзка, куца ли - бегай.

AraBella
12-14-2009, 14:15
Предполагам, когато намеря правилният човек, абе някой, с който ще се чувствам сигурна.
Мислех, че съм го намерила, но уви...

agapiseme
12-14-2009, 14:56
Ами аз мисля,че автора има много добри възгледи върху живота,които съвпадат с моите.
Някога мислех по друг начин и бях на път да среша в преценката си към един човек.Добре,че си отворих очите.Сега вече знам какво искам и защо точно трябва да се чака.
И - говоря лично за себе си - не съм фен на лудите експерименти.Гледам си моята паничка.Украсявам си я и не я сравнявам с другите.Как да не си я харесам :)

anichka12345678
12-14-2009, 15:38
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :) поздравявам те .

Аничке, мръснице, сакън, не му говори на човека, току-виж си го развратила ;) Нека се оженят, супер ще е, ще имат силна духовна връзка и няма да им трябва да пробват с други. Ще си бъдат самодостатъчни. Или не. Кой знае ;) хехе аз съм такова невинно дете ти пак да го разбратя :D :D ,аз просто му завиждам ,защото на мен ми се иска да си бях все още девствена ,а не защото бях любопитна :(

Jeannie
12-14-2009, 16:14
хах като чета някой мнения и се сещам каква бях преди около 2 години - на крилете на любовта, убедена, че това е точно моя човек, единствения и неповторим, че секса ще бъде кулминацията в нашите отношения, че ще е единственото момче в живота ми. Е, животът не е приказка 8) Хората се променят и един ден биваш захвърлен от този, на който си дал всичко - и какво се случва -> Сексът престава да е това така специално нещо, а ... Е, дано съм единичен случай и наистина срещнете подходящия :P

TheImmortaL
12-14-2009, 16:14
Как ви ебава 8-) Няма да остиска до сватбата !
Хммм, не ме познаваш, че да знаеш. :-P Не ги е*авам, казвам истината. :) Така като гледам то няма мнения, а само критики към мене...

MaLty
12-14-2009, 17:35
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си?
Ми мислила съм,ама със сигурност не е в първата брачна нощ 8-)

С кого?
идея си нямам ..

Poison94
12-14-2009, 17:43
Аз съм съгласен с автора на темата,но може и по рано да загубя девственоста си :oops:

Burn94
12-14-2009, 18:50
Еми по принцип и аз смятам с подходящия човек и т.н. , но това зависи от много неща така че най-общо казано: ПАЗЯ СЕ ЗА ПЪРВИЯ ПЪТ!

Hayashi
12-14-2009, 19:40
Автора на темата ме радва, поздравления, че се е запазил чак до сега.
Иначе аз съм казала, че до 17 при всички положения ще откарам, а най-хубаво до пълнолетие. Сигурна съм, че един ден няма да съжалявам.

chocolatee
12-14-2009, 19:54
ще го направя когато съм готова, с този който ме обича и уважава

Hilary_
12-14-2009, 20:36
ще го направя когато съм готова, с този който ме обича и уважава

колко добре и хубаво звучи .. :twisted: ++

Gigi1302
12-14-2009, 21:51
Е, аз нямам амбиции да откарам до първата брачна нощ, но така или иначе сега-засега не съм открил подходящата девойка, с която да си паснем и да имам желание да се обвържем и физически.

SoulOfJustice
12-14-2009, 22:01
И пак да си кажа , човек не се опознава с месеци , трябва да сте много близки , да го искате двамата , да сте сигурни и .. любовта няма граници.
Ако цените девствеността си разбира се. :) При момчетата е различно , въпреки, че момичетата се радват на момчета които не са докосвали друга , ако не са с него само заради секса.

skuck
12-14-2009, 23:13
Авторе, ми секса ако ви куца?

Изневери, а?
Или направо резвод?

vali00
12-15-2009, 06:51
...

revolver
12-15-2009, 10:18
ще го направя когато съм готова, с този който ме обича и уважава

колко добре и хубаво звучи .. :twisted: ++

Аз и те обичам и уважавам ! :lol:

sifon4o
12-15-2009, 11:38
Добре де влюбени сте и мислите че всичко ще е ок, ама ако се окаже че секса не струва ? Или просто не би ли искал да разбереш как е секса с другите ? Само от любопитство ? :-o

black_baby
12-15-2009, 11:39
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)

Неразбрах какво ще и предлагаш-брак или секс ?

TheImmortaL
12-15-2009, 15:57
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)

Неразбрах какво ще и предлагаш-брак или секс ?
Ами брак, но вече го направих ! :) :grin: Отговорът беше : Да! :)

BlueFace
12-15-2009, 17:20
Когато намеря човек с който се чувствам добре и когато и двамата го пожелаем :) Не смятам да се пазя за първата брачна нощ :)

stylo
12-15-2009, 18:41
Емии.. Девствеността ми е слаба работа, защото повечето ми връстнички, че и по-малки от мен вече не могат да се гордеят с нея, но пък аз мога и се радвам за това. В момента си нямам приятел, и няма как и да я загубя, но съм си решила да чакам докато не съм сигурна че го искам и не съм сигурна че трябва да е точно с дадения човек. Ако ще и до сватбата си ще чакам но преди да съм сигурна, няма да си легна с никой ;]]

няма какво да допълня, същото :)

mimikaulit
12-15-2009, 19:52
здр. аз съм нова тука...
да ви кажа честно аз съм готова от много отдавна но все не намирам подходящия момент... сега с моя приятел сме решили на коледа да го направим за 1ви път... :o сискайте палци ... :D :-)

TheImmortaL
12-15-2009, 21:01
здр. аз съм нова тука...
да ви кажа честно аз съм готова от много отдавна но все не намирам подходящия момент... сега с моя приятел сме решили на коледа да го направим за 1ви път... :o сТискайте палци ... :D :-)
Стискаме! :) Успех! :D

mimikaulit
12-16-2009, 07:09
имам един въпрос към вас ... Как си представяте 1вия път? :smt114

dimitar_ak
12-16-2009, 07:40
Девствеността е лечима, но само ако се открие навреме.

hoooodyhoooooo
12-16-2009, 15:33
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)

Неразбрах какво ще и предлагаш-брак или секс ?
Ами брак, но вече го направих ! :) :grin: Отговорът беше : Да! :)

А честито :-) Дано наистина да имате успехи както в секса, така и в съвместния живот. Дръж ни в течение за развитието на връзката. Такава любов рядко се среща, да не кажа 1 на милион. Адмирации :)

Hilary_
12-16-2009, 15:38
Аз и те обичам и уважавам ! :lol:

ама наистЕна ли ?! нИ мЪ лъжИш нали?! :oops: :oops:

revolver
12-16-2009, 15:48
Аз и те обичам и уважавам ! :lol:

ама наистЕна ли ?! нИ мЪ лъжИш нали?! :oops: :oops:

НиЕ !

xxxlem0nxxx
12-17-2009, 12:11
ami kfo da kaja vseki kakty si iska i nikoi nqa pravo da my sa prismiva tfa e vapr0s na li4en izb0r 6t0m si re6il tova bravo vajno e tfoity mnenie 8-) :smt069 :twisted:

komara
12-17-2009, 16:11
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)
Още няколко годинки друго ще мислиш. Аз не съм мислил на 14 май че беше спах за първи път с жена, естественно не беше кой знае кво. Но пък самото изживяване, няма равно.

plmn
12-17-2009, 16:14
И двамата сме на 20.

как на 20 ще се жениш е..

fenastz
12-18-2009, 11:47
Нз, ебe ми се много.

CrAzYanDlaZy
12-18-2009, 15:18
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)хехех чак до първата брачна нощ :D ,много старомодно ,но ще се радвам за теб,ще бъдеш единствен от много време насам с това ти мнение.

хихих дам :D

nezabelejimata
12-18-2009, 15:54
Браво еи такива хора да имаше повече светът щеше да е по-добър...

Ам колкото по темата аз лично когато съм готова с подходящия не мисъл да чакам до сватбата, но все пак няма да е с първия които видя ... :-D :-)

iwancho
12-18-2009, 16:44
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :)

Знам че си Уникален,но ми се струва,че издаваш звук Анален.

Шегувам се,разибра се. Харесва ми мнението ти,но аз не бих чакал до сватбата...

fenastz
12-18-2009, 20:12
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :)

Знам че си Уникален,но ми се струва,че издаваш звук Анален.

Шегувам се,разибра се. Харесва ми мнението ти,но аз не бих чакал до сватбата...


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

браво, човек, смях се от сърце

BiboW
12-18-2009, 20:19
При първа възможност. Момче съм на 17.

ExtrAc7
12-18-2009, 20:21
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)
Бате да си жена да се пазиш ама да си момчеее пфуу не мога да си представя какво ти е :D

padnaloblak
12-18-2009, 20:31
хмм с една фр си казахме на шега че до 18 ще го направим :D тя ме изпревари. обаче сега съм намерил много свястно момиче с което за сега върви вс по вода и ако в крайна сметка сме заедно най-вероятно ще е с нея . :D мое пък и да си изпълня обещанието 8-)

пп: за протокола моята фр обича страшно мн гаджето си и не е тръгнала с него за да го направи...

siyancheto
12-19-2009, 11:53
Ами аз съм на 14 и мисля , че още не ми е дошло времето..може би когато стана на 16 или 17 .А човека с който ще го направя трябва да бъде човек на който имам доверие ;-) ;-) ;-)

stefanov
12-19-2009, 11:57
http://i3.photobucket.com/albums/y62/dominiquerave/DudeThatsGay.jpg :razz:

onqtam
12-19-2009, 20:07
:-o

bebecrazy
12-21-2009, 13:47
Определено намерих човек ,с когото искам да съм и то е осъзнато.Определено не мисля ,че съм безумна влюбена или нещо от сорта,но знам ,че ако го направя наистина ще бъде нещш невероятно. Но не съм сигурна,защото мисля ,че не съм достигнала годините и това ми е единствения проблем. Най-хубавото е ,че той не ме притиска нито ми намеква нещо,но аз определено искам ужасно много .

buuu
12-21-2009, 14:21
хаха еми с човек който ме обича такава каквато съм уважава ме и ми има доверие ..ест и аз на него. (: не бързам за никъде .. и още не се чувствам напълно готова :) (на 16 съм след 5 месеца правя 17 :) )

IoNiiTyYy
12-21-2009, 18:36
Има време .. рано или късноо .. :)

krem4et0
12-21-2009, 21:44
Не си разваляйте сватбата с първи секс. ОК, оженете се девствени, но не го правете първата нощ след сватбата. Едно на ръка, че ще сте уморени. Друг е въпросът, че ще развали удоволствието от сватбата. Защото сексът между двама девственици е всичко друго, но не и романтичен и прекрасен. Може да не боли, може да стане веднага, но едва ли. Първият секс често е болезнен, има кръв, дискомфорт и при двамата, притеснение, срам, страх. Да, не съм девствена. В един момент и аз мислех като теб, но беше отдавна. Не мога да си представя да се омъжа за човек, който не познавам напълно и който не ме познава изцяло. Сексът много променя отношенията, връзката между хората, може да ги сближи, но може и да ги раздели. Това, че се обичате не значи, че винаги сексът ще е чудесен. Първите пъти няма да е невероятен. Водя сексуален живот от близо 4 години с 1 мъж. Първи сме си и аз с цялото си сърце вярвам, че ще сме си и последни. Но колкото и да се обичахме преди, чувствата ни след това избуяха. Не мога да го опиша. Има 1 момент на интимност, който дори и да правите всичко заедно и даже всичко в леглото без проникване, нищо не го наподобява. Това е мига, в който ставате 1 същество, 1 организъм, движите се в общ ритъм и сърцата ви бият близо 1 до друго в ритъма на страстта, желанието, обичта, себеотдаването. Обожавах и преди приятеля си. Но от момента, в който почувствах това (и това не беше при първия ни секс), знам че това е ТОЙ. Усеща се с цялото ти същество, че желаеш този миг на единение да е вечен. Усещаш, че ако не сте сляти в 1, вие сте незавършени. Да, аз така разбрах, че той е моята половинка. Просто си паснахме идеално и достигнахме това ниво, в което не правим секс с телата, а с душите си.

Пожелавам го на всички да го изпитат 1 ден. Ако е имало момент, в който съм се венчала пред небето и Бога с него, това е този миг. И всеки път когато това се случи, аз знам, че това е моят мъж, определен ми от живота, съдбата. Да, може да не е мой съпруг по смисъла на българското законодателство, но в сърцето и душата ми друг мъж за мен няма.

s70rm3r
12-21-2009, 21:49
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)


Разбира се че ще бъде с любимата. Все още съм девствен (дано утре не..) не мога да чакам някоя уличница да ми дойде с ключа за свободата ми.
По-добре да чакам.. да чакам но да знам че рано или късно деня идва.

bebkata
12-21-2009, 21:50
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)

Хмм .. Ами аз смятам да го направя , когато се чувствам готова с точния човек :)
А колкото до теб .. Амии не мислиш ли , че ако запазиш всичко за първата брачна нощ с любимата после може да ти омръзне или да се питаш как би било и с друга жена ?! :?

Park
12-21-2009, 22:29
чудно ми е тези дето чакате любовта на живота си и перфектния човек .. как ще разберете че е той ?

някъде из темата четох че някой/я го е дочакал/а и .. после заебавка ..

така че очаквайте първия път да е и последен с този човек =]

Sirius
12-21-2009, 22:55
Хахахаха първата брачна нощ бъркаш в гащите на жена ти и набарваш голяма космата анаконда. :razz: :razz: :razz:

Не мисля че нормално момче би писало такива неща като автора на темата. Най-вероятно си педерас или си прекалено зле да си намериш нещо за плющене.

Park
12-22-2009, 05:34
Не мисля че нормално момче би писало такива неща като автора на темата. Най-вероятно си гей или си прекалено зле да си намериш нещо за плющене.

или не е гей и си има за 'плющене' само че чака идеалния момент :?

Sirius
12-22-2009, 12:28
За момчетата всеки момент е идеален. :razz:

Azgalor
12-22-2009, 12:50
За момчетата всеки момент е идеален. :razz:
Ееее стига бре, не сме чак такива безсрамници (Е има и такива де, не отричам) :)

hanovete
12-22-2009, 13:36
секса с чувства е най-добрият ,но като за първи път нема мислите много за чувства а затова "абе къде и е дупката не мога да я уцеля"....първия секс никога не е очароващ дори и за момче но послеее влезеш ли в системата халифакс нема излизане само затва мислиш :D

Robe
12-25-2009, 22:05
Бахти колко глупости изчетох не е истина....... Да си дествен било гордост? ХАХА Като си дествен си бил уникален пред приятелитети защото те не били девствени.... ОМГ Не мога да разбера как можете да се въздържате от най-хубавото нещо на света СЕКСА. Просто мога да кажа на сички девственици пазете се до сватбата но да знаете много изпускате.........

swete
12-25-2009, 22:40
Robe браво на теб .....току що с твоя коментар каза на всички 11-12-13 пикли да се нае*ат с първия срещнат батко на улицата.и аз не съм кой знае колко голяма.на 15 съм и се гордея с това че съм девствена....не споделям мнението за първата брачна нощ,но със сигурност ще го направя с човек който ме обича и цени,защото без малко 1 път да бъде не едно хубаво нещо,а нещо не по мое желание.... :(

stupid0boy
12-25-2009, 23:14
Първия път би трябвало да е с любовта на живота ти... но не след това да минеш още 2-3.... понеже най - добрата ми фрка... го направи с гаджето и което така обичаше... и после като скъсаха (14 години за пръв път) 2 години прекара в мъка и ебане с още 4 човека...

laila_94
12-26-2009, 11:17
Това е супер романтично,но като се замисля може да дойде ден не дай си боже да се скарате и тогава ще съжаляваш,че не си опитал секс с друга.А и тази връзка,която имате с приятелката ви е наистина платонична,всъщност това е най-хубавата,романтичната,прек расна възка ,ама аз съм на друго мнение всичко трябва да се опита а и така както се говори за 2012 ... :D Гледаш дойде края на света и си девствен ...

Robe
12-27-2009, 03:53
Robe браво на теб .....току що с твоя коментар каза на всички 11-12-13 пикли да се нае*ат с първия срещнат батко на улицата.и аз не съм кой знае колко голяма.на 15 съм и се гордея с това че съм девствена....не споделям мнението за първата брачна нощ,но със сигурност ще го направя с човек който ме обича и цени,защото без малко 1 път да бъде не едно хубаво нещо,а нещо не по мое желание.... :(Eeeee chak pyk na 11 godini ne be primerno na 15-16-17 e normalno da zapochnesh polov jivot (razumen i predpazliv estestveno). I ne s vseki sreshnat mi s averite si ........ tova vi e problema na vas vkarvate si mn lubovni filmi i turski sapuneni seriali........... nqmate nikakfo sexualno jelanie daje nqkago vi sa chudq kak izdyrjate. o.O I 1viq pyt ne e nishto po razlichno ot sledvashtite prosto shtot neznaesh kakfo e i si malko pritesnen/a no dori kato sa razchupi leda i tova ne sa oseshta veche zavsisi ot choveka :)

p.s. sorka za latinicata v zala sym :(

krem4et0
12-27-2009, 08:13
Това не е оправдание - има кирилизатори.
Ползвай ги!

Да ти кажа, аз трюфели не съм яла и не ми се ядат, защото е нещо вкусно да речем. Може би от любопитство, ама като не знам какво е,няма как да го искам супер много. Същото беше със секса. Като не бях правила, все ми беше тая. Като не знаех какво е...не ме бъркаше, че не правя. \Сега, като съм бръкнала в кацата с меда, спирка няма, но преди бях меко казано безразлична към тези отношения.
Не живея в сериал или романтичен филм. Просто възприемам секса по по-друг начин. Той при мен се изживява най-напред на 1 друго, духовно ниво, а не на физическо. За мен е било от изключителна важност да обичам човека, с който ще го направя, да ме обича, уважава и цени, да е мил, нежен и внимателен и да се познаваме добре. Да, гордея се, че съм съблюдавала принципите си и съм усетила красотата на секса с любов. Сега нямам желание за опитам друг, защото той ти дава едно по-различно от физическото единение. Чувствам как се сливаме в 1 - тяло, душа, сърца, чувства, хармония.

Robe
12-27-2009, 14:25
Това не е оправдание - има кирилизатори.
Ползвай ги!

Да ти кажа, аз трюфели не съм яла и не ми се ядат, защото е нещо вкусно да речем. Може би от любопитство, ама като не знам какво е,няма как да го искам супер много. Същото беше със секса. Като не бях правила, все ми беше тая. Като не знаех какво е...не ме бъркаше, че не правя. \Сега, като съм бръкнала в кацата с меда, спирка няма, но преди бях меко казано безразлична към тези отношения.
Не живея в сериал или романтичен филм. Просто възприемам секса по по-друг начин. Той при мен се изживява най-напред на 1 друго, духовно ниво, а не на физическо. За мен е било от изключителна важност да обичам човека, с който ще го направя, да ме обича, уважава и цени, да е мил, нежен и внимателен и да се познаваме добре. Да, гордея се, че съм съблюдавала принципите си и съм усетила красотата на секса с любов. Сега нямам желание за опитам друг, защото той ти дава едно по-различно от физическото единение. Чувствам как се сливаме в 1 - тяло, душа, сърца, чувства, хармония.Благодая за изчерпателното мнение :) Съгласявам се с тебе. Но като гледам половината теми в форума са "да му пуснали?"; "Ще ме остави ли да му пусна?" и гледам се дълги връзки повечето (6 месеца - 1 година). Тези момичета не са готови да поемат отговорност към 1 връзка (съответно и секса...), щом за такъв дълъг период не готови на рискове с любимия човек с кой тогава? И сички девственици така приказват се едно вече е модерно...... къде отидоха онези времена където девственяците за задръстени. ? Tell me :)

awerw
12-27-2009, 14:57
:D пи4 пе4ен си ако издържи6 :razz: аз нз кога 6се оженя :D но с първото гадже мисля да го правя второто де 4ек :D

gret4ety
12-27-2009, 15:02
:D пи4 пе4ен си ако издържи6 :razz: аз нз кога 6се оженя :D но с първото гадже мисля да го правя второто де 4ек :D Ти досега не си Ли имал Гадже :shock:


Аз не съм мислила кога ще си изгубя девственоста. Не всички действия са обмислени и не винаги може да си подготвен за тях. Когато стане тогава :)

Charmine
12-27-2009, 21:18
Да ви кажа честно вие сте късметлии, аз още не съм се целувал та какво остава за секса... :(

Jessie
12-27-2009, 23:07
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)

Няма да те нападам или нещо подобно, но повярвай ми (по думите ти съдя, че си момче) - няма да издържиш без секс до тогава. ;ддд

Jus7DreamBoy
12-27-2009, 23:11
:razz: :razz: :razz:

DieselBlood
12-28-2009, 00:20
Когато открия правилното момиче.Аз съм на 16 години и съм изкарал без секс толкова време,та още малко ли не мога да почакам.

pitona666
12-28-2009, 01:37
и аз съм така решил съм да съм девствен имал съм много възможности да я изгубя ама съм се заклел! подкрепям те с това евала не съм само аз! дано да има още много такива хора :grin: :grin: :grin: :) :)

Samoten89
12-28-2009, 06:22
Когато ми се отдаде възможност. Защо да чакам до брачна нощ и т.н.?

KandidatZaSlava
12-28-2009, 23:53
Девтстено момиче
с ръцете ледени
с косми необърснати
как ухаеш на сирирни х2

Дествено момиче
с ръцете ледени
с косми необърснати
как ухаеш на сърми х10


8-) 8-) 8-)

krem4et0
01-03-2010, 14:52
Robe, ние се чакахме година и половина, но реално бяха 9 месеца, защото останалите 9 бяхме разделени чисто физически. Сега от моята си позиция разбирам, че е било може би малко късно, но той не смята така. Казва, че такова опознаване ни е било нужно, за да се доверим 1 на друг. Аз се боях от хиляди неща, знам че и той също. Връзката ни вървеше по 1 начин и ме беше страх да променя посоката й. Неизвестното е интригуващо, но и плаши. Аз бях уплашена. Не от него, не от самия секс, а от промяната, която неминуемо ще стане. Да, промяна имаше. И хубаво, и лошо. 4 години сега караме така и мислим за друга промяна съвсем скоро. Искам я от 2 години. Това е най-голямото ми желание към момента, но ме е страх. Не знам дали промяната ще е добра или не. Боя се до мозъка на костите си, а едновременно с това го искам много. Е, така беше и с първия секс. Знам,че човек който не опитва да прави нови еща, не се развива, но......трябва да преодолее себе си. На някои хора им е нужно 2 дни, на други - 2 години.

b3b3t0y
01-03-2010, 15:20
Не съм се замисляла толкова с кой... Има доста кандидати(за слава) а пък на въпроса Кога? .. Ми 14-15.. скоро :-)

Alex4o0o
01-03-2010, 17:08
Аз за себе си предпочитам да е за 1 нощ...

bezsramnicata5
01-03-2010, 17:37
не съм мислила ... :-$

fire_magic
01-03-2010, 17:51
OMFG http://www.laymark.com/i/m/m146.gif

rapple
01-03-2010, 18:26
Не си разваляйте сватбата с първи секс. ОК, оженете се девствени, но не го правете първата нощ след сватбата. Едно на ръка, че ще сте уморени. Друг е въпросът, че ще развали удоволствието от сватбата. Защото сексът между двама девственици е всичко друго, но не и романтичен и прекрасен. Може да не боли, може да стане веднага, но едва ли. Първият секс често е болезнен, има кръв, дискомфорт и при двамата, притеснение, срам, страх. Да, не съм девствена. В един момент и аз мислех като теб, но беше отдавна. Не мога да си представя да се омъжа за човек, който не познавам напълно и който не ме познава изцяло. Сексът много променя отношенията, връзката между хората, може да ги сближи, но може и да ги раздели. Това, че се обичате не значи, че винаги сексът ще е чудесен. Първите пъти няма да е невероятен. Водя сексуален живот от близо 4 години с 1 мъж. Първи сме си и аз с цялото си сърце вярвам, че ще сме си и последни. Но колкото и да се обичахме преди, чувствата ни след това избуяха. Не мога да го опиша. Има 1 момент на интимност, който дори и да правите всичко заедно и даже всичко в леглото без проникване, нищо не го наподобява. Това е мига, в който ставате 1 същество, 1 организъм, движите се в общ ритъм и сърцата ви бият близо 1 до друго в ритъма на страстта, желанието, обичта, себеотдаването. Обожавах и преди приятеля си. Но от момента, в който почувствах това (и това не беше при първия ни секс), знам че това е ТОЙ. Усеща се с цялото ти същество, че желаеш този миг на единение да е вечен. Усещаш, че ако не сте сляти в 1, вие сте незавършени. Да, аз така разбрах, че той е моята половинка. Просто си паснахме идеално и достигнахме това ниво, в което не правим секс с телата, а с душите си.

Пожелавам го на всички да го изпитат 1 ден. Ако е имало момент, в който съм се венчала пред небето и Бога с него, това е този миг. И всеки път когато това се случи, аз знам, че това е моят мъж, определен ми от живота, съдбата. Да, може да не е мой съпруг по смисъла на българското законодателство, но в сърцето и душата ми друг мъж за мен няма.

Това мнение е много красиво . . .

sparco0
01-03-2010, 18:27
ААААА НЕ НЕ.Това не е за мен.Живея си живота на макс.Някой ден човече ще съжеляваш БРУТАЛНО!! Ама тогава ще си на 25 няма да си толкова вървежен колкото сега.Така,че избора си е твой.Аз моя си го направих отдавна.Бой колкото можеш .. ;)

sadboy95
01-04-2010, 23:29
Ще се въздържам докато намеря някоя която обичам истински .

Robe
01-05-2010, 02:07
Robe, ние се чакахме година и половина, но реално бяха 9 месеца, защото останалите 9 бяхме разделени чисто физически. Сега от моята си позиция разбирам, че е било може би малко късно, но той не смята така. Казва, че такова опознаване ни е било нужно, за да се доверим 1 на друг. Аз се боях от хиляди неща, знам че и той също. Връзката ни вървеше по 1 начин и ме беше страх да променя посоката й. Неизвестното е интригуващо, но и плаши. Аз бях уплашена. Не от него, не от самия секс, а от промяната, която неминуемо ще стане. Да, промяна имаше. И хубаво, и лошо. 4 години сега караме така и мислим за друга промяна съвсем скоро. Искам я от 2 години. Това е най-голямото ми желание към момента, но ме е страх. Не знам дали промяната ще е добра или не. Боя се до мозъка на костите си, а едновременно с това го искам много. Е, така беше и с първия секс. Знам,че човек който не опитва да прави нови еща, не се развива, но......трябва да преодолее себе си. На някои хора им е нужно 2 дни, на други - 2 години.Хе чак пък страх е малко пресилено според мен, бих казал притеснение?. Доста сте чакали определено.. явно найстина държиш на човека до себе си. Продължавайте все така лошо няма... евала найстина много точно го каза "човек който не опитва да прави нови еща, не се развива, но......трябва да преодолее себе си. На някои хора им е нужно 2 дни, на други - 2 години" обаче за 2 години можеш да изтървеш доста работи, даже и в най-хубавите си години. :)

ifilinnchica
01-31-2010, 13:11
ами ако се разведете кво ще прайш бе авторе?? :D

Charmine
01-31-2010, 13:40
Ми, пак ще се среща с Деса(дясната) :D :D 8-)

TheX
01-31-2010, 14:13
Ми, пак ще се среща с Деса(дясната) :D :D 8-)

И Лили 8-)

c0ci
01-31-2010, 14:31
или двете Лилии http://s4.rimg.info/98abbcca27d11a12e9e0906ff8f75967.gif

playboyche
01-31-2010, 14:42
Мислиш ли,че ще разбереш,че тя е единствената,ако не спиш с нея до брачната нощ или ти щом разбереш отрано ще й предложиш?

+++ :) :)

eXpl0d3
01-31-2010, 14:45
OMFG http://www.laymark.com/i/m/m146.gif

TheX
01-31-2010, 14:55
или двете Лилии http://s4.rimg.info/98abbcca27d11a12e9e0906ff8f75967.gif

Само ги подай насам :oops:

Hilary_
01-31-2010, 15:06
мм май тук съм писала .. :lol: и все пак ..

По принцип не се замислях много кога ще стане това, защото според мен не трябва да се случва по график, но на последък се замислям, че може би това ще е последната ми година като монахиня ии чак ми става тъжничко .. :lol:
А с кой .. с човека, който обичам и който ми отвръща със същото! :-)

uBuTo
02-03-2010, 15:10
горките наивни дечица ..

Shadowsogirl
02-03-2010, 16:12
Аз не мисля да чакам до първата брачна нощ. Не вярвам, че ще е перфектно, не вярвам, че ще идеално, нито, че ще изпълнено с романтика, свещи, червено вино и листенца от рози по леглото. Бих искала да е така /в някакви блянове, които не могат да се сбъднат/, но знам, че не може да е така. Не вярвам, че ще е с човека, за който след това ще се оженя, с който ще прекарам живота си. Имам чувството, че не искам да е така. Искам да опитам от всичко, а не след десет години или петнайсет, да се обърна назад и да знам, че е можело да пробвам, да избирам, да преценявам, за да избера най-подходящия за мен. Защото за тия, които на петнайсет-шестнайсет се говори, че са най-големите ку*ви и уличници, понеже спали с петима или шестима в последствие създават страшно здрави семейства, именно поради тая прича - били са не с едно или две момчета, и имат да възможност да си изберат такъв, с който искат да бъдат завинаги..
Та, искам да кажа... Знам, че тоя с койтоще изгубя девствеността си няма да бъде любовта на живота ми, но в крайна сметка, ако чакам идеалния до сватбата и в последствие се окаже, че въобще не е идеален за мен?

silky92
02-03-2010, 17:34
Хмм интересна тема , а най-интересното ще е след време когато си чета коментара. След две седмици ставам на 18 и да определено съм мислила за това ,няма и как да е иначе особенно ,ако се появи човек към когото не си безразличен .Определено не смятам ,че ще е както красивите истории или по-скоро "както по филмите" това си е просто един момент ,през който всеки преминава. На принципа съм ,че е по-добре да бъде с човек към когото имам чувства и тогава когато съм сигурна ,че го искам наистина. В момента съм сигурна и знам ,че ще се случи скоро и въпреки ,че след време може да съжалявам ,че съм избрала този човек ,знам поне че ще съм го направила с човек към когото съм имала чувства .

wizzybizzy123
02-03-2010, 17:42
мм май тук съм писала .. :lol: и все пак ..

По принцип не се замислях много кога ще стане това, защото според мен не трябва да се случва по график, но на последък се замислям, че може би това ще е последната ми година като монахиня ии чак ми става тъжничко .. :lol:
А с кой .. с човека, който обичам и който ми отвръща със същото! :-)


:) +

1892sophia1912
02-13-2010, 17:24
товa не е по плaн (cпоред мен), товa cтaвa от изблик нa cтрacт между 2мa (или поне тaкa го миcлиa aз, нз) 8) :P

1vkatA
02-13-2010, 17:43
Ахахахах...девственоста ми я няма...обаче трябва да ви кажа(на тези които се пазите) че е много относително нещо секса и чувствата!!
преди няколко годинки срещнах 1-та си любов...нямаше друга такава изпепеляваща любов,като по филмите бе,чувства,романтика и т.н. обаче дойде деня да го направим...
1-я път айде той както и да е ..ужас..2-я пак така и трвтия и четвъртия...
ние не си подхождахме в леглото :? беше ужасно...когато започвахме да го правим изчезваха и чувства и всичко...

Така че моя съвет..имаш си сериозен приятел/ка...ами като сте решили да сте заедно "завинаги" опитайте се как сте и заедно в леглото...да не съжалявате после ...

ozzy
02-13-2010, 18:11
за за ! забранения плод е най-сладък !

1892sophia1912
02-13-2010, 20:12
aми зa сегa си ниaмaм, но обмислиaлa съм го. Мислилa съм нaд товa 4е и 1 път триaa дa е с ниaкой с който ниaмa дa съжелиaвaме и дa ни е срaм дa кaжем (aко ни питaт) :) 8)

snake223071
02-13-2010, 22:14
Знам, че е старомодно, но съм Уникален! :)

аххахахах болен човек аз когат ми падне ще я одрусам едно хубаво

FuReRa
02-14-2010, 10:06
Аз имам сериозна приятелка.. от 2 години сме заедно и скоро ще и предлагам.. и двамата сме девствени, вярваме си и сме си решили сефтето да е първата брачна нощ! :)
XJAXAAXHAXHHAXHAXHAXHAXHAXHAXHXAHXAHXAH AHXHXAHXAHAXAXHHAXHAXAXHhXAAX Успех !!!

NiksSsSs
02-14-2010, 11:24
Така.... Аз съм вече почти на 15 и мисля скоро да изгубя девствеността си, при това с момичето , харесвам и мисля също че и тя иска да го направим, но да видим какво ще стане. Стискайте ми палци :-D :-D :grin: :grin: 8)

SmilezZz
02-14-2010, 11:52
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си?
Ами когато съм готова
С кого?
Ами с правилния,и с човек,с който се обичаме
Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D
Ще издържиш ли дотогава :lol:

ThisIsMe
02-14-2010, 18:31
браво на теб! аз също не смятам да бързам.Имам точния човек ,но искам да почакам максимално дълго :)

teenems
02-14-2010, 19:55
Когато му дойде времето ще го усетя.
Все още мисля ,че ми е рано ..
Не искам да се на**а с някой и да го за**а ..
Аз преди също си мислех да се пазя за 1 брачна нощ ,ама не знам ;д

kypo
02-14-2010, 21:06
аз съм. искам алекс93 да ме отрака 8-)

wenDy92
02-14-2010, 21:14
първата брачна нощ,
с тази с която ще съм цял живот! :-D

а какво те кара да мислиш, че брака е гаранция за вечна любов?
и изобщо кво значение има дали ще е първата брачна нощ или преди това? Това е твоето решение, уважавам го, но е глупаво да мислиш, че ще го направиш с жената, с която ще си цял живот, защото няма гаранция... не можеш да си сигурен дали ще сте заедно вечно, сега се обичате, щастливи сте и всичко е точно, но след 10-15 години дали ще е така?

AlaBalaa
02-14-2010, 21:59
аз съм. искам алекс93 да ме отрака 8-)
на опашката моля :D шегувам се
та по темата още не съм на 16 съм за сега нямам приятелка и мисля, че няма да е скоро, но сигурно на 17 тая година вече няма да съм девствен

Everytime
02-15-2010, 16:39
много малко хора мога да изтърпят до тогава , евалата пич дано изтраеш.Иначе няма нищо лошо в това да си чист и да се пазиш само за една жена даже е супер,ако и тя е девствена ще си спестите зарази :-D

EmiKodaTiKaja
02-15-2010, 17:40
Само за девствени!
Мисли ли сте кога ще загубите девственоста си? С кого? Аз лично съм решил да се пазя до първата брачна нощ, колкото и трябва да чакам. Решил съм сефтето да е с любимата, с тази с която ще съм цял живот! :-D


Моля не започвайте да пишете коментари от сорта - ти луд ли си и др. Нека всеки девстен да даде своето "решение". :)

еми ко да ти кажа...респект ако изтраеш...или тя изтрае :-D

XTREMEFREERIDE
02-15-2010, 17:53
На 15 съм,имам сериозен приятел от 2 години,вярвам му,но още не съм го поискала.Ще го направя тогава,когато го поискам вътрешно и когато съм сигурна,че няма да съжалявам за избора си.

BiGBaDWolF
02-16-2010, 15:28
Действай до като си млад не се знае до кога ще си на този свят .. има рима и верно (малко песимистично но е истина ...)

AlokiNn
02-16-2010, 15:30
На 15 съм,имам сериозен приятел от 2 години,вярвам му,но още не съм го поискала.Ще го направя тогава,когато го поискам вътрешно и когато съм сигурна,че няма да съжалявам за избора си.Мислила ли си поне малко за него? Прим че той го желае.. и се сдържа само заради теб

ReachlessGirl
02-16-2010, 15:31
На 15 съм,имам сериозен приятел от 2 години,вярвам му,но още не съм го поискала.Ще го направя тогава,когато го поискам вътрешно и когато съм сигурна,че няма да съжалявам за избора си.
Това ми хареса!! ;-)

spexx
02-16-2010, 18:31
евала човек !!! малко хора биха го направили това . :)))



на 17 съм и при мен това е цел.. да се пазя до първата брачна нощ . Не виждам нищо лошо в това. Може да ви се струва смешно (някои хора) , но преди хората много често са го правили ( да се пазят) :) . Не е старомодно , всичко е до личната представа към целите в живота . И от сорта " ако не е добра/добър в леглото" са пълни глупости .. и кво ? ти си със твоя партньор , обичаш го , боготвориш го и накрая нещо ви куца в леглото ? е и ? веднага ще го напуснеш ли ?след всичко през което сте минали , ще го захвърлите заради секса ? то по тази логика той може да остане сам цял живот бе ! всеки проблем може да се реши с малко желание и смелост . :)))))
:-P :-P :-P :-P

Jigi
02-17-2010, 12:33
Не мога да си намеря свястно девойче . end of line

Phantom93
02-17-2010, 12:35
Действай до като си млад не се знае до кога ще си на този свят .. има рима и верно (малко песимистично но е истина ...)
Предпочитам да живея кратко, но да съм щастлив със свястно момиче до мен ;).

BiGBaDWolF
02-17-2010, 13:00
Ххх и приятелката ми беше ''девствена'' и не правихме секс около година до като не разбрах че се натиска с 10 човек от нейния град (живеем в различни градове на по 10 км растояние) виждахме се доста често но ... От тогава за мене девствени НЯМА :D И с такава повече няма да тръгна до като не се уверя че е такава :smt040

HotSexyDoll
02-21-2010, 09:38
е хубаво сте решили няма лошо :-)