PDA

View Full Version : Фетиш чорапи, крака - при момичета



anika17
12-13-2009, 20:32
Здравейте.
Ще ви разкажа за мой фетиш, който може да ви се стори малко странен.
Още от малка 11-12 (сега съм на 17) харесвам миризмата на чорапите си. От един случай преди година започнах да харесвам и чужда миризма (само женска), като заниманието ми прерастна в нещо по-различно.
Всичко започна един ден, когато бяхме с моя приятелка в тях. Тя си събу чорапите и ги хвърли на леглото пред мен, където лежахме. Тя знае за моето хоби и ми каза да и ги помириша. В началото отказах, но после се съгласих. Неочаквано за мен миризмата и ми хареса, тогава тя ми каза да помириша краката и. Направих го, това някак ме възбуди и аз я близнах по пръстите. Тя каза, че и е харесало и аз започнах да я хапя и ближа, ходилата, пръстите и между тях. Тя каза, че това е страхотно удоволствие и започнахме да го правим двете една на друга. На мен също ми хареса изключително много и оттогава до днес го правим много често 1-2 пъти на седмица, дори и сме снимали клипчета с камера. Така стигаме и до оргазъм. Маструрбираме една срещу друга, миришейки си чорапите и ближейки си краката.
Някои сега ще кажат, че е гнусно ще имат право за себе си, но не и за нас. Това ни харесва и не смятаме да плащаме данък обществено мнение.
Просто исках да питам голяма рядкост ли сме двете, или има и други foot-sock фетишистки, представителки на нежният пол?
Благодаря за вниманието

vesito0
12-13-2009, 20:36
омг :lol:
аз лично не го приемам за много нормално това 8-)

hoooodyhoooooo
12-13-2009, 20:38
Браво, че си признаваш :) Това е голяма смелост, тук, точно в този форум, където до 20 минути ще има 300 мнения от типа "Ти луда ли си?". Ами защо да не ви харесва, интересна миризма е. Не съм пробвал лично, и не знам какво е, но съм така устроен, че не отричам нищо, преди да съм го пробвал. Има различни възбуждащи миризми. Аз се кефя на приятелката ми като и помириша бельото понякога, както и миризмата на бензин или на горящи клечки кибрит много ме възбуждат (но не по едно и също време :D - да не ми помислите за подпалвач ей :D )

anichka12345678
12-13-2009, 20:45
Здравейте.
Ще ви разкажа за мой фетиш, който може да ви се стори малко странен.
Още от малка 11-12 (сега съм на 17) харесвам миризмата на чорапите си. От един случай преди година започнах да харесвам и чужда миризма (само женска), като заниманието ми прерастна в нещо по-различно.
Всичко започна един ден, когато бяхме с моя приятелка в тях. Тя си събу чорапите и ги хвърли на леглото пред мен, където лежахме. Тя знае за моето хоби и ми каза да и ги помириша. В началото отказах, но после се съгласих. Неочаквано за мен миризмата и ми хареса, тогава тя ми каза да помириша краката и. Направих го, това някак ме възбуди и аз я близнах по пръстите. Тя каза, че и е харесало и аз започнах да я хапя и ближа, ходилата, пръстите и между тях. Тя каза, че това е страхотно удоволствие и започнахме да го правим двете една на друга. На мен също ми хареса изключително много и оттогава до днес го правим много често 1-2 пъти на седмица, дори и сме снимали клипчета с камера. Така стигаме и до оргазъм. Маструрбираме една срещу друга, миришейки си чорапите и ближейки си краката.
Някои сега ще кажат, че е гнусно ще имат право за себе си, но не и за нас. Това ни харесва и не смятаме да плащаме данък обществено мнение.
Просто исках да питам голяма рядкост ли сме двете, или има и други foot-sock фетишистки, представителки на нежният пол?
Благодаря за вниманието Несъм го правила и едва ли ще го направя ,но щом на вас ви е кеф ,си го правете,най-вероятно много от хората тук ще кажат,че сте рядкост.Сигурна съм,че има и други като вас.. но няма да си го признаят.

t0d1t0
12-13-2009, 20:47
http://www.teenproblem.net/f/pravila.jpg (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

hoooodyhoooooo
12-13-2009, 20:52
http://www.teenproblem.net/f/pravila.jpg (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

Ее пак тея правила :) Какво става тука, човеко ?

NaOH
12-13-2009, 21:02
тоя яко ви ебава :lol:

seduction1mplex
12-13-2009, 21:05
тоя яко ви ебава :lol:
:D Много здраво..ма гледай другите се хващат..

t0d1t0
12-13-2009, 21:09
http://www.teenproblem.net/f/pravila.jpg (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

Ее пак тея правила :) Какво става тука, човеко ?
Офф ти си нов,а бе... ВИЖ ТОЧКА 11!!! ВСЯКА 2ра тема е ебавка!!!

Hilary_
12-13-2009, 21:09
блах .. не си оригЕнална .. :(

VilleBaby
12-13-2009, 21:10
Щом ви харесва , правете го.
Аз не познавам хора , които ги възбуждат чорапи и крака ама...всякакви ги има.
За мен е гнусно , но това си е мое мнение... :)

sifon4o
12-13-2009, 21:41
пфф аз един път както си бях легнал вечерта да спя в леглото съм си и само си сабух чорапите, щото бях забравил и аз ги бях носил цял ден в тез маратонки и само за малко ги помирисах и направо заспах на секундата просто :lol: за всички хора с инсомниа моите чорапи са насреща - ше ви успа !
:P

KASAPA
12-13-2009, 23:06
Вииий па с тия точки гаче ли откачихте!!!!

golqmumnik
12-13-2009, 23:24
Пробвай да си навирате чорапите във вагините 8)

anika17
12-13-2009, 23:28
тоя яко ви ебава :lol:

ако бях "тоя", щях просто да задам въпроса, дали има момичета, които се кефят на такива фетиши.
за момчетата знам че са много...


блах .. не си оригЕнална .. Sad

не се опитвам да бъда оригинална с това, което пиша.
просто казвам истината.
бих искала да чуя и други мнения, затова задавам въпроса

благодаря за отговорите

kolio94
12-13-2009, 23:43
звучи ми малко фалшива тази тема (не се обиждаи) иначе попринцип има някои които го харесват ,но повечето от тях са обратни може и ти да си не се притесняваи ако е така може и само да е миризмата както някои ги привличат много миризми (има случаи и със течности) трябваше да обесниш малко повече как ти деиства миризмата възбуждащо,приятно или каквото и да е тогава може би ще получиш конкретен отговор

anika17
12-14-2009, 00:03
звучи ми малко фалшива тази тема (не се обиждаи) иначе попринцип има някои които го харесват ,но повечето от тях са обратни може и ти да си не се притесняваи ако е така може и само да е миризмата както някои ги привличат много миризми (има случаи и със течности) трябваше да обесниш малко повече как ти деиства миризмата възбуждащо,приятно или каквото и да е тогава може би ще получиш конкретен отговор

:) така да е. не разбирам защо мислиш, че темата е фалшива, но ще обясня, без да се притеснявам ;)
не съм обратна, но съм би. спала съм с момиче не веднъж. харесвам преди всичко обаче момчета, имам си и приятел дори. въпреки това не ми пречи да се забавлявам с мои приятелки, без гаджето ми да знае (все още) :)
относно миризмата: не е приятна, както миризмата на парфюм напр. това е друг вид миризма и тя ми действа по-скоро възбуждащо, по точно ме разпалва, защото е много лична. това може би е същото, както някои мъже миришат женско бельо. миризмата на бельо м-у другото също ми харесва малко но..стига да не става въпрос за някаква висока степен на нечистоплътност.
ако е силна миризмата, във всички случаи е неприятно разбира се. тук не говоря за крайности

kolio94
12-14-2009, 00:09
звучи ми малко фалшива тази тема (не се обиждаи) иначе попринцип има някои които го харесват ,но повечето от тях са обратни може и ти да си не се притесняваи ако е така може и само да е миризмата както някои ги привличат много миризми (има случаи и със течности) трябваше да обесниш малко повече как ти деиства миризмата възбуждащо,приятно или каквото и да е тогава може би ще получиш конкретен отговор

:) така да е. не разбирам защо мислиш, че темата е фалшива, но ще обясня, без да се притеснявам ;)
не съм обратна, но съм би. спала съм с момиче не веднъж. харесвам преди всичко обаче момчета, имам си и приятел дори. въпреки това не ми пречи да се забавлявам с мои приятелки, без гаджето ми да знае (все още) :)
относно миризмата: не е приятна, както миризмата на парфюм напр. това е друг вид миризма и тя ми действа по-скоро възбуждащо, по точно ме разпалва, защото е много лична. това може би е същото, както някои мъже миришат женско бельо. миризмата на бельо м-у другото също ми харесва малко но..стига да не става въпрос за някаква висока степен на нечистоплътност.
ако е силна миризмата, във всички случаи е неприятно разбира се. тук не говоря за крайности отг. 1 мислех че е фалшива заради ранната възраст на харесване на този фетиш отг.2 сподели с приятеля си може да го направиш наи щасливия човек на света но ако се случи това (говора ест за 3ка :) ) гледаи да не го изолираш защото ще провалиш сичко явно миризмата ти деиства като "наркотично" вещество или като екстази отг.3 това че ти харесва защото е много лична те прави доста рядак тип човек вече няма толкова много като теб които вярват в интимността може би си 1 вид душебен човек

kolio94
12-14-2009, 00:12
п.с не се плаши от думата "фетиш" фетиш е отклонение в сексуалния контакт анално също е вид фетиш


п.с може да нямам опит в секуалния контакт но знам много повече от "пичовете" които е*ат наред ако имаш други въпроси попитаи не се срамуваи и успех надявам се да съм ти помогнал :)

anika17
12-14-2009, 00:31
доста точно обяснение. миризмата наистина ми действа наркотично или може би......като афродизиак. както моята собствена, така и чуждата
благодаря ти за отговора :)

ImmortalTechnique
12-14-2009, 02:52
п.с не се плаши от думата "фетиш" фетиш е отклонение в сексуалния контакт анално също е вид фетиш

Мда, наистина знаеш много.. :lol: :lol:

elito0o0o0
12-14-2009, 09:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Мааааайко.. паднах от столЯ братче :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

elito0o0o0
12-14-2009, 09:36
anika17 Мила! Ти си по-проста и от попа в църквата дет се напива всяка сутрин и на кръщенетата вместо да цъмбурка дечицата във свещената вода си завира главата да се посвести малко от алкохола... К`во да ти кажа.. Ти викаш,че не си обратна,ама същевременно си Би .. ка става т`ва? :lol:

anika17
12-14-2009, 12:51
anika17 Мила! Ти си по-проста и от попа в църквата дет се напива всяка сутрин и на кръщенетата вместо да цъмбурка дечицата във свещената вода си завира главата да се посвести малко от алкохола... К`во да ти кажа.. Ти викаш,че не си обратна,ама същевременно си Би .. ка става т`ва? :lol:

ти поредния(та) умник(ца) ли си?
не съм искала мнение на некомпетентни по темата заядливци.
ако няма да казваш нищо разумно, по добре не си отваряй устата въобще !
никой няма нужда от аматьорското ти мнение

elito0o0o0
12-14-2009, 16:23
Мда! Ти си яко тъпа! Изчезнаха всякъкви съмнения.. ;)

Hilary_
12-14-2009, 16:35
ти поредния(та) умник(ца) ли си?
не съм искала мнение на некомпетентни по темата заядливци.
ако няма да казваш нищо разумно, по добре не си отваряй устата въобще !
никой няма нужда от аматьорското ти мнение

оо извинявай, че не сме компетентни по твоята страст с миризмата на чорапи .. :shock: :shock:

на мен това ми прилича много повече на ебавка отколкто она реалност, но за съжаление явно е .. :shock:

elito0o0o0
12-14-2009, 16:37
ти поредния(та) умник(ца) ли си?
не съм искала мнение на некомпетентни по темата заядливци.
ако няма да казваш нищо разумно, по добре не си отваряй устата въобще !
никой няма нужда от аматьорското ти мнение

оо извинявай, че не сме компетентни по твоята страст с миризмата на чорапи .. :shock: :shock:

на мен това ми прилича много повече на ебавка отколкто она реалност, но за съжаление явно е .. :shock: точно ... аз к`во друго да й кажа освен,че е много тъпа..

anika17
12-14-2009, 17:23
ясни сте ми като бял ден.
комплексирани злобарки, форумът ви е втори дом. тук се чувствате сигурни, защото в нормалния живот сте пълни нули, в секса още повече.
не ме впечатлявате особено с това поведение, а обидите ви са повече от инфантилни.
честно казано - съжалявам ви

GET A REAL LIFE, BITCHES !

Hilary_
12-14-2009, 17:35
ясни сте ми като бял ден.
комплексирани злобарки, форумът ви е втори дом. тук се чувствате сигурни, защото в нормалния живот сте пълни нули, в секса още повече.
не ме впечатлявате особено с това поведение, а обидите ви са повече от инфантилни.
честно казано - съжалявам ви

GET A REAL LIFE, BITCHES !

бляя бляяя .. :lol: :lol:

Виж какво .. не знам колко съм ти ясна ама гледай на тебе да ти стане ясно, че с мен п*шки не може да си прави никой .. първо изобщо не съм злобарка съвсем откровено казах, че за мен това не е нормално .. какво злобарско виждаш в това? :lol: Форумът не ми е втори дом, но определено съм отдавна тук .. в реалния живот не можеш да казваш какви сме щоту не ни познаваш така, че не си прави такива илюзии, че много знаеш .. а секс - не правя!!! И ти не ме впечатляваш нито с държанието си, нито с нещо друго .. не съм те обиждала, а изказах мнението си .. ии нямам нужда от съжаление гледай си там "фетиша" ии не се занимавай с мен ..

п.с. Не е нужно да си осираш темата като се заяждаш с мен .. нека тези, които разбират и са компетентни да ти пишат .. 8-)

Lucyy
12-14-2009, 17:42
Момичета, не ви познавам но предлагам да спрете спора. 1-во не знаете дали тази тема е бъзик и ако не е и вие сте отсрещната страна на мястото на момичето, бас ловя че няма да ви е добре ;]] А ако е, майната му, не виждам защо трябва да се занимавате и да убиждате ;]] Нова съм тук, но това не ми пречи да направя забележка за некоректно държание, мисля защото тук виждам точно такова ;[[

Hilary_
12-14-2009, 17:46
Момичета, не ви познавам но предлагам да спрете спора. 1-во не знаете дали тази тема е бъзик и ако не е и вие сте отсрещната страна на мястото на момичето, бас ловя че няма да ви е добре ;]] А ако е, майната му, не виждам защо трябва да се занимавате и да убиждате ;]] Нова съм тук, но това не ми пречи да направя забележка за некоректно държание, мисля защото тук виждам точно такова ;[[

Къде видяхте обиди само не разбрах .. вече забранено ли е да се изказва собствено мнение? :shock: :shock: Нито съм я обижала нито смятам да го правя .. аз още в началото си казах, че според мен темата е ебавка ако не е така написах да й помогне някой, който може .. ебаси .. :shock: :shock:

TheReaper90
12-14-2009, 19:27
Отдавна ви чета и се чудя кога ще се регистрирам. Ето, че дойде момента.

Като ви гледам, се държите просто просташки. Вземете се пообразовайте малко. Този фетиш си е разпространен достатъчно. Това, че не сте чуали за него, не значи, че момичето пише измишльотини. И нямаше нужда да я обиждате, че е тъпа, като я наричате обратна и не можете да направите разлика между бисексуалност и лесбийство. И не..не я познавам, а просто изказвам недоволството си от държанието на някои хора.


Към авторката: Съвета ми е да не криеш от приятеля си..като за начало. Защото ако го разбере по-късно, може и да се почувства предаден. Ако държиш на него, де. А на тия тук, дето не ти вярват и те нападат, не им обръщай никакво внимание. Те са, като коне с капаци, които виждат само пред себе си и нищо друго. И като им кажеш, че имаш подобен фетиш си мислят за техните си крака и решават, че на всички са такива, след което следват коментари от рода на "това е гнусно" ;) без да осъзнават, че става дума за някаква хигиена все пак..
На Хилари пък хич не й обръщай внимание. Тя нито секс прави, нито знае що е то фетиш. Обича да е интересна просто ;)

chocolatee
12-14-2009, 19:56
:?

anichka12345678
12-14-2009, 20:09
Отдавна ви чета и се чудя кога ще се регистрирам. Ето, че дойде момента.

Като ви гледам, се държите просто просташки. Вземете се пообразовайте малко. Този фетиш си е разпространен достатъчно. Това, че не сте чуали за него, не значи, че момичето пише измишльотини. И нямаше нужда да я обиждате, че е тъпа, като я наричате обратна и не можете да направите разлика между бисексуалност и лесбийство. И не..не я познавам, а просто изказвам недоволството си от държанието на някои хора.


Към авторката: Съвета ми е да не криеш от приятеля си..като за начало. Защото ако го разбере по-късно, може и да се почувства предаден. Ако държиш на него, де. А на тия тук, дето не ти вярват и те нападат, не им обръщай никакво внимание. Те са, като коне с капаци, които виждат само пред себе си и нищо друго. И като им кажеш, че имаш подобен фетиш си мислят за техните си крака и решават, че на всички са такива, след което следват коментари от рода на "това е гнусно" ;) без да осъзнават, че става дума за някаква хигиена все пак..
На Хилари пък хич не й обръщай внимание. Тя нито секс прави, нито знае що е то фетиш. Обича да е интересна просто ;)
А защо някой ,който неправи секс изказва мнение ,а още по -малко като няма никаква престава от това що е фетиш немие ясно.Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!

Hilary_
12-14-2009, 20:34
това що е фетиш немие ясно.
Май ти не си на ясно .. ;д Фетишизма не е изцяло свързан със секс и всеки може да има ранзи фетиши .. ;д

Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.
:razz: :razz: :razz: :razz:

Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!
К'во да пробваме бе? Миризмата на чорапи ли? Ми не няма да го направя .. УБЕДЕНА съм, че няма да ми хареса!!! :? Като те дразнят знаеш .. излизаш от темичката и повече не се занимаваш .. бляя ..

anichka12345678
12-14-2009, 20:36
това що е фетиш немие ясно.
Май ти не си на ясно .. ;д Фетишизма не е изцяло свързан със секс и всеки може да има ранзи фетиши .. ;д

Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.
:razz: :razz: :razz: :razz:

Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!
К'во да пробваме бе? Миризмата на чорапи ли? Ми не няма да го направя .. УБЕДЕНА съм, че няма да ми хареса!!! :? Като те дразнят знаеш .. излизаш от темичката и повече не се занимаваш .. бляя ..
само спамиш ....

Hilary_
12-14-2009, 20:38
само спамиш ....

добре .. :lol:

anichka12345678
12-14-2009, 20:41
само спамиш ....

добре .. :lol: ари млък и по опитните да се изкажат

elito0o0o0
12-14-2009, 20:45
Ихаа злобарки човече.. Мда.. Явно съм най-злобния човек в този форум. То по всичко си личи ,че тая тема е здрава ебавка.. Ако не сте го разбралии.. Те да не са кучета,че да си лижат краката. Още малко авторката ще каже ,че си готви супа от смръдливи чорапи.. К`во повече да ви кажа.. Това ако не е простотия ,ей ма де съм.. Оставете Хилари щото тя не е виновна,че вие сте тъпи и я защитавате тая проста кифла.. ;)

anichka12345678
12-14-2009, 20:52
Ихаа злобарки човече.. Мда.. Явно съм най-злобния човек в този форум. То по всичко си личи ,че тая тема е здрава ебавка.. Ако не сте го разбралии.. Те да не са кучета,че да си лижат краката. Още малко авторката ще каже ,че си готви супа от смръдливи чорапи.. К`во повече да ви кажа.. Това ако не е простотия ,ей ма де съм.. Оставете Хилари щото тя не е виновна,че вие сте тъпи и я защитавате тая проста кифла.. ;) Всеки с неговото си мнение ,а за злобата вълще не е така ...

stereoman
12-14-2009, 20:58
Ихаа злобарки човече.. Мда.. Явно съм най-злобния човек в този форум. То по всичко си личи ,че тая тема е здрава ебавка.. Ако не сте го разбралии.. Те да не са кучета,че да си лижат краката. Още малко авторката ще каже ,че си готви супа от смръдливи чорапи.. К`во повече да ви кажа.. Това ако не е простотия ,ей ма де съм.. Оставете Хилари щото тя не е виновна,че вие сте тъпи и я защитавате тая проста кифла.. ;)

само като видя как се изразяваш ми става ясно що за човек си.

прочетох цялата тема.
чудя се тая хилъри, като е девствена, що дава мнение?
и защо нападате момичето, нали затова е форума, за да се обменя информация.
ако не сте нясно има хиляди момичета с този фетиш, вземете поровете малко в гугъл. това че ни си признават, означава че ге е срам
лично мое мнение е:
1. в секса всичко е позволено, колкото по-нестандартно - толкова по интересно.
2. ако всички мислят еднакво и правят само мисионерската, ще е доста скучно.
3. девствените да четат, може и нещо да научат от по опитните.
4 ...и няма нужда да злобеете така момичета, говори зле за възпитанието ви

sexyvel91
12-15-2009, 01:00
аман от комплексирани момичета в тоя форум, аника кам теб съм :grin: :grin:

BePoHuKa
12-15-2009, 01:24
Ихаа злобарки човече.. Мда.. Явно съм най-злобния човек в този форум. То по всичко си личи ,че тая тема е здрава ебавка.. Ако не сте го разбралии.. Те да не са кучета,че да си лижат краката. Още малко авторката ще каже ,че си готви супа от смръдливи чорапи.. К`во повече да ви кажа.. Това ако не е простотия ,ей ма де съм.. Оставете Хилари щото тя не е виновна,че вие сте тъпи и я защитавате тая проста кифла.. ;)

само като видя как се изразяваш ми става ясно що за човек си.

прочетох цялата тема.
чудя се тая хилъри, като е девствена, що дава мнение?
и защо нападате момичето, нали затова е форума, за да се обменя информация.
ако не сте нясно има хиляди момичета с този фетиш, вземете поровете малко в гугъл. това че ни си признават, означава че ге е срам
лично мое мнение е:
1. в секса всичко е позволено, колкото по-нестандартно - толкова по интересно.
2. ако всички мислят еднакво и правят само мисионерската, ще е доста скучно.
3. девствените да четат, може и нещо да научат от по опитните.
4 ...и няма нужда да злобеете така момичета, говори зле за възпитанието ви+++ Съгласна съм!!! Аз не съм пробвала, но порпинцип не обвинявам хората за нещата, които им харесват.. мен какво ме бърка дали някой друг ближе нечии крака? Това няма нищо общо с мен..

По темата: Не съм пробвала и ме съмнява да пробвам :-o Но, това не значи, че обвинявам някой.. дали темата е ебавка няма почти никакво значение, защото има други хора практикуващи неща от този сорт..

kolio94
12-15-2009, 02:36
Отдавна ви чета и се чудя кога ще се регистрирам. Ето, че дойде момента.

Като ви гледам, се държите просто просташки. Вземете се пообразовайте малко. Този фетиш си е разпространен достатъчно. Това, че не сте чуали за него, не значи, че момичето пише измишльотини. И нямаше нужда да я обиждате, че е тъпа, като я наричате обратна и не можете да направите разлика между бисексуалност и лесбийство. И не..не я познавам, а просто изказвам недоволството си от държанието на някои хора.


Към авторката: Съвета ми е да не криеш от приятеля си..като за начало. Защото ако го разбере по-късно, може и да се почувства предаден. Ако държиш на него, де. А на тия тук, дето не ти вярват и те нападат, не им обръщай никакво внимание. Те са, като коне с капаци, които виждат само пред себе си и нищо друго. И като им кажеш, че имаш подобен фетиш си мислят за техните си крака и решават, че на всички са такива, след което следват коментари от рода на "това е гнусно" ;) без да осъзнават, че става дума за някаква хигиена все пак..
На Хилари пък хич не й обръщай внимание. Тя нито секс прави, нито знае що е то фетиш. Обича да е интересна просто ;)
А защо някой ,който неправи секс изказва мнение ,а още по -малко като няма никаква престава от това що е фетиш немие ясно.Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се! "фетиш" има няколко значения 1 от тях е :Фетишът е неодушевен предмет, който, според представите на вярващите в това, притежава свръхестествени свойства. Най-разпространени фетиши са амулетите и талисманите.

В преносен смисъл фетиш е това, което е предмет на безусловно признание, сляпо преклонение. да от уикипедия е но нали сички сте разбирачи и като не разбирате не питате а "знаете" всичко ............................... не важи за сички

п.с евала за изречението "Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!" просто евала !

stereoman
12-15-2009, 03:28
прочетете Уикипедия и статията - Сексуален фетишизъм
оборва се и теорията на Фройд за произхода на фетишизма, която ми се вижда, честно казано - наивна. Съвременните теории за фетишизма са доста по логични. Според мен фетишизмът е запечатване на предмети, миризми или части от тялото в съзнанието, докато детето е малко. в последствие те се "прераждат" в сексуалните фантазии на човека и го карат да изпитва удоволствие от мисълта свързана с тях. това важи при мъжете и при жените. почти всеки има някакъв фетиш. за фетиш не се смята само мъжкия член и женския полов орган.
освен крака фетиши са също и гърдите, дупето или езика напр.
иначе казано всеки е в малка или голяма степен фетишист.

специално за краката, който си мисли, че това е само мъжки фетиш, много се лъже. как ще обясните толкова многото женски бдсм-двойки, които играят фут-фетиш, в роли, като доминиращи и подчинени?!

ето и малко копи пейст от espressivo-club . com

fetish
Думата е производна от португалското feitico (магия) и означава предмет с магическа сила (амулет, талисман, идол, кумир).

В сексуално отношение терминът се отнася за всичко, което носи удоволствие вследствие изпитването на безусловно признание и сляпо преклонение, фетишизъм. Визуалният контакт или телесният допир с обекта на обожание - предмет, материя, част от тяло или миризма - усилват еротичните усещания и водят до полова възбуда. Най-често това са аксесоари, високи токчета, латекс, кожа, коприна, корсет, ръкавици, бельо, жартиери, чорапи, пръсти, ходило, гърди, ханш, гръб, шия, въже, верига, маска, течност, парфюм...

Различните униформи и костюми също са широкоразпространен фетиш, както и професиите, свързани с тях - стрийптизьорка, порноактриса, стюардеса, полицайка, военен, медицинска сестра, лекар, водопроводчик, учителка, пожарникар, моряк, пилот. В съвременната сексология са познати дори фетиши като собствената личност или интелект (нарцисизъм), но в БДСМ фетиш може да бъде и коленичил подчинен или гордо изправен доминиращ.

TheReaper90
12-15-2009, 07:23
А защо някой ,който неправи секс изказва мнение ,а още по -малко като няма никаква престава от това що е фетиш немие ясно.Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!

И аз това викам, ама не слушат :?



Ихаа злобарки човече.. Мда.. Явно съм най-злобния човек в този форум. То по всичко си личи ,че тая тема е здрава ебавка.. Ако не сте го разбралии.. Те да не са кучета,че да си лижат краката. Още малко авторката ще каже ,че си готви супа от смръдливи чорапи.. К`во повече да ви кажа.. Това ако не е простотия ,ей ма де съм.. Оставете Хилари щото тя не е виновна,че вие сте тъпи и я защитавате тая проста кифла..

Както казах и в първия си пост - вземете се образовайте малко. Фетиша е достатъчно разпространен и както вече беше казано в темата "дали темата е ебавка няма почти никакво значение, защото има други хора практикуващи неща от този сорт..".

Между другото, позволено ли е от правилата да се обиждат другите потребители? :neutral:

anichka12345678
12-15-2009, 15:52
аман от комплексирани момичета в тоя форум, аника кам теб съм :grin: :grin: благодаря ти за подкрепата :oops:

anichka12345678
12-15-2009, 15:53
Отдавна ви чета и се чудя кога ще се регистрирам. Ето, че дойде момента.

Като ви гледам, се държите просто просташки. Вземете се пообразовайте малко. Този фетиш си е разпространен достатъчно. Това, че не сте чуали за него, не значи, че момичето пише измишльотини. И нямаше нужда да я обиждате, че е тъпа, като я наричате обратна и не можете да направите разлика между бисексуалност и лесбийство. И не..не я познавам, а просто изказвам недоволството си от държанието на някои хора.


Към авторката: Съвета ми е да не криеш от приятеля си..като за начало. Защото ако го разбере по-късно, може и да се почувства предаден. Ако държиш на него, де. А на тия тук, дето не ти вярват и те нападат, не им обръщай никакво внимание. Те са, като коне с капаци, които виждат само пред себе си и нищо друго. И като им кажеш, че имаш подобен фетиш си мислят за техните си крака и решават, че на всички са такива, след което следват коментари от рода на "това е гнусно" ;) без да осъзнават, че става дума за някаква хигиена все пак..
На Хилари пък хич не й обръщай внимание. Тя нито секс прави, нито знае що е то фетиш. Обича да е интересна просто ;)
А защо някой ,който неправи секс изказва мнение ,а още по -малко като няма никаква престава от това що е фетиш немие ясно.Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се! "фетиш" има няколко значения 1 от тях е :Фетишът е неодушевен предмет, който, според представите на вярващите в това, притежава свръхестествени свойства. Най-разпространени фетиши са амулетите и талисманите.

В преносен смисъл фетиш е това, което е предмет на безусловно признание, сляпо преклонение. да от уикипедия е но нали сички сте разбирачи и като не разбирате не питате а "знаете" всичко ............................... не важи за сички

п.с евала за изречението "Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!" просто евала !Благодаря ти за подкрепата .

revolver
12-15-2009, 15:54
Побъркахте се с тия фетиши ! Вече няма ли нормални хора ? :?

anichka12345678
12-15-2009, 15:54
А защо някой ,който неправи секс изказва мнение ,а още по -малко като няма никаква престава от това що е фетиш немие ясно.Да се изказват хора ,които имат опит ,а не келеши.Много се дразня от такива като несте пробвали как знаете ,че не е хубаво и не е възбуждащо ,а само упреквате.Погледнете се!

И аз това викам, ама не слушат :? -И едва ли някой ще те чуе . :D



Ихаа злобарки човече.. Мда.. Явно съм най-злобния човек в този форум. То по всичко си личи ,че тая тема е здрава ебавка.. Ако не сте го разбралии.. Те да не са кучета,че да си лижат краката. Още малко авторката ще каже ,че си готви супа от смръдливи чорапи.. К`во повече да ви кажа.. Това ако не е простотия ,ей ма де съм.. Оставете Хилари щото тя не е виновна,че вие сте тъпи и я защитавате тая проста кифла..

Както казах и в първия си пост - вземете се образовайте малко. Фетиша е достатъчно разпространен и както вече беше казано в темата "дали темата е ебавка няма почти никакво значение, защото има други хора практикуващи неща от този сорт..".

Между другото, позволено ли е от правилата да се обиждат другите потребители? :neutral: Ам явно да

anichka12345678
12-15-2009, 15:55
Побъркахте се с тия фетиши ! Вече няма ли нормални хора ? :?Има ,ама май процента на по странните хора е по-голям от нормалните :D

cookie_master
12-15-2009, 15:56
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hoooodyhoooooo
12-15-2009, 20:54
Побъркахте се с тия фетиши ! Вече няма ли нормални хора ? :?Има ,ама май процента на по странните хора е по-голям от нормалните :D

Споко Аничке, с тебе сме, 100 процентова подкрепа. Аз "ще ти пазя гърба" :D А иначе фетишът е странен, да, но кво пък :P

anichka12345678
12-16-2009, 14:59
Побъркахте се с тия фетиши ! Вече няма ли нормални хора ? :?Има ,ама май процента на по странните хора е по-голям от нормалните :D

Споко Аничке, с тебе сме, 100 процентова подкрепа. Аз "ще ти пазя гърба" :D А иначе фетишът е странен, да, но кво пък :P хм ощенявам го това ''Аз ще ти пазя гърба'', и аз също ако ми е по възможностите :oops:

malkatarusalkaa
12-16-2009, 16:08
Аз многоо обичам да ми смучат пръстчетата на крачетата :) :grin: :P

stereoman
12-16-2009, 17:07
Аз многоо обичам да ми смучат пръстчетата на крачетата :) :grin: :P

с удоволствие бих се запознал с теб. а ти обичаш ли да го правиш на друго момиче?

plamenchetoyy
12-16-2009, 19:06
em az mislq che po st1palata i pr1schetata na krakata ima mn nervni okonchaniq i tochki t1ka che nishto chudno da e hubavo ... :D az nes1m go probvala zashtoto imam mn g1del po st1palata :D :D :D

onqtam
12-19-2009, 22:49
темата не е ебавка. колкото повече чета разбирам все повече че мнението на единици от тук има стойност...

ScionOfStorm
12-19-2009, 23:24
Побъркахте се с тия фетиши ! Вече няма ли нормални хора ? :?

всички се правят на интересни просто :]

1 към 1 с факта, че на всички тук куровете им са над 19 сантима, ебат по 4 часа и прочие неща :>

Azgalor
12-19-2009, 23:42
Миришеееееееееееее :lol: :lol: :lol:

Farbat
12-22-2009, 11:04
само спамиш ....

добре .. :lol: ари млък и по опитните да се изкажат По "опитните" немогат да се изкажат защото имат чорапи в устата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: а и тва наистина е тъпо крака чорапи ако ще и най -чистите на света да са кво много ли ще е приятно :razz: :razz: :razz: аре яжте си лижете си краката там и тихичко ;] а пък това за тея дето не са правили секс и не знаели кво е фетиш :razz: ЛОЛ като не е правил някой секс не стаа за нищо така ли и аз съм девстен и съм на мнение че сте изрУди :lol: :lol:

niquetamere
12-22-2009, 11:52
ДеТствените да са по-умерени с критиките си. Нищо чудно като започнете да водите полов живот, да правите 98% от нещата който сте отричали.

Hilary_
12-22-2009, 12:31
ДеТствените да са по-умерени с критиките си. Нищо чудно като започнете да водите полов живот, да правите 98% от нещата който сте отричали.

силно се съмнявам (за себе си) .. 8) А и критиките са ми достатъчно прилични .. все още не съм започнала да ви псувам като някои други нали .. ?! 8)

m0n1K
12-22-2009, 15:01
Farbat
Новак



Регистриран на: 14 Дек 2009
Мнения: 10

Пуснато на: Вто Дек 22, 2009 3:04 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

anichka12345678 написа:
Hilary_ написа:
anichka12345678 написа:
само спамиш ....


добре ..
ари млък и по опитните да се изкажат
По "опитните" немогат да се изкажат защото имат чорапи в устата а и тва наистина е тъпо крака чорапи ако ще и най -чистите на света да са кво много ли ще е приятно аре яжте си лижете си краката там и тихичко ;] а пък това за тея дето не са правили секс и не знаели кво е фетиш ЛОЛ като не е правил някой секс не стаа за нищо така ли и аз съм девстен и съм на мнение че сте изрУди

+1

pezata25
12-22-2009, 15:33
Моля те прати клипа с камерата, че много съм се възбудил и искам да си набия една много яка злобарка :oops: :oops: :oops:

LDto
12-22-2009, 17:39
тоя яко ви ебава :lol:

ако бях "тоя", щях просто да задам въпроса, дали има момичета, които се кефят на такива фетиши.
за момчетата знам че са много...


блах .. не си оригЕнална .. Sad

не се опитвам да бъда оригинална с това, което пиша.
просто казвам истината.
бих искала да чуя и други мнения, затова задавам въпроса

благодаря за отговорите

Че кво лошо има в това да се възбуждаш от чорапки и крака.
Аз на пример Се бъзбуждам когато с една приятелка се къпем заедно и тя ми мие гръбчето с сапун :oops: често се е случвало да го завършем в леглото :oops: не ми пречи това дали е момиче или момче аз съм открита за нови неща. дори много искам момиче за гадже. Даже имах случай с една моя колежка барманка тя много ме вазбуждаше и искаше да пробва с мен и аз не и отказах :oops: :oops: :oops:

Shia
12-22-2009, 19:19
Аз много обичам момчето ми да слава дълги вълнени чорапи и да ми нищят езика,ама и от тези дет са с пръстчета

TheReaper90
12-22-2009, 21:57
а пък това за тея дето не са правили секс и не знаели кво е фетиш :razz: ЛОЛ като не е правил някой секс не стаа за нищо така ли и аз съм девстен и съм на мнение че сте изрУди :lol: :lol:

Не, просто не сте правили секс, а какво да говорим за неща, като от темата? Как ще знаете дали нещо е възбуждащо, като не сте го опитали? Аз също съм имал доста предразсъдъци за някои неща, но в последствие почти винаги се оказваше, че ми харесва. И щом едно нещо се харесва на някои и му достава удоволствие, то това не го прави "изрУд", мойто момче.

Pwnmaster
12-22-2009, 22:00
Аз съм момче и дамските найлонови чорапи+жартиери и токчета направо ме влудяват!

iLovePussyJuice
12-23-2009, 00:05
тоя яко ви ебава :lol:

ако бях "тоя", щях просто да задам въпроса, дали има момичета, които се кефят на такива фетиши.
за момчетата знам че са много...

Имам една приятелка...
да бяха само това фетишите :-D
е...обаче пък е много сладка :D

edit: пиши ЛС за координати xD

Hilary_
12-23-2009, 04:30
Не, просто не сте правили секс, а какво да говорим за неща, като от темата? Как ще знаете дали нещо е възбуждащо, като не сте го опитали?

тц много зле .. :lol: :lol: Дали ще сме девствени или не съм убедена, че НЯМА никога да ми хареса миризмата на чорапи .. ама никога бее!!! :lol: Тук не става въпрос за секс .. а за фетиш!! Виее праите ли разлика ебаси .. :razz: :razz: И какво мен ме възбуждат големи гърбове .. но не съм правила секс? Е?! К'во не се зачита ли?! Ебаси тъпата логика вадите честно .. :razz: :razz: :razz:

Farbat
12-23-2009, 09:29
Не, просто не сте правили секс, а какво да говорим за неща, като от темата? Как ще знаете дали нещо е възбуждащо, като не сте го опитали?

тц много зле .. :lol: :lol: Дали ще сме девствени или не съм убедена, че НЯМА никога да ми хареса миризмата на чорапи .. ама никога бее!!! :lol: Тук не става въпрос за секс .. а за фетиш!! Виее праите ли разлика ебаси .. :razz: :razz: И какво мен ме възбуждат големи гърбове .. но не съм правила секс? Е?! К'во не се зачита ли?! Ебаси тъпата логика вадите честно .. :razz: :razz: :razz: ляля :lol: :lol: reaper пич тва че сме девствени кво аххаа и да съм правил секс НИКОГА АМА НИКОГА нема да лапам чорапи и ближа крака за тва си трай извратено К*пеле такова :lol: :lol: :lol:

TheReaper90
12-23-2009, 09:36
тц много зле .. :lol: :lol: Дали ще сме девствени или не съм убедена, че НЯМА никога да ми хареса миризмата на чорапи .. ама никога бее!!! :lol: Тук не става въпрос за секс .. а за фетиш!! Виее праите ли разлика ебаси .. :razz: :razz: И какво мен ме възбуждат големи гърбове .. но не съм правила секс? Е?! К'во не се зачита ли?! Ебаси тъпата логика вадите честно .. :razz: :razz: :razz:

Казвам ви, че не сте пробвали достатъчно неща за да знаете кое действа възбуждащо и кое не. Не ви казвам да харесвате точно този фетиш, а, че може и вие да имате, но да не го знаете, защото не сте пробвали. После ще ви бъде ли приятно да ви нарече приятеля/приятелката ви, примерно, "изруд"? :-x
Аман от деца, дето се правят на много разбиращи от всичко.



за тва си трай извратено К*пеле такова

А тоя пореден задкомпютърен отворко няма да го коментирам хич...

LDto
12-23-2009, 09:56
тц много зле .. :lol: :lol: Дали ще сме девствени или не съм убедена, че НЯМА никога да ми хареса миризмата на чорапи .. ама никога бее!!! :lol: Тук не става въпрос за секс .. а за фетиш!! Виее праите ли разлика ебаси .. :razz: :razz: И какво мен ме възбуждат големи гърбове .. но не съм правила секс? Е?! К'во не се зачита ли?! Ебаси тъпата логика вадите честно .. :razz: :razz: :razz:

Казвам ви, че не сте пробвали достатъчно неща за да знаете кое действа възбуждащо и кое не. Не ви казвам да харесвате точно този фетиш, а, че може и вие да имате, но да не го знаете, защото не сте пробвали. После ще ви бъде ли приятно да ви нарече приятеля/приятелката ви, примерно, "изруд"? :-x
Аман от деца, дето се правят на много разбиращи от всичко.



за тва си трай извратено К*пеле такова

А тоя пореден задкомпютърен отворко няма да го коментирам хич...


Абе ти кво си мислиш за някъв умик или не. Не обиждай хората без да ги познаваш.
И никога не Казвай никога. Кой знае кви си ги вършил с нечия СНИМКА. И сега те е срам. Пък не се знае утрешния ден дали няма да лижеш на ШЕВА си и "ЗАДНИТЕ ЧАСТИ" :x :-x :-x :-x

Azgalor
12-23-2009, 10:30
Много ми е чудно, ако някое момче си обуе кубинки и му се изпотат краката..... След това да ги даде на гаджето си да ги мирише и тя припадне какво ще стане след това :lol: :lol: :lol: :lol:

LDto
12-23-2009, 10:42
НАЙ-много да пише във ВЕСТНИЦИТЕ "Момче уби гаджето си с смръдливи чорапки" :-D :lol:

wilks
12-23-2009, 10:43
Мда! Ти си яко тъпа! Изчезнаха всякъкви съмнения.. ;)

мдааа...а за някой хора сексът в живота ще остане само елементарна механика :?
и така цял живот ще си останат ощетени откъм удоволствието да усетят нещо различно, но не по-малко въздействащо :?

мноо жалко, че еволюцията в сексуалните отношения при някой, е спряла на ниво "източноарабско село през 19-ти век", баси... 8)

Относно темата за този фетиш, правил съм го само веднъж, но на момиче. (сори, на момче не бих рискувал, а и не съм хомо/би). Толкова много я харесвах, че исках да я усетя по всички възможни начини - миризма, физически допир и визуален контакт навсякъде, където е възможно. След нея на друга не съм имал желание, но не го смятам нито за супер извратено, нито за просташко. Напротив, моето виждане е, че е много по-просташко само някво постно чукане, отколкото изживяването и усещането на всякакви "странни и извратени перверзии" с любимия човек. :)

Hilary_
12-23-2009, 12:26
Казвам ви, че не сте пробвали достатъчно неща за да знаете кое действа възбуждащо и кое не. Не ви казвам да харесвате точно този фетиш, а, че може и вие да имате, но да не го знаете, защото не сте пробвали. После ще ви бъде ли приятно да ви нарече приятеля/приятелката ви, примерно, "изруд"? :-x
Аман от деца, дето се правят на много разбиращи от всичко.

А ти от къде знаеш аз какво съм пробвала? :lol: :lol: Много обичате да преценявате хората без да ги познавате .. :lol: А и няма как да ме нарече така след като знам, че нямам разни странни фетиши просто, защото всичко във възприятието ми към предметите и не само, мозъка ми е наред .. аз не казвам, че на авторката не е, НО казвам за себе си .. :lol:

Аман от отворенгяси .. 8)

aciko
12-23-2009, 13:19
+18 (http://prikachi.com/files/1238183P.jpg) :smt007

TheReaper90
12-23-2009, 16:26
Абе ти кво си мислиш за някъв умик или не. Не обиждай хората без да ги познаваш.
И никога не Казвай никога. Кой знае кви си ги вършил с нечия СНИМКА. И сега те е срам. Пък не се знае утрешния ден дали няма да лижеш на ШЕВА си и "ЗАДНИТЕ ЧАСТИ" :x :-x :-x :-x

Я ми кажи сега, къде съм обиждал хората, че аз съм простак и не можах да разбера.

И нее, не лижа задните части на "шева" ми. Напротив - винаги гледам да става моето :-P


P.S.: А към поста на wilks нямам какво да добавя =D>

LDto
12-23-2009, 16:32
ляля Laughing Laughing reaper пич тва че сме девствени кво аххаа и да съм правил секс НИКОГА АМА НИКОГА нема да лапам чорапи и ближа крака за тва си трай извратено К*пеле такова Laughing Laughing Laughing

Ето къде. Не искам да те обиждам. и се извинявам ако съм те обидила,но се пак не е много мило да казваш "За тва си Трай извратево К*пеле такова" Кво толкова е станало като е близало кракато на гаджето си или там е душкал чорапките и. Все едно няма такива дет пък душкат Женски гащи.

TheReaper90
12-23-2009, 16:42
ляля Laughing Laughing reaper пич тва че сме девствени кво аххаа и да съм правил секс НИКОГА АМА НИКОГА нема да лапам чорапи и ближа крака за тва си трай извратено К*пеле такова Laughing Laughing Laughing

Ето къде. Не искам да те обиждам. и се извинявам ако съм те обидила,но се пак не е много мило да казваш "За тва си Трай извратево К*пеле такова" Кво толкова е станало като е близало кракато на гаджето си или там е душкал чорапките и. Все едно няма такива дет пък душкат Женски гащи.

Само дето, не аз използвах думите "извратено к*пеле". И от самото начало защитавам авторката, а не я нападам.

Какво четете, не знам :neutral:

LDto
12-23-2009, 17:10
Оооо ми сорри то да ти кажа стана голяма каша. Да не знаеш кой кво пише. То и аз я защитавам. И пак се извинявам :oops:

FuReRa
12-23-2009, 17:53
Здравейте.
Ще ви разкажа за мой фетиш, който може да ви се стори малко странен.
Още от малка 11-12 (сега съм на 17) харесвам миризмата на чорапите си. От един случай преди година започнах да харесвам и чужда миризма (само женска), като заниманието ми прерастна в нещо по-различно.
Всичко започна един ден, когато бяхме с моя приятелка в тях. Тя си събу чорапите и ги хвърли на леглото пред мен, където лежахме. Тя знае за моето хоби и ми каза да и ги помириша. В началото отказах, но после се съгласих. Неочаквано за мен миризмата и ми хареса, тогава тя ми каза да помириша краката и. Направих го, това някак ме възбуди и аз я близнах по пръстите. Тя каза, че и е харесало и аз започнах да я хапя и ближа, ходилата, пръстите и между тях. Тя каза, че това е страхотно удоволствие и започнахме да го правим двете една на друга. На мен също ми хареса изключително много и оттогава до днес го правим много често 1-2 пъти на седмица, дори и сме снимали клипчета с камера. Така стигаме и до оргазъм. Маструрбираме една срещу друга, миришейки си чорапите и ближейки си краката.
Някои сега ще кажат, че е гнусно ще имат право за себе си, но не и за нас. Това ни харесва и не смятаме да плащаме данък обществено мнение.
Просто исках да питам голяма рядкост ли сме двете, или има и други foot-sock фетишистки, представителки на нежният пол?
Благодаря за вниманието
И аз съм нещо такова само ,че с момичета само :)

aciko
12-23-2009, 18:11
Не, просто не сте правили секс, а какво да говорим за неща, като от темата? Как ще знаете дали нещо е възбуждащо, като не сте го опитали?

тц много зле .. :lol: :lol: Дали ще сме девствени или не съм убедена, че НЯМА никога да ми хареса миризмата на чорапи .. ама никога бее!!! :lol: Тук не става въпрос за секс .. а за фетиш!! Виее праите ли разлика ебаси .. :razz: :razz: И какво мен ме възбуждат големи гърбове .. но не съм правила секс? Е?! К'во не се зачита ли?! Ебаси тъпата логика вадите честно .. :razz: :razz: :razz: ляля :lol: :lol: reaper пич тва че сме девствени кво аххаа и да съм правил секс НИКОГА АМА НИКОГА нема да лапам чорапи и ближа крака за тва си трай извратено К*пеле такова :lol: :lol: :lol:
Виж сега,като тръгнете да се е.бете с някое момиче и се възбудиш,може да направиш такива неща,които даже може и да не ти минат през ума.Като я ръгаш и си качи крака на рамото,може да не мислиш много,много и да близнеш тук-там.Просто когато много се възбудиш няма да мислиш за миризмата на крака и на чорапите,а ще действаш импулсивно!

wilks
12-23-2009, 21:17
няква кофти тенденция - индивиди и от двата пола в стремежа си да демонстрират псевдо измислен супер морал, квалифицират нормални и обикновени за днешни дни фетиши и мании като "тъпи", "болни", "малоумни", "извратени" и т.н....леко смешно !? :? липса на въображение и импровизация също

заблуден кифлаж и елементарно мислене, братле... 8)

anika17
12-23-2009, 21:41
няква кофти тенденция - индивиди и от двата пола в стремежа си да демонстрират псевдо измислен супер морал, квалифицират нормални и обикновени за днешни дни фетиши и мании като "тъпи", "болни", "малоумни", "извратени" и т.н....леко смешно !? :? липса на въображение и импровизация също
заблуден кифлаж и елементарно мислене, братле... 8)

аз затова спрях да коментирам по темата,
не виждам смисъл да споря с пубери.
ясно е, че всеки си има различно мнение и разбирания,
но да се заяждаш и обиждаш .... :?
разумен диалог така не може да се постигне

FuReRa
12-23-2009, 21:45
няква кофти тенденция - индивиди и от двата пола в стремежа си да демонстрират псевдо измислен супер морал, квалифицират нормални и обикновени за днешни дни фетиши и мании като "тъпи", "болни", "малоумни", "извратени" и т.н....леко смешно !? :? липса на въображение и импровизация също
заблуден кифлаж и елементарно мислене, братле... 8)

аз затова спрях да коментирам по темата,
не виждам смисъл да споря с пубери.
ясно е, че всеки си има различно мнение и разбирания,
но да се заяждаш и обиждаш .... :?
разумен диалог така не може да се постигне
Като за 17 годишна доста добре общуваш ,евалата :P и не им обръщай вниамание (не че им обръщаш де) :)

wilks
12-23-2009, 22:00
аз затова спрях да коментирам по темата,
не виждам смисъл да споря с пубери.
ясно е, че всеки си има различно мнение и разбирания,
но да се заяждаш и обиждаш .... :?
разумен диалог така не може да се постигне[/b]

тва е така
недоразумението идва от там, че един ден като почнат да "правят любов", а не само да лющят чушкопека за бройка, сами ще осъзнаят (който успее), иронията, в която са живяли

...всъщност дреме ми шушлека, всеки който както... :?
Фактът, че има хора като теб, дава оптимизъм :)

iLovePussyJuice
12-23-2009, 23:00
Най-вървежни са постовете на 14-15 годишни лапета, които нямат понятие, нито опит, а обиждат и правят жалки квалификации.

Hilary_
12-24-2009, 06:35
аах мноого злее .. :razz: :razz: :razz: :razz:

TheReaper90
12-24-2009, 08:20
аах мноого злее .. :razz: :razz: :razz: :razz:

За пореден път показа колко си ентелегентна :grin:

Hilary_
12-24-2009, 08:22
аах мноого злее .. :razz: :razz: :razz: :razz:

За пореден път показа колко си ентелегентна :grin:

.. няма нужда да го показвам то си личи кой се заяжда от чисто злорадстване към чуждото мнение и на кой му минава централно .. :grin:

FuReRa
12-24-2009, 10:00
аах мноого злее .. :razz: :razz: :razz: :razz:

За пореден път показа колко си ентелегентна :grin:

.. няма нужда да го показвам то си личи кой се заяжда от чисто злорадстване към чуждото мнение и на кой му минава централно .. :grin:
Зле си ти с този селски манталитет да се подиграваш ;) Аре хващай пътя ;)

bqsna_teenagerka
12-24-2009, 11:02
Ами аз лично не си падам хич по "foot-fetish" и не би ме възбудило по никакъв начин,но това си е лично мое мнение,щом на теб ти доставя удоволствие,прави го 8) Никой няма право да ти държи сметка.

bqsna_teenagerka
12-24-2009, 11:07
ясни сте ми като бял ден.
комплексирани злобарки, форумът ви е втори дом. тук се чувствате сигурни, защото в нормалния живот сте пълни нули, в секса още повече.
не ме впечатлявате особено с това поведение, а обидите ви са повече от инфантилни.
честно казано - съжалявам ви

GET A REAL LIFE, BITCHES !

Деми тоя Земич!!! :D Няма как да не те призная,супер яката злобна кучка си! Чак е възбуждащо!

Hilary_
12-24-2009, 11:12
Зле си ти с този селски манталитет да се подиграваш ;) Аре хващай пътя ;)

Да се подигравам? :lol: :lol: На мен ми е жал за авторката .. :wink:

Половината от вас дори не знаят защо спорят с мен, а другата половина изобщо не знаят какво да ми кажат .. извод просто млъкнете ..

iLovePussyJuice
12-24-2009, 11:30
ясни сте ми като бял ден.
комплексирани злобарки, форумът ви е втори дом. тук се чувствате сигурни, защото в нормалния живот сте пълни нули, в секса още повече.
не ме впечатлявате особено с това поведение, а обидите ви са повече от инфантилни.
честно казано - съжалявам ви

GET A REAL LIFE, BITCHES !

Деми тоя Земич!!! :D Няма как да не те призная,супер яката злобна кучка си! Чак е възбуждащо!Е що да е злобна?
Отстоява позицията си. :)
И е права.

Иначе и ти си падаш по лоши момичета, а? :D

bqsna_teenagerka
12-24-2009, 11:34
ясни сте ми като бял ден.
комплексирани злобарки, форумът ви е втори дом. тук се чувствате сигурни, защото в нормалния живот сте пълни нули, в секса още повече.
не ме впечатлявате особено с това поведение, а обидите ви са повече от инфантилни.
честно казано - съжалявам ви

GET A REAL LIFE, BITCHES !

Деми тоя Земич!!! :D Няма как да не те призная,супер яката злобна кучка си! Чак е възбуждащо!Е що да е злобна?
Отстоява позицията си. :)
И е права.

Иначе и ти си падаш по лоши момичета, а? :D

В случая "злобна" беше комплимент. Точно защото отстоява перфектно позицията си и защото затапва много точно ;) А иначе.. аз си падам по всичко..лошо :D момчета..момичета.. ;д

iLovePussyJuice
12-24-2009, 11:36
МАХНИ СЕ ОТ МЕН! :D
Заеби ебавката, ама съм заобиколен от бисексуални...
все на вас случвам...
свикнах да ми изневеряват с жени. :D

bqsna_teenagerka
12-24-2009, 11:39
МАХНИ СЕ ОТ МЕН! :D
Заеби ебавката, ама съм заобиколен от бисексуални...
все на вас случвам...
свикнах да ми изневеряват с жени. :D

:-D :-D Погледни го от положителната страна Уилли ;д Бъди позитивно настроен към всичко,дори то да мяза на лайна ;) Де д абеше само ти заобиколен..от бисексуални..аз имам чувството,че целият свят е заобиколен от нас :D

iLovePussyJuice
12-24-2009, 11:45
МАХНИ СЕ ОТ МЕН! :D
Заеби ебавката, ама съм заобиколен от бисексуални...
все на вас случвам...
свикнах да ми изневеряват с жени. :D

:-D :-D Погледни го от положителната страна Уилли ;д Бъди позитивно настроен към всичко,дори то да мяза на лайна ;) Де д абеше само ти заобиколен..от бисексуални..аз имам чувството,че целият свят е заобиколен от нас :DАЗ НЕ СЪМ! :D

wilks
12-25-2009, 00:22
Не знам, братле, ама според мен живота без фетиш (поне един...някакъв), ше е некъв маса скучен... :?
Плюс... не познавам интелигентен човек без фетиш, или фиксаж, както и обратното - обикновено ограничените и посредствени хора са ощетени, затова при тях липсва някакъв индивидуално изразен афенитет към нещо "необикновено и странно".
Определено съществува вид пропорционална зависимост в тва отношение 8)
That's that!

iLovePussyJuice
12-25-2009, 00:36
Не знам, братле, ама според мен живота без фетиш (поне един...някакъв), ше е некъв маса скучен... :?
Плюс... не познавам интелигентен човек без фетиш, или фиксаж, както и обратното - обикновено ограничените и посредствени хора са ощетени, затова при тях липсва някакъв индивидуално изразен афенитет към нещо "необикновено и странно".
Определено съществува вид пропорционална зависимост в тва отношение 8)
That's that!Съгласявам се.
Айде да не е живота, но за секса е на 110% вярно.
Без фетиши и каквато и да е импровизация секса е по-скоро механичен акт, от колкото изживяване. :-o

bqsna_teenagerka
12-25-2009, 08:54
Не знам, братле, ама според мен живота без фетиш (поне един...някакъв), ше е некъв маса скучен... :?
Плюс... не познавам интелигентен човек без фетиш, или фиксаж, както и обратното - обикновено ограничените и посредствени хора са ощетени, затова при тях липсва някакъв индивидуално изразен афенитет към нещо "необикновено и странно".
Определено съществува вид пропорционална зависимост в тва отношение 8)
That's that!Съгласявам се.
Айде да не е живота, но за секса е на 110% вярно.
Без фетиши и каквато и да е импровизация секса е по-скоро механичен акт, от колкото изживяване. :-o

+1 Всеки има правото,да си рпави удоволствие,по какъвто начин си иска,това че на някой не му изнася си е негов проблем ;)

kolio94
12-25-2009, 09:22
Зле си ти с този селски манталитет да се подиграваш ;) Аре хващай пътя ;)

Да се подигравам? :lol: :lol: На мен ми е жал за авторката .. :wink:

Половината от вас дори не знаят защо спорят с мен, а другата половина изобщо не знаят какво да ми кажат .. извод просто млъкнете .. хилари не си ли забелязала,че почти на която и да е тема си писала ти някои е почнал да спори с теб ? маи проблема не е в всички други а в теб.аз лично съм спорил с теб ,но въпреки това не ми пречиш само когато се изцепиш много злобно не се сдържам.

Hilary_
12-25-2009, 09:25
хилари не си ли забелязала,че почти на която и да е тема си писала ти някои е почнал да спори с теб ? маи проблема не е в всички други а в теб.аз лично съм спорил с теб ,но въпреки това не ми пречиш само когато се изцепиш много злобно не се сдържам.


Половината от вас дори не знаят защо спорят с мен, а другата половина изобщо не знаят какво да ми кажат .. извод просто млъкнете ..

blqblqblqblq
12-25-2009, 09:26
Хилари е адската, няма да я закачате... да не раздам правосъдие хахаха :D

miss_kiss181
12-25-2009, 10:25
Щом ви харесва си го правете на мен лично не ми звучи добре, но едва ли сте рядкост сигорно има стотици като вас просто не си го признават. :) :) :) :)

eveto_xx
12-25-2009, 10:31
Няма лошо в това. Но на мен лично не ми допада.

TheReaper90
12-25-2009, 11:38
хилари не си ли забелязала,че почти на която и да е тема си писала ти някои е почнал да спори с теб ? маи проблема не е в всички други а в теб.аз лично съм спорил с теб ,но въпреки това не ми пречиш само когато се изцепиш много злобно не се сдържам.


Половината от вас дори не знаят защо спорят с мен, а другата половина изобщо не знаят какво да ми кажат .. извод просто млъкнете ..

Аз, пък смятам, че не си ти човека, който да казва дали да мълчим или не :-P

-/-
12-25-2009, 15:52
Абе, ееееееееееей, я се успокойте малко и излезте от secondlife.com за момент.
Нещо ме домързя да изчета всички коментари, но стойностно се похилих на това, което прочетох.
Първо темата, ебавка или не - кво ми пука? 2 тона ферман, и накрая - па нормално ли е? Ми не е рядкост, луди - много.
Толкова ли ти е постен животът, че се чудиш с какви простотии да го разчупиш?

Към почитателите на философията и тия дето цитираха Фройд и Сократ, Кирил и Методий и пр. - Вие с някакъв наръчник по рационално мислене ли ходите, да не объркате някой ход?

А оная, малкатаДрусалка ли е, Ариел ли е, Бонукс ли е - вземи си окачи едно паве на врата и се цамбурни в морето, пача.

Айде, со здраве по празниците. Пък после - квото сабЛя покаже.

Hilary_
12-25-2009, 17:48
Аз, пък смятам, че не си ти човека, който да казва дали да мълчим или не :-P

Недей да смяташ тогава .. 8)

teo0zZz
12-25-2009, 18:06
Предпочитам да лижа две путки едновременно отколкото да ви мириша чорапчетата и краченцата ви, които не се знае кога са мити за последно :o :o :o :o :o :o .

(Ние с приятеля ми си миришем дупетата.... Като ми пръдне на нуса много се възбуждам... много е яко, дори ако има и разстроиство се получава супер яко.... Лицето ми става толкова нежно... обвито цялото в Диария.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: НО какво да се прави... това е моя слабост... :oops: 8) :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :-) :P :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: )

XuTPaH
12-25-2009, 18:55
Предпочитам да лижа две п**** едновременно отколкото да ви мириша чорапчетата и краченцата ви, които не се знае кога са мити за последно :o :o :o :o :o :o .

(Ние с приятеля ми си миришем дупетата.... Като ми пръдне на нуса много се възбуждам... много е яко, дори ако има и разстроиство се получава супер яко.... Лицето ми става толкова нежно... обвито цялото в Диария.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: НО какво да се прави... това е моя слабост... :oops: 8) :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :-) :P :-P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: )
Ебаваш се ти ама скоро като има тема с приятелката ми се акаме и ни е много кеф, ще те използват за морална подкрепа сигурно :D

laila_94
12-26-2009, 11:26
Хора не е ебавка това,защото имам 1 приятелка тя също обича миризмата на чорапиии ии доста често като се събуе седи пред компа и ги мачка мирише ги сериозно ви говоря

crazymm
12-26-2009, 12:02
Не мога да разбера какво толкова нападате момичето...
Колкото хора, толкова и интереси. :wink:

Щом ти харесва, не виждам нищо лошо. :)

aloveyou
12-26-2009, 13:11
Гнусно..Но е въпрос на вкус..На мен лично не ми харесва :wink:

Хайде..Приятно ви "мастурбиране"

definition
12-26-2009, 13:24
Щом ви харесва , правете го.
Аз не познавам хора , които ги възбуждат чорапи и крака ама...всякакви ги има.
За мен е гнусно , но това си е мое мнение... :)

Евала :) :) :) :) :) :) :)

psych0
12-26-2009, 14:33
не мЪ кефи :? не!

teo0zZz
12-26-2009, 15:29
Ами то и с приятелката ми се удрискваме е майна... Тя много си пада по миризмата на не мити дупета..... Много я възбужда... Смятай докато сме на кафе дори само да си пръцна и я гледам цялата червена... Оргазъъъмммм.... :o :o :-o :? :P :razz: :oops: :lol:

Lady_B_
12-26-2009, 16:10
Здравейте.
Ще ви разкажа за мой фетиш, който може да ви се стори малко странен.
Още от малка 11-12 (сега съм на 17) харесвам миризмата на чорапите си. От един случай преди година започнах да харесвам и чужда миризма (само женска), като заниманието ми прерастна в нещо по-различно.
Всичко започна един ден, когато бяхме с моя приятелка в тях. Тя си събу чорапите и ги хвърли на леглото пред мен, където лежахме. Тя знае за моето хоби и ми каза да и ги помириша. В началото отказах, но после се съгласих. Неочаквано за мен миризмата и ми хареса, тогава тя ми каза да помириша краката и. Направих го, това някак ме възбуди и аз я близнах по пръстите. Тя каза, че и е харесало и аз започнах да я хапя и ближа, ходилата, пръстите и между тях. Тя каза, че това е страхотно удоволствие и започнахме да го правим двете една на друга. На мен също ми хареса изключително много и оттогава до днес го правим много често 1-2 пъти на седмица, дори и сме снимали клипчета с камера. Така стигаме и до оргазъм. Маструрбираме една срещу друга, миришейки си чорапите и ближейки си краката.
Някои сега ще кажат, че е гнусно ще имат право за себе си, но не и за нас. Това ни харесва и не смятаме да плащаме данък обществено мнение.
Просто исках да питам голяма рядкост ли сме двете, или има и други foot-sock фетишистки, представителки на нежният пол?
Благодаря за вниманието Несъм го правила и едва ли ще го направя ,но щом на вас ви е кеф ,си го правете,най-вероятно много от хората тук ще кажат,че сте рядкост.Сигурна съм,че има и други като вас.. но няма да си го признаят.

\:D/

Eligagged
07-04-2010, 23:54
Аз също съм момиче на 17 съм и когато видях темата реших да се регистрирам и да напиша нещо.
1.Браво за смелоста да си признеш
2.Не се притеснявай има и много други хора с такъв фетиш аз съм една от тях
Аз също като теб сигурно от 13 годишна започна да ми харесва също така и снимки на момичета по чорапи много ми харесват.

OneBoy
07-05-2010, 10:07
Аз много се кефя когато момичето е с някви по дълги чорапки или жартиери :grin: ама да тръгна да и душа краката или журапето та дет няма да е !

Eligagged
07-05-2010, 13:36
Сигурна съм, че страшно много хора тук имат същият фетиш, но заради мисълта че са в форум и общото мнение за фетишите сега отричат и се правят на интересни с фрази от рода на вие луди ли сте, ако нямате какво да коментирате не пишете тук по-добре и се замислете иска се смелост да се признае не нападайте момичето все едно е убило човек.

Eligagged
07-05-2010, 14:00
Най-вървежни са постовете на 14-15 годишни лапета, които нямат понятие, нито опит, а обиждат и правят жалки квалификации.

Като тази Хилари ли?

umri
07-05-2010, 14:36
Яла душни моите след тренировка и ще си отфетиш фетиша :lol: :lol: :lol:

Wasilewaa
07-05-2010, 15:01
омг :lol:
аз лично не го приемам за много нормално това 8-)

lotto
07-06-2010, 07:29
Аз също имам фетип към женските крачета,към хубави елегантни чорапи и обувки на висок остър ток.Обожавам да масажирам,да смуча токчетата,да душа чорапите и крачетата,да осмуквам пръстите и да лижа ходилата на някоя красива мацка с хубави и нежни крачета :grin:

lotto
07-06-2010, 07:31
Аз също имам фетиш към хубавите женски крачета.Обожавам елегантните обувки на висок ток,хубавите прозрачни или мрежести чорапки и нежни крачета с хубав педикюр.Обожавам да смуча токчетата,да душа чорапките,да правя масаж на крачетата,да облизвам ходилата и да осмуквам пръстите на краката на някоя готина мацка :grin:

KumchoValcho
07-06-2010, 09:29
тоя яко ви ебава :lol:От къде знаеш?
Има различни хора..

Всеки има различен вкус и фетиши и т.н.

:grin:

BiGBaDWolF
07-06-2010, 09:43
Не ми вдъхвате доверие..

iLovePussyJuice
07-06-2010, 09:57
Най-вървежни са постовете на 14-15 годишни лапета, които нямат понятие, нито опит, а обиждат и правят жалки квалификации.

Като тази Хилари ли?примерно, не е само тя :)

възродихте една фамозна тема от близкото минало :D

tainstvenomomi4e
07-06-2010, 11:46
Щом ви харесва правете го. :) Аз лично не бих но и аз си падам по лудите неща. :grin: Забавлявайте се.

lotto
07-07-2010, 06:44
Сега лятото е просто супер като гледам босите крачета на красивите момичета :grin:

WaterLilly
07-07-2010, 07:26
And I puked in my mouth...

dPa3HuTeJl
07-07-2010, 12:29
хаха 60% се хванаха , сигурно автора пред монитора си умира от смях :lol:

Gamedzilla
07-07-2010, 16:01
Голема дрога са т'ва чорапите!!! 8-)

sonoftruth
07-12-2010, 14:44
ЦЕНЗУРА

Редактирано от Punisherrr

StenTor
07-12-2010, 21:03
sladyrsko mn me zaintrigyva :oops: :-) :-)

socksinmouth
07-23-2010, 18:23
блогчето е много добро

SuNsEt
07-23-2010, 19:01
Айде стига сте отваряли стари теми...

spexx
07-23-2010, 23:30
аз лично доста се посмях
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender
07-25-2010, 22:05
Стига, де... Добра си е темата :P

bff2
07-28-2010, 23:56
za mastrobiraneto ok ama za 4orapite ne e nogo normalko dane nikak normalno .. :D

FuckedUp
07-28-2010, 23:59
тоя яко ви ебава :lol:
:lol: Дам.

Dyany10000
07-29-2010, 07:37
Аз съм мом4е но също искам да си кажа нещо (макар 4е ако го кажа ше завалят подигравки , се ено) Аз ли4ни се възбуждам от краката по-то4но стъпалата (не само от това де :D ). Не знам....

lifelesscorpse
07-29-2010, 10:41
Браво мацка!Няма нищо лошо или още по-малко срамно в това,което ти харесва от толкова много време,този твой фетиш.Има страшно много такива хора,със същите наклонности.Радвам се,че сподели. :)

Не прочетох всичките страници,защото знам,че повечето са обиди,подигравки,разни изрази,емотиконки от този тип -> :-& :smt037 :lol: 8-) :-D :D :shock: :razz: :smt078 ,така че...Не мисля,че нещо съм пропуснала съществено.

А сега отоворите:

Тези от вас,които са написали глупости от сорта на "тва е ебавка" или "бахти откачената" могат пре-спокойно да се засилят с глава към най-близката стена и да се ударят с всичка сила ;) Причината да го направите ,е че 99.9% от вас дори не знаят защо са против това.Ако питам дори един от вас ,то няма да може да ми отговори адекватно ;) "Било гнусТно" ще ми отговорите?ХАХАХАХААХХХ...З аблудени до безкрай... ;)

На теб,авторке,ти пожелавам още много и все така приятни преживявания :) Живота е достатъчно кратък,за да се съобразяваме с останалите.Не си заслужава.Аз също имам разни фетиши,но не бих ги описала никъде.Тръгна ли да пиша и ще излезе повече от 2 страници :lol:

Dyany10000
07-29-2010, 10:47
И аз съм на същото мнение!

unusual89
07-29-2010, 11:30
Аз също имам разни фетиши,но не бих ги описала никъде.Тръгна ли да пиша и ще излезе повече от 2 страници :lol:


Опиши си фетишите де :] На фона на 200 флуудъра твоето мнение ще е интересно :]

sonoftruth
07-29-2010, 14:37
давай само вниманай , че тука има цензора :lol:

nespasqema
07-29-2010, 14:52
Все бях чела странни теми..ноооо тая ме разби :razz: незнам тва базик ли е или не.. но е дооста извратено :?

ElvenGuy
11-21-2010, 08:41
Подкрепям авторката напълно. Аз харесвам женските стъпала откакто се помня. Много ме възбужда да ближа петите и да смуча пръстите на някое хубаво момиче. :P Приятелката ми много обича да й целувам краката, но за съжаление нямам наблюдения върху голям брой момичета. Явно за всеки влак си има пътници.

gandalfepi4
11-21-2010, 11:20
абе да се кефиш на крака бях чувал ама на миризмата чак???

ако ми помиришеш моите чорапи ти гарантирам че до 3 секунди ще си забравиш фетиша завинаги :D

се тая де, фетиши бол, прави си к'вото искаш. са като се поразтърсих из нета видях че наистина имало такива хора много, даже със сайтове, тъй че далеч не си единствена.ако искаш сама го гугълни вместо да питаш тука, вероятно ще получиш повече инфо така.

просто не разбирам как на когото и да било може миризмата на вмирисани чорапи да му носи възбуда :-o

bieberlover2
11-28-2010, 22:38
ами ние със съквартирантката ми го пробвахме. щеше да е яко, ако не се пукна мазола