PDA

View Full Version : Какво да правя?



monii
12-14-2009, 08:37
Така.. аз съм най-обикновено момиче,и както повечето на моята възраст харесвам момче.Само че моят случей е различен.Харесвах го преди време ,казах му и той започна да ме отбягва ,да ме убижда и аз реших да го излъжа.Казах му че харесвам вече друг ,да бъде спокоен и ако иска можем да бъдем само приятели.Ето че не станахме приятели нито пък съм спряла да го харесвам.Сега той си мисли че харесвам съвсем различно момче,а не е така.Чудя се какво да направя,или изобщо трябва ли да правя нещо?

Madeyed
12-14-2009, 08:44
В много кофти ситуация си, а той не е постъпил изобщо правилно като те е обиждал или отбягвал :? . Ми проблема е,че той е толкова близо, а в дествителност толкова далече... Аз съм в напълно същата ситуация със разликата, че съм момче... Лудо влюбен съм в момиче от година и полвина тя знае, но сме само приятели.... Но темата е за тебе. Ми изчакай може да е само увлечение и да мине бързо. :)

ПП ти на колко си ?

LadyDi
12-14-2009, 09:09
На колко сте години?

Madeyed
12-14-2009, 09:12
На колко сте години?
мен ли питаш 8-)
ако се отнася до мен аз съм на 14 8-)

LadyDi
12-14-2009, 09:15
Не, питам авторката :)

Винаги е хубаво да си посочват годините, защото различните възрастови групи реагират различно..
Така като гледам, не са на повече от 14-15... грубо предположение, разбира се :)

Madeyed
12-14-2009, 09:17
Не, питам авторката :)

Винаги е хубаво да си посочват годините, защото различните възрастови групи реагират различно..
Така като гледам, не са на повече от 14-15... грубо предположение, разбира се :)

аз си изразих менинето 8-) а ти какво мислиш :-D

LadyDi
12-14-2009, 09:23
Няма да се хареса :)
Мисля, че цялата история е обречена.
Най-първо, изобщо не е трябвало да го лъже.
Второ, не й трябва момче, което започва да обижда, когато момиче му признае, че го харесва. Това показва, че е недорасъл за каквото и да е. Дори и да са станали приятели сега.

От там следва и моят съвет - да не се занимава с него изобщо. Не би се получило.

sunshinepp
12-14-2009, 09:37
не мисля, че трябва да правиш нещо..много детска постъпка да те убижда чак, само защото си казала че го харесваш :-o тъпо е .. ноо заеби го :)

ivcheto0o
12-14-2009, 14:45
не трябва да прави6 ни6то.....

Linns
12-14-2009, 14:54
Абсолютно нищо, не те иска..

ToniStoraro
12-14-2009, 15:07
потърси си друг

aloveyou
12-14-2009, 15:20
Изобщо не се занимавай с него,много грешно е постъпил,като е убиждал момиче - което му признало че го харесва :? ..Намери си друг

Zarity
12-14-2009, 15:24
Няма да се хареса :)
Мисля, че цялата история е обречена.
Най-първо, изобщо не е трябвало да го лъже.
Второ, не й трябва момче, което започва да обижда, когато момиче му признае, че го харесва. Това показва, че е недорасъл за каквото и да е. Дори и да са станали приятели сега.

От там следва и моят съвет - да не се занимава с него изобщо. Не би се получило.
+1 :)

InloveAgain
12-14-2009, 15:34
Ти си си виновна. :) Задоволи се с това да бъдете приятели ,защото за другото явно няма да стане,а ако му кажеш ще с развалиш всичко и ще ти е още по-гадно.:)

MagnetiC
12-14-2009, 16:34
Няма да се хареса :)
Мисля, че цялата история е обречена.
Най-първо, изобщо не е трябвало да го лъже.
Второ, не й трябва момче, което започва да обижда, когато момиче му признае, че го харесва. Това показва, че е недорасъл за каквото и да е. Дори и да са станали приятели сега.

От там следва и моят съвет - да не се занимава с него изобщо. Не би се получило.
+1 :)


+ 1 :(

LoveRetroMusic
12-14-2009, 16:35
остави го =P

MaLkaTa_LaDy
12-14-2009, 16:38
Да го лъжеш? - Грешно, глешно, грешно. Трябвало е да направиш нещата, че да изглеждат така в неговите очи, а не да го лъжеш. Да го накараш той да си вади извод и да се чуди дали е прав. Да се държиш като него. Тогава си щяла да имаш шанс. А сега? Тегли му една майна.
П.п. Няма да коментирам причината поради която харесваш момче, което те нагрубява и се държи ужасно с теб.

Lucyy
12-14-2009, 16:53
От това което прочетох аз, подкрепям мнозинството и ще те посъветвам да го зарежеш от всякъде. Явно от километри си личи, че не струва. Не тъжи по него, защото докато го правиш, може без да искаш да подминеш правилният човек. Според мен те е убиждал, само за да си избива комплексите или за да се направи на гъзарче пред приятелите "Ейй вижте ме, тая ме харесва, пък аз я тормозя!" и това е всичко. ;]]

Подкрепям напълно компетентното мнение на LadyDi и на останалите, които имат подобни възгледи ;]]

За протокола; на 14 съм ;]]

sulley
12-14-2009, 18:21
Зарежи го.Харесването си е харесване ама кретен дето те обижда,като признаваш разнежени чувства към него..run awayyyyyyyyy.
И спокойно,няма да ти липсва.Всяко 2-3 момче се държи като идиот.

Ecstasy
12-14-2009, 18:31
Продължи напред. :)