PDA

View Full Version : Кифла или земно момиче??



danibebi
12-14-2009, 11:43
Кои момичета предпочитате повече..кифлите или земните момичета..така да се каже..които са си съвсем нормални,а не се надуват и не ходят с тонове грим?? И какво мислите за тези видове момичета??

clever
12-14-2009, 11:44
нз какво ще рече земно момиче ама със сигурност не предпочитам кифла :lol:

danibebi
12-14-2009, 11:49
до колкото аз съм чула "земни момичета" са тези които не са кифли.. ;)

MadeOfWater
12-14-2009, 12:20
Земните момичета определено :)
По-добре не се захващайте с кифли.
Знам го от личен опит ;)

padnaloblak
12-14-2009, 12:24
естествено че някоя по-нормална! те тея дето им викат кифли всеки е минал през тях.. или ако не е ще мине савсем скоро :D

doublet
12-14-2009, 13:36
нз какво ще рече земно момиче ама със сигурност не предпочитам кифла :lol:

MichellePhan
12-14-2009, 14:21
Земно момиче!!

aloveyou
12-14-2009, 14:36
Естествено,че земно момиче..

Christine
12-14-2009, 14:48
А какви са критериите за кифла? А за земно момиче?

mrtn
12-14-2009, 14:54
Усрахте се с тея кифли, що за тъпа тема..

Luscious_Heart
12-14-2009, 15:08
Абе земно момиче са сигурно и невзрачните... Най-добре е да е хубава, но не курва; привлекателна, но не и глупава и податлива.

babyto92
12-14-2009, 15:40
Ми искам да ви кажа,чи има различни кифли :D Смисъл има някои супер надути обаче има някои които просто се грижат мааалкоо повече за външния си вид.Аз не ги харесвам 1 обаче аз самата съм тип 2 :D

Zarity
12-14-2009, 15:43
Тъпа тема...Отговора е пределно ясен,кой ше каже че предпочита кифла?!
Очевидно си комплексирана от въпросните кифли и за това правиш тея теми,тъй че просто те съветвам да се стягаш.

ivcheto0o
12-14-2009, 15:50
Земно момиче!!

Rivas
12-14-2009, 16:17
Земно момиче естествено!

deni15
12-14-2009, 16:57
Познавам и момичета,които може да се мацат и контят всеки ден,но всъщност не са някви надути с голямо самочувствие.
Така че не е само до външния вид...

lipstik
12-14-2009, 17:01
Явно авторката е поредното момиче,което изоставят заради кифла.

Luscious_Heart
12-14-2009, 17:08
Ми искам да ви кажа,чи има различни кифли :D Смисъл има някои супер надути обаче има някои които просто се грижат мааалкоо повече за външния си вид.Аз не ги харесвам 1 обаче аз самата съм тип 2 :D

Явно авторката е поредното момиче,което изоставят заради кифла.
Да, така е. Стига сте завиждали на привлекателните. :razz: Дори и да си супердобра (което, обаче, е доста в твой минус), ако не привличаш момчето външно, ще ти намери мацка заместител.

Иначе аз предпочитам извънземни. 8-)

danibebi
12-14-2009, 17:35
Явно авторката е поредното момиче,което изоставят заради кифла.
Напротив.Напълно грешиш. ;) Попитах от любопитство и веднага си правите едни изводи..нямам думи :shock:

elito0o0o0
12-14-2009, 17:35
Предпочитам кроасани ;)

DesireToFire
12-14-2009, 18:09
^^ а аз гевреци :D

MadeOfWater
12-14-2009, 18:11
^^ а аз гевреци :D

Банички :smt007 :oops:

buffalo88
12-14-2009, 18:20
кроасаниии

Abigoria
12-14-2009, 18:25
Темата е тъпа... Авторке, надушвам терор от страна на кифли ;)

danibebi
12-14-2009, 18:50
Темата е тъпа... Авторке, надушвам терор от страна на кифли ;)
Не напротив нищо такова няма.Абе как може само дето съм пуснала една тема от любопитство и да стигате до такива изводи..пфф.. :x

Biskfitka
12-14-2009, 19:46
Зависи кои мислиш за кифли? Ако е момиче, което всеки ден cе гримира,изправя си косата и т.н...значи и аз съм кифла.... :( Как ги определяте....

Иначе зависи..и двете ги предпочитам..и от двата ''вида'' имам приятелки..

stelit0
12-14-2009, 19:54
Зависи кои мислиш за кифли? Ако е момиче, което всеки ден cе гримира,изправя си косата и т.н...значи и аз съм кифла.... :( Как ги определяте....

Иначе зависи..и двете ги предпочитам..и от двата ''вида'' имам приятелки..+++

TrickyAngel
12-15-2009, 05:42
Е-е-е! Аман от тези кифли, кроасани, гевреци и други тестени продукти.. Сега ще ида да си купя кифла за закуска :lol:

elito0o0o0
12-15-2009, 08:29
Е какво толкова сега? Всеки си има предпочитания.. Аз например кифлата я обичам с локум,ама повече обичам кроасан с шоколад 8-)

п.с. Авторке, а кифлите според теб от космоса ли падат,че не са земни? :-o :-o .. Нз нз... Може би,според твоите разсъждения половината ми училище е извънземно.. Знам ли.. :-D

BrainlessROCKBABY
12-15-2009, 09:07
Земните момичета определено :)
По-добре не се захващайте с кифли.
Знам го от личен опит ;)

не, просто ме разби..XD..*кой го казва* просто заради аватара XD
Естествено, че земните момичета <3

teenems
12-15-2009, 09:16
кифлитееее на кайма .
мразя ги тея тъпи сухи кифлички .

пфу дано ги изяде някой мазен коч 8-)

desertrosee
12-15-2009, 12:17
Земно момичее ...

MadeOfWater
12-15-2009, 12:50
Земните момичета определено :)
По-добре не се захващайте с кифли.
Знам го от личен опит ;)

не, просто ме разби..XD..*кой го казва* просто заради аватара XD
Естествено, че земните момичета <3


Боже опази ме... :-D
Не,не съм кифла.По никакъв начин.Не знам кое в мен те накара да мислиш така.Може би е заради косата,еми това е перука и си я купих от Рок феста в Каварна.Не съм кифла,обаче познавам доста такива.Не си исправям косата (освен,ако нямам повод),през живота си не съм се качвала на високи обувки,а се мъкна само със старите ми класичести кецове,не нося дамски чантички за училище,а раница ми е цялата в значки на Metallica,Guns n Roses и различни черепчета.През последните 2 години съм ходила на 6 метъл концерта и дори сега слушам Sweet Child OMine. 7-ми клас съм,а съм имала точно 2 гаджета ;]
Какво кифленско има в мен? :(

danibebi
12-15-2009, 12:56
Земните момичета определено :)
По-добре не се захващайте с кифли.
Знам го от личен опит ;)

не, просто ме разби..XD..*кой го казва* просто заради аватара XD
Естествено, че земните момичета <3


Боже опази ме... :-D
Не,не съм кифла.По никакъв начин.Не знам кое в мен те накара да мислиш така.Може би е заради косата,еми това е перука и си я купих от Рок феста в Каварна.Не съм кифла,обаче познавам доста такива.Не си исправям косата (освен,ако нямам повод),през живота си не съм се качвала на високи обувки,а се мъкна само със старите ми класичести кецове,не нося дамски чантички за училище,а раница ми е цялата в значки на Metallica,Guns n Roses и различни черепчета.През последните 2 години съм ходила на 6 метъл концерта и дори сега слушам Sweet Child OMine. 7-ми клас съм,а съм имала точно 2 гаджета ;]
Какво кифленско има в мен? :(

Не си кифла spx.. :lol: :lol:

OneGirl
12-15-2009, 12:59
Предпочитам гевреци, не обичам кифли нз защо :( .

П.П авторе що за тема е това, много ясно, че никой няма да каже че харесва повече кифлите от земнте момичета (освен ако тя самата не е кифла) 8-)

clever
12-15-2009, 13:32
аз в началото основателно зададох въпроса какво ще рече земни момичета :razz: то по твоята логика danibebi така наречените кифли са паднали от някоя друга планета или галактика :razz: :razz:

п.п.не мисли че се заяждам.. просто казвам :lol:

DevilWish
12-15-2009, 16:20
Абе това понятие кифла не го харесвам . . и аз се грижа СУПЕР много за външният си вид и ходя с дамска чанта на училище, слагам токчета и какво??Всеки човек може да си говори с мен.Едиснтвената съм от цяло училище ,която говори с момиче ,с което никой не иска да говори точно по логиката, че тя не се гримира и тн.Не се изкарах света вода не напита, но гледам с всички да съм добра.Айде някой да ми каже кифла и не знам :shock: Лошо ли е в наши дни да искаш да изглеждаш добре!?!?!?

lipstik
12-15-2009, 16:26
Лошото е,че в наше време,всяко момиче,което се грижи за външния си вид и иска да изглежда добре,бива наречено кифла.Както и всяко такова момче-гей...

elito0o0o0
12-15-2009, 16:35
^^ мда!

Shadowsogirl
12-15-2009, 16:59
И кое точно те прави кифла? Токчетата, спиралата, дамската чанта, изправената коса... Бахти хората сте. И всичките викат "земно момиче", "нормално момиче", "не бъдете кифли"... После точно така нарачените кифли си имат компании, имат си гаджета и са си доволни... Пък иначе всичко живо вика мразя кифли..

MadeOfWater
12-15-2009, 17:16
Прави сте :( Не исках да звучи така,ама мразя някой да говори така за мен,съдейки по 1 снимка... :( Кофти става :o

Tralqlqlqlq
12-15-2009, 19:15
Абе може да прозвучи грубо, ама ще си кажа мнението направо- за момчетата на твоите години критерия е пуска- не пуска. Другото са им подробности, сега разум нема, хормони- бол ти!
П.П: В никакъв случай не казвам, че всички са така, но определено това са към +90%

BlackKeys
12-18-2009, 16:51
Май въпросът е към момчетата, ама ще отговоря... земно момиче.
Кифличките всички са еднакви...
Всички с един тон грим.
Всички с прилепнали дънки, без дори да се замислят дали им седят добре, ама нали това е модерно.
Всички или с топирани коси, или с коси, останали с два косъма от изправянето, или с бритон, който дори не пускат.
И всички с анцузи на Адидас...
:-o

ByK
12-18-2009, 16:53
ми 3емно много ясно 8-)

BlackKeys
12-19-2009, 06:28
Май въпросът е към момчетата, ама ще отговоря... земно момиче.
Кифличките всички са еднакви...
Всички с един тон грим.
Всички с прилепнали дънки, без дори да се замислят дали им седят добре, ама нали това е модерно.
Всички или с топирани коси, или с коси, останали с два косъма от изправянето, или с бритон, който дори не пускат.
И всички с анцузи на Адидас...
:-o


Мен пък ми е писнало от злобни като теб...:? :-x :-x :-x :-x

Ти завиждаш че имат топирани коси и са мадерни и изглеждат добре :P

а ако теб толкова ти харесва да си Обикновенна..си ходи както преди 100 години ...никой не те спира -и няма причина за тва да се заяждаш :?
Ох, да съм се заяла някъде? И аз мога да си топирам косата, ако искам да изглеждам модерно... Просто си казвам мнението по темата. И съжалявам, ако толкова съм те обидила. :-o

mrtn
12-19-2009, 08:09
айде ще се сбиете, заради една проста тема, която няма смисъл изобщо 8-)

Djuff
12-19-2009, 08:20
Видове момичета ли? :lol:
А иначе - естествено, че земно момиче.То иска ли питане?

Infinity
12-19-2009, 09:06
Тъпа тема...Отговора е пределно ясен,кой ше каже че предпочита кифла?!
Очевидно си комплексирана от въпросните кифли и за това правиш тея теми,тъй че просто те съветвам да се стягаш.
Точно..!

danibebi
12-19-2009, 09:16
Тъпа тема...Отговора е пределно ясен,кой ше каже че предпочита кифла?!
Очевидно си комплексирана от въпросните кифли и за това правиш тея теми,тъй че просто те съветвам да се стягаш.
Точно..!
Пф..кфото си искате си мислете ;) важното е,4е истината е съвсем друга.. 8)

elito0o0o0
12-19-2009, 10:18
sexXgirl2007 не разбрах BlackKeys къде се заяжда по-точно и с кого :-o :-o мм... нз .. трудно ми е да намеря с кого се е заяла.. :-o ..
Значи! Аз пък могада ви кажа ,че познавам така наречени ``кифли``,които си слагат грим като го размазват 'се едно трактор е минал през лицата им.. Слагат по 1 тон фон дьо тен и толкова много молив,че очите не можеш да им видиш.. Ходят с няк`ви обувки на токчета и с дамски чанти.. оп! .. забравих една подробност.. Дебели са и носят прилепнали дрехи,че да им се видят свинските крака и паласките... Изправят си косите като после не си мият косата с по 3 4 дни,че да не се налага да се изправят пак.. Имат пърхот и им е супер мазна косата от тия лакове и глупости,ма се правят на важнииииииии... Сега зимата ходат с нек'ви клинове и пантовки и са супер зле ,ама все се правят на интересни.. :? Айде спирам ,че sexXgirl2007 може да си помисли,че говоря за нея нещо.. че и се заяждам... :lol: а пък и sexXgirl2007 само да ти кажа.. Ако нe бешe от тези дразнители (кифлите) нямаше толкова много да се засягаш,че да викаш и че се заяждаме... Явно си видяла себе си в описанието на BlackKeys за кифлите и си решила,че се заяжда :lol:

petiam
12-19-2009, 16:25
Естествено,че земно момиче..

impassive7
12-19-2009, 20:46
то ЗЕМНИ момичета почти не останаха, навсякъде курволяк :?

amk933
12-19-2009, 21:12
Естествено, че земно момиче! Кифлата човек ли е? -> Не.

Аз обичам хора. Не обичам примати. :)

lenito_sf
12-20-2009, 00:37
Усрахте се с тея кифли, що за тъпа тема..

Марчо е прав :?

но за да израза мнение..ще кажа, че предпочитам всичко пред надут бухнал уруд :)

HanopkaH
12-20-2009, 05:39
естествено, че кифлата :D

Tedynkata1
12-20-2009, 14:14
естествено че някоя по-нормална! те тея дето им викат кифли всеки е минал през тях.. или ако не е ще мине савсем скоро :D и аз мисляя така :razz: :razz:

elito0o0o0
12-20-2009, 14:32
надут бухнал уруд :) 8-) Точното определение!

MadeOfWater
12-20-2009, 14:34
естествено, че кифлата :D

Едно момче,което си признава :?

onqtam
12-20-2009, 14:51
кифлите не ме кефат
обикновено са с мармалад или шоколад - кво по-банално от една кифла/баничка :?

danibebi
12-20-2009, 15:10
естествено, че кифлата :D

Едно момче,което си признава :?

ест..нали е мом4е..как няма да предпо4ете кифлата.. :lol: :lol:

MadeOfWater
12-20-2009, 15:36
естествено, че кифлата :D

Едно момче,което си признава :?

ест..нали е мом4е..как няма да предпо4ете кифлата.. :lol: :lol:

Ама си признава човека :lol:

neocide
12-20-2009, 16:29

Sham
12-20-2009, 16:29
к'во значи "земно момиче", бе?:Д
избирам си небесно момиче:Д

Shia
12-20-2009, 22:28
Кифлата е тъпо момиче.Дрешките всеки може да си ги купи и да бъде единия ден кифла,другия метъл,вдругиден шоп....

bathory
12-20-2009, 22:58
баница :?

Shadowsogirl
12-21-2009, 13:46
[quote="MadeOfWater"][quote=HanopkaH]естествено, че кифлата :D
Един да си признае.. Да не повява човек.

Jus7DreamBoy
12-21-2009, 14:10
Естествено,че земно момиче.. ;-)

Те "кифлите" въобще не заслужават дои и да се правят теми за тях ... СМЪРТТТТТ

slanchicety
12-22-2009, 16:07
Естествено, че '' Земно момиче '' .. ''Кифлите'' явно никой не ги обича ..

MichellePhan
12-22-2009, 16:19
Естествено, че '' Земно момиче '' .. ''Кифлите'' явно никой не ги обича ..
Във форумите пишат "кифлите са тъпи...(бла,бла,бла...)",а като са с тях "оууу скъпоуу от дее си зе убуфките мааа?? Гъз елаа!!!"

danibebi
12-22-2009, 18:10
Защо казвате,4е КИФЛИТЕ не са хора?? За Бога,това са си нормални същества..моми4ета които си слагат мн грим и се надуват [някои от тях] не, 4е ги защитавам,но говорите за тях сякаш са ИЗВЪНЗЕМНИ.. :shock: :lol:

Shia
12-22-2009, 19:43
Ем като не могат да ти създадат едно изречение с подредени граматични норми ти какво очакваш да смятаме за тях?

iLovePussyJuice
12-23-2009, 23:51
Кифли. Все пак аз съм кифльо. :)

До кога ще слагате етикети на хората?
глупаво е, грозно е...

Hilary_
12-26-2009, 08:44
Различните момчета предпочитат различни типове момичета .. въпроса би трябвало да е кои си струват и кои не .. :lol: :lol:

Violenza
12-26-2009, 08:51
Ем като не могат да ти създадат едно изречение с подредени граматични норми ти какво очакваш да смятаме за тях?
Аз пък познавам едно момиче - като я видиш би си помислила същото. Ама има повече акъл от повечето момичета, които познавам.

Margoto0
12-26-2009, 09:04
Мнееееее, по-добре да са от Марс :? :lol:

kolio94
12-26-2009, 09:06
искам земно все пак кифлите са за ядене :D

Farbat
12-26-2009, 09:44
Ми искам да ви кажа,чи има различни кифли :D Смисъл има някои супер надути обаче има някои които просто се грижат мааалкоо повече за външния си вид.Аз не ги харесвам 1 обаче аз самата съм тип 2 :D То точно затова според теб има два тиша щото си таква :lol: :lol: :lol:

Jus7DreamBoy
12-26-2009, 11:58
Баничка с извара ако има и бозица :smt030 :smt030 :smt030

Briseis
12-26-2009, 12:49
хайде аз ще избера кифлите :-)

Juggle
12-28-2009, 10:24
Еми земните ги предпочитам ;) е има някой кифли,които са печени ама повечето са лицемерки .. :D

eXpl0d3
12-28-2009, 10:38
kifla ama da e i s marmalad

Auby
12-28-2009, 14:27
Кои момичета предпочитате повече..кифлите или земните момичета..така да се каже..които са си съвсем нормални,а не се надуват и не ходят с тонове грим?? И какво мислите за тези видове момичета??

Ами какво за тея които са земни и все пак ходят с тонове грим? :D
п.С. Ест, предпочитам земните, само дето не са зад всеки ъгъл :)

Ramon
12-28-2009, 15:57
Мен пък ми е писнало от злобни като теб...:? :-x :-x :-x :-x

Ти завиждаш че имат топирани коси и са мадерни и изглеждат добре :P

а ако теб толкова ти харесва да си Обикновенна..си ходи както преди 100 години ...никой не те спира -и няма причина за тва да се заяждаш :?[/quote]

Топираните коси са били модерни през 90-те,така че не си мисли че откриват топлата вода. :( :(

Аз предпочитам нормални,ненормални,земни, имфоманки и т.н. :smt045

Shia
12-28-2009, 16:20
Ем като не могат да ти създадат едно изречение с подредени граматични норми ти какво очакваш да смятаме за тях?
Аз пък познавам едно момиче - като я видиш би си помислила същото. Ама има повече акъл от повечето момичета, които познавам.

Аз не ти говоря само да я видя,ако се заговорим(евентуално) и не мога да я разбера и както казах да каже нещо,както трябва,ми ще ми бъде една КИФЛА-тестено изделие с някакъв незнаен пълнеж :-o
До нас има такова момиче,което бавно се превръща в това.
Всяко нейно изречение започва с Офффф... или някакви възпоризведения на звука и след всяка трета дума е псувня.Как мога да разговарям с някого,като не зне ТОЙ как да говори.

Chrissie
12-28-2009, 22:45
Е те това вече не го разбирам, чесно! :? Какво точно вие разбирате под "кифла" и под "земно момиче"?

Защото на точно "земните момичета" им казват зубъри и никой не ги поглежда, а пък именно "кифлите" са оприличавани на идеал. :shock: Точно тези момичета, които са си обикнони, които са себе си, които обичат да четат, да общуват, да изразяват някаква смислена емоция, да говорят правилно, а не като пиян шофьор на такси са гледани странно от обществото, а този тип момичета, които се обличат по последен писък на модата, слагат тонове грим в жалък опит да заприличат на някой друг, да скрият истинската си същност, да заличат белезите от душевните рани, които някой им е нанесъл, да прикрият недостатъците и комплексите си, са превъздигани за нещо повече, отколкото са. Нима фразата "Ох, навън вали, отиде ми прическата - станала съм по-рано, за да я топирам" е доста по-интересна за обсъждане, отколкото фразата "Ах, вали! Супер, айде да тръгваме - нищо няма да ни стане от малко дъжд" ?

Така че, какво точно имате предвид под "земно момиче" и "кифла"? Какви са вашите представи?

fatalgirl
12-28-2009, 23:20
Е те това вече не го разбирам, чесно! :? Какво точно вие разбирате под "кифла" и под "земно момиче"?

Защото на точно "земните момичета" им казват зубъри и никой не ги поглежда, а пък именно "кифлите" са оприличавани на идеал. :shock: Точно тези момичета, които са си обикнони, които са себе си, които обичат да четат, да общуват, да изразяват някаква смислена емоция, да говорят правилно, а не като пиян шофьор на такси са гледани странно от обществото, а този тип момичета, които се обличат по последен писък на модата, слагат тонове грим в жалък опит да заприличат на някой друг, да скрият истинската си същност, да заличат белезите от душевните рани, които някой им е нанесъл, да прикрият недостатъците и комплексите си, са превъздигани за нещо повече, отколкото са. Нима фразата "Ох, навън вали, отиде ми прическата - станала съм по-рано, за да я топирам" е доста по-интересна за обсъждане, отколкото фразата "Ах, вали! Супер, айде да тръгваме - нищо няма да ни стане от малко дъжд" ?

Така че, какво точно имате предвид под "земно момиче" и "кифла"? Какви са вашите представи?

Много правилно. И на мен ми се иска да разбера какво всъщност се крие под тези понятия :)

dimi93
12-29-2009, 06:55
Естествено, че земно момиче кифлите не заслужават дори да им се изплюеш!!!

EnterYourNameHere
12-29-2009, 07:54
Не, 7 days MAX с шоколад!