PDA

View Full Version : Хубаво тяло без много усилия



perfektencom
12-14-2009, 13:21
Искам да направя плочки , но живея в град в който няма фитнес,можете ли да ми кажете някои лесни упражнения,дори ако иамте и клипове оставете линк'с,кажете и вие как тренирате

smeshnik
12-14-2009, 16:17
чудото наречено "коремни преси" 8)

cunt
12-14-2009, 16:28
Искам да направя плочки , но живея в град в който няма фитнес,можете ли да ми кажете някои лесни упражнения,дори ако иамте и клипове оставете линк'с,кажете и вие как тренирате
що за град е това щом няма дори една фитнес зала?!
е тва са добри упр
http://www.youtube.com/watch?v=btpYtdMwKFc&feature=related

lubata619
12-14-2009, 17:45
а де :grin:

Bimmer
12-14-2009, 18:04
Moй, може и да си пич, ама виж почти всяка 2 тема е за плочките...
И все пак - еми главното е да ядеш правилно - сладки и газирано просто забрави, не знам в кой град си, ама когато можеш карай колело за кардио тренировка, за да изчистиш мазнините - в зависимост от това колко си висок и колко кг си - после намери някакъв лост и почни коремни превъртания, така 2-3 месеца минимум и резултатът би трябвало да е на лице. Ако искаш по-бърз резултат, питай някои хора, които разбират повече (или чичо гугъл) за L-Carantine. Еми успех, надявам се не искаш да го правиш само защото пичките се кефят.
едит: и хубаво тяло и малко напрежение не става мой...

cunt
12-14-2009, 18:29
не само че не става с малко напрежение ,но не става и изведнъж
трябва да си постоянен и да имаш търпение и резултатът ще е налице :)
а и най-лесно плочки се правят с тичане :)

ExtrAc7
12-15-2009, 10:32
не само че не става с малко напрежение ,но не става и изведнъж
трябва да си постоянен и да имаш търпение и резултатът ще е налице :)
а и най-лесно плочки се правят с тичане :)

НЕ става само с тичане!!!
Сто процента ви казвам от личен опит футболистче съм и тичам много, но не ям правилно може би. Не съм запознат с тези работи, но само с тичане не става [-X да помага по-оформят се, но много малко ;)

cunt
12-15-2009, 13:29
с тичане основно и коремни преси
а тея диети са си донякъде и измислица познавам много хора на които им е оформен корема без да се лишават от каквато и да е храна

lubomirky
12-15-2009, 18:19
Moй, може и да си пич, ама виж почти всяка 2 тема е за плочките...
И все пак - еми главното е да ядеш правилно - сладки и газирано просто забрави, не знам в кой град си, ама когато можеш карай колело за кардио тренировка, за да изчистиш мазнините - в зависимост от това колко си висок и колко кг си - после намери някакъв лост и почни коремни превъртания, така 2-3 месеца минимум и резултатът би трябвало да е на лице. Ако искаш по-бърз резултат, питай някои хора, които разбират повече (или чичо гугъл) за L-Carantine. Еми успех, надявам се не искаш да го правиш само защото пичките се кефят.
едит: и хубаво тяло и малко напрежение не става мой...

кво пречи да яде сладки и да пие газирано? на ден ям супер много сладко, а за газирано да не говорим - поне една бутилка кола изпивам на ден(говоря 2 литра) и пак съм ги направил. просто трябва да се правят по повече и по-дълго време, а не някъв седнал една вечер направил 200 коремни от 10 серии и вече се чуди защо няма плочки.

InDo
12-15-2009, 20:27
ХхАХХААХ "без много усилия" нищо не става лесно дори и това... Трябва да даваш едва ли не всичко от себе си,дори за тази прословута преса,друго не мога да добавя Само ЗДРАВИ ТРЕНИРОВКИ!

Myrth
12-16-2009, 15:03
Стига с тоз метанец. Защо пък да е това начина.. :)

Bimmer
12-16-2009, 17:25
Moй, може и да си пич, ама виж почти всяка 2 тема е за плочките...
И все пак - еми главното е да ядеш правилно - сладки и газирано просто забрави, не знам в кой град си, ама когато можеш карай колело за кардио тренировка, за да изчистиш мазнините - в зависимост от това колко си висок и колко кг си - после намери някакъв лост и почни коремни превъртания, така 2-3 месеца минимум и резултатът би трябвало да е на лице. Ако искаш по-бърз резултат, питай някои хора, които разбират повече (или чичо гугъл) за L-Carantine. Еми успех, надявам се не искаш да го правиш само защото пичките се кефят.
едит: и хубаво тяло и малко напрежение не става мой...

кво пречи да яде сладки и да пие газирано? на ден ям супер много сладко, а за газирано да не говорим - поне една бутилка кола изпивам на ден(говоря 2 литра) и пак съм ги направил. просто трябва да се правят по повече и по-дълго време, а не някъв седнал една вечер направил 200 коремни от 10 серии и вече се чуди защо няма плочки.
Еми аз знам, че е вредно цялостно за организма, нямам намерение да споря, нито твърдя, че съм прав. Това по-горе е личното ми мнение и нищо повече.

3dintaMm
12-17-2009, 15:30
еми първо зависи от фигуратата ти сега ... ако имаш коремче първо го махни, което става с много бягане... след това почваш да правиш коремни преси... не много наведнаж а на серий... за коремното набиране не съм съгласен отначалото щото не секи има добре оформени ръце за коремно ;]] и най главното е да не са отказваш защото не става бързо... 3 4 месеца всяка вечер коремни преси и си готов ;]]

3dintaMm
12-17-2009, 15:32
оо и за храната забравих да добавя :( не ги слушай тея дето говорят за сладкото и газираното те въобще не пречат като си постоянен :smt023

PinkFloydSound
12-18-2009, 11:13
^ Бахти глупостите пишете, честно. Много ясно, че пречат. Нали така мускулът избутва мазнината още по-напред и настрани и тялото изглежда още по-зле...
Първо, свеждаш до минимум яденето на всякакви боклуци (сладко, газирано, пържено, мазно, полу-готови храни, закуски и т.н.).
Почваш да правиш коремни преси, но да знаеш, че сами по себе си те не помагат толкова много. Бягане, каране на колело... За около 2-3 месеца ще видиш лек напредък, но нищо повече. Всичко се постига със супер постоянство.

ZipFail
12-18-2009, 12:42
С добра диета и малко коремни преси плочки се изкарват за 2 месеца без проблем ;)

fr33runner
12-24-2009, 15:40
Ами така аз тренирам за корем от вече 8 месеца мисля.Ако найстина искаш хубава преса найстина не трябва да ядеш сладко,не случайно диетата за дооформяне се казва НДВ (Ниско Въглехидратна Диета).Мойта тренировка включва 40 минути кардио,3x25 вдигания на краката от вис,3x30 коремни преси на 80% наклон,3x10 със 30 кг на гърдите (за дълбочина) и упражнението "молитва" ако си го чувал.И правя една програмка от youtube за изгаряне на калорий в коремната област http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU. Също голяма грешка е да претоварваш корема си,защото така няма да отбележиш никакъв напредък.Тренирай по 3 дни в седмицата,примерно понеделник,сряда,петък.Айд много успехи и дано я направиш пресата.Само помни много постоянство... :)

LuxurySk0B
01-02-2010, 18:57
Синтол във всяка плочка и anadrol + tostesterone cypionate + deca

ge4eto70
01-02-2010, 21:57
ЕМ и аз искам да имам плочки обаче ми се хапват нчкои раоти и немога ама имам нали леки теи пло4кчки ма не са оформени добре :-o :-o :-o :-o 8) 8) 8) :o :o :o :-D :-D :-D

Zullken
01-03-2010, 22:30
Аз се счупвам да ям сладко, това ще рече, че почти на всяко или след всяко ядене, приемам в задоволителни количества основно шоколад и въпреки това имам добре оформена преса. Но пък избягвам да ям хамбургери, дюнери, бургери, салами, кренвирши, пържени неща, закуски, пици, полуфабрикати, консервирани неща и т.н, както и да ям късно вечер. Всеки е различен и затова трябва за себе си да намериш кое ти влияе най-зле на фигурата.
Иначе трябва да бъдеш изключително търпелив и постоянен, защото както вече ти го казаха, хубаво изисква време. Тоест изисква се години наред да бъдеш постоянен и резултатът неминуемо ще дойде.

oNthEmaX
01-04-2010, 14:30
от метаболизма ти зависи дали храната ще има голямо или не чак толкова влияние, а до коремните набирания са повече чалъм, аз тежа 83 кг за 1 месец се научих да ги правя но ефекта е почти никакъв