PDA

View Full Version : Разпокъсан клас



sunny22
12-14-2009, 13:55
Пиша от името на целият ми клас .Ние сме най-големи по бройка от всички класове.30 души сме и пнеже сме доста дисциплината ни е под всякакво ниво... :( Всички се оплакват на класният ни и може би ще ни разделят на два класа...Това възможно ли е?Правихме опити да се държим примерно,но не може 30 души да не издадат и звук през нито един час...Момчетата от класа са доста и много не се стряакат,но когато дойде директора и ни заплаши с раздяла на класа стана много кофти... :( Познаваме се от мнохо време класа и ще ни е гадно да ми разделят.Как може да си помогнем,защото наистина повечето се стремим да сме тихи и да не говорим ,но има5-6 ,които не им пука... :? Идеи как да успеем?Сори за темата,но е много кофти да раздвлят класа и да се виждаш с приятели само междучасието :?

sunny22
12-14-2009, 14:34
В моето даскало е забранено... :( Гадно ни е на повечето,защото се ознаваме от доста време и не върви да ни разпределят по друготе класовес които не сме в много добри взаимотношения...

aloveyou
12-14-2009, 14:38
Бъдете доста тихи..А с тези,които издават звуци си поговорете..Кажете какво може да се случи 8) Не знам :(

Christine
12-14-2009, 14:54
Ами защо не се опитате да поговорите с някой учител или директора въпросните хора да бъдат преместени в друг клас? Държите ли на тях, искате ли да останат при вас или не? :)

sunny22
12-14-2009, 15:01
Ами то един го изгониха,но той си беше побъркан...Иначе целият клас сме говорили с тях,но някои се съгласиха други просто не...излизаме заедно приятели сме си,но като стигнем до дисциплина...ходихме при директора и освен ,че ги накара да си бият по 10 шамара друго не стана... :( 25 от 30 дупши пазим тишийна,но има 2ма 3ма,които са решени да не оставят учителите намира. :(

Christine
12-14-2009, 15:07
Много неприятно тогава, не знам дали ще мога да помогна. А кой клас сте?

sunny22
12-14-2009, 15:19
ми 7ми...разделяме се скоро и искаме да поживеем заедно още малко 8-)

Christine
12-14-2009, 15:37
Щом сте седми, надали ще ви разделят.
Иначе, не мога да помогна, съжалявам.

CheAD
12-14-2009, 15:38
Пиша от името на целият ми клас .Ние сме най-големи по бройка от всички класове.30 души сме и пнеже сме доста дисциплината ни е под всякакво ниво... :( Всички се оплакват на класният ни и може би ще ни разделят на два класа...Това възможно ли е?Правихме опити да се държим примерно,но не може 30 души да не издадат и звук през нито един час...Момчетата от класа са доста и много не се стряакат,но когато дойде директора и ни заплаши с раздяла на класа стана много кофти... :( Познаваме се от мнохо време класа и ще ни е гадно да ми разделят.Как може да си помогнем,защото наистина повечето се стремим да сме тихи и да не говорим ,но има5-6 ,които не им пука... :? Идеи как да успеем?Сори за темата,но е много кофти да раздвлят класа и да се виждаш с приятели само междучасието :?
Моя бивш клас също бяхме 30 човека,винаги всичко се въртеше около нас дет се вика и на всички даскали на и директора не им допадахме-много ни заплашваха,но нямаше никакви действия-правят го това само за да си оправите дисциплината,винаги има и такива,които не им пука,споко нормално е :) Най-много да изключат или преместят няколко човека от класа ти,но се съмнявам лично аз.

sunny22
12-14-2009, 15:51
Дано,защото и при нас е така...винаги ние сме център на вниманието,винаги ние сме виновни и тн...

ivcheto0o
12-14-2009, 15:53
охх и в моя клас има 3-4 които не могат се държат нормално и да не говорят,много у4итли си го иккарват на целия клас заради тях ,говорили сме с тези мом4ета ни6то не помага....така 4е наи-добре се примирете ако ви разделят може да се виждате пак :)

sunny22
12-14-2009, 15:57
Гадно си е все пак...Ще видим дано се кротнат малко,че ве1е няма учител,който да не се оплаче на класният и той освенда ни крещи друго не прави :(

amk933
12-14-2009, 15:57
О, боже! Кой ще ви раздели в средата на 7 клас? :lol: Няма да е зле да започнеш да мислиш логично, че идва изпитът по математика. ;)

VampireGirl666
12-14-2009, 17:02
В 5 клас бяхме 34 в клас.Пълна лудница.Проблемните ги изключиха,но не са ни разделяли на класове,така че споко.

lovey0u
12-14-2009, 20:42
ние бяхме 36 човека в клас и се молехме да ни разделят ама никой не ни послуша. Директорката разпраявяше, че трябва да сме поне 19 иначе нямало как. Сигурно заради това сега целия клас се състои от 13 човека :D

и Не само 2-3 човека пречеха :?

няма какво да направите, директорът само ще ви заплашва и сигурно никой нищо няма да направи, нито учители нито директор...Никой

AFT
12-15-2009, 05:57
Аз никога не съм чувала да са разделяли клас по време на учебната година, пък и сте 7 клас т.е. повечето сигурно за последна година учат в това училище. По-скоро сте наивни и директора се възползва от това, за да ви сплаши. ;д И все пак, вие там 25те човека, който сте тихи, си продължавайте да пазите тишина в часовете, все пак сте в училище. (;

TrickyAngel
12-15-2009, 06:07
А знаеш ли какво е да сте 32-ма? :lol: Няма да ви разделят.. един клас може да се състой от най-малко 17 или 18 човека.. не съм сигурна за бройката.. Нас ни заплашваха с "редуциране" :lol: Но.. на нас не ни пукаше.. а и не бяхме много близки.. :lol:

unwritten13
12-25-2009, 20:58
Както и други казаха едва ли ще ви разделят.. то вече 2-ри срок пък и сте 7 клас- няма смисъл просто...обаче нас не ни разделят- нас ни събират. От 3 паралелки станахме 2 и класа ни се развали...

FantaMen
12-26-2009, 00:08
Реално погледнато няма как да стане 30 човека да ги разделишш точно по средата на 7 клас... Директора е за клада ако го направи има и други начини да се вътвори ред в класа!!!

CryToDie
01-08-2010, 17:10
В нашия клас сме 23, и също такива които само шумят, не учат са 15-16. Смятайте какво става... Класната е най-яката в училище и прави всичко възможно да спре лошата дисциплина, даже ни наказва - не ходим на походи, а даже веднъж направи от една тетрадка "тетрадка за дисциплина" и там всеки час учителят пишеше каква ни е дисциплината и се подписваше, но пак без резултат. Е това 7-8 човека да работят само в класа - не е работа :-s Даже съм председател на класа и се опитвам някак си да ги накарам да спрат - дори съм им крещяла. Обаче има 5-6 които не могат да пишат и четат (неграмотни са до дупка), пък да хвърлят пиратки, да правят ракети в час, да тичат по коридорите, да псуват знаят! Егати работата!!!

elito0o0o0
01-08-2010, 17:50
О, боже! Кой ще ви раздели в средата на 7 клас? :lol: Няма да е зле да започнеш да мислиш логично, че идва изпитът по математика. ;) И по БЕЛ 8)

ThePowerOfLove
01-08-2010, 17:56
Съмнява ме да ви разделят. Още 1 срок ви остава :)

Djuff
01-08-2010, 18:03
Ъъъ ще ви разделят определено.Ако не ви разделят ще си продължите да си викате и да разваляте дисциплината, пък и само в часовете няма да се виждате, нали? ;)
Нашия клас сме 20 човека и само половината докарваме даскалките до истерия, а вие 30 парчета малеее....

sasheto0o
01-08-2010, 21:58
Ние сме 19 човека ,а дигаме шум за 40 и сме с най-лошата дисциплина от цялото училище.Да не говоря за отсъствия,оценки,предупреж дения и др. А както казаха по-горе - бъдете тихи ,не вдугайте шум . Аз лично не смятам ,че ще ми разделят на два класа . Не знам -мое мнение.