PDA

View Full Version : Въпросче..



RoYaLTy
12-14-2009, 14:36
Искам да попитам следното нещо... Представете си два пича - добре сложени, добре изглеждащи, готини абе харесвате ги и двамата ама единия ходи пеша или има някаква обикновена малка кола като астра,голф клио или нещо от рода ,а другия кара някакъм мерцедес или баварец... айде да не последен модел ама така голяма кола с кожен салон и различни глезотийки. Тоя пич с яката кола ще има ли предимство при положение че не сте говорили с тях а гледате само външност и държание. Бъдете откровени и се поставете в ситуацията моля ви, неизползвайте разни клишета като "не съм материална" и такива :)
________________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

silwinka
12-14-2009, 14:55
ми..щом са хубави,говори с тях.. ние как да преценим?! Та..поставям се на твое място,ми .. бих ги заговорила,не ме интересува кви коли карат и тем подобни глупости..по тва не се оценява човек ( богат / беден ) :) Ще се опозная с тях..и така , който е по - як ( по сърце/душа, добричък,мил..) , с него ще поддържам редовна връзка..и там за напред квот стане! :-P

aloveyou
12-14-2009, 14:57
Естествено,че няма да има предимство това,че е с кола последен модел и с някакви си глезотийки..

Сори,но ще използвам "клише" - не съм материална..Важното е да го обичам,и той мене..Не всичко в този живот е пари.. :?
С пари можеш да купиш къща, но не и дом.
С пари можеш да купиш часовник, но не и време.
С пари можеш да купиш легло, но не и сън.
С пари можеш да купиш книга, но не и знание.
С пари можеш да купиш лекар, но не и здраве.
С пари можеш да купиш положение, но не и уважение.
С пари можеш да купиш кръв, но не иживот.
С пари можеш да купиш секс, но не и любов. ( мисля,че този спомен е достатъчен,за да разбереш какво искам да кажа )

П.П - Да попитам - Това какво общо има с "козметика и диети"

TheSlobberGirl
12-14-2009, 15:00
И аз си зададох този въпрос. По скоро е за раздел "Любов".

Linns
12-14-2009, 15:22
Темата не е за тук ..

tonie__
12-14-2009, 15:26
чисто визуално-да

heiress
12-14-2009, 15:47
И аз мисля, че темата не е за тук..
Но като цяло.. мисля, че няма да има кой знае какво значение автомобилът.

lilqnkaaaaa
12-14-2009, 15:52
ами честно казано на пръв поглед бих избрала тоя със скъпата кола но по вътрешната страна на човека и характера му бих се замислила :-D

lipstik
12-14-2009, 16:48
Щом ги харесваш и двамата си избери този с по-хубавата кола.

Luscious_Heart
12-14-2009, 17:05
Щом ги харесваш и двамата си избери този с по-хубавата кола.
Точно така. Няма кво да се правите на моралисти.
А вашта любов (говоря за тези, които са писали в темата) и т.н. е нещо, което се гради с ГОДИНИ.. Заобичали се те... Пхахаухуау. 8-)

RoYaLTy
12-14-2009, 17:48
Бе аз съм момче просто се чудя как бихте постъпили. Последните 3 поста най ми харесват мисля че са най откровенни. Пък защо да е за Любов аз не говоря за любов а за избор на стил защото по колата на мъжа може да разбереш какъв е той по характер. Ако искате я преместете, ама точен форум за тая тема май няма

n3siity
12-14-2009, 18:14
ми..щом са хубави,говори с тях.. ние как да преценим?! Та..поставям се на твое място,ми .. бих ги заговорила,не ме интересува кви коли карат и тем подобни глупости..по тва не се оценява човек ( богат / беден ) :) Ще се опозная с тях..и така , който е по - як ( по сърце/душа, добричък,мил..) , с него ще поддържам редовна връзка..и там за напред квот стане! :-P

DevilWish
12-14-2009, 18:29
Щом не ги познавам и не мога да съдя по характер външният вид е водещ.Но със сигурност не парите ;)

viksit0y
12-14-2009, 18:47
Важна е същността на самия човек, а не принадлежностите му http://i49.tinypic.com/33tm721.gif.

ivcheto0o
12-15-2009, 06:45
Щом не ги познавам вън6ният вид е наи-важен и да в тази ситуация бих избрала мом4ето с готината кола....а инъ4е не все пак по важен е характера, така де мен тая кола ко ме интересува негова е ня моя ....

MagnetiC
12-15-2009, 07:35
Ако на външност са еднакво привлекателни, бих избрала този с по-скапаната кола - той ще е по-скромен, а също така и няма да му се лепят толкова мацки, колкото на тоя с бавареца (и няма да си скубя косите кога ли ще ме замени :P ) а пък никой не знае по-нататък живота как ще се развие и дали този с голфа няма да си купи някоя по-хубава кола.. :P

umri
12-15-2009, 22:11
Който ти каже Астричката... е лъжец.

Hilary_
12-16-2009, 16:02
Нито един няма да има шанс след като са добре сложени, а не моя тип "пухкави" момчета .. :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

И все пак ако тярбва да избирам определено няма да е заради колите им .. :lol: :lol: :lol: Изключително слабо ме вълнува това .. :x :?

Pupcho
12-16-2009, 17:58
Ако на външност са еднакво привлекателни, бих избрала този с по-скапаната кола - той ще е по-скромен, а също така и няма да му се лепят толкова мацки, колкото на тоя с бавареца (и няма да си скубя косите кога ли ще ме замени :P ) а пък никой не знае по-нататък живота как ще се развие и дали този с голфа няма да си купи някоя по-хубава кола.. :P
Да си купи по-готина кола и да почнат да му се лепят мацки а ? ... лапета, защо не четете кви глупости пишете ?

MagnetiC
12-16-2009, 18:41
Ако на външност са еднакво привлекателни, бих избрала този с по-скапаната кола - той ще е по-скромен, а също така и няма да му се лепят толкова мацки, колкото на тоя с бавареца (и няма да си скубя косите кога ли ще ме замени :P ) а пък никой не знае по-нататък живота как ще се развие и дали този с голфа няма да си купи някоя по-хубава кола.. :P
Да си купи по-готина кола и да почнат да му се лепят мацки а ? ... лапета, защо не четете кви глупости пишете ?
1во не мисля, че съм лапе.. вече съм на 20 :)
2ро говоря за бъдещето, където вече се е установил, развил и където връзката е здрава и няма да го интересува коя ще се опита да му се лепне само заради колата (има мн такива курвички, които най-малкото правят свирки за някое кръгче и прочие..) а ще се интересува от жената, с която е стигнал до това ниво и която е била с него, когато не е имал нищо и която е вярвала в способностите му и го е подкрепяла... разлика голяма

0nem0retIme
12-16-2009, 19:50
Да,за момент,нищо чудно,тоя с Мерцедеса(или с по-хубавата визия) да ти се стори малко над другия,но след разговора с двамата,ако момчето с Мерцедеса е някакъв простак,ти сама ще се отвратиш от него(ако не си материална,разбира се.)
Сега,ако искаш гадже с готина кола,много пари и да ти купува всичко,което искаш,ще избереш по-боагатия..то е ясно просто.
Но не подценявай момчето с малката кола,защото в повечето случаи тази малка кола е плод на усилия,а онзи масивен Мерцедес е също плод на усилия ( но от мама и тати или някакви други такива незаконни работи - аз лично не бих се гордяла с такова гадже със самочувствие до небето без покритие )
Но,ако момчето с готината кола наистина е печено и си заслужава,защо не ?!

П.С. : Послушай сърцето си! По-добре да си щастлива и да си ходиш с обикновено момче,отколкото да се возиш в яка кола и да се чувстваш празна.Не ставай като онези,които жертват себе си,личното си щастие заради парите и илюзията,че така ще са щастливи.И пак казвам-не всички с готини коли са такива..винаги има изключения.

balu4ka
12-16-2009, 19:52
Щом не ги познавам и не мога да съдя по характер външният вид е водещ.Но със сигурност не парите ;)


+1

st0rmer
12-16-2009, 23:21
Ти приятеля си по кола и пари ли го избираш? Мислех, че всяко земно същество гледа повече вътрешната красота. Нали знаеш, колкото и красив и колкото и пари да има, вътре кухо ли си е.. няма как да се напълни.