PDA

View Full Version : поСягал ли ви е учител?



domi98
12-14-2009, 15:31
ами някои г-жи от нашето училище само се заканват,ама има и по-лошо, една малоумна госпожа по български изхвърли дрехите на едно дете в кошчето за болклук,не че му ги е свалила и съоченикът ми остана без деехи ,беше по физическо и той си носеше анцунг,дрехите му бяха в плик и ги оправяше и госпожата изпадна в нервен срив :-k :smt003

Zarity
12-14-2009, 15:34
В кви училища учите вие бе хора :-o

MichellePhan
12-14-2009, 15:35
В кви училища учите вие бе хора :-o

domi98
12-14-2009, 15:37
В кви училища учите вие бе хора :-o не просто тази госпожа е малоумна.... :?

sunny22
12-14-2009, 15:38
Ами мене са ме удряли с дневник по главата с всичка сила и то малоумната ми госпожа по английски.Тя има 70 и е изкукала само крещи и веднъж аз ставам да си взема химикалката,че ми падна и тя както беше с дневника в ръка така ме прасна... :( Няма ли да я уволнят вече.иначе друготе учители никога не са ни посягали

Zarity
12-14-2009, 15:41
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.

sunny22
12-14-2009, 15:46
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.Аз лично се държа прилично в час ама тя нащата е малко...зад мене сиседят по 10тима,пускат си муика...амавсе на тия дето не и се заканват,не и отговарят ...гио заплашва...веднъж ми изхвърли несесера през прозореца,защото като минаваше го бутна,но естествено аз трябва да съм виновма и после трябваше да си го събирам от една шахта... :(

Zarity
12-14-2009, 15:47
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.Аз лично се държа прилично в час ама тя нащата е малко...зад мене сиседят по 10тима,пускат си муика...амавсе на тия дето не и се заканват,не и отговарят ...гио заплашва...веднъж ми изхвърли несесера през прозореца,защото като минаваше го бутна,но естествено аз трябва да съм виновма и после трябваше да си го събирам от една шахта... :(
Въпроса ми беше отправен към автора.Верно си е има и някви найстина шантави даскали,но повечето не. :?

sunny22
12-14-2009, 15:49
Така си е.Може да са ни казали веднъж нещо от типа,че класа ни е най-тпият и тн...,но само тази учителка ни посяга

lipstik
12-14-2009, 16:59
В първи клас изядох 2 шамара.Единия беше,защото преписвах от момичето до мен.Вторият път беше когато две момичета дивееха много,аз бях с тях,но нищо не правех,но госпожата ни удари и трите...

deni15
12-14-2009, 16:59
Не.
Ама да има късмета да ми посегне ....

fluffka1
12-14-2009, 17:05
по принцип не е много редно учител да посяга на ученик :-D иначе на мен не са ми посягали, обаче на мои съучениции... :lol: Веднъж една заместничка удари едно от наще момченца по главата с дневника :D доста болезнено изглеждаше от страни

toni_nemezis
12-14-2009, 17:10
Учител ше ме удари??!! :razz: :razz: Нека опита.Аз даже съм казал на наще че учител удари ли ме ставам шибвам му една ама да незнае след тва къде се намира и отивам да си зимам отпусното 8) 8) :o :o

elito0o0o0
12-14-2009, 17:39
Да посмее и после не я виждам ;) Иначе съм виждала как удрят мои съученици... Те си го заслужават,но не мисля ,че това е правилният начин .. ;)

toni_nemezis не се прави на недостъпен ;)

aloveyou
12-14-2009, 17:58
Мен лично не са ме удряли..Но един мой съученик - почти винаги..Ама той си го заслужаваше..

Пък преди години - една даскалка удари приятелката ми - без да има вина..Тя каза на родителите й - а после те казаха на директорката и най-накрая я уволниха 8)

MuTuTyYy
12-14-2009, 18:22
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.

Говориш на изуст. Не знаеш толкова много, че да напишеш толкова сериозно обвинение. :) Може момчето да не е направило нищо, аз не разбрах да е направило нещо кой знае какво?! Знаеш ли дали са група пищящи лапета? Мен наскоро една лелка в училище ми каза: "малоумници, за нищо не ставате, тъпи сте като галоши, защо идвате само да харчите на ваще парите" и аз не издържах тъй като ние играехме карти (имахме свободен) и някой хвърли едно шише към коша... и и викам "Ако бяхме малоумни, дори тъпи, пак щяхме да ставаме поне за едно-чистачи!" и онази се засили към мен и ми вика "Пожелавам ти твоята майка да няма къде да работи..." а у... без да подозира, че съм значително по-едър ученик от зайците, които тормози и обижда всяка сутрин (даскалите в нащо даскало са като нея половината, въпреки че тя е чистачка)... и като станах и кат посегна с тая метла... взех я и я хвърлих през четвъртия етаж и я изгоних, а тя като ме видя прав и напусна :lol: :lol: :lol:. Искам да ти кажа, че не можеш да знаеш кой е виновен. Сигурно директора си е помислил, че тя е дошла и аз съм бил ядосан и съм хвърлил метлата през прозореца :lol: , но това не е така. Не говори на изуст! Обиждаш на едро хора, които дори не познаваш, до този коментар, всички други твой много ги харесвах... :?

teenems
12-14-2009, 18:28
НЕ ! 8)

MuTuTyYy
12-14-2009, 18:28
В първи клас изядох 2 шамара.Единия беше,защото преписвах от момичето до мен.Вторият път беше когато две момичета дивееха много,аз бях с тях,но нищо не правех,но госпожата ни удари и трите...

ХАХА, в първи клас една учителка по английски ме удари и я изгониха от училището, във втори и трети ме удари по 1 пат класния :D. До шести съдбата ми биеше шамари, ама ся никой. Няма много смели учители в днешно време, понеже учениците не са едновремешните послушни марионетки, дето можеш да ги удряш и командваш... ДНЕС СМЕ НОВА СИЛА :shock: :grin: :razz:. Като станете 8-9 клас няма кой да ви посегне. В ПГ-и няма много смели даскали, почти всички са отрепки, които имат правото да те наречат отрепка (поне така си мислят) :shock: :o 8-)

CwalkIn
12-14-2009, 18:42
О да ще ми фурли дрехите в коша и след тва ще иде и тя при тех...

viksit0y
12-14-2009, 18:51
Не :-o .

danibebi
12-14-2009, 18:57
Мен преди години бившият ни класен ме беше оскубал :lol: иначе друг път не помня..а съм ставала свидетелка на много такива случаи :lol: :shock:

Kajo
12-14-2009, 18:59
Ами аз в 4-ти клас, ама тогава си го заслужих 8-)
Бяхме на зелено училище и аз се помислих велик и се напих.. таа и бяхме в стаята на едно момче към 3 през нощта и се чука на вратата отварям и гледам госпожата и се хиля и мириша на джибри в същото време
ии ме риташе до горния етаж дето ми беше стаята :lol:

bloodyF
12-14-2009, 19:14
ако се брой "пошляпване" по задника...секи път по физическо

Biskfitka
12-14-2009, 19:41
Не.По принцип се държа многоо добре, така че няма причина да ме удря,а и право няма ....
Е,ако ме удари без причина ще стане лошо.... 8-)

stelit0
12-14-2009, 20:04
да има касмета!!! :smt097

Shadowsogirl
12-14-2009, 20:21
Учителка е хвърляла тетрадка по мен понеже беше ядосана от родителската среща, където родителите бяха бая ядосани в пети клас. И аз бях много ядосана като ме замери с тетрадката, ми не можах да я реша едната задача и за тва тряа тетрадка да хвърля по мене? А от пети до седми клас даскала по АЕ в старото дааскало изхвърляше ученици от стаята за косите или блъскай ги... Не знам ако ме беше хванал за косата или да ме блъсне какво щеше да направи баща ми просто, сигурно той да облъска него някъде..

AFT
12-15-2009, 06:06
Като ви посягат, се оплаквате на директор, родител, етц. и готово. Мен лично никой не ме е докосвал, но колкото пъти съм присъствала на няква такава случка ученика винаги сам го е предизвиквал.

elito0o0o0
12-15-2009, 08:18
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.

Говориш на изуст. Не знаеш толкова много, че да напишеш толкова сериозно обвинение. :) Може момчето да не е направило нищо, аз не разбрах да е направило нещо кой знае какво?! Знаеш ли дали са група пищящи лапета? Мен наскоро една лелка в училище ми каза: "малоумници, за нищо не ставате, тъпи сте като галоши, защо идвате само да харчите на ваще парите" и аз не издържах тъй като ние играехме карти (имахме свободен) и някой хвърли едно шише към коша... и и викам "Ако бяхме малоумни, дори тъпи, пак щяхме да ставаме поне за едно-чистачи!" и онази се засили към мен и ми вика "Пожелавам ти твоята майка да няма къде да работи..." а у... без да подозира, че съм значително по-едър ученик от зайците, които тормози и обижда всяка сутрин (даскалите в нащо даскало са като нея половината, въпреки че тя е чистачка)... и като станах и кат посегна с тая метла... взех я и я хвърлих през четвъртия етаж и я изгоних, а тя като ме видя прав и напусна :lol: :lol: :lol:. Искам да ти кажа, че не можеш да знаеш кой е виновен. Сигурно директора си е помислил, че тя е дошла и аз съм бил ядосан и съм хвърлил метлата през прозореца :lol: , но това не е така. Не говори на изуст! Обиждаш на едро хора, които дори не познаваш, до този коментар, всички други твой много ги харесвах... :?
Да.. само че това е чистачка, а не учителка или учител.. Ако чистачката нещо ми каже на криво просто.. ще измия тоалетните с нея.. Най-малко чистачките имат право да обиждат или удрят ученици

kissorankata
12-15-2009, 08:42
Мен лично не ме е удрял учител, но бившата ми даскалка по английски беше ударила една приятелка с дневника по главата. Иначе момчетата от класът ми редовно си отнасят по някой тетрадка или дневник по главите от класният ми.... :shock:

marin4itu
12-15-2009, 08:56
Не ме удрял учител, но една даскалка в 8ми клас ме е кълнала "Кво ма гледаш кат бивол! Дявол да те вземе!" и то щото се избъзиках докато диктуваше нещо мн дълго и казал "стига толкова бе, госпожо" ама не да се репча нещо..

Иначе съм на мнение, че и учителите са хора и те си имат тежкото ежедневие и проблемите. Някои наистина си го изкарват на учениците, ама извинявайте на вас не ви ли се е случвало да си изкарате яда на човек, който не е виновен :neutral: Хора сме и трябва да уважаваме себеподобните.

BlackEyed
12-15-2009, 10:51
Не, но вероятно им се е искало. ;d

Shadowsogirl
12-15-2009, 11:36
Иначе съм на мнение, че и учителите са хора и те си имат тежкото ежедневие и проблемите. Някои наистина си го изкарват на учениците, ама извинявайте на вас не ви ли се е случвало да си изкарате яда на човек, който не е виновен :neutral: Хора сме и трябва да уважаваме себеподобните.
Ми не знам, ама аз не съм си изкарвала мъката и болките върху някой учител като го псувам или му удрям шамари... Нито въобще съм скачала да бия някой, защото имам проблеми вкъщи, в училище или нещо такова..

clever
12-15-2009, 13:44
ами някои г-жи от нашето училище само се заканват,ама има и по-лошо, една малоумна госпожа по български изхвърли дрехите на едно дете в кошчето за болклук,не че му ги е свалила и съоченикът ми остана без деехи ,беше по физическо и той си носеше анцунг,дрехите му бяха в плик и ги оправяше и госпожата изпадна в нервен срив :-k :smt003тва ебавка ли е?

иначе не ми се е случвало

someonerandom
12-15-2009, 14:47
ми към 3-4 клас се бях сбил с някой,и госпожата минала зад нас и ни засили главите една в друга :D
В 7 клас,защото по музика все се карах с някой,господина дойде до мен и си ме хвана за ухото(АБЕ ТИ КЪДЕ СЕ НАМИРАШ?!)и ме изнесе от стята 8-)
Ама аз асмо се смях де...той си беше добра душа,асмо дето леко му кипна :D

mrtn
12-15-2009, 14:57
Спомням си осми клас, как госпожата по английски ми дръпна ухото.. 8-)
Но иначе учител не ми е посягал..

plamentigaraa
12-15-2009, 15:10
Много пъти и искам още :)

ghex
12-15-2009, 15:46
нас не ни бият...замеря ни с тебешири и химикалки/тетрадки/учебници/гумички и тн и тн...

DevilWish
12-15-2009, 16:09
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.
Много добре казано ;)

MuTuTyYy
12-15-2009, 17:34
Едва ли....по-вероятно вие да сте малоумни...
Как няя заплашиш няква подивяла група пищяшти лапета,дето само мрънкат вкъщи на родителите си,че учителите ги мразят и за тва им пишат ниски оценки,а всъщност не правят ни най-малко усилие да се подобрят умствено.Що не обясниш не само какво е направила учителката ами и как я предизвикал съученика ти.

Говориш на изуст. Не знаеш толкова много, че да напишеш толкова сериозно обвинение. :) Може момчето да не е направило нищо, аз не разбрах да е направило нещо кой знае какво?! Знаеш ли дали са група пищящи лапета? Мен наскоро една лелка в училище ми каза: "малоумници, за нищо не ставате, тъпи сте като галоши, защо идвате само да харчите на ваще парите" и аз не издържах тъй като ние играехме карти (имахме свободен) и някой хвърли едно шише към коша... и и викам "Ако бяхме малоумни, дори тъпи, пак щяхме да ставаме поне за едно-чистачи!" и онази се засили към мен и ми вика "Пожелавам ти твоята майка да няма къде да работи..." а у... без да подозира, че съм значително по-едър ученик от зайците, които тормози и обижда всяка сутрин (даскалите в нащо даскало са като нея половината, въпреки че тя е чистачка)... и като станах и кат посегна с тая метла... взех я и я хвърлих през четвъртия етаж и я изгоних, а тя като ме видя прав и напусна :lol: :lol: :lol:. Искам да ти кажа, че не можеш да знаеш кой е виновен. Сигурно директора си е помислил, че тя е дошла и аз съм бил ядосан и съм хвърлил метлата през прозореца :lol: , но това не е така. Не говори на изуст! Обиждаш на едро хора, които дори не познаваш, до този коментар, всички други твой много ги харесвах... :?
Да.. само че това е чистачка, а не учителка или учител.. Ако чистачката нещо ми каже на криво просто.. ще измия тоалетните с нея.. Най-малко чистачките имат право да обиждат или удрят ученици

Да, чистачка е. Казах го защото е смешно. Мисля, че след това написах друг коментар за класния ми в 2,3 клас или само съм си мислил да го напиша :lol:

Grassh0pper
12-15-2009, 19:51
хмм.. като се замисля единствения път , когато учител избухна , беше в 4ти клас , защото бях понатупал един от моя клас и той реве .... реве ... и класния подивя , хвана чантите ни - В КОША почна да хвърля несесери , изправи на дъската като крещи и имаше няква техника да ти удря брадичката с 2 пръста като кълвач , което беше супер гадно и най - накрая ни изхвърли от стаята... :D Но честно май си го заслужих/ме ...
И така :) Другите години спокойно (ЗА СЕГА) :-D :lol:

rauwkost
12-15-2009, 20:09
Ще ме удари и ще му е.ба пут.ката майна :)

Korrnyy
12-15-2009, 21:00
Ако ми посегне, ще го осъдя...

BlackEyed
12-15-2009, 21:49
Много пъти и искам още :)
ххаухуаххаха

Easyonme
12-15-2009, 23:54
Много пъти и искам още :)

rKo18
12-16-2009, 20:32
Само с дърпане на ухо се отървах кога се опитах да разстрелям една шматка с волейболна топка (не успях) :D

BeCool92
12-16-2009, 21:38
абе за техен късмет не са ме удрили :D

BePoHuKa
12-16-2009, 22:49
Във втори клас една даскалка вдигна един мой съученик за ушите :D Не знам как стана.. още не мога да си го обясна :shock:

pattRiikk
12-19-2009, 14:01
Ааа, бях 4-ти клас и изкарах 5-ца на контролното по Математика . Отивам аз да си взема теста, заставам до Г-жата, тя ме удря по задника и ми казва "Браво бе, умник . Как може да имаш 5, а не 6 .." o.O :lol:

padnaloblak
12-19-2009, 15:11
:D по математика даскала ме е удрял с учебника, с тетрадката , с тебешир и кокълчетата на ръката си също все по главата! :D защото той преподава а аз говоря за пълни глупости през цялото време. и седя с чисто бял лист пред него и само мигам а той се чуди как да ме накара да напиша поне една цифра 8-)

perfektencom
12-19-2009, 15:26
Дали съм посягам на даскал?
Неее,но бих го направиЛ..

CrAzYanDlaZy
12-19-2009, 16:25
ъъ :shock: :shock: тези добре ли са :shock: учителите нямат право да посягат на учениците ! Мен не са ме удряли, нито пък мой съученик ...

pitbullxx
12-19-2009, 17:22
eм нащи учители ни замерват с тебешири... ама хубаво ,че вече сме с маркери.. и с др даскии 8-)

impassive7
12-19-2009, 20:42
Мен са ме удряли много в детската градина, защото не исках да спя, а и една учителка в 1 клас ми заби шамар, защото тичах в коридора! След този шамар не е имало подобни изцепки засега! Учител, който посяга, трябва да бъде незабавно уволнен, такива своеволия са недопустими! :-x Колкото и зле да се държи един ученик, има си други методи за справяне! :x

HanopkaH
12-20-2009, 06:33
По физе в 4ти клас :D

SuperWesye
12-20-2009, 07:35
Учител, който посяга, трябва да бъде незабавно уволнен, такива своеволия са недопустими! :-x Колкото и зле да се държи един ученик, има си други методи за справяне! :x

:!:

Да има късмета да ме удари.. :o

Ewellin
12-20-2009, 13:37
Не.
Ама да има късмета да ми посегне ....



+1 :D .. г-жата по ф.в.с едиин път така ми се развика, чее не бях отишла на едно състезание .. докато ми викаше смени 10 цвята ..
аа след 1 час че търсеше да ми се извинии..

Tedynkata1
12-20-2009, 14:47
ами някои г-жи от нашето училище само се заканват,ама има и по-лошо, една малоумна госпожа по български изхвърли дрехите на едно дете в кошчето за болклук,не че му ги е свалила и съоченикът ми остана без деехи ,беше по физическо и той си носеше анцунг,дрехите му бяха в плик и ги оправяше и госпожата изпадна в нервен срив :-k :smt003 :D :D :D :D eгати даскалката :D :D радвам се че в мойто дасскало даскалите са печени :P

onqtam
12-20-2009, 14:50
пазбира се :) но не е фатално и не го виня (само ми би един зад врата :P 8-) )

unwritten13
12-25-2009, 20:54
В нащо даскало един съученик викна "Закрила на детето", щото даскалката му зашлеви шамар, защото ПИСАЛ В УЧЕБНИКА... damn проклети да са някои даскалици... да им нямаш акъла ... :-x

Fruity
12-26-2009, 07:52
не.

Hilary_
12-26-2009, 08:28
.. смее ли 8-)

NeverTheSame
12-26-2009, 08:48
На мен не...колкото и малоунми даскали да има в моето училище,моя клас сме случили на единствените манячки.
Иначе на един лагер единия от учителите се напи вечерта и влезе в едно от стаите и заблъска един маняк...не го уволниха,а момчето го преместиха в друг клас,заради `провинения` ;]

blue_ice
12-26-2009, 09:53
на мен не, но мои съученици са пострадвали от такива даскали, дето много си позволяват