PDA

View Full Version : 2009 година свършва, кажете сега



kypo
12-14-2009, 16:06
каква година беше за вас? с какво ще я запомните? какво искате да ви се случи в новата година?


нека и аз да пусна една нормална тема, макар и копирана от други форуми
без обиди, ако не, яжте ми ника 8-)

оу, да бе, забравил съм аз да кажа пръв.

за мен беше лоша. момичето в което се влюбих ме заряза само 12 дни след началото на годината, след безброй месеци заедно 8-) много работих и се изгърбих. общо взето не вървеше добре, едва мина.
но имам само един успех, който надявам се да направи 2010 много по-добра
това е

cunt
12-14-2009, 16:15
година като година няма да я запомня с нищо особено

Boot
12-14-2009, 16:22
И на мене ми беше супер гадна.
Гадости, тъпотии, драми!

Имаше няколко яки момента, но и те бяха белязани от драми.
НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ да свърши гадната година, просто нямам...

danyrenesmee
12-14-2009, 16:26
Ужаснаа? Дам.. абсолютно шибаняшка годинаа.. и точно каръшкаа :? :? :? :D :D 8-)

LINKNOT
12-14-2009, 16:27
Добре.

chereshkaa
12-14-2009, 16:31
ми мн промени,хормони,проблеми... баче лятото беше СУПЕР :grin: ...

PinkFloydSound
12-14-2009, 16:31
Имаше си меега яките моменти, ама си имаше и някакви потресаващи... С много неща ще я запомня тая година. Тя е един вид преход. 8-) То не бяха любовни драми, абитуриенти, занимавания с пълните боклуци... Ужас пълен, поне животът ми предаде няколко доста важни урока. От що-годе прилична ученичка се превърнах в тройкаджийка, почнах да правя простотии, изпуснах 3 страхотни концерта, абе, с мноого неща ще я запомня тая година.

w0sh
12-14-2009, 16:31
МНОГО много счупена и кафева година.

Едит: доволен съм, и се надявам следващата да е още по-мощна.

antiWHAT
12-14-2009, 16:33
скапана година...

antiWHAT
12-14-2009, 16:37
скоро... още малко и се самозакрива

Punisherrr
12-14-2009, 16:39
Като цяло - гадни работи...

TheGirlNextDoor
12-14-2009, 16:44
интересна година беше 8-)
определено ще я запомня..и с много хубави и с мн кофти моменти..
и все пак се надявам новата да е по-добра :))

mmKamm
12-14-2009, 16:54
супер много се успокоих като видях, че не само аз съм имала ужасТна година. Лятото ми се прееба ужасно много...смених 3 работни места и пак не останах доволна, завъртя ми главата възможно най неподходящото копеле, приятелите ми купонясваха, а аз работех, защото си мислех, че ще изкарам некви пари, а накрая \\\\\\\"кур\\\\\\\". Хубавите моменти бяха в началото на лятото (юни и първите 10 дни от юли) и края на лятото (плюс първите 10 дни от септември).

Пожелавам си през новата година само готини неща да ми се случват и НАЙ-ВЕЧЕ прекрасно лято :)

padnaloblak
12-14-2009, 16:54
определено беше по-добре от 2008 :D

иначе с какво бих я запомнил .. хммм 1 2 неуспешни афери 8-) хубави моменти с приятелите ... и с тва че тва е официално годината в която започнах да чета за удоволствие :)

Pliok0019
12-14-2009, 17:07
Писах толкова много, а накрая нета ми прееба нещата... 8-)

Ще започна от негативните неща, които ми се случиха през годината...Още в началото се опитвах(ме) да поправим една грешка, а се оказа нова, доста по-голяма от предишната. През лятото преживях доста голямо "сътресение", така да се каже. Въпреки адски кошмарното преживяване, научих разни ценни неща за живота и възможността падението да настъпи неочаквано. Сякаш станах малко по-разумна и отговорна.

Хубавите неща обаче сякаш бяха повече. Няколко пътувания (най-силното определено беше до Париж), няколко случки с прекрасни купони с приятелите ми, запознанства с доста хора...

От есента насам...всичко е идеално (хората, които ме познават добре, знаят, че вече съм почукала на най-близката дървена плоскост и съм си казала наум "да не са му уроки") Имам малко проблеми в училище, но с бясна скорост, те се решават. Не е тайна колко много съм влюбена и колко много съм щастлива от това, че не е от поредните "драмави" любови преди....

Като цяло ще запомня тази година с това, че прочетох доста, видях доста и научих много нови и полезни неща. Дано да съм се изградила по-добре като личност.

За следващата..очаквам пълнолетието с нетърпение.

cherinka
12-14-2009, 17:12
И мене ми беше кофти година, освен лятото. :D
Може би само благодарение на лятото бих я запомнила с добро и бих казала 2-3 хубави приказки за нея!

Като цяло година като година, един от плюсовете й е,че смених цвета на косата си през нея,а от идните 5 години не се беше случвало.

Абе,айляк година, нямам почти никакви оплаквания.

Едене,пиене,образоване,мъж ,секс,пари,любов,разбирате ство,семейни и несемейни конфликти и неконфликти - всичко е бомба.
Посетих бая места, които съм гледала само на картинка. :D
Дай Боже другата повече!!!

Минус е новия кмет на Пловдив, минус е,че всичките ми приятели са на топло,осъдиха дори приятеля ми(вече бивш),лепнаха пробация на най-добрата ми приятелка,общо взето доста премеждия имаше със закона, но аз иначе съм добре и обичам всички :grin:

Дори сега отивам да я полея! :D

woshata
12-14-2009, 17:13
Моята пък е точно на половина много хубава и много гадна. 8-) В началото чак до април, май някъде беше повече от кошмарна, пълна с некви гадости, недоразумения и некви тъпизми общо взето ии не ми беше забавно. :D След тва обаче всичко си потръгна, и дам мога да кажа, че тва ми е годината с ама най-много изцепки до сега ии си беше некво яко хаха.. надявам се само през новата да имам по-постоянно финанси, че е тая си беше тежко от тази гледна точка.. другото е ток и жица 8-) :-)

cherrygloss
12-14-2009, 17:15
ми мн промени,хормони,проблеми... баче лятото беше СУПЕР :grin: ...
;)

deni15
12-14-2009, 17:21
Имаше някой хубави моменти,но проблемите определено си бяха повече.
Дано другата не е като тази ...

guinessgirl
12-14-2009, 17:24
доста кофти година.
все пак имаше хубави моменти,освен това се поучих от многото ми грешки,промених се в положителна насока,бях на цифра яки концерти,имах 2 доста готини връзки (едната продължава),много джоинт..

lDoLLl
12-14-2009, 17:24
Първата половина (до юни/юли някъде) беше.. невероятна :-) . Убедих се, че имам няй-страхотните приятели. :) Лятото - ем не мога да се оплача, и то мина добре (:
Като цяло беше мноооого хубава година лично за мен и не искам да свършва :((

Bimmer
12-14-2009, 17:28
Аз явно се цепя от колектива. За мен, макар и година на разделяне с класа и изпити след седми клас, 2009 година беше приятна. Бог да благослови учителите, които разрешиха на мен и най-добрия ми авер да правим простотии за да запомним с нещо края на ученето в това даскало. Влязох там къде исках, и по-(и най) важните ми приятели са от моя клас, когато даскалката по английски не е около нас е голям фън. Единствено съжелявам, че пропиляхме две състезания...

AutumnTears
12-14-2009, 17:30
и на мен повечето лоши
хубавото е, че се срещнах с един много важен човек за мен.
През Новата година очаквам да остана без истински приятели окончателно, серия предателства и самота, разбира се...
:-o

DebelaManekenka
12-14-2009, 17:39
първата половина, там до края на учебната година долу-горе, беше малко кофти, ама с всички проблеми се оправих навреме

лятото беше С У П Е Р :D

и сега .. станала съм много отговорна :-o иии в някои други неща много ми потръгн 8-)

като цяло съм мнооооого доволна :)

EarthShaker
12-14-2009, 17:44
много яка година беше...

започнах официално да свиря по-сериозно с групата,
имах една малко по-сериозна връзка,
реших кво ше уча и почнах да се готвя от единия край,
израстнах доста психически,
развих се доста физически, спортувах
има още 2-3 неща, които няма да ви ги споделя ;)

Canis_Dirus
12-14-2009, 18:04
Добра година. Доволен съм.
Ако ги нямаше 2 преподавателя, щеше да е още по-добра!

Pedigree
12-14-2009, 19:06
Ами, на мен годината ми беше прекрасна. Много хубава.
Случиха ми се супер много неща - хубави, лоши също имаше. Промените си ги има всяка година, напълно нормално за възрастта ми, не мога аз да преценя дали са в положителна насока, надявам се. Забавлявах се много през годината, случваха ми се ебаси нещата... хах... като се сетя.
Най-хубавата част от годината определено беше лятото. Много безгрижно, само с хубави неща мога да го свържа.
Абе, година беше хубава за мен, но в края се изложиха много нещата, супер много. Надявам се, ще се постарая, новата година да поправя някои неща, и... разбира се, да ми е по-яка годината от предишната.
Само ще си пожелая много здраве, другото ще го оправя някак.

hottie
12-14-2009, 19:16
Моята 1009 година до този момент е хубава. Имаше и лоши моменти разбира се, но хубавите надделяха. Хубава работа, приятелите, емоциите, пътуванията, страхотно лято...Може би само последните 2-3 месеца бяха по кофти.
Надявам се следващата година да продължа да се развивам в професионална насока, да си разреша някои проблемчета, които ме тормозят и ме карат да се чувствам объркана и да се възползвам още повече от хубавите мигове :)

FockidyFockFock
12-14-2009, 19:18
Моята 1009 година
знаех си...

едно д'рто пухишляпче си ти. 8-)

chaos_
12-14-2009, 19:25
2009
Много добра година.Много нови хора,нови приятели,нови хоризонти.
Едно уникално пътуване,чиито последствия ми дадоха много.
Хубави моменти колкото искаш,а на кофти моментите се гледаше от хубавата страна,в крайна сметка все се стига до смях.
Малко нужни караници.Много приятни вечери.Културно озряване,както психическо така и физическо.
Нови изживявания и поредица от приятни спомени :) .

ifilin4ica
12-14-2009, 19:28
Супер гадна година...
Лятото мина в спорове с нашите кога да се прибирам и точно когато всичко беше наред осрах нещата и...'мъжки полов орган'
Доста се промених и то не към добро :? Почнах да общувам с твърде малко хора и то само най-близките ми...ама след всичко, което ми се случи няма как...бахти и овцата дето бях.
От другата година почвам да разнообразявам малко с компаниите, ще гледам да изкарам успех за стипендия и лятото някаква работа да си анмеря и така...с тренировките дано тръгнат по-добре нещата :) Абе...дано е яка година

spenZo
12-14-2009, 20:32
Голям праз като свършва 2009... Нали 2010 идва? Все същият шит. :)

Briseis
12-14-2009, 20:51
абе хубава година си беше. започна с много драма, но нещата се поуспокоиха. доволна съм от себе си, продължих да надграждам и да ставам възрастен човек.

имах и кофти случки, но без тях не може.
като цяло една нормална година. следващата е интересен казус 8-)

Mooo6no
12-14-2009, 20:55
Годината, в която станах студент по право в Софийския университет и всичките произтичащи от това последствия. Мисля, че всичко останало са подробности.

TERRORMACHINE
12-14-2009, 21:29
свърших училище, станах студент, татуирах се...абе ще я запомня!

LadyDi
12-14-2009, 21:35
година като година няма да я запомня с нищо особено
Same here... толкова тъпа година, че въобще не запомних какво стана през нея...

kypo
12-14-2009, 22:33
а снежанка ще я уважите ли на празника?

machoka
12-15-2009, 00:28
Всеки се оплаква от безпаричие майна, но или го мързи да работи, или е достатъчно тъп и не може да си намери, или нЕма капка образование и никъде не го взимат за чеп за зеле.

С трошене на пощи по входове човек не се става. Нито се изкарват пари. Най-много да хванете некъф такъв принципал като мене с тръба в ръка, който да ви хване в момент на действие как трошите блока му и после да си провали живота, лежайки в затвора заради нещо, което е трябвало да бъде свършено много отдавна.

Моята година нЕкой друг път ше разправям как е минала.

machoka
12-15-2009, 00:44
отговаряй бе, кво се притесняваш.. тука си говорим като големи хора, задръжки няма.. аз не одобрявам твоя свят, ти не одобряваш моя.. и всеки си има своЙте аргументи. Но май все пак е тема за друга тема )

machoka
12-15-2009, 00:49
От къде па знаеш, ами ако съм бил от другата страна на барЕкадата? Живи и здрави всите.

TrickyAngel
12-15-2009, 06:24
По-лоша година от тази не съм имала, но не се оплаквам. Можеше и по-зле.. :) Ще я запомня с многото си издънки.. и ще си взема поука.. :) И-и-и! Годината все още не е свършила...! И най-хубавата част предстой.. тъй че.. :D

dead_princess
12-15-2009, 06:59
2009 беше хубава година за мен. Нямала съм проблеми със семейството, нови приятели/познати.Хубаво лято изкарах с много пътувания.И в училище са добре нещата.Няколко връзки имах, но..кратки :D

EarthShaker
12-15-2009, 07:53
2009 беше хубава година за мен. Нямала съм проблеми със семейството, нови приятели/познати.Хубаво лято изкарах с много пътувания.И в училище са добре нещата.Няколко връзки имах, но..кратки :D

запозна се с мене :smt047

Luscious_Heart
12-15-2009, 07:59
За пръв път се почувствах като човек тая година.
Беше добре... Имах голям напредък в спорта. :-)
А сега с класа сме си устроили суперяка вечер в една вила. :grin:
Проблемът е,че съм влюбена в един, ама ме е страх. :razz:

BrainlessROCKBABY
12-15-2009, 08:09
Ами..тази година беше най-хубавата ми досега..Най-вече защото се запознах с един много специален човек. :oops:

desyty
12-15-2009, 08:12
Не беше от най-хубавите..винаги има още какво да се желае.Много проблеми,драми,простотии.. С какво ще я запомня ли..само с хубавите неща..През новата година искам по-малко проблеми.

dead_princess
12-15-2009, 08:37
2009 беше хубава година за мен. Нямала съм проблеми със семейството, нови приятели/познати.Хубаво лято изкарах с много пътувания.И в училище са добре нещата.Няколко връзки имах, но..кратки :D

запозна се с мене :smt047


хаха мда :oops: мошно ношно къпанье 8-)

и да добавя, лошото на тази година е, че няма пари и майка ми остана без работа.. е, вече се оправиха нещата :)

BladeOfMySoul
12-15-2009, 09:44
Тъпа година.Не очаквам нещо кой знае какво от 2010,квото стане...

Marinchety
12-15-2009, 09:50
Доста ценни уроци научих от тази година :-o

shanoo
12-15-2009, 11:12
сравнително добра година, като изключим лятото, когато бачках на 2 места, преебах се много лошо с тва бакане и само 4-5 дни на морето ше ми останат като хубав спомен. иначе пролетта, април-май-юни беше някъв бомбок, имаше си от всичко и ми е най-добрия период от 2009. и естествено ше се опитам да си я завърша подобаващо тая година.

Jumbie483
12-15-2009, 11:29
Писах в друга такава тема тук някъде из форума, но хаайде и в тази да се впиша..
Сега няма да се оплаквам от тази година.
2009-та ще я запомня с лятото. Имам странното чувство, че мога да кажа какво е ставало всеки ден през това лято. Толкова емоции и толкова силни до сега не бях изпитвала. Надявам се другото лято да е още по-добро от това и още по-запомнящо се.
От 2010-та очаквам само любов и разбирателство. Защото тази година ми даде един важен урок от който разбрах кои са наистина важните неща. За това не очаквам много..

VerryBerry
12-15-2009, 13:07
на мен пък годината ми беше добра,имах и лоши моменти,то кой ги няма,но съм доволна! 8-) Надявам се 2010 да е още по-добра 8)

Sham
12-15-2009, 13:22
бъдещ колега писател
2 нови Приятелства
спокойно море
срива през лятото
натрапници в лъскав хотел
осъществените мечти на близките
ненормалното добро след зло
мечтаното училище
големия конкурс
явното порастване

Still1ME1Still1HERE
12-15-2009, 13:47
Вчера я видях тая тема и се замислих :D За мен тоя период от развитие почва от юни 2008 още и сега чувствам,че завършва :) Това време го чувствам като една година цяла,почтизавършена,мисля да свърши тамън с началото на 2010,а до тогава,ще гледам кво е ставало през това време.

От Юни 2008 започна един дург свят,предишния,убийте ме,но вече не си го спомням.Радвам се,че леко по-леко започнах да имам истински приятели.Радвам се,че малко по-късно започна първата любов.Повече се радвам и,че свърши.Радвам се,че нейния завършек,ме научи на много неща.Радвам се,че ме научи научи на непукизъм - сега ми пука за много по-малко неща,но много повече,което се оказа много по-лесно.Радвам се,че този непукизъм ме направи по-весел и щастлив човек,по-спокоен,по-истински,по-свободен.Радвам се,че си изградих постоянна,здрава представа за света,на базата на личния опит,който натрупах.Радвам се,че намерих хора с по-голям опит от моя,,които ми помогнаха в някои ситуации.Радвам се,че се научих да давам втори шанс винаги,какъвто на мен не ми бе даден,но в случая се оказа по-добре за мен.Радвам се,че видях прости,бедни,но истински щастливи хора.Радвам се и се надявам,че помогнах на много хора познати и непознати,като се надявам познатите да не ме забравят,а непознатите да са ме запомнили.Радвам се,че се научих да помня и добрите и лошите неща по равно.Радвам се,че придобих по-силна воля и не един път я демонстрирах.Радвам се,че имах и имам приятели,които ме подкрепяха през това време.Радвам се,че се понаучих да танцувам.Радвам се,че спечелих доверието на толкова много хора.Радвам се,че някои от тях ме накараха да водя активен начин на живот.Радвам се,че имах заигравки с другия пол,които ме научиха на едно две неща.Радвам се,че научих някои неща за алкохола.Радвам се,че се научих да вярвам предмино на себе си.Радвам се,че се научих да се ограничавам във всяко едно отношение.Радвам се,че намерих връзки със стари приятели и ги продължих.Радвам се,че отново съм влюбен.

Съжалявам,че вчера е умряла учителката ми по-математика,която ме подготви за изпитите след 7ми клас,и по-точно,че не й се извиних,защото грешката стана по недоразумение и по това,че си бях под напрежение онези дни.Надявам се да не е останала с лошо впечатление,но и двамата с нея си бяхме твърдоглави :)

Съжалявам,че не успях да променя един човек с всичките си съвети,които му дадох и от няколко месеца все повече ми пада в очите,а имах голямо доверие в него.Надявам всичко да е само заради,това че майка му е далеч от нея често и не е имала някой по-възрастен,на който да се довери и това,че е имала кофти преживявания :(



И искам да Благодаря на няколко човека от форума,пък и не от форума:

На Брат ми,който винаги може да ме развесели,когато е до мене :)

На Родителите ми,които се стараят да ми угодят винаги и да ме разберат,ако имам проблем.

На приятелите ми от квартала за хубавите моменти с тях,както и за ценните съвети :)

На Лина,че ми показа,че ако се решиш можеш да направиш почти всичко и това,че не трябва да си отстъпваш от мнението.

На Бианка за едно или друго.

На Стефито за това,че винаги ме подкрепяше и продължава да го прави макар и да е на майната си, и за това,че почти винаги може да ме развесели,когато ми е тъпо, или поне се опитва,макар и да е на майната си :)

Не искам да гадая какво ще идва догодина.В незнанието е тръпката :) Надявам се да се видя със Стефито :) Надявам се,че идната година ще е хубава :)

Та като цяло от средата на 2008 до сега бяха за мен хубави времена и запомнящи се с всичките неща по-горе,а може и още,които съм забравил :)

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И УСПЕШНА 2010 ГОДИНА! :)

PainMonopoly
12-15-2009, 13:59
На фона на изключително силната ми 2008ма, 2009 беше общо взето провал.

До 20 февруари всичко беше чук. Имах работа, пари, гаЖе, а изпитите ми сами се взимаха. След това постепенно тези неща започнаха да си отиват. Първо си загубих работата, след това нещата в университета се обърнаха и започнаха да ме късат след като съм учил по цели дни, после парите взеха да свършват, а накрая връзката ми дегенерира до дистанционна.

Няма да е пресилено ако кажа, че това беше най-гадната ми година евър.

И все пак колкото и парадоксално да е, в най-гадната ми година бяха най-щастливите ми моменти през целия ми живот. Заради Нея. Лятото, особено първата половина беше незабравимо. И втората беше незабравима, въпреки че започнаха драмите.

Друг позитивен аспект на най-гадната ми година беше, че научих по трудния начин, че пътя по който бях поел не беше правилен. И смених посоката. Отървах се от някои неща, които бяха излишни. 8)

Ако се следва цикличността на периодите на депресия и еуфория, очаквам през 2010 всичко да се оправи. Е почти всичко, някои неща няма да могат. Но поне се надявам отново да съм мотивиран и щастлив.

kypo
12-15-2009, 14:04
^а тъй, и аз така мисля - една година голям провал в любовта 2009 за мен, обаче 2008 беше страхотна със страхотно лято и гоялма любов голямо чудо (все за едно и също момиче става дума). та са 2010 или я чакам да си дойде пиленцето при батко и пак ох баня, ох кеф. 8-)
една година яката раота, една година голяма мизерия...

ама може и друга да дойде, нема да откажа 8-)

balon4eeeee
12-15-2009, 15:03
Яката промяа в живота беше 2009 ебати гадната година да свъешва то4ка

GossipGirl89
12-15-2009, 17:24
Като цяло беше отвратителна година за мен... Кви ли не гадории ми се случваха... не болки за умиране, но пак си беше гадно... Най-лошото, с което ще я запомня, е че отново преживях любовно разочарование (и все още го преживявам) иии общо взето напълно се отчаях от момчетата :? Единственото хубаво, с което ще я запомня е 7,8 и 9 Декември на Пампорово - с колегите си изкарахме фантастично за мое голямо очудване...
Надявам се 2010 да бъде по-добра и да имам по-малко разочарования...

Still1ME1Still1HERE
12-15-2009, 17:33
Still1ME1Still1HERE,ти на наградите на Еми ли си бе,каква е тая реч :razz:



иначе 10 ми е любимото число от малък,така че силно се надявам 2010-та да ми е силна година. 8)Изчерпателна :D Така,де,ако ще казвам нещо ще си го изпея цялото :D

KakaoNaPrax
12-16-2009, 06:21
............

vanilievisez
12-16-2009, 06:54
Много странна година...
Приеха ме, което си е плюс отвсякъде, освен това се справям доста добре, което също е плюс..
Вече чета наистина сериозно и съзнателно, мързелът бива победен от 'трябва' и т'ва донякъде е добре..
Беше един период на израстване, надявам се към по-добро.
Доста се разочаровах, доста ме боля, доста циклих в небивалици, но лека-полека май се отърсвам от спомени.
Чувствам се в мир и спокойствие със себе си, сякаш безбройните часове, прекарани сама, ми донесоха много повече положителност, отколкото всеки, прекаран с хора около мен.. (пре)открих се, намерих се и съм доволна.
В началото, започвайки да пиша този пост, си мислех, че ще стигна само до извода колко тъпа и отвратителна е била годината, но всъщност.. не бих казала, никак даже.

BlackWings
12-16-2009, 08:22
Добре си беше :) Доволна съм.

kypo
12-16-2009, 09:17
Единственото хубаво, с което ще я запомня е 7,8 и 9 Декември на Пампорово - с колегите си изкарахме фантастично за мое голямо очудване...

я, и аз бях на пампорово по същото време :lol:

PinkFloydSound
12-16-2009, 11:15
Аз пък един вид си едитвам поста и съобщавам, че това е най-ужасната година в живота ми до този момент!

ledenakrasota
12-16-2009, 11:16
Ще я запомня с хубавото лято и всички приятелства с готини хора,които завързах :grin:

Still1ME1Still1HERE
12-16-2009, 11:26
Аз пък един вид си едитвам поста и съобщавам, че това е най-ужасната година в живота ми до този момент!Хаха,ебахти драматичната промяна 8-) :lol:

GossipGirl89
12-16-2009, 11:32
Единственото хубаво, с което ще я запомня е 7,8 и 9 Декември на Пампорово - с колегите си изкарахме фантастично за мое голямо очудване...

я, и аз бях на пампорово по същото време :lol:

В хотел, вила ? :D

Иначе на мен продължават ли и продължават да ми се случват гадории... Явно до последно ще ми е кофти 8-)

PinkFloydSound
12-16-2009, 11:47
Не, просто нещата, които смятах за хубави досега, добиха съвсем друг обрат и всичко отиде на вятъра.
Предлагам да си траете, тъй като не сте особено наясно.

rosencetooo
12-16-2009, 12:14
Най-готиното лято :---) .. Много проблеми ;]
Имаше и хубави и лоши моменти, който ще запомня от нея .. :)
Надявам се 2010год. да е по-хубава ;)

realantisocial
12-16-2009, 12:14
Предлагам да си траете, тъй като не сте особено наясно.
Ей пръдло, я не се прави на 6 без 10 и не раздавай заповеди. Щом пишеш няк'ви неща тук трябва да очакваш, че може някой да коментира.

PinkFloydSound
12-16-2009, 12:18
Предлагам да си траете, тъй като не сте особено наясно.
Ей пръдло, я не се прави на 6 без 10 и не раздавай заповеди. Щом пишеш няк'ви неща тук трябва да очакваш, че може някой да коментира.
Давам предложения, не заповеди.
Да, форумът е за коментари, ама в момента не ми е точно до жлъчните ви забележки, базирани на едно голямо нищо.
По-полека с обидите.

realantisocial
12-16-2009, 12:51
Щом не е моментът, защо го споделяш със целия форум пуберче ?

По-полека с обидите.
Щото к'во ?

MadeOfWater
12-16-2009, 13:17
Ще я запомня с:
-Едно изгубено приятелство
-Откриванито на много предатили
-Най-сегиозната ми връзка и всички интриги станали покрай нея
-Намирането на най-истинския човек
-Какво е да си самият ТИ
-Концертите на които бях
-Колко яко ми беше
-Колко тъпо се чувствах
-Колко обиди претърпях
-Колко хора ми стъпкаха съмочувствието
-Колко злобна станах
-И как въпреки всичко си оставах с високо вдигната глава ;)

Беше хубава година
:D

Still1ME1Still1HERE
12-16-2009, 13:24
Не, просто нещата, които смятах за хубави досега, добиха съвсем друг обрат и всичко отиде на вятъра.
Предлагам да си траете, тъй като не сте особено наясно. :lol: Ебати глупостите,честно 8-) Всичко,от което ти е станало кеф вчера/година значи е било готино.Последицита може да са кофти,ама такъв е животът 8-) Смятам за доста смешно едно нещо да опропасти цялата година и да я сложи под знаменател лоша,като вчера си казал,че е била хубава или поне прилична :D


-Студено ми е.
+Чеша си пръстите,очевидно :D
+Една приятелка има РД и ще има парти днес :D
+Изкарах 6 по география,което е много странно :lol: 8-)

clever
12-16-2009, 14:05
каква година беше за вас? с какво ще я запомните? какво искате да ви се случи в новата година?
хубава година както всички други досега.. изпълненя с много забавления;приключения и нови запознанства с готини хора ;);Ч
През Новата година искам отново много успехи;забави и приятели ;) Да бъда винаги в супер настроение както досега ;);)

Swinkenhoffer
12-16-2009, 14:49
Поднових стари приятелства и си имам много-много прекрасния мъж. 8-)

Та това компенсира всичките гадости. :P

BlueMushroom
12-17-2009, 14:43
Много,много добра година ми беше.Предимно хубави моменти,нови запознанства...абе от всичко по много.Още съм в летен режим даже :D

teenems
12-17-2009, 19:35
Имаше един момент в който бях много депресирана.
Ще го запомня докрая на живота си.
Но хубавите моменти надделяха
Година като година ,нищо особенно

gret4ety
12-17-2009, 21:25
Ем кфо.... една несполучлива връзка, 2 отрязвания, мн нови фр... Не мога да я обобщя годината ... ту ужасна ту страхотна :lol: :lol: :lol:

Dimana99
12-17-2009, 21:27
Тази година за мен беше едно голямо разочарование и нищо повече

Lorenzo
12-17-2009, 22:03
Имаше си хубавите и лошите страни

KoRnFlAkE
12-17-2009, 22:57
мм, доволна съм, най-хубавата част беше периода януари - края на лятото.

Spider4eto
12-17-2009, 23:01
Това може би беше най-хубавата ми година до сега. Завърших 11ти клас повече от добре. Цяло лято работих на най-невероятното място с най-невероятните хора. И за 2 седмици бях на море с 3те ми най-близки приятелки, с които си изкарах нечовеки яко. За следващата година се надявам да успея да вляза там, за където съм се засилила, и да е в пъти по-добра от тази :)

kuklichka_bg
12-18-2009, 13:08
Ами първата половина беше общо взето скучна до средата на лятото някъде,след това всичко се преобърна с главата надолу.Допуснах малко грешки за които съжелявам.Преживях една от най-най трудните седмици в живота си.Но и много много приятни моменти,спомени.Получих и това което искам,дори за малко.Новогодишните ми желания от миналата година се сбъднаха.Като цяло хубава година,опитах много неща,но има още толкова много и си пожелавам през новата година и това да стане.... :)

woshata
12-18-2009, 13:23
ДОЖИВЯХ ТОВА, КОЕТО СЕ СЛУЧИ СНОЩИ ЕБЕМ Я ГОДИНАТА СВЪРШИ ПРОСТО ПЕРФЕКТНО !!!!!!!!!!!!!

deFakto
12-18-2009, 14:09
дебем и годината започна супер яко до есента ,след това всичко се сгромоляса :D :D

50/50 ама ще запомня най-хубавите си купони точно от тази година ..

Zaharinka
12-18-2009, 17:22
Тази година за мен беше едно голямо разочарование и нищо повече
И при мен така... :?

hahavteen
12-18-2009, 18:48
Много интересна година. Започна супер кофти още от 01.01.09 и продължи така доста дълго.. То не бяха драми, разочарования, сълзи... От лятото насам обаче само хубави неща ми се случват и съм много щастлива :---) Определено ще я запомня.

Kalesin
12-18-2009, 18:52
Не беше лоша година. Лятото беше наистина невероятно. Като изключим няколко гадни момента от есента, сичко друго беше супер.

nia711
12-18-2009, 22:18
за мен беше лоша. момичето в което се влюбих ме заряза само 12 дни след началото на годината, след безброй месеци заедно 8-) точно на рождения ми ден :D
за мен беше странна година. Изпълнена със много емоции и приятни и не толкова приятни преживявания.
1-во преместих се да живея отново в София
2- ново даскало
3- нова компания
4- разделихме се с гаджето ми с който бяхме от 2 год и половина заедно
5 - прекарах незабравимо лято на къмпинг
6 - в момента съм с момчето за което съм мечтала през цялата година (влюбих се в него щом го видях за първи път макар да имах приятел , а той да е от компанията на брат ми :D )
7 подписах договор с една модна агенция
8- ще ставам леля
9- много градове посетих
10 и не на последно място на много яки концерти бях :grin:

kypo
12-18-2009, 22:23
за мен беше лоша. момичето в което се влюбих ме заряза само 12 дни след началото на годината, след безброй месеци заедно 8-) точно на рождения ми ден :D
е тва е съдбата си е казала думата, да ме поканиш на рождения си ден че да не тъжа за бившата си, че много ше страдам за тая пача резбиш ли 8-) 8-) 8-)

HexGirl
12-18-2009, 22:29
Тази година за мен беше едно голямо разочарование и нищо повече
И при мен така... :?
+ и при мене

alexandraloui
12-19-2009, 04:41
Ми малко тъпа
загубих си телефона...накзана съм до другото лято без телефон
и така...мърази ме да пиша друго
8-)

machoka
12-19-2009, 04:44
...е на тва му викам тежка година.

DarkKisss
12-19-2009, 06:42
Зависи от коя страна погледна годината .. Както и да го въртя, си беше хубаво:) Доста промени в професионален план и в личен също. Някои не бяха толкова приятни, но като цяло съм доволна, нека 2010 да е по-пълна с хубави моменти! :)

siyancheto
12-19-2009, 12:46
Определено най-лошата ми година :-o
1. Лятото не беше никакво лято,защото постоянно валеше и беше скапано времето
2.Някак си всяка друга година има хубав коледен дух а сега..

Jadzia
12-19-2009, 13:06
като всяка година се случиха и добри и лоши неща,ама то всяко зло за добро .. умря близък човек,завърна се още по-близък човек, много неща се промениха тая година - с мен ,с мисленето ми .... просто не съм същата като се сравня с миналата година и хората го забелязват......абе не е драстична промяна ами просто пораствам хаха от 1 до 10 с 7 я оценявам :))

ByK
12-19-2009, 14:10
нормална .. нито хубава нито лоша 8-)

krem4et0
12-19-2009, 15:57
Годината беше...интересна. Случиха ми се много неща - чак не вярвам, че е минала само 1 година. Преди година не знаех къде се намирам и какво ще правя, а от вчера имам нов път в живота, за който не можех да мечтая преди 2-3 месеца. Бих казала, че годината мина под егидата на работата и ученето. Сега се чувствам скапана от всичко, но доволна от себе си, защото трудът ми не е бил напразен. Надявам се 2010 да ми донесе и желаната промяна в личния живот. Въпреки, че и за това трябва да платя висока цена - да съм далече от сестра си.
По-доволна от самата себе си не съм била обаче. :-)

Lestat357
12-21-2009, 14:07
Хм, много неща. От една страна – най-сетне нещо хубаво да ми се случи и на мен.)) Т.е. наистина хубаво, не беше близо 2 години(че и повече) преди това. Започна да се случва нещото и прерастна в Най-Хубавото Нещо за мен. Скоростно?! Изживях най-красивите си и приятни мигове докъм края на август (25-ти покрай един мач тук, хаха). После нещата тръгнаха надолу с неравномерно повишаваща се скорост. Във всяко отношение. Започнаха да се случват неща, които предвиждах отдалеч (опасявах се, че ще се случат; навярно нямаше как иначе при наличните обстоятелства), но не успях да им повлияя. Само може би да ги ускоря с изначално погрешните си ходове. И се наслучиха.. От месец насам се списъкът не спира да нараства. Кошмарите напуснаха главата ми и се преселиха в реалността. Което доста ми се отрази/ява, не отричам. И ме попромени. Процес в действие..Все ще да има нещо положително и в това, поучително със сигурност.

От друга страна – заради една Усмивка (и една шишарка) си заслужава да продължа. Също и лик надписан с обич, до сърцето ми ежедневно. И не само заради тях. Не мога да се откажа, защото отказвам да повярвам в толкова скоростната (за мен поне) и радикална промяна на някои неща. Ако ли пък греша.. ще го мисля тогава. Вложих себе си. Не стигна. Предостатъчно си понесох последиците за допуснатите грешки. А може би греша. Предстои да разбера. Но няма да се отказвам(!). Нямам право на грешка и в други отношения. Дано първото тримесечие на идната година бъде дори наполовина толкова слънчево колкото на предходната.

В професионален план също – тц. Но това не ми е толкова сериозна грижа за момента.

Шарена година с преобладаващ син цвят.

rima
12-23-2009, 08:17
Беше супер скарах се с едно момиче което само се макнеше след мен и ся съм супер. По въпроса за любовта..... нищо не се развива нищо не се случва. :( Починаха двама човека които бяха уважавани от мен ии гадно, хора се раждат, хора умират. ЖИВОТ :-o

Mitkoni
12-23-2009, 12:40
Годината в която се регистрирах в този форум и в която започнах да ставам социален(бях асоциален)Откакто даскалото започна всичко върви горе-долу добре :) иначе преди това цялата година беше чисто губене на веме пред компютъра.Лятото ходих на 3те буки на почивка.

UnKnOwNmAtTeR
12-23-2009, 13:08
година - като всяка друга

сега я помните с ебати нещатата щото ви е най-прясна после в паметта времето започва да се размива.

BrainlessROCKBABY
12-23-2009, 13:31
страхотна >.>

Jus7DreamBoy
12-23-2009, 14:39
Ще я запомня с това че не ми остана време да отида на море и котарака ми умря :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ProKiller2
12-23-2009, 16:54
имал съм и по добри

ScionOfStorm
12-23-2009, 17:12
постоянни трусове, ups 'n' downs.

завършва обаче ужасно тази година и това помрачава много иначе нормални и нелоши неща. от 4-5 години не съм имал толкова кофти тримесечие, мисля.

LaffyTaffy
12-23-2009, 17:25
2009 за мен мина супер бързо, особено лятото....леле кога дойде 23 декември.. :shock: :shock:

Pwnmaster
12-23-2009, 17:28
Идната 2010 година е доста важна за мен и мисля, че ще бъде пълна с повече предизвикателства от тази година :)

shokoladovakaramelka
12-23-2009, 17:42
уфф абе не беше кой знае кво... ама мн любов имаше... особено през последните месеци-дори не усетих кога мина... ама се пакк :grin: :grin: :grin: ся искам следващата година да мине по вода без проблеми и лоши оценки :oops:

shokoladovakaramelka
12-23-2009, 17:42
уфф абе не беше кой знае кво... ама мн любов имаше... особено през последните месеци-дори не усетих кога мина... ама се пакк :grin: :grin: :grin: ся искам следващата година да мине по вода без проблеми и лоши оценки :oops:

RAWRRR
12-23-2009, 17:49
Равносметката е .. 6 месеца на мечтаната работа.
4 месеца в самостоятелна квартира, на мечтано място,където ми е винаги спокойно и чисто, без интриги и битовизми.
Университета и гаджето са все така, както и миналата година.Кретат едвам. 8-)

Доволна съм много от резултатите, макар че сега си давам равносметка, че може би много рано съм се хвърлила в дълбокото.
Заради всичките тези отговорности и напрежението, свързано с тях, както и малките житейски проблеми - да ставаш и да си лягаш сам, да сменяш сама крушките и поправяш контактите, да ставаш рано за работа и след нея да можеш само да се проснеш на леглото и да заспиш, да се притесняваш за изпитите, да не ядосваш мъжа , годината мина много бързо и въобще не усетих кога беше пролет, кога лято, а сега още не мога да проумея, че свършва.

jghgh
12-23-2009, 17:58
Както всяка година, накрая точно се скарвам супер много с хората ;) И то катаклично!
За да мога да почна начисто ли?
Отново себеомраза,гафове, губя човек, който беше така неблагоразумен да ме обикне и да ми даде всичко. Само дето аз го наритах, а сега го гоня, и той не ме ще.
Всичко винаги е объркано.
Омраза, интриги, сплетни, такъв е кръстта ми, ще си го нося ;)
Дано поумнея догодина, за да мога да се държа нормално, а не винаги да ми се връща гадно и горчиво, което не мога да изтърпя.
Годината иначе беше разнообразна, хм.
Пих, пуших, сополивих се, преодолявах..
То не бяха стихотворения, то не бяха периоди на ходене при специализирани лица, то не беше самодоволност. Много неща за 12 месеца.

Пожелавам си всичко най-добро за 2010, засега изглежда че ще пребъда, ако продължавам по начина, по който тръгнах. Само че има горчивина все още.. дано не се повтори тая година!

kypo
12-23-2009, 19:03
е края идва, да се изкажем пак : тотално осиране тая година - няма кола вече, нема гадже, нема пари. само преебня и пълна хуйня. ама догодина че правя яко пачка и само курви в кревата дай боже, да се сменят по-често от чаршафите!

viksit0y
12-23-2009, 19:28
нема да е преувеличено да кажа,че тва беше най-скапаната година за мен в целия ми съзнателен живот.

дано следващата е по-добра. значително по-добра.
;-)

sWeeX
12-28-2009, 15:14
Отвратителна за разлика от другите...
Дано другата да е малко поне малкичко по- добра

taffy
12-28-2009, 15:23
Тъпа, шибана година. Имаше и някои хубави моменти. Но бяха прекалено малко.. Винаги на Нова Година си пожелавам предстоящата да е по-добра. А не се подобрява. Този път няма да си пожелавам нищо.. Иска ми се даже да не я посрещам, само да се наспя.. :lol:
Опитвам се да блокирам всякакви надежди и планове за предстоящото, и най-вече за започването на новата година.. Все ми се иска в последния ден/момент да направя всичко, което тая година не успях..
Shits.
Е, годината беше тъпа и смотана, мразя я, въпреки хубавите неща, върху които не мога да се фокусирам колкото и да се напрягам.
Спирам до тука 8-) Никакво 'дано бла бла' Стига ми толкова.. :D

Pliok0019
12-28-2009, 17:08
Аре да идва 2010, че нямам търпение!

DisturbinThePeace
12-28-2009, 17:15
в началото мога да кажа , че ми беше сууупер яко , някъде до към април месец , след т'ва пълна шитня и сега в края имах 2-3 хубави момента ... равносметката е 4 хубави месеца и всичко друго провал ...

FakePlasticTree
12-28-2009, 17:49
Имаше някои положителни моменти и случки, но като цяло беше неприятна година. Повече отвсякога се чувствам/съм се чувствала объркана и незнаеща какво искам, или просто нищо не ми е харесвало и съм нямала желание за нищо. Не знам какво се случва с връзката ми с човека, когото обичах и дали още го обичам...
Ъх, разни депресии, обърканост, уж намиране на себе си - ама не, никакво желание за живот на моменти, преди дни баба ми получи рак и тн.
От друга страна през лятото имах едни от най-хубавите моменти някога и плаках не един път от щастие (без да преувеличавам).
Но...ако може другата година да е по-хубава, бих била много радостна.

Dely
12-28-2009, 17:51
Тая година имаше и хубави и лоши моменти ....беше като цяло яка имаме си и смях и излагации и квот ти падне !!! Ама се надявам 2010 да имам повече охажори така да го нарека :Д
(надявам се) :) :P 8-) :lol: :-P 8)

Jessie
12-28-2009, 19:54
Еееех.. даа.. 2009 определено ще я запомня...

... по хронологичен ред... ^^

1. Празнувах 17я си РД на Търново, в присъствието на най-добрата си приятелка. ^^

2. Към средата на юни се запознах с Павлин. LOL Най-после лице в лице след дълго преследване и ухажване от моя страна. ;ддд

3. Пак по същото време започна тридневния обучителен курс по американски футбол. На него се запознах с Илия. ^^ Страхотен човек! ^^ Мил (е, не винаги де), забавен (определено винаги!), сладур, готин и пр. ^^ Казано накратко - харесах си го още щом го видях. (: И, разбира се, ми се приискаха разни неща... но не вярвах, че може да се случи нещо...

4. Половин месец след това... се случи нещо... отидох в П., при него, точно в края на учебната година... Излязохме на кафе с негови съученици и приятели .. а-у... И накрая "срещата" (ако мога да нарека събитието така), завърши с ... целувка. Мдаа... ^^ И до ден днешен не мога да повярвам, че се случи на мен, защото на курса по А.Ф. имаше доооста момичета, коя от коя по-голяма ку*в*... И всички му се натискаха ... и т.н. И накрая аз излязох късметлийката. ^^ Както казва Пешо - малко акъл да ти дойде, ама навреме. Е, в случая - малко късмет да ми дойде, ама навреме. ^^

5. В началото на юли бях малко излъгана, че ще замина да работя лятото на морето... Казаха ми да поизчакам... То ми писна от чакане... И един ден... най-неочаквано... Пешо ми звънна и каза - стягай багажи а-у, до три-четири дни идваш насам! (откачих от кеф ^^) Е, заминах след седмица и нещо, но важното е, че успях да замина ! ^^
От тук идва всичко останало, с което ще запомня годината. С цялото лято! ^^ Отидох на море, изкарах си пари, купих си първия компютър, прекарах едно НЕЗАБРАВИМО лято! ^^
Всичко беше НЕВЕРОЯТНО! Просто нямам думи, с които да опиша всичко, което ми се случи там. ^^ За пръв път бях ухажвана от повече от 4 момчета в периода за два месеца, а не се славя като първа хубавица и т.н. ... Смених две гаджета на морето (не че е за хвалене, но все пак...) ... НАЙ-ВАЖНОТО! - намерих нови, СТРАХОТНИ приятели ! Приятели, с които и до ден днешен поддържам връзка. Приятели, които означават АДСКИ много за мен... Приятели, които са ми всичко ! ^^
Открих и истинската си любов на морето... Времето, което прекарах с Атанас там беше просто неописуемо... Думи не ми стигат да го опиша.... След като се прибрах вече, края на септември, всичко ми се обърна с главата надолу, но това сега е без значение. Много страдах заради него, и все още е така. Все пак... Стара Загора - П., .. километрите не са малко... Пък и той е на 26, а аз едва на 17 (почти 18, но както и да е)... Въпреки всичко, което ми е казал след като се разделихме, въпреки цялата болка и пр. - все още си го обичам и ще е така още много дълго...

Цялата точка 5 стана благодарение на Пешо... Задължена съм му! Рано или късно и той ще прочете това, затова искам да му кажа - Честита Нова 2010 Година ! Да си ми жив и здрав още дълги години и занапред все така заедно да ходим по морето, особено на Елените. ^^ И ти пожелавам от сърце да си купиш мотор, който хем да ти харесва, хем да ти върши работа. ^^

Общо взето ... това е моята равносметка за отиващата си вече 2009 година... Определено има събития, които ще ми липсват... Силно се надявам и вярвам, че 2010 може да е не два, не три, а цели СТО пъти по-добра от тази.

Весели празници на всички. :)

cookie_master
12-28-2009, 20:14
хубава година беше
(почти)не мога да се оплача :)

YouKnowImBetterThanYou
12-28-2009, 21:02
Кво ни пишете тука цели фермани само не мога да разбера. Никой не ги чете. За мен 2009 беше пълна с проблеми и тревоги, да почва най-накрая 2010-тата, че вече не издържам!

babity
12-28-2009, 21:32
2009 започна страхотно. Ново начало, без обичайната зимна депресия, точно когато бях загърбила всичките си надежди ТОЙ се обади. Всичко изглеждаше толкова по - добре. Бяхме направили крачка напред. Аз направих нещо за него. До края на учебната година всичко се развиваше перфектно. После неочаквано ми се случи да отида на море с най - добрата ми приятелка. Изкъртихме се, супер яките спомени имаме от тогава. После дойде септември, новата учебна година. Появиха се проблеми в компанията, които и до ден днешен се задълбочават, конфликти помежду ни. ТОЙ се оказа мухльо. Аз се оказах мухла, 'щото още му давам да ме ползва за надуваема кукла и те така. Годината я приключвам леееко депресирана, но все пак се радвам, че свършва. За съжаление, обаче следващата в никакъв случай не ми се очертава по - лека.

Deadlock
12-29-2009, 00:36
оценявам годината положително, защото макар да не се случи голямата промяна, от която се нуждая, животът ми стана с една идея по-добър.
срещнах нови хора, с които преживях незабравими моменти и които ме научиха какво е близост. това, с което ще запомня 2009-а, са хората, общуването. изпадах в различни ситуации, изучавах чуждите реакции, учудвах се от своите, опознавах и се опознавах. интересно беше. в сравнение с миналата година по същото време съм по-общителна, по-положителна, по-обичана и по-обичаща. 2010 ще е ПО-голяма, нямам търпение. 8) за изминалата година - знак плюс и етикетче 'трамплин'.

Bianc0
12-29-2009, 02:06
По-зле от 2008. :)

StreetFame
12-29-2009, 07:10
Единственото хубаво нещо през тази година беше, че виждах един човек и петте месеца с най-добрата ми приятелка. Да идва по-бързо 2010-та, за да си оправя малко живота. 8-)

kay4yk
12-29-2009, 09:28
една от най-гадните и трудните в живота ми :smt013 мне, че той е много дълъг :D

mrtn
12-29-2009, 10:16
Имаше хуабви моменти, но имаше и скапани. :)
не ми е една от любимие..

vikitolove
12-29-2009, 12:13
беше си хубава година като изклучим това че ме предадоха няколко пъти и то все "най-добрите ми приятелки",освен това всичко си беше супер. :)

newLight
12-29-2009, 13:33
по-добра от 2008ма , но много по-зле от 2007ма :?

neocide
12-30-2009, 08:20

s3nsual
12-30-2009, 10:12
не беше много успешна за мен . В училище успях да завърша с 5.60 и хванах стипендия :) . В любовен план - най-дългата ми връзка тая година беше 3 седмици :D . На няколко пъти се събирах с един мой бивш ](*,) ](*,) - защо съм била толкова заблудена .
Лятото не беше нищо особено . Събирах се с едни пустиняци :o . Накрая се случи едно много гадно събитие - и спрях да се събирам с тях . Не можах да отида на море , но поне ходих за няколко дни на екскурзия .
Единственото хубаво което ми се случи е , че покрай всички олигофрени с които се запознах , намерих и свестни приятелки :)

Assshley
12-30-2009, 11:55
2009та беше ужасна година .. много лоши моменти,въпреки,че и хубавите не бяха малко ама лошото винаги повече се помни.Хубаво,че още малко и си заминава .. Дано 2010 да е доста по-добра и да съм доста по-щастлива.

bebii
12-30-2009, 14:21
О ами почна съвсем обикновенно.Лятото беше супер.Насам натам с приятелите.Ама към края на ваканцията сичко се обърка и се почна проблем след проблем.Абе няма такава каръшка година.Определно ще я запомня :(

fancymebitch
12-30-2009, 14:44
2009 - баси драмите баси филмите ;//
Като цяло годината за мен беше горе-долу добра ;д . Лятото ми се губи, никви спомени 8-) ъмм останалото .. Като изключим лятото, беше един голям филм ;д то не бяха момчета, не бяха драми ;х

sisenceto0o
12-30-2009, 15:24
Честно казано годината беше гадна...Много гадни неща станаха...имаше си и хубавите страни,но те бяха по-малко.

kypo
12-30-2009, 22:42
еб*х го, последния ден е*аната година, требва пак да кажа, д*биш, щото темата си е моя

ще карам по месеци, числа от 1-12

1. - заряза ме гаджето мама и де*а селска и ми е*а майката
2.- е*а ми се майката тотално
3- почнах да работим и и е*ах майката
4-изгърбваха ме в работата да ги е*а
5-изгърбваха ме в работата да ги е*а
6-изгърбваха ме в работата да ги е*а
7-изгърбваха ме в работата да ги е*а
8-изгърбваха ме в работата да ги е*а
9-е*ах им майката и напуснах работата
10-е*а ми се майката и си продадох колата
11-е*ах го един месец рахатлък
12-е*ало си е майката, пари няма и ше му е*а майката!

ако и новата година е така е*ана, е*и му и е*аната година де*а...

XceSS
12-31-2009, 03:16
Оооо за мен 2009-та, просто беше супер !
Намерих си сериозна приятелка
Завърших училище успешно
Взех си матурите
Приеха ме на морето(исках Варна или Бургас)

последните 2 седмици не бяха много хубави, но се радвам за изминалата година :)
Надявам се и 2010 да е такава, че ей сега почвам изпити :)

iLovePussyJuice
12-31-2009, 03:53
Можеше и по-гадна да бъде. Всъщност си беше идеална, особено лятото. :D
Ще я закрием подобаващо поне. :D

kuklichka_bg
12-31-2009, 08:24
интересна година особено втората половина :o