PDA

View Full Version : "Новото поколени"



MichellePhan
12-14-2009, 17:02
Защо се наричат кифли?От къде идва това?От кифлата ли?

lipstik
12-14-2009, 17:07
Не са само родителите виновни.Всеки си има глава на раменете и си решава как да постъпи.

MichellePhan
12-14-2009, 17:10
Не са само родителите виновни.Всеки си има глава на раменете и си решава как да постъпи.
Ами "тази глава" се мисли за най-важната защото така са и казали и тя си го е втълпила :o :(

lipstik
12-14-2009, 17:15
Ами и аз съм разглезена,мисля се за хубава,искам винаги да съм в центъра на вниманието,ама през живота си не съм правила нито една глупост.Не пия,не пуша,не ходя по мъже(имам си доста сериозен приятел)не съм пропаднала,не се пребирам по нощите...

Lucyy
12-14-2009, 17:29
И тук ще споделя мнение. На 14 съм и не мисля, че съм разглезена. Вярно е, че пуша но това не е по вина на родителите ми, това е защото съм била достатъчно глупава за да позволя да ми стане навик. Колкото до лигавенето, еми всеки родител мисли че неговото детенце е най-красивото, най-прекрасното абе.. изобщо всичко най-най-. Ама това че им се казва не ги прави разглезени. Всяко дете като малко е разглезено, после му идва акъла. При мен май малко късно е дошъл, ама когато, тогава ;]] Вярно, че не е хубаво да се глезиме, ама може ли и ез това?! Аз мисля че не ;]]

danibebi
12-14-2009, 17:31
Аз също съм разглезена-нашите ми угаждат за всичко,мисля се за хубава,но съм момиче с възпитание.Не съм някфа "кифла" само щоту съм разглезена-напротив.Дори бих казала,че съм пълна противоположност на една кифла..доста съм добричка,възпитана,мила и не се надувам..такава си се харесвам 8) 8)

Zarity
12-14-2009, 17:38
Абе ай престанете да пълните форума с еднакви теми бе,не можа ли да го напишеш тва в някоя от другите!Оляхте се.
Те ше го ядат големия като не са се осъзнали.Ше си го получат тъпкано от живота,нищо не можем да променим с тея теми.И искам да кажа че съм сигорна че 50% от тея дето пишат че са толкова ужасени от поведението на тея тийнове са същите деградирали същества,защото съм го виждала с очите си.Страшна гледка е,повярвайте ми.

Christine
12-14-2009, 18:04
Да се обобщава така не е много правилно. Родителите са само един от факторите за поведението на децата. Зависи и от адски много други неща - училището, учителите, съучениците, приятелите и т.н до безкрай. А и че всички деца са разглезени.. не е така. Първо, има родители, които почти не разговарят с децата си, това глезене ли е?! Второ, да - ние сме по-разглезени от нашите родители, които пък са били по-разглезени от нашите баби, които са били по-разглезени от нашите пра-баби и т.н.

Zarity
12-14-2009, 18:19
Защо си промени поста? :-o (към авторката)

Fleshhhh
12-14-2009, 18:51
Да се обобщава така не е много правилно. Родителите са само един от факторите за поведението на децата. Зависи и от адски много други неща - училището, учителите, съучениците, приятелите и т.н до безкрай. А и че всички деца са разглезени.. не е така. Първо, има родители, които почти не разговарят с децата си, това глезене ли е?! Второ, да - ние сме по-разглезени от нашите родители, които пък са били по-разглезени от нашите баби, които са били по-разглезени от нашите пра-баби и т.н.

Глупости. Родителите са НАЙ-големия фактор. Не виждаш ли грешката си, защо мислиш, че родителите, които не разговарят с децата си са разглезени?

И тук започват "ако родителите не бяха..." Всичко което кажат, направят, се взима за пример или се отрича. Ако бащата псува "П****и мръсни", очевидно детето ще си създаде впечатлението, че са хора, които трябва да мрази. Отношението към него, както ти каза "не разговарят с децата си", ще търси вниманието на други хора. И това не е глезене бтв, а чиста глупост.
А защо сме разглезени повече от нашите майки и бащи? Защото това е средата ни, предлага тооолкова много. Няма как да не искаш. Всеки се опитва да се изрази както иска.

Никога не съм имал против кифли и фешъни. Аз нямам нищо общо с животите им, нямам и намерение да се бъркам и да си създавам ненужни проблеми. Предполагам, че имам много пропуски, ама тая тема трябва да се обсъжда много време, за да се стигне до извод.

И Lucyy, няма такова "по-късно". Изграждаш едни виждания за света през тия години. Да бъдеш разубеден след това е изключително
трудно.

Zarity, по подписа ти мога да си правя някакъв извод, че си много крайна. Това не е вярно. Ти не познаваш тия хора, можем единствено да си правим изводи от това което сме видели, а то е много малко. :)