PDA

View Full Version : Равносметка на изминалата година. :)



TooLittelTooLate
12-14-2009, 18:10
Здравейте, и тази година мисля да си направим мислена равносметка. Защото в тези 12 месеца всеки е изгубил, намерил, преосмислил или спечелил нещо. А и какво очаквате от новата година?

Ще започна аз. Тая година, ще остави спомен като годината на загубите като цяло. Загубих приятеля си, както и възможността да се съберем отново (той е с друга, вече). Загубих една приятелка по най-нелепия начин (автомобилна катастрофа). Загубих прабаба си. Разпадна се компанията, всеки пое по свой си път. Опознах много отблизо лицемерието и двуличието, оказа се, че доста хора от обкръжението ми са такива. Е, имаше и хубави моменти. В момента се сещам за един : намерих и опознах един изключителен човек, който много си обичам, е, и той си тръгна, де. Общо взето не беше никак хубава година и нямам търпение да дойдат празниците и всичко да свърши. От новата година се надявам да съм по-щастлива и да се оправят поне малко нещата. И пожелавам на всички здраве, защото е най-важното, всичко друго се оправя все някак. Пожелавам ви също много късмет, щастие и любов - мисля, че това са най-важните неща. Мислете позитивно. :)

w0sh
12-14-2009, 18:17
аз тази година загубих много мзъчни клетки.
загубих още повече време у тоя загубен форум

сечелих много наркотици и партита, адреналин и незабравими моменти, които в сравнение с абитуриентския бал са като разходка в морската.

догодина всичко по две.

sulley
12-14-2009, 18:17
Първо,съжалявам за загубите ти.Темата ти е смислена ии успех догодина. :mrgreen:

Така,моята беше отврат като цяло също.
Имах си проблеми със сестра ми,и то сериозни.Сега имам и с майка ми.Пръвото беше душевно,второто е физическо и болестно мама му..
Аз лично загубих един много любим човек по начин по който няма да си го върна,ноо може би така е по-добре и без това.
Много се карах и се държах студено с хора,които всъщност обичам най-много от всички.
Извод: 2010 :grin: :grin: :grin:

PsychologicalDisorder
12-14-2009, 18:20
нищо не съм губил, като се замисля
намерих едно прекрасно момиче, нмо обстоятелствата са гадни...
очаквам много от новата година

smiirnoff
12-14-2009, 18:22
^^ хубава тема

Ами за мен тази година беше доста необикновена :Д
Имаше доста нелепи случки, но и прекрасни моменти.
Съвсем скоро загубих най - добрата си приятелка, скарахме се за глупост, тя взе прибързано решение и сега вече не сме никакви ..
Спечелих доста нови добри приятели, запознах се със страхотни хора, усмихнати и весели хора (като мен, разбира се :д).
Също така намерих човек, който да обичам много, както и той да ме обича, но преди всичко е и супер ценен за мен приятел.
С него прекарах едни от най - красивите и незабравими моменти през тази година.
Имаше доста критични ситуации, но те минаха, а сега всичко е много по - добро ^^ Димитре, нали знаеш колко много те обичам :Д ^^

Общо взето тази година ми хареса, като изключа някои доста гадни случки ..
Спечелих много нови приятели, но за сметка на това, загубих един, но най - добър (сад)

За новата година си пожелавам мнооооооого здраве, ЩАСТИЕ, адски много усмивки, късмет ии най - вече любов, за мен и всичко около мен и за всички по света ^^

^^

miss_91
12-14-2009, 18:39
tdano pove4e da nqmam takiva godini.....susipa me (s malki izklu4eniq de)no kato cqlo be6e ujasna!!!!!!!

Assshley
12-14-2009, 18:53
Хмм .. еми 2009-та беше и хубава и лоша година.Преживях адски много неща може би смесени емоции. Прекарах си годината с най-прекрасния човек за мен,който и ми причини най-много болка,но .. какво да се прави,такъв е живота .. не може все в хубаво да се живее.Апък и лошите моменти ме научиха на много неща,взех си много поуки,много уроци .. ;) Обикалях много страната,което беше хубаво. Сватбата на леля ми .. едно от най-красивите и незабравими преживявания до сега и за това лято. :smt007 Може би до някаква степен загубих приятеля си в някои аспекти,но .. незнам още нищо не е решено.. знам само,че въпреки всичките лоши моменти искам да прекарам още една пролет,едно лято,една есен и една зима с него,че и повече,каквито и емоции да ми носят било то негативни или положителни.Малко се отчуждих от една от най-добрите ми приятелки покрай проблемите си,за което съжелявам,но се надявам през новата година да си оправя нещата .. както и да спра да се карам с майка толкова много,да преодолея емоционалната криза или дупка (незнам как да го нарека),в която съм попаднала и да се изправя отново на крака след всичко станало през 2009та,защото наистина беше една от най-лошите ми години .. особено в емоционален план рухнах отвсякъде покрай това лайно. ;d :X:X ... Имах и семейни проблеми доста така,че .. За новата 2010 си пожелавам всичко да се оправи.Искам да се почувствам като нов човек,да имам хората,които обичам близо до себе си,да съм се поучила от грешките си и да съм ги поправила (които е възможно разбира се) ии всички да са здрави и щастливи,което го пожелавам и на вас. :)

wasch0
12-14-2009, 18:54
Първо,съжалявам за загубите ти.Темата ти е смислена ии успех догодина. :mrgreen: :grin: :grin: :grin:

LadyDi
12-14-2009, 18:58
Като цяло беше с-нищо-незапомняща-се-година.

hotAndColddd
12-14-2009, 19:03
Изгубих,доверието от родителите ми.
Заради глупавите неща,които направих през тази година.
От друга страна спечелих,най-ценния урок до момента в живота си!
Открих и най-хубавото чувство да си влюбен.
Стига ми,толкова. :)

MaLkaTa_LaDy
12-14-2009, 19:20
Като цяло тази година беше странна. Запознах се с момче, което запали пламъка в мен, но после аз сама го изгасих. И всичко с него до тук. Намерих страхотно момче, което е най-добрият ми приятел, но пък с него постянно се караме. От друга страна го обичам адски много и не искам да го загубя. Тази година промени начина ми на мислене доста. Отблъснах много от фалшивите си приятели настрана, за което много се радвам. Сближих много отношенията с родителите си. И като цяло промених много начина си на живот. Мисля, че това е една от най-важните ми години досега.

Bellatrix
12-14-2009, 19:22
Направих най-правилните ми решения някога.

Скъсах с гаджето си (бивше вече), с което се виждаше, че няма накъде повече да вървим и че вече нищо не е останало.

Тръгнах с най-добиря ми приятел, който успя да ме направи щастлива (първото момче, което успява) и ме запали по цветарството, което се оказа не просто мания, а смисъл на моят живот :)

Спечелих стипендия в училище (макар, че ще я загубя тоя срок - за това пък втория пак ше я хвана) :)


Лол, да, годината беше хубава.

DevilWish
12-14-2009, 19:26
Загубих прабаба си и един много важен за мен човек.
Спечелих мноооооооооооооооооооооог о любов от моят мъж.
Спечелих много нови приятели сега към края на годината. :-)
Спечелих си престиж ;)

iveetyy
12-14-2009, 19:45
Тази година ми се стори изключително кратка .. ;/
Спечелих супер незабравими спомени , изпълнени с много смях и забавление ..
Запознах се с нови,интересни хора ..
Сближих се повече със семейството си ..
Поне с тази част от него , с която съм в момента ..
Усетих любовта .. и най-вече болката от нея ..
Спечелих най-добър приятел ..
след това го и изгубих ..
много трудно го приех в началото , но след това осъзнах , че всяка нещо , което ти носи болка те учи да бъдеш по-силен ..
Загубих дядо си , който ми липсва всеки изминал ден ..
Но спечелих нов член на семейството .. братовчедка .. голяма сладурана :smt007
Развих се още повече като човек ..
Загубих доста приятели , които по-късно се оказа , че не са били от най-истинските ..
Но запазих тези , за които наистина знача нещо .. тези , за които съм готова на всичко ..
Абе общо взето много рев и много смях 8-) ..
От всичко по много ..
За през новата година .. си пожелавам 3 неща .. аз си знам какви .. :)

Jumbie483
12-14-2009, 19:53
Каква година, какво чудо..
2009-та ще запомня с лятото. Лятото през което осъзнах какво е да си обичан, какво е да обичаш, какво е да прощаваш, какво са семейни ценности и какво е истинско щастие.. както и какво е истинска тъга.
2009-та е годината в която се проведоха най-жестоките караници на които присъствах, годината през която се изляха толкова много сълзи и се показаха толкова много усмивки. Много емоционална година беше. Заздравиха се две приятелски връзка, а една почти се разпадна. Срещнах много нови хора и с много от старите познати спрях да поддържам какъвто и да било контакт.
Като цяло не беше лоша година. Лятото обаче ще си го помня много години напред. Най-хубавото лято с най-прекрасния човек.
Надявам се 2010 да се оправи кашата от 2009. Имам големи очаквания за през следващата година и се надявам да не се разочаровам от себе си..

Nepovtorima_93
12-14-2009, 19:57
За мен пък това беше най хубавата ми година..най вече заради приятеля ми , с който въпреки че временно сме разделени , мн обичам. Той направи много за мен , направи ме най щастливата. Приятелките ми - от тях получих само лицемерие и болка , но въпреки всичко ..успях да преодолея и това.С родителите ми се разбираме много по добре от преди и...просто тази година е незабравима.
За 2010 год. си пожелавам мн здраве щастие любов.Надявам се с приятеля ми скоро...да сме заедно . :grin:

buttertoast
12-14-2009, 20:24
мм тази година..
2 месеца залъгване с едно момче
4 неуспешни връзки за по седмица-две
и една голяяяяма любов :D :-)
също така едно разпаднато приятелство,на което разчитах много,но за сметка на това друго заздравено,което компенсира.
семейни скандали бол ..
осъзнаване на ред житейски истини, себеопознаване, и най-вече - порасване с една година физически и с малко повече психически :)
ползотворна и емоционална година,с 2 думи :)

за новата 2010 си пожелавам същото емоционално темпо, още от голяяяямата любов ,и по-малко малоумни издънвания,каквито също имаше тази година :? :)

Dizziness
12-14-2009, 20:26
Незапомняща се общо взето. Все една и съща, лицемерни приятели и т.н.
Разбираме се с нашите много по-добре от преди. Имам момче до себе си, което би дало всичко за мен. Приятел, който ми е като брат и би се хврърлил в огъня за мен... родители, от които мога да науча ужасно много неща за живота и да не допускам фатални грешки. През новата година си пожелавам: здраве, щастие, успех, любов, подкрепа, нежност и нова кола, че ще си карам шофьорските курсове, по възможност BMW X6 ! :D

XTREMEFREERIDE
12-14-2009, 20:26
Моята 2009та беше много хубава. :smt007 Завърших 8ми клас благополучно и всички бяха удовлетворени(аз,мама и тати,учителите 8-) ).Прекарах едно наистина невероятно лято.Музикално Лято,бих го нарекла.По-голямата част от времето си прекарах във студиото на групата на приятеля ми.Спечелих ги и като приятели дори.Освен това през цялото време се чувствах като на турне.Обикаляхме за концерти на ляво,на дясно.Дори и в други градове.Беше просто невероятно. =P~ =P~ Освен това нашите започнаха да правят повече компромиси относно това къде ме пускат и до колко часа,което ме кара да чувствам,че и моето мнение има значение. :smt020
С моето момче си направихме ваканцията много разнообразна.Ходихме сред природата,на пикници,до някои язовири в околността..беше великолепно.Той много се промени и получих много,ама МНОГО любов от негова страна.Радваше ме всеки ден,и продължава. :smt007 :smt007
Приятелите си ги виждах често и прекарвахме суперско.
Успях да почета и книги,да отида на моренце..
След като започна училище,също ми беше добре,след това грипна ваканция..Е,сега малко в повечко изпитвания,ама нищо.
Като цяло за мен 2009та беше хубава година,единственото изключение от което са оценките ми първи срок. :lol:

loliii
12-14-2009, 20:46
Като за начало пролетта се запознах с едни много готини пичове от даскалото ми, за което много се радвам. Лятото се изкъртих, размазах, разцепих на морето... "лятото горещо много е добре, слънце весело пече, скара, бира, плаж, море... нямаш грижи, лято е!" :-({|= :---) Това обяснява всичко. 8) Тръгнах с едно момче, което беше изключително във всички аспекти, но явно или аз съм го надценила или просто не сме били един за друг... та както тръгнахме, така и скъсахме. Осъзнах много неща за моите приятели и познати... всичко, за което се опитах да остана глуха и кьорава, накрая излезе на показ. Но както и да е, и без това съм реалистка, поне погледнах нещата в реалния им образ и вече знам кой, как, защо. Дълго време не можах да преценя характерите на хората и да осмисля тъпите им нелогични постъпки, а чак сега се осещам, че те са прости... ето защо вършат глупави неща! И се успокоих, че не аз не схващам... Всъщност годината мина изключително гладко и добре, за което много се дразня, защото очаквах наистина да се случи нещо интересно, за което да се говори дълго след това. Освен за моренцето и бликащият от устите алкохол, няма какво да се обсъжда. :?
Пожелавам си (а и на всички вас) 2010 година да започне и да завърши с много адреналин, много емоции (радостни, тъжни, любовни, драматични, всякакви..) и много хубави спомени. :)

kypo
12-14-2009, 21:45
в любовен аспект беше голям провал! много обичах приятелката си, но още в самото начало на годината тя ме заряза. приех го тежко, много тежко. щом още мисля за нея правете си изводите, но поне разбрах че когато обичам - обичам истински.

друга ен намерих, въпреки че имаше момичета с които опитвах.
в сексуален план беше добра година, но само секс - любов нямаше...

2010 ще е само преходна, надявам се да се окопитя малко и да намеря някой който да обичам, че сега имам гадже ама май ще се разделим по моя инициатива. иска ми се друго, хвърлил съм око на едно прекрасно момиче ама да видим
аа и много искам да м исе обади бившата, има цяла година за това. хванал съм се на бас че ще се обади
8-)
това е

SoulOfJustice
12-14-2009, 22:17
Аз намерих едничкото което търсех и мечтах , но се оказа , че не съм
и мечтал за подобно създание , най-прекрасната , най-красивата , най - милата , най - свястната , най - нежната .. с една дума намерих любовта
и съм най-щастливият човек , немога да го опиша с думи а ако можех , много щях да пиша ,заради нея обаче се отдалечавам много от приятелите и много рядко излизам с тях.Година която ще помня for the rest of my life :)

ivcheto0o
12-15-2009, 06:40
и аз съжалявам за загубите ти и ти пожелавам в новата година да си много по-6таслива и да намери6 ползата от загубите все пак всяко зло за добро :)

За мен 2009 бе6е....преживях доста не6та които ме накараха да осъзная наистина важните не6та.
Разбрах 4е съм била заобиколена от лицемери и от хора които само ме използват.Имах и много семеини проблеми за които не ми се говори...
Но разбира се ми се слу4иха и хубави не6та (е свързани с у4или6те но ме направиха много 6тастлива и горда със самата мен :) )

А за новата година си пожелавам здраве,късмят,любов и истински приятели :)

Пожелавам на вси4ки да им се сбъднат желанията които са написали тук :-)

MetalZone
12-15-2009, 07:07
Ами разбрах какво е някой да те обича и какво е да обичаш.

Другото е шитня.. голяма при т'ва..

MagnetiC
12-15-2009, 07:27
През тази година изживях много...
Завърших и съжалявам отчасти за начина, по който протече така дългоочакваният от мен бал.., кандидатствах, не ме приеха 1то ми желание и разочаровах баща си..
донякъде загубих най-добрата си приятелка.. (вече сме просто приятелки...)
благодарение на половинката се почувствах най-обичаната на света, но също така и най-отблъснатата
запознах се с нови хора, които изглеждат добри и може да излезат хубави приятелства.. :) заживях отделно от нашите и осъзнах, че ми липсват..
разбрах, че рано или късно ще загубя любовта на живота си.. и така :/
през 2010 очаквам много по-лоши неща... за съжаление тя няма да е от добрите за мен :/

monituuu
12-15-2009, 07:59
За мен тази година беше наистина уникална.Загърбих предателите,които се оказаха почти всички мои стари приятели,но за сметка на това намерих 3 момичета без които просто немога. За тази година се промених уникално много . Нямам нищо общо с предишното наивно момиче. Лятото наистина ми беше страхотно.Там се и запознах с най-уникалното момче на света,нищо че вече не сме заедно.Дискотеките всяка вечер чакаха нас. Много големи вечери имаше.През тази година и постигнах много в училището , добра година си беше . За новата бих си пожелала първо здраве,да я прекарам много яко и запомнящо и всичко да се оправи като цяло. 2010 му е истината ! :-)

Luciernaga
12-15-2009, 09:02
Ами, да видим:
Цяла година се борех със себе си, било то заради роднини или приятелки. Цяла година осъзнавах, че изобщо не държат на мен, биех им шута и пак си ги връщах. Цяла година един смотан кръговрат.
Поне завърших с доста приличен успех, влязох в хубаво училище, с много хубави хора. За жалост, приятели не открих засега. Още ближа рани от отношенията ми с някои мои бивши такива. Разочарована бях, много при това, почти през цялата година. Така обаче разбрах кой ме обича, кой държи на мен и ме подкрепя, каквото и да става. Осъзнах, че близките ми, моето семейство, са най-важното нещо в живота ми и това няма да се промени в близките години. Поставих началото на едни прекрасни отношения, каквито не съм си и представяла, че могат да съществуват.
Не отричам, че и много съм се смяла. Колкото лошо, толкова и хубаво съм видяла.
В любовен план нещата са кофти. От сума ти време се опитвам да забравя един човек, който се оказа твърде неподходящ за мен. Нещата взеха да се уталожват вече, понеже намерих друг човек, който да запълва дните ми, но той е още по-неподходящ. И по простата причина, че го знам, не му се натрапвам, няма и смисъл. Лятото имаше разни флиртове и беше забавно, но всичко си остана там. А аз не търся това.
Общо-взето, изводът е, че 2009 беше година на възходи и падения, физически и емоционални и ще е много хубаво, ако 2010 бъде малко по-благоприятна.

LofYou
12-15-2009, 09:29
За мен 2009 беше най-добрата година до сега ... Завърших гимназия, минах матурите успешно и с висок успех ... Бях приета навсякъде където кандидатствах и избрах да уча в един от най-добрите университети в България ... Заживях на 400 км от родния дом ... Сама и без близки, но се справям. Липсва ми дома, но коледа ида и ще се прибера... Лятото беше незабравимо, с нови запознанства и приятели ... Намерих най-страхотното момче и го обикнах страшно много, и все още го обичам ... Съдбата ни събра дори и след края на лятото и той доиде да работи в София ... Беше страхотно да сме заедно далеч от лицемери и предатели, но за валост сега в края на годината го загубих и знам че никога вече няма да сме заедно, защото той не ме иска вече ... Въпреки всичко това беше най-хубавата година защото се запознах с него ... Надявам се през новата 2010 да изградим помевду си поне едно приятелство макар и това да не е остатъчно за мен... Искам сесията ми дани успешно и така ... Пожелавам и на всички вас форумци много много усмивки през новата година :-) :grin:

Snickers
12-15-2009, 10:04
Поучителна/красива година беше(и все още е, все пак има време до края й). Първите няколко месеца от 2009г. бяха кошмар... Правих неща, които не ми приличаха, но това е минало. Направих си много изводи за хората, от които съм заобиколена. Кошмарът свърши някъде края на април/началото на май. Осъзнах и се промених в добра насока. Започнах да изразявам себе си чрез изкуство, защото бях прекъснала... Лятото беше прекрасно/красиво/емоционално/незаменимо. Случиха се някои неподозирани неща, но си заслужаваше.
Септември месец всичко се промени... Запознах се с ценнен за мен човек, но... ;/
Сега търся цялостта си и се сричам.
Обещавам си/искам/очаквам да се случа през новата година.)

FiRe_LaDy
12-15-2009, 11:27
Тази година ми беше много разнообразна.Случиха ми се много неща,но най-важното от всичко е,че разбрах какво е да си истински обичан и да отвръщаш със същата сила и ти.Бях щастлива с човека до мен,който за жалост от месец някъде ... ме остави и ми липсва ужасно много.Надявам се,да се съберем отново.Компанията,в която бях се разпадна от части.Избрах с кого да остана и не съжалявам.
За идната година не искам нищо друго освен да бъда здрава и човека,когото обичам да бъде до мен.

crazymm
12-15-2009, 12:29
Най - запомнящата се година до сега!
Срещнах изумителен човек, имах страхотно лято, сближих се максимално с приятелите си, започнах да уча немски ;д
Естествено имаше и мнооого трудни моменти - вечни препирни между мен и най - близките ми, забрани за излизане с определен човек, но съм щастлива, че всичко това отмина!
А и годината не е свършила, на Коледа винаги очаквам неочакваното, тази година още повече! 8)

3oPuTy
12-15-2009, 13:02
Еййй всякаш беше вчера,когато писах в миналогодишната тема :)
Тази година мина изключително бързо :shock: Направо не я усетих :?

През тази година се запознах с много нови хора,по-голямата част от които мога да нарека приятели :)
Успях да си почина от дългите връзки и се отдадох на неангажиращите целувки и прегръдки с едно момче (нищо,че повечето мислеха,че ходим ... ама то е нормално около 6-7 месеца всеки ден бяхме заедно 8-) )
Загубих един много добър приятел от форума :( и макар,че той иска да си оправим отношенията ... не съм сигурна,че това може да стане :( Прекалено много неща се промениха и така ...
От друга страна пък в същия този форум намерих доста добри приятели,един от които ми стана страшно близък :oops: Бате,ОБИЧАМ ТЕ!!! :-)
С част от даскалото ходихме на страхотна екскурзия и там се сближих доста с едно момче :) В продължение на няколко месеца си пишехме постоянно,а от почти 2 седмици сме заедно :-) А най-хубавото е,че за мен не е просто поредното момче,с което ще бъда n месеца,а е един много добър и близък приятел ... Може би един от най-добрите ми приятели :-)

За следващата година си пожелавам ...:
-хубави оценки на матурите и държавните изпити :)
-още много незабравими мигове с моето диване :-) и никаква промяна в отношенията ни :-)
-едно незабравимо лято в компанията на valdesbg и още други шматки :-)
-една голяма разходка из БГ
-и на края (но не на последно място) ми се иска наистина да си оправим отношенията с онзи съфорумник :) Всякаш започнаха да ми липсват писаниците ни и разговорите,продължаващи до сутринта,но това нещо може да стане само ако успее да ми докаже,че наистина го иска толкова много,колкото твърдеше наскоро :)

Миии общо взето това е :)

kombarka
12-15-2009, 14:01
Усещам че има страшно много да пиша. :)

Тази година мина страшно бързо. В ново училище съм, нов клас (въпреки че си се познаваме с повечето 8-) ). Усещам, че за първи път започвам да пораствам и да осъзнавам някои неща. Разбрах какво е да си влюбен, какво представлява истинската връзка. Лятото беше еднообразно, но не се оплаквам от това, напротив! Ходих си на море, купони... абе щуро :D
Научих се да се харесвам такава каквато съм и си избих комплексите за носа ми :D намерих страшно много приятели. Станах по-комуникативна. Регнах се във форума :grin: Разбрах кой е истински и кой ме лъже.
Промених стила си... навих се да се пострижа късо. :lol:
Като цяло ходих, падах, ставах, тичах... и съм доволна от това, което съм извървяла. :)

Lucyy
12-15-2009, 14:42
Аз пък от части се радвам, от части не толкова много на тази година. Слечелих неща, загубих неща и поради тази причина не знам дали доброто или лошото вземат предел.
Загубих много приятели с лошото си държание, за сметка на това се поправих и спечелих нови, много по-добри от старите. Загубих момчето на мечтите си, но сега около мен има доста голяма бройка, която заема мислите ми. Загубих много думи по много хора, но пък спечелих много, наистина много прегръдки и целувки. Също и МНОГО ОБИЧ. Това е най хубавото от цялата година.
Всичко се покрива, затова не мога да кажа че е била лоша година, нито че е била много добра. Но ето че идва 2010 и следва да резбера тя каква ще е ;]]

balu4ka
12-15-2009, 14:47
Общо взето годината ми беше най-отвратителната като цяло в целия ми живот. (не ,че няма да има и други ,но както и да е )



Първо загубих прадядо си ,който имах като втори баща.Компанията ми се разпадна и всеки пое в различни посоки.Разбрах колко много двуличие и лицемерие имам пред очите и зад гърба си .Тази която мислех за "най-добра приятелка" и правеше проблеми и ми провали рождения ден,скара ме с половината свят.Карам се с родителите си (24/7).Бях на косъм да умра от лекарства...Училището.Загуб ата на мечтите ми от дете да стана нещо!Абе всеки ден ми е ужасен,просто едно съсипано лято и пропилени нерви.
Единственото нещо ,което ме направи щаслива беше момчето което срешнах и вече 5 месеца сме заедно,но с него идват и проблемите ,той е на разтояние ,трудно се виждаме.Направих една сметка на телефона сега съм без подараци на коледа и нова година.
Той ми изневери ,но му простих и те така.
Нямам търпение да идва новата година и да ми се пооправи тоя тъпия късмет,че ми умръзна. :? :? :? :? :? :? :?

CrAzYanDlaZy
12-15-2009, 16:51
през 2009 буквално си отворих очите за света ....
запознах се с наистина много хора, намерих най- добрия си приятел, попаднах в нови компании ... осъзнах, че животът може да е много забавен, но и също толкова гаден, защото част от тези хора се оказаха предатели и използвачи ... изобщо през 2009 научих доста неща за живота, които досега не бях осъзнала и промених донякъде начина си на мислене ... успях да игнорирам хората, които ме карат да се чувствам зле и да разбера кои са истинските ми приятели ...

за мен 2009 е може би най- важната година досега, изпълнена с много радост, но и понякога с тъга ... вярвам, че всяка следваща година ще е по- хубава от предишната, очаквам с нетърпение 2010 :)

Dark_Angel_F
12-15-2009, 18:01
Спечелих нови приятели , макар че за тези хора ,с които се бяхме сдушили, "приятел" е силна дума ( все повече се убежавам ,че повечето хора не знаят какво е истинско приятелство) , може би за да разбера какви са всъщност и да внимавам повече в бъдеще... Попадах на много лицемери като цяло. Спечелих макар и за кратко момче по което бях луднала близо година... Осъзнах кои са приоритетие ми за напред . Като цяло годината беше изпълнена с много отрицателни и положителни емоции ... Надявам се за идната година да стана по - малко подвласна на емоцийте и малко по - безчувствена ,защото до сега емоционалността ми е приина да страдам повече от колкото ми е "нужно".

bloodfrozen
12-15-2009, 18:16
Пълен провал във всяко едно отношение.

В любовен план - истинска трагедия. Единствено няколко несериозни забежки, но без задълбочаване на нещата. Провали се единствената удобна възможност да направя нещо по въпроса с обекта на моите чувства, тъй като той е щастливо обвързан с друга девойка. Все още не успявам да превъзмогна този факт, но, надявам се, с времето ще отмине.
Лятото ми беше феноменално ужасно.
Усещам как започвам да отделям все по-малко внимание на образователната дейност, което не го намирам за добре.
Обявявам месец ноември за възможно най-отвратителния през цялата година.
Посещението ми в Германия, още една-две сполучливи и запомнящи се екскурзии, както и приспособяването към нова компания, са някои от малкото положителни неща, с които ще запомня вече отиващата си година. :)

cinderella_gugutka
12-15-2009, 19:26
аз тази година преживях много...открих някои неща за себе си ,за които и не подозирах преди.също така разбрах кой държи на мен.допуснах грешки,които ще се старая да не повтарям....абе доволна съм от себе си :)

maybeline
12-15-2009, 19:33
тази година като цяло мина добре..донесох много радости,както и ми донесоха.. много смях,много забавни моменти.. няма да ги забравя.. лошите може би когато дядо ми можеше да умре..друг когато се убедих че на В не му пука за мен..усещам се пораснала :lol: ..дано другата година е още по-успешна

Baby_b
12-15-2009, 20:17
2009 най-ужасната досега!
Още от самото начало започна зле- януари месец почина дядо ми, след това лятото и баба ми. Цяла година съм хипер нервна, постоянно се карам с някой, няма запомнящи се моменти, нищо. Отчуждих се от компанията ми, станах по-затворена в себе си, вече говоря с по-малко хора. Много хора ме разочароваха, правих куп грешки, за които ми се натяква постоянно. Не се сещам за хубави моменти, всичките ми усмивки са били празни, не ми се разваля настроението на другите и така. Очаквам 2010 да е поне малко по-добра.

Vengeance
12-15-2009, 21:16
Много запомняща се беше 2009 година за мен...
Успях да намразя човека,който някога се заблуждавах,че обичам.Радвам се,че се получи така,защото той е ужасен човек,но както казват любовта е сляпа...
Разбрах кои са истинските ми приятели и кои само се правят на такива.
Сближих се много с голяма част от класа ми и това много ме радва. :)
Усетих истинската любов и истинското страдание след загубата на любимия,но съм се зарекла,че ще си го върна каквото и да ми струва! :-#

Thefrostless
12-15-2009, 21:47
Беше и все още е най-хубавата година през живота ми

mechtaq_za_teb
12-16-2009, 05:29
Точно на връх нова година си пожелах всичко да се промени и да се намери и щастие за мен... Случи се. И то точно броени дни след началото на новата година. Бях толкова щастлива! Беше като сбъднато желание. Срещнах НЕГО. Всичко беше прекрасно. Чувствах се по един нов начин, както когато си влюбен. Излизахме постоянно и каквото и да ставаше, винаги бяхме двамата. Мислех, че ще продължи кратко, както повечето ми предишни връзки, но напротив. Това продължаваше да ме радва месеци наред. Напълно се доверих на чувствата си, както и на неговите. Не вярвах, че има какво да помрачи щастието ми. Тогава започнахме да се караме. От малките неща ставаха големи скандали. Късахме няколко пъти, но след няма и няколко часа се събирахме.
Появиха ми се някои здравословни проблеми и в продължение на 2-3 месеца бях по лекари и болници непрестанно. Провалиха ми се доста от плановете, но поне момчето беше до мен... до едно време, когато се отдалечи от мен. Бях тотално хвърлена в нов свят. Всичко се промени. Борих се да се оправим, но не стана. Той поиска да се разделим. Няколко седмици бяхме така, в които аз го търсех и очаквах, че всичко ще се оправи. Е оправи се, дколкото е възможно да се каже така. Когато се събрах с него, приятелите ми ме зарязаха, защото смятаха че правя огромна грешка. Те никога не са го харесвали. Мисля, че в началото беше завист. Както и да е, аз исках да се боря за щастието си, дори без приятели. Сега съм с него.
Общо взето цялата ми година е свързана с това момче. В началото беше вълнуваща и сигурна любов. А днес е... несигурна. Разбрах, че всичко може да се промени за секунди време. И никога не трябва да се казва никога...

Lyubeto
12-16-2009, 05:37
Да минава тази 2009 , че нещо не ми хареса . Провал от всякъде . Колкото повече се мъчех да постигна нещо , толкова повече нещо ме дърпаше и не ми позволяваше. Нова година - нов късмет . Дано поне тогава за малко птиченцето кацне и на моето рамо.

sunshinepp
12-16-2009, 06:15
годината ми започна супер..с най-прекрасния човек до мене.. обаче след 3 месеца приключи , мисля че и аз съм загубила възможността да е с мене..отдавна , сега съм му просто фр.. сърцето ми е напълно разбито и почти не вярвам в никой! Другото което загубих беше човек, когото смятах за приятел, но се оказа по-лицемерен от всеки друг, което може би значи, че не съм загубила а спечелила .. ..загубих доверието в родителите ми и като цяло тази година беше мъчителна да си отива по-бързо защото от 2010 очаквам нов живот! :( :grin: дайй боже.. ии весели празници на всичкИ!

lipsvashh_mi
12-16-2009, 06:27
като цяло добра година,но винаги може повече..Доста натоварена,изискваща жертви и преуморяване системно от моя страна..Запознах се с много готини хора,отделях малко повече време на приятелите си...Може би пораснах ощее малко -не на години,а на акъл,което е добрее...
И все пак това,което най-силно искам от толкова време още не се случва....нооо няма да съм нетърпелива,хубавите неща изискват време :)

hooliganka89
12-16-2009, 06:42
В началото на годината приключих 2-годишна връзка за което не съжелявам,а напротив това беше единственото правилно нещо което можех да направя.Намерих си нов приятел,който много повече се доближава до представата ми за истински мъж и връзката ми с него за подходяща за възрастта ми.Намерих нова приятелка,наистина приятелка.
Отсях хората от обкражението си които не заслужават лоялността ми.
Позанемарих ученето,за което не се гордея :o
И разбрах,че съм малко недъгава здравословно,надявам се до време.
През новата година надявам се още по-хубави неща да ми предстоят.

Nich
12-16-2009, 07:31
най-хубава ми година от доста време насам :) разбира се винаги има какво още да се иска, нооо май ще го отложа за идната такава :P въпреки че... сега като се замисля.... не съм смяла и да си мечтая за нещата които ми се случиха през '09... както и да е доволна съм :-)

Tempest
12-16-2009, 08:37
аз.. ше напусна 2009та със смесени чувства :-o

още в началото (02.01) почина дядо.. 1 месец бях някъде там, лутах се, опитвах се да приема, че вече го няма... към средата на февруари (14.02) друг факт ме разтърси - момичето, което харесвах, си хвана гадже.. кофти тръпка, ама го преодолях.. пролетта отидох при нея и компанийката й.. беше адски яко, обещах им, че и лятото ше отида... дотогава нищо интересно не се случи.. отидох лятото, поговорихме с момичето, каза ми, че няма кво да стане, че нямам вече шансове с нея... все пак, приех го бързо, защото го осъзнах още февруари... и си изкарах адски яко, с адски яките хора.. и пролетта пак ше ходя при тях :D ениуей.. още докато бях там, ми писа едно момиче, стара приятелка, която, едва ли не, ми се обясни в любов... излязохме един път като се прибрах и си лафихме за лятото, ала бала... както и да е, намерих си нови приятели (познати), сега в момента с това момиче нещата се задълбочават и това ми харесва... ии остават 2 седмици до новата година... които се надявам да станат достатъчно дълбоки нещата :-D

valdesbg
12-16-2009, 09:22
Такаааа.

2009 беше много интересна година. Разделихме се с първата ми голямалюбов. И въпреки това заживяхме заедно(само като приятели). Бях до нея, и тя беше до мен. Общо взето се подкрепяхме. Направих 3 нови стабилни познанства тази година с хора от този форум. Другите не ги познавате и не ви засягат. 3oPuTy, lipsvashh_mi, kindergarden са късметлийките. Разбира се имаше опити за още познанства, но не всички приключиха успешно. Предполагам защото другите са имали някакви очаквания за мен, които аз няма как да оправдая. Нараних доста хора, доста хора нараниха мен. Все още съм свободен. В личен план - толкоз.

Напуснах работата си, поради много причини. Точно в разгара на кризата. С цел. Януари месец ще започнат да търсят сериозните хора и тогава щее моят час. т.е. сега съм и безработен :) Насочил съм се към търговията. Имаше идея да уча догодина. все още не я приемам насериозно и си остава една абстрактна идея във времето. В професионален план - толкоз :)

Време за наградите:

Приятел на 2009 - 3oPuTy (след зрителския вот същата получава наградата и за Шматка на 2009)
Най-запомнящо се познанство за 2009 - lipsvashh_mi
Най-трудно познанство(и все пак стабилно и досега) на 2009 - kindergarden
Човекът на когото искам да благодаря от все сърце за 2009 - Надя(не е оттук, но съм я споменавал няколко пъти)

И разбира се:
Инат на 2009 - моя милост :)

3oPuTy
12-16-2009, 09:25
^ А къде изпусна Шматка на годината 8-) :-) :oops:
Бичам теее :-) На кака диването то :-)

valdesbg
12-16-2009, 09:31
Оп готово, шматка такава :) :P

Обичам те и аз :-)

FancyGirl
12-16-2009, 11:18
Ами... започнах годината добре в добра компания, с добри приятели и така нататък. Началото на годината, или поне първите 4-5 месеца бяха доста изморителни, защото само учех, не излизах а само учех за да изкарам добри оценки, заради кандидатстването. Мислех само за това как да изкарам отлични оценки как да ходя на уроци за да мога да се преместя в Варна в желаната от мен гимназия. Бях с човек който ме боготвореше, но нямаше такива чуства от моя страна, мислех си че го (обичам) но съм се самозалъгвала, та аз дори не го харесвах след това прекарах едно прекрасно лято, сближих се с много хора на който определено мога да разчитам, както и разбрах кой са онези отрепки дето ти се правят на приятели. Страхотна компания бяхме цяло лято, всички... едно доста гладко минаващо лято. След това заминах на така дълго очаквана екскурзия... немога да опиша какво е да посетиш толкова забележителни места като Париж :smt007 , Виена, Мюнхен. Да видиш Айфеловата кула, Лувъра и да отидеш в Диснилед :grin: . Но да не изпадам в подробности. След това дойде едно разочарование за мен, приеха ме в желаната гимназия но тъй като бях на екскурзия изпуснах срока да се запиша и неможаха или неискаха да направят нещо по въпроса, но не ми беше толкова тъжно заради това, а че семейството ми се обвиняваше за случилото се. Изкарах рожденния си ден в чужбина, но след като се върнах в България направих страшен купон в страшна компания(пак изпадам в подробности). След това лятото свърши, както казах прекарах го с прекрасни приятели. След това се сближих с едно момче с което знаех, че не трябва да съм нищо повече от приятел. Но прекалено много го обикнах и се превързах към него, дълго време бяхме приятели но и двамата знаехме, че има нещо повече.... Знаех си че не трябва да има нещо, забранявах си но накрая реших да рискувам. Обичам го... :smt007 не знам как, защо, колко и така нататък но наистина много го обичам. Започна училище, старая се и тази година да изкарам добри оценки, в семеен план тази година имахме много проблеми но като цяло ги превъзмогнахме по-голяма част от тях, дано за напред няма такива проблеми защото ... :( :( :( Дано да завършим новата година добре... Като цяло една много цветна 2009 година с много радост и доста болка.. Пожелавам ви на всички 2012 да не е края.

П.С - Сигурна съм че никой няма да прочете това но се изповядах се едно имах нужда :D

P.S I Love You ShawnMac :smt007 [-(

ShawnMac
12-16-2009, 11:22
Аз го прочетох :mrgreen:

Rozeta
12-16-2009, 11:24
една от най-смислените ми години 8) успях да осъществя всяко едно нещо което пожелах :) :)

ShawnMac
12-16-2009, 12:13
Не бих казал , че годината започна много добре. Не си прекарах много добре на Нова Година. Не бях с приятелите ми и може би затова не ми беше хубаво.Всъщност от всичките тези месеци ми харесва само как свършва годината :). Защото осъзнах кои са ми истинските приятели и отчасти се разочаровах , винаги съм си мислел , че имам достатъчно приятели, но за съжаление през цялото време съм се лъгал.
Бях с едно момиче , което ме обичаше много , но не беше момичето на моите мечти .. не беше онова момиче , което може да ме направи истински щастлив. Тя искаше да ме направи щастлив , даваше ми всичко и правеше всичко за мен , но не успях да я обикна. Така към средата на годината се разделихме.
На 05.05.2009 един много ценен и уважаван от мен приятел загина в автомобилна катастрофа :( . Просто не може да си представите колко тежко го преживяха всички. :cry:
Може да се каже , че учебната година приключи успешно за мен , като се има предвид , че не съм седнал 1 път да прочета нещо. Получих невероятен подарък от семейството ми :-D
След това дойде лятото , но и свърши много бързо :o . Единственото много хубаво нещо беше , че срещнах най-прекрасното момиче на света :smt007 (FancyGirl :-) ). Така почнахме все по-често да си пишем , да се виждаме и я обикнах. С нея всичко беше прекрасно , но винаги съм си мислил , че ще си останем само приятели , поради причини , които не искам да споделям :). Това ме караше много често да се депресирам и да се сдухвам. Само мисълта , че я обичам , а в същото време да знам , че няма как да съм с нея ме убиваше. Мислех си , че с времето нещата ще се пооправят и любовта ми към нея ще изчезне , но не стана. Усещах , че с всеки изминал ден се привързвам все повече и повече. Реших да й го кажа - и за мое огромно щастие разбрах , че в нейните очи съм представлявал много повече от приятел. Сега съм най-щастливото момче , тя ме кара да летя в облаците. Чувството да обичаш и в същото време да си обичан е прекрасно. Наистина ви го пожелавам от сърце , за да разберете как се чувствам сега. :-P
Все още сме заедно и сме влюбени един в друг след всичките проблеми , които имахме. Имам много незабравими моменти с нея, просто никога не съм се чувствал толкова щастлив.
Общо взето това бе единственото хубаво нещо , което се случи тази година ,но се надявам през 2010 нещата да станат още по-хубави и да ни се случват неща , които да ни карат да се чувстваме все по-добре.
Пожелавам Ви да бъдете живи и здрави и най-важното - обичайте се хора , няма по-прекрасно чувство от това. :oops:
P.S I Love You FancyGirl :-) :oops: :smt007

darsit0
12-16-2009, 12:19
Ще започна аз. Тая година, ще остави спомен като годината на загубите като цяло. Загубих приятеля си, както и възможността да се съберем отново (той е с друга, вече). Загубих една приятелка по най-нелепия начин (автомобилна катастрофа). Загубих прабаба си. Разпадна се компанията, всеки пое по свой си път. Опознах много отблизо лицемерието и двуличието, оказа се, че доста хора от обкръжението ми са такива. Е, имаше и хубави моменти. В момента се сещам за един : намерих и опознах един изключителен човек, който много си обичам, е, и той си тръгна, де.

горката ....
:-# :-# :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt085 :smt085 :smt085 :smt085 :smt085 :smt087 :smt087 :smt087 :smt087 :smt087 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

fenastz
12-16-2009, 12:47
Загубих невинността си. Загубих част от достойнството си.

Спечелих няколко прекрасни дни и по-добра форма.

Нека следващата година бъде по-добра от тази...

DarknessAngel
12-16-2009, 13:18
Равносметка за изминалата 2009 :
Живях в плен на монотонността. Запознах се със един от най-близките ми приятели. Човек за милиони. Много и хубави моменти заедно. Получих най-красивия подарък от майка ми - ден във Варна. Един от не повече от 10 дни през годината,в които чувствах живота.
:smt007 Имах приятел,но прибързах. Не сме заедно. Запознах се с малко хора,но с големи сърца.Завърших 7-ми клас.
За 2010 си пожелавам:
Споделена любов,здраве,щастие тази година. :-o

anonimchetou
12-16-2009, 14:19
Определено беше една много емоционална година.. Случиха ми се неща които не предполагах че ще ми се случат.. Бях ходила на гледачка която ми каза че 2009-та ще срещна най-голямата си любов.. може би така и стана пиша го с риск да ме оплюете че съм мн наивна . така.. мн лицемерие.. мн лъжи.. мн ужасни хора покрай мен ... доста трудности.. но и много красиви мигове.. абе трудно е да се опише с няколко изречение.. като цяло доста емоционална година ..

kindergarden
12-17-2009, 07:10
Най-трудно познанство(и все пак стабилно и досега) на 2009 - kindergarden
така така за мен негативната награда :D с доста пот на челото си я спечелих 8-)


Тази година общо взето беше нормална година,но се случиха някои неща,с които ще я запомня:

1. Запознах се с един човек (келешът,когото цитирах 8-) ) , който искам не искам винаги ще помня.С него имахме доста трудни , но и доста хубави моменти :oops: :) Но не съжалявам за нищо, е може би бях леко извън релси на моменти,но пак влязох в правия път

2.За пръв път ни пуснаха извън Плевен сами с жена ми да идем на гости на една приятелка :grin: И бях на адския рок концерт на млади таланти...с толкова яки вокалисти...малиииииии

3.Станах скаут.Бях на първия си скаутски лагер и останах наистина очарована. (е официално още не съм скаут) 8-)

4.За пръв път наще ми позволиха да поканя приятели у нас, когато тях ги нямаше за няколко дена 8-) (за жалост доста рядко отсъстват в продължение на няколко дни)

5.Ще ходя в Лондон, мамка му :booooomb: 8-)

6.Вече не съм толкова зарибена по форума,колкото бях 8-)

7.Доста се промених и сега плавно преминавам от кецове на токчета и по-елегантни дрешки.Зарибих се по чалгата и кючеците,както никога до сега.Ти ти си яка тупалка :D Естествено не съм забравила и другата музика...явно обичам разнообразието :D

8.Вече съм в агитката на Спартак Плевен.Истинска фенка 8) Скоро ще си имам и суитшърт (както и да се пише това чудо) :grin:

9.Екскурзия до хижа Плевен,те такъв смях е нямало.Да се изгубих в планината,когато е кално и на всичкото отгоре беше стръмно.Беше голямо пързаляне,падане,катарене, рескачане ужас направо,но аз не паднах нито един път мухахахах.Да не забравим и лагера на морето,където бях с двете ми дружки и си прекарахме супер

За негативни неща , освен че това лято бях без сестра ми, не се сещам :) Явно не съм злопаметен човек :-D

milan4eto
12-17-2009, 11:55
Като се замисля тази година не беше никак лоша:
-запознах се с страшно много хора и някои от тях ми станаха много добри приятели
-имаше страшно готини моменти свързани с много смях и положителни емоции
-прекарах едно страхотно лято, което може би никога няма да го забравя :grin: :grin: :grin:

Е,имаше и лоши моменти:
-една от най-добрите ми приятелки замина за Испания и си нямам на идея кога ще се върне :(
-срещнах много лицемерие у някои хора,от които никога не съм го очаквала
-имах малко проблеми с родителите си, но сега мисля че вече всичко е наред

Това което ще си пожелая през новата 2010 година е много здраве,щастие,късмет и още толкова хубави моменти изпълнени с много смях и усмивки. (пожеланието се откася към всички познати,близки и т.н, както и към всички съфорумци )

hahavteen
12-17-2009, 12:20
Доста интересна година.
В началото беше по-скоро гадна и само тъпи неща ми се случваха но благодарение на тях успях да опозная себе си което много ми помогна.
Лятото беше страхотно макар че не мръднах от Дрезден!
През октомври тръгнах с приятеля си, видях се с най-добрата си приятелка с която се виждам твърде рядко защото сме от различни градове, започнах да уча нещо наистина интересно и намерих много нови приятелки!
Като цяло чудесна година която 100% ще запомня :)

valdesbg
12-17-2009, 19:31
Награди раздавам аз и съм келеш. Ако не раздвам съм отрепка. Ей тва жените сте опасна раУта :)

kindergarden
12-17-2009, 19:34
Награди раздавам аз и съм келеш. Ако не раздвам съм отрепка. Ей тва жените сте опасна раУта :)естествено като ми даваш негативната награда :o 8-) измисли ми и някоя яка иначе ще ти се сърдя [-( 8-)

sladkish_14
12-17-2009, 20:12
Като цяло беше най - ужасната година в живота ми.Толкова искам вече да свърши, че местенце не си намирам..
Приключи първата ми истинска любов, въпреки всички хубави неща, които ни се случиха през двете години в който бяхме заедно не вярвах, че така ще се разделим и толкова ужасно ще тръгнат нещата..
Преживях ужасно много, много болка ! Разочарование и пак болка.През 2009 толкова сълзи и мъка се проляха от мене, че май докато съм жива няма да пролея толкова пак! .. Изгубих най - добрата си приятелка и май почти всички останали уж приятелки,,За съжаление и най - близкия ми човек е в това число, човек на който страшно много държах и обичах а именно най - добрият ми приятел от както бях малка.. Нещата започнаха да се развиват се в лошата посока, точно както не искам.Освен, че не преживях раздялата семейството ми почти не се разби.Татко почти фалира, майка за малко щяхме да я пратим в лудница, повече от 4 мои роднини бяха в болница, батко катастрофира и още поне 3 катастрофи в семейството ми.Не беше всичкото това постоянно по полиций, болници, гадатели, лечители и какви ли още не, но имах и 2 несполучиливи връзки с които едиствено осъзнах, че никой не би могъл да замести онази любов,, а той впрочем си намери бързо приятелка и ги виждах доста често при което не знам как не полудявах.. Бях 2 месеца на психиатър, почти всеки ден... Почти 99% от мечтите ми напълно се разбиха,, не се преместихме в града в който умирах да живея, не смених училището, а умирах да ида в друго :smt007 .. Не намерих кой знае колко много приятели, почти всички планове до последно ми се провалят,, в училище я закъсах за пръв път от 10 години паднах на успех 4,80 при положение, че почти винаги бях на 6,00.. Вкарах се в няколко други филма.. Намесиха ме във връзки, като трето лице и т.н.. ПО - добре да не пиша вече..
Очаквам 2010, която също се предвещава да е такава..

s_E_x_Y_y_Y
12-17-2009, 20:37
Като цяло 2009та година ще я помня определено .Не беше кой знае колко оша.Всъщтност за мен си беше напраяво добра отказах се от лошите си навици смених 2 компаниии , започнах да спортувам усилено , загубих приятелка , но сега като се замисля не беше чак такава загуба аа и спечелих нови 2, запознах се с много хора изкрах едно невероятно лято ии сбъднах една от най-големите си мечти.Скъсах с 2 гаджета единя от които все още не съм преживяла , но от март месец насам като цяло имаше повече хубави мигове отколктоо лоши.От 2010 очаквам да е още по-добр аи продуктивна да си взема сертификата ии да изживея още по-хубави неща от тази година ии изкрено се надявам в тоя умрял град да се появи някой нов човек понеже ми е втрусналоот тези тук , аа дори и свясните останали си отиват скоро и така като цяло.

BeCool92
12-17-2009, 21:37
Хмм 2009 е годината която получих възнаграждение за всекидневния труд и усилия в залата като станах световен шампион по кунг фу,републикански шампион по таекуондо и др.Направих име сред видни спортисти с много кръв и бои и намерих много съмишленици и приятели.Mного партита и купончета които няма да се забравят.Една любов..която сега изчезна,но като цяло доста силна година.От новата година очаквам излизане по състезания в чужбина,да изкарам книжка,да посетим още по яки партита и някоя нова любов ако намера също няма да е зле :oops:

lipsvashh_mi
12-18-2009, 03:48
Награди раздавам аз и съм келеш. Ако не раздвам съм отрепка. Ей тва жените сте опасна раУта :)
може и да сме опасни ама не можете без нас :-D
като се замисля трябва да съм много доволна от себе си тая година-особено с химията..ама кой мисли за такива неща,когато му е втръснало от тях :D
иначе мисля да си направя един незабравим завършек на 09 така,че да се помни дълго 8-)

iiordanova
12-18-2009, 07:00
2009 .. не беше от най-хубавите ми години.
Случиха се много лоши неща , но и много хубави.
За мен всяка година е ценна , защото съм я изживяла.
Не съжелявам за почти нищо , защото времето не мога да върна.
Определено не беше от най-хубавите ми години , но се радвам , че я изживях. :P