PDA

View Full Version : Приятели ?



BMWm3
12-14-2009, 20:22
Вече се чудя дали са останали верни приятели...Вие как мислите по въпроса? Аз вече се отказвам от всичко,не мога вече...всеки се чуди как да преебе другия...Аз колкото и да съм добър с всички мои "приятели" все повече ме използват...незнам вече...Ето днес един от "най-добрите ми приятели" извикал приятелката ми и я питал кога мислела да се е*** ?!?! И й казал да не ми казва... :x :-x Бахти и приятелите...гледам да съм добър с всички, а Аз какво получавам....? От трите най-големия... пффф :( :x

lovey0u
12-14-2009, 20:44
сега е така. всеки гледа как да те прецака (от личен опит ти го казвам)
зарежи ги и тва е
по добре сам/а отколкото зле придружен/а ;)

BMWm3
12-14-2009, 21:14
Тъпа работа...ще взема да се отделя от всички "приятели" ... :x писна ми вече... :-x

Fleshhhh
12-14-2009, 22:39
Първо помисли над "приятели" :D Зарежи общоприетите вярвания, че като ти стане тъжно ще дотичат да те успокояват. Просто намери хора, с които обичаш да говориш.
И lovey0u, пффф, моля те. Кажи го тва, на някои по-глупав и ще му докараш самоубийство за един месец... Твоя личен опит е такъв, че не си успял/ла да си намериш приятни хора, с които да прекарваш време.

Не знам, защо всеки си мисли, че приятел е "този, които ще ти се притече на помощ винаги когато имаш нужда". Да, родителите ти са твой приятели, ама няма как да очакваш подобно нещо от друг човек. Просто рядко сме способни :)

ivcheto0o
12-15-2009, 06:53
добре 4е си се осъзнал на време какви приятели са.....иии да пове4ето хора са такива и мен ме използваха ама като се осъзнах и спрях да им помагам и да не им позволявам да ми се ка4ват на главата ме изоставиха големи приятели няма 6то....Та достигнах до извода 4е трябва да бъда егоист,да мисля първо за моето добро не за другите.По-добре сам отколкото в ло6а компания.

deni15
12-15-2009, 11:46
8-) На колко си?

clever
12-15-2009, 13:42
думата приятели не се отнася за това което говориш ;)

BMWm3
12-15-2009, 15:21
8-) На колко си?
17...

DevilWish
12-15-2009, 16:09
Има ги още, но са рядкост ;) Но не е като да са сняг в пустиня. . макар че на там вървят нещата :С

Nakadah
12-15-2009, 16:11
Има ги още, но са рядкост ;) Но не е като да са сняг в пустиня. . макар че на там вървят нещата :С

в Texas е валяло сняг преди 1 седница...

приятели няма
познати има...

danibebi
12-15-2009, 16:29
Истинските приятели са в голяма рядкост ;)

elito0o0o0
12-15-2009, 16:41
Мдаа... тури им един голям и да не те боли нищо за тях.. т`ва е ;)

lovey0u
12-15-2009, 19:53
И lovey0u, пффф, моля те. Кажи го тва, на някои по-глупав и ще му докараш самоубийство за един месец... Твоя личен опит е такъв, че не си успял/ла да си намериш приятни хора, с които да прекарваш време.


намерих си, но след много търсене и "много добри приятели" :)

нз за авторката, но аз предпочитам без приятели отколкото такива "приятели"
но както и да е все пак тя си решава какво да прави :)

sunny22
12-16-2009, 14:52
Азмога да се похваля с това,че си имам вярна приетлка вече от 10 години :) Познаваме се от много малки,винаги сме се подкрепяли и сме били заедно.Естествено,че е имало хора ,които съм мислела за прятели,но са се оказвали просто използвачи,но знам,че поне на един човек мога да се доверя :grin: дано и занапред да е така :)

padnaloblak
12-16-2009, 16:48
аз си имам две приятелки с които се знаем вече 11 години и въпреки че се караме после винаги си казваме колко се обичаме и вс е о6те по супер! 8)

CherryV
12-16-2009, 17:02
има приятели ама най-важно е семейството щото приятели добре ама до едно време не сте цял живот заедно идва време в което се разделяте ... :roll:

pipilotka
12-16-2009, 18:28
znaete li nai dobrata mi priqtelka sprq dagovori s men i da obshtuva prosto zashtoto roditelite i i zabranili da obshtuva s men a kogato na men mi zabraniha zaradi mn otsastviq tam dran dran az ne gi slushah zaboga na 16g sme kak mama she mi kaje da ne obshtuvam ne s koi da e a s nai dobrata mi fr ;( dori i zdravei ne mi kazva razbirate li kolko e gadno i potiskashto ne moga da si predstavq ot 2dni ve4e ne sme zaedno i postoqnno si mislq za neq ... ;( ;( no i ot neinite fr se polu4ava zashtoto tq mn im se vodi po akala.. :( :( :booooomb: :booooomb: :booooomb:

st3f1too
12-22-2009, 20:25
naistina sa golqma rqdkost istinskite fr!! :(
Az si mislih 4e si imam ist. frendka no skoro razbrah 4e mn.sam greshala za6toto me predede!!
:( :( :(

I iskam da kaja ne6to na momi4etata v taq tema-"mom4etata sa po-dobri fr ot momi4etata"ot li4en opit vi kazavam

loveUpeps4o
12-22-2009, 20:44
Някой наскоро във форума беше казал, че истински приятели няма, всичко е преплитане на интереси ! :?

DesireToFire
12-23-2009, 10:39
I iskam da kaja ne6to na momi4etata v taq tema-"mom4etata sa po-dobri fr ot momi4etata"ot li4en opit vi kazavam

Донякъде си права.

st3f1too
12-23-2009, 10:57
DesireToFire казваш ,че донякаде съм права аз мисля ,че дори съм напълно права и ще ти кажа защо:защото момчетата за разлика от момичетата не се зъбъркват в интриги и не се повеждат по мнинието на другите (имам предвит ,че немогат да ги настроят против някого)който им е приател!!!В момента аз имам най-добър приател а не приателка!!!И сам много по щаслива!!! :)

MadeOfWater
12-23-2009, 11:09
DesireToFire казваш ,че донякаде съм права аз мисля ,че дори съм напълно права и ще ти кажа защо:защото момчетата за разлика от момичетата не се зъбъркват в интриги и не се повеждат по мнинието на другите (имам предвит ,че немогат да ги настроят против някого)който им е приател!!!В момента аз имам най-добър приател а не приателка!!!И сам много по щаслива!!! :)

=; Напълно си права

AFT
12-23-2009, 11:54
DesireToFire казваш ,че донякаде съм права аз мисля ,че дори съм напълно права и ще ти кажа защо:защото момчетата за разлика от момичетата не се зъбъркват в интриги и не се повеждат по мнинието на другите (имам предвит ,че немогат да ги настроят против някого)който им е приател!!!В момента аз имам най-добър приател а не приателка!!!И сам много по щаслива!!! :)

И аз така мислех доскоро, но открих, че не всички момчета са такива. (: Те даже, когато решат да са абсолютните тъпанари, са много по-добри в тва, отколкото момичетата. ^^

st3f1too
12-23-2009, 12:08
AFT-зависи от човека не всички са тъпанари моят най-добър приател определено не е тъпанар!!И незнам какво щях да правя без него!! :) :) :)

glorka94
12-23-2009, 13:59
Няма приятели,има само добри познати :)